دوره آموزش آرایش عروس


آموزش کوتاهی مو

توانايي آرايش و رفع عيوب آن، آرايش مو با توجه به تكنيک هاي زيبايي شناسي، آرايش ناخن با توجه به فرم دست و پا كه توسط آرايشگر صورت گيرد را آرايش تخصصي عروس مي گويند. آموزش آرایش عروس یک اصل مهم در آموزش آرایشگری است. با توجه به اینکه روز عروسی یکی از خاص ترین و مهم ترین روزهای زندگی هر دختری است خانم ها علاقه دارند در این روز به یک میکاپ آرتیست حرفه ای مراجعه کنند تا نتیجه کار مطلوبی داشته باشند. میکاپ آرتیست با توجه به تجربه خود گریم متناسب با جام چهره هر فرد انجام می دهد و در آرایش عروس از کار گریم، کانتورینگ و هایلایتر و فون های مخصوص استفاده می کنند تا آرایش ماندگاری بیشتری داشته باشد. در این دوره انواع آرایش و گریم عروس که شامل آرایش اروپایی، خلیجی، هالیوودی و... آموزش داده می شود. همچنین در این دوره هنرجو با ست کردن آرایش عروس با لباس و دسته گل و ناخن آشنا می شود. اگر یک میکاپ آرتیست تجربه کاری خوبی داشته باشد می تواند جذب مشتری بالایی داشته باشد و منبع درآمد خوبی از این حرفه کسب نماید. اینکه هنرجویان بتوانند آموزش آرایش عروس را به درستی و بر اساس مد روز ببینند و از آموزش های خود در آرایشگاه استفاده کنند تا مشتری رضایت کامل داشته باشد هدفی است که هنرآموزان دنبال می کند.


 

سرفصل دوره آموزش میکاپ عروس

(نام حرفه در فنی و حرفه ای: آرایشگر عروس)
مشاوره و پذیرش عروسآرایش چند بعدی عروس
آماده سازی مو و پوست عروسطراحی ابروی عروس
به کارگیری ابزار و مواد حرفه ایرنگ شناسی کاربردی
آرایش موی عروس همراه با تاج آرایش ناخن عروس

پیش نیاز دوره آموزشی گریم عروس: ندارد

آنچه در دوره گریم عروس فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش آرایش عروس، هنرجو با انواع سایه های چشم، گریم صورت، کانتورینگ، چسباندن مژه مصنوعی، انواع آرایش صورت، پاکسازی پوست و ... آشنا می شود و مهارت و تخصص آرایش عروس را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. سپس با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای وارد بازار کار می شود.

نحوه برگزاری کلاس آموزش آرایش عروس

کلاس های دوره آموزش شینیون مو به دو صورت، خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین یک تا سه نفر و کلاس های گروهی از3 تا 15 نفر تشکیل می شود. همچنین برای افراد شاغل و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل وجود دارد.

لوازم و تجهیزات دوره آموزشی میکاپ عروس


ابزار و وسایل دوره آموزش آرایش عروس شامل وسایل پاکسازی پوست، رژ لب، خط چشم، ریمل، سایه، مداد ابرو، انواع فون ها، کرم های گریم، کانتور، هایلایتر، قلموهای گریم، مژه مصنوعی و ... می باشد.
نکته: در این دوره آموزشی پک تجهیزات عمومی به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

آشنایی با بازار کار گریم عروس

یکی از پرکاربرد ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی آرایش عروس می باشد. باتوجه به اینکه میکاپ عروس کار زمان بری می باشد و نیاز به مهارت و تخصص دارد، خانم ها ترجیح می دهند نزد میکاپ آرتیست حرفه ای بروند تا نتیجه مطلوبی بدست آورند. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمد بسیار خوبی از تخصص خود داشته باشد.

هزینه دوره آموزشی آرایش عروس


شهریه دوره عمومی: 2,100,000 تومان

شهریه دوره خصوصی: 3,150,000 تومان

درخواست تماس برای مشاوره تلفنی * با ثبت نام اینترنتی از 5 درصد تخفیف بیشتر بهره مند شوید *
 
هنرآموزان

دوره های آموزشی مرتبط با آموزش آرایش عروس

مجموعه آموزشگاه آرایشگری زنانه هنرآموزان رشته ها و حرفه های بسیاری را به منظور آموزش برای هنرجویان ارائه می نماید. لیست دوره های آموزشی مرتبط با این دوره و همچنین دوره های آموزشی پرطرفدار در ادامه ذکر شده است. به منظور مشاهده جزئیات هر یک از دوره های آموزشی بر روی دوره مورد نظر کلیک کنید.
 

آدرس: تهران، میدان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، کوچه راهنما، پلاک۲، واحد ۳
تلفن ثابت: ۰۲۱۶۶۴۰۷۶۱۱
شماره موبایل: ۰۹۳۷۶۸۹۳۱۵۸
نکته بسیار مهم: با ثبت نام اینترنتی 5% تخفیف بگیرید

 

ارتباط با هنرآموزان


 
هنرآموزان

درباره آموزش آرایش عروس

در این دوره هنر جو ابتدا با آماده سازی پوست قبل از گریم که شامل پاکسازی پوست عروس می باشد آشنا می شود سپس با فرم های مختلف صورت، گریم صورت و تبدیل فرم صورت به فرم ایده آل، آشنایی با فون های متناسب با رنگ پوست، نحوه فون زدن صحیح، آشنایی با سایه های مختلف، کانتورینگ، آشنایی با تناسب و هارمونی رنگ سر عروس با آرایش، و... آشنا می شود. میکاپ آرتیست باید دانش خود را متناسب متدهای جدید بروزرسانی کند تا میکاپی متناسب با سلیقه مشتری و تجربه و دانش خود ارائه کند. آموزشگاه آرایشگری زنانه هنرآموزان این امکان را برای هنرجویان فراهم نموده تا مطالب و دوره ها و متد های جدید را متناسب با علم روز آموزش ببینید. همچنین آموزشگاه هنر آموزان هنرجویان را با نحوه مشورت دادن به مشتری آشنا می کند تا میکاپ آرتیست بتواند با استفاده از تخصص و سلیقه عروس میکاپ زیبا و مرتبی ارائه دهد. در آموزشگاه هنرآموزان هنرجویان بعد از سپری کردن کلاس های تئوری وارد کلاس ها و کارگاهی عملی می شوند و در این کارگاه های عملی تحت نظر مربی خود تجربه کسب می کنند و با فرایند کار آشنا می شوند و تخصص و مهارت کافی را کسب می کنند. در نهایت بعد از اتمام دوره هنرجو با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای به عنوان یک متخصص وارد بازار کار می شود که میتواند برای مشتریان خود خدمات انجام دهد و کسب درآمد داشته باشد.

در ادامه چند مقاله منتخب از مقالات تهیه شده توسط تیم هنرآموزان ذکر شده است، همچنین می توانید به جهت مشاهده تمامی مقالات و یا فیلم های آموزشی بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

مشاهده لیست مقالات آموزشی مشاهده لیست فیلم های آموزشی
2019-01-20
ارگونومی صورت

ارگونومی صورت

شناخت ارگونومی صورت در این مقاله موضوع بسیار مهم ارگونومی صورت را مورد برسی قرار […]
2019-01-20
روش صحیح کانتورینگ و هایلایت

کانتورینگ و هایلایت

روش صحیح کانتورینگ و هایلایت به صورت کلی در روش صحیح کانتورینگ و هایلایت نیاز […]
2018-09-24
انواع چشم

آشنایی با انواع مدل چشم

انواع مدل چشم چشم بادامی (Almoned Eyes) چشم گرد (Round Eyes) چشم با پلک افتاده […]
2018-08-01
شناخت لوازم آرایش تقلبی

شناخت لوازم آرایش تقلبی

شناخت لوازم آرایش تقلبی به‌طور كلی در فرهنگ ایرانی‌ها، اعراب و ترك‌ها استفاده از لوازم […]
 

پرسش و پاسخ پیرامون دوره میکاپ عروس

1هزینه آموزش آرایش عروس چقدر است؟
هزینه آموزش آرایش عروس در اواسط این برگه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ایی ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید
2مدت زمان دوره آموزش آرایش عروس چقدر است؟
مدت زمان آموزش آرایش عروس در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی یک ماه است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش آرایش عروس به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد
3آیا وسایل خاصی برای آرایش عروس نیاز است؟
وسایل مورد نیاز برای آموزش آرایش عروس شامل انواع لوازم آرایش و پاکسازی صورت ، از جمله انواع کرم پودر و پالت های کانتورینگ ، پرایمر و پودر فیکس ، انواع سایه چشم ، مژه مصنوعی ، انواع رژ لب ، خط چشم و ... می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.
4آیا آموزش آرایش عروس به صورت عملی انجام می شود؟
بله ، همه جلسات آموزش آرایش عروس به صورت عملی برگذار می شود .البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان تحت نظر مربی انجام می شود تا پوست صورت مدل به حساسیت یا آسیبی بر نخورد.
5تفاوت دوره آرایش عروس با دوره گریم و میکاپ چیست؟
در دوره آموزش گریم و میکاپ تمام مباحث آرایش صورت از آموزش پاکسازی پوست تا آموزش گریم حرفه ایی با جدید ترین متود ها و ابزارهای تخصصی میکاپ آموزش داده می شود و هنرجویان پس از پایان این دوره می توانند در آرایشگاه ها مشغول به کار شوند. درصورتی که در دوره آموزش آرایش عروس تمرکز بر روی آموزش میکاپ های فوق تخصصی و گریم های ماندگار برای عروس می باشد. همچنین در دوره آموزش خودآرایی شامل آموزش براشینگ مو و آموزش میکاپ با توجه به مدل مو و صورت خود هنرجو است
6آیا مدرک معتبر فنی و حرفه ای برای دوره آرایش عروس ارائه می شود؟
بله ، برای دوره آرایش عروس و تمامی دوره های آموزش آرایشگری در آموزشگاه هنرآموزان مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه می گردد."
7سبک میکاپ آموزش داده شده برای میکاپ عروس چیه؟
در طول دوره، تمام سبک های محبوب مثل کلاسیک، هالیوودی، لبنانی و ... آموزش داده می شود.
8بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟
بعداز اتمام دوره شما مدرک فنی حرفه ای آرایشگر عروس را دریافت می کنید.
9آیا در دوره میکاپ و گریم عروس، بر روی چهره های متفاوت کار میکنم؟
بله. پس از گذراندن آموزش های تئوری و انجام تمرین و تکرار، نهایتا کار بر روی صورت خانم ها انجام می شود.
10من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.
11من شاغل هستم ، میتونم در دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگذار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


برگشت به بالا