امکان برگزاری کلاس‌های آموزش آرایشگری در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.

دوره آموزش شینیون مو عروس

از آنجایی که شینیون مو عروس اغلب اوقت همراه با تور و تاج می باشد پس نیاز دارید تا به طور تخصصی آن را آموزش ببینید تا بتوانید عروس های خود را در روز عروسی شان راضی نگه دارید. برای شینیون مو عروس نیاز به مهارت ، سرعت عمل و دقت بیشتری نسبت به شینیون معمولی دارید. پس با کسب مهارت و تجربه کاری می توانید به راحتی وارد بازار کار شوید و درآمد بالایی کسب کنید.

شینیون مو عروس

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان برای صرفه جویی در هزینه های هنرجویان دوره های مبتدی و پیشرفته را تنها با پرداخت هزینه یک دوره برگزار می کند.

ویدئوی دوره آموزش شینیون مو عروس

نحوه برگزاری کلاس آموزش شینیون مو عروس

کلاس های دوره آموزش شینیون مو عروس به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود. تعداد نفرات کلاس های خصوصی 1 تا 2 نفر، کلاس های نیمه خصوصی 3 تا 6 نفر تشکیل می شود.

امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته برای هنرجویان شاغل و معرفی خوابگاه برای افرادی که از شهرستان تشریف می آورند از دیگر مزایای آموزشگاه هنرآموزان است.

لوازم و تجهیزات شینیون مو عروس

ایزار و وسایل دوره آموزش شینیون عروس شامل کش مو، گیره مو، توری، بیگودی، ماكت مو جهت آموزش، فيکساتور معمولی، فيکساتور قوی، چسب مو، ژل، واكس، سنجاق ريز، سنجاق درشت، سنجاق موئی ريز، سنجاق موئی رنگی، سرم مخصوص، کش قیطانی، موی مصنوعی، برس، شانه، بیگودی چسبی، سشوار و … می باشد.

شینیون عروس

سر فصل دوره آموزش شینیون مو عروس


مقدمه ای بر شینیون
شینیون های اروپایی
شینیون های خطی
شینیون های ترکیبی متناسب با چهره عروس

توانایی شما پس از دوره شینیون مو عروس

پس از گذراندن دوره آموزش شینیون مو عروس هنرجو مهارت طراحی و نحوه ی بستن مو را برای عروس و با توجه به مد روز ، صورت عروس و تور و باقی موارد یاد می گیرد. بعد از اتمام دوره آموزشی و دریافت مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه ای، به راحتی وارد بازار کار شود. همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید از جدید ترین مد های روز باخبر شوید و همچنین کار خود را تبلیغ و مشتری هایی را برای خود جذب کنید.

هزینه دوره آموزش شینیون مو صفر تا صد

در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان با گذراندن یک دوره آموش صفر تا صد شنیون مو می تونید دوتا مدرک بین المللی فنی و حرفه ای، شنیون مو و شنیون عروس را دریافت کنید.

دوره نیمه خصوصی آموزش شینیون مو عروس

نام حرفه آموزش شینیون مو عروس
مدت دوره 36 ساعت 6 هفته
تعداد نفرات 3-6 نفر
هزینه دوره 4,000,000 تومان
جزئیات جلسات 12 جلسه 3 ساعته

دوره خصوصی آموزش شینیون مو عروس

نام حرفه آموزش شینیون مو عروس
مدت دوره 36 ساعت 6 هفته
تعداد نفرات 1-2 نفر
هزینه دوره 7,500,000 تومان
جزئیات جلسات 12 جلسه 3 ساعته

گالری تصویر و ویدئو
دوره آموزش شینیون مو عروس

شینیون مو گلابی
شینیون باز
آموزش شینیون مو عروس
آموزش شینیون مو

برای شما عزیزی که از صفحه دوره آموزش شینیون مو دیدن کردی یک پیشنهاد خوبم داریم.
مطمئن هستیم که دیدن دوره های آموزشی مرتبط با این دوره برای شما سودمنده. پس لطفا وارد دوره های آموزشی مرتبط با این دوره که در ادامه اومده بشو و یک بررسی کوتاه هم از اونها داشته باش.

چرا هنرآموزان را انتخاب کنیم ؟دارای مجوز سطح یک سازمان فنی و حرفه ای
هزینه کلاس قطعی ، واقعی و به صرفه
جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره
برگزاری کارگاه و کلاس های پشتیبانی
ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای
اساتید مجرب و به نام
برگزاری کلاس در ایام تعطیل
دسترسی مناسب برای هنرجویان
فراهم کردن خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

سوالات متداول

هزینه آموزش شینیون مو عروس در اواسط این برگه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ای ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.

مدت زمان آموزش شینیون مو در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره های عمومی یک و نیم ماه می باشد . البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

توصیه می شود تمرینات کلاس های آموزش شینیون مو بر روی موی طبیعی انجام شود اما در صورت عدم دسترسی می توانید بر روی مولاژهای مخصوص آموزش شینیون مو و آموزش بافت مو نیز تمرین کنید که از طرف آموزشگاه در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

وسایل مورد نیاز برای آموزش شنیون مو شامل سشوار و اتوی مو ، برس و شانه پوش ، کش و گیره ، اکستنشن و پروتز ، تور و تاج و …. می باشد که در دوره ی آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

بله ، برای این دوره و تمامی دوره های آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه می گردد.

اشتراک گذاری
Notify of
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments