لوگو آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان

روش استفاده صحیح از ریمل ابرو

ریمل ابرو
فهرست مطالب مقاله

چگونه از ریمل ابرو بهتر استفاده کنیم؟

تاثیر ابروان بر زیبایی چشم‌های یک خانم را نمی‌توان نادیده گرفت. مرتبی، خوش‌حالتی، پرپشتی و رنگ ابرو بر زیبایی ابرو و چشم‌های یک خانم تاثیرگذار است. خانم‌ها حواسشان هست که ابروهایشان همیشه مرتب و خوش‌ حالت باشد تا زیبایی نگاهشان بیشتر شود. ریمل ابرو زیبایی ابروها را دو برابر می کند.

ریمل ابرو

برای همین خانم‌ها حساسیت خاصی به مدل ابروهای خود دارند. و به دنبال همین حساسیت پا به هر سالن آرایشی نمی‌گذارند و مرتب کردن ابروهایشان را به دست هر آرایشگری نمی‌ سپارند. چرا که اگر ابروها توسط یک آرایشگر ناشی اصلاح شوند مدل ابروها خراب می‌شود و مدت‌ها زمان می‌خواهد تا مدل ابروها درست شود. پس در گام اول همواره اصلاح ابروهایتان را به آرایشگر ماهر بسپارید.

در گام بعدی برای زیبایی بیشتر، ابروها را رنگ کنید و با “مداد ابرو” به آن مدل دهید. اما ابروهای کم‌پشت و کم‌حجم را نمی‌توان با “رنگ کردن ابرو”، مداد ابرو و یا “سایه ابرو” پرحجم نشان داد. چراکه پرپشتی موهای ابرو یکی از معیارهای اصلی زیبایی ابرو است. برای این منظور استفاده از ریمل ابرو راه‌ حل خوبی است.

ریمل ابرو

ریمل محصولی که چند سالی به بازار آمده و خیلی زود خانم‌ها به استفاده از ریمل علاقه‌مند شدند. تا قبل تولید ریمل از سوی “شرکت‌های تولید کننده لوازم‌آرایشی” عنوان ریمل فقط برای محصول ریمل مژه به‌ کار برده می‌شد. ریمل نیز دقیقا کارایی مشابه با ریمل مژه را دارد. ریمل ، ابروها را خوش‌حالت، خوش‌رنگ و پرحجم نشان می‌ دهد.

ریمل در رنگ‌های متنوعی وجود دارد و می‌تواند جایگزین رنگ ابروی موقتی نیز باشد. البته کیفیت محصولات آرایشی را هیچ‌ گاه نباید فراموش کرد. محصول آرایشی با کیفیت همواره نتیجه بهتری نیز بر زیبایی صورت دارد.

[ghaleb][img][textlink][/textlink] [/ghaleb]

نکات استفاده از ریمل ابرو

ریمل به خاطر فرمولاسیون مواد تشکیل‌ دهنده‌ای که دارد، هم به ابروها رنگ می‌دهد و هم عمل فیکساتور را برای ابرو انجام می‌دهد. به همین دلیل ریمل همیشه در مرحله آخر میکاپ استفاده می‌شود. تا هر رنگ و گردی که از سایر مواد آرایشی که روی صورت زدیم به ابروها نشسته را پوشش دهد.

نکته‌ی مهم در استفاده از ریمل ابرو این است که استفاده ۲ مرتبه از ریمل حتی بافاصله زمانی کم بر روی یک ابرو اشتباه است. چراکه مواد ریمل به‌ محض زدن به ابرو خشک می‌شود. و با چندین مرتبه ریمل زدن به موهای ابرو رنگ و مواد ریمل تکه‌ تکه می‌شود و ابروها را نامنظم و نامرتب می‌کند. در این صورت مجبورید ریمل را کاملا پاک‌ کنید و مجدد ابروها را ریمل بزنید. پس برای جلوگیری از چنین حالتی به‌ اندازه مجاز از ریمل استفاده کنید.

ریمل ابرو

خانم‌ها همواره نگران پاک کردن مواد ریمل از روی مژه‌های خود دارند و به هنگام خرید یکی از سوال هایی از فروشنده می‌پرسند نحوه شستشوی ریمل است. اما نگران نباشید، ریمل ابرو نیز مانند ریمل مژه براحتی با استفاده از پاک‌ کننده‌های آرایشی پاک می‌شود.

انواع ریمل ابرو

ریمل ابروها هم مانند ریمل مژه دارای انواع و کاربرد مختلفی است. ریمل ابرو ها دارای ۲ نوع است.

نوع ساده یا Clear برای خانم‌هایی که خودشان ابروهای پرپشتی دارند.
نوع رنگی یا tinted برای خانم‌هایی که ابروهای کم‌ پشتی و کم‌حجمی دارند.

ریمل ابرو

دوره های آموزش آرایش عروس ، آموزش آرایش صورت  و دیگر دوره های تخصصی در آموزشگاه هنر آموزان برگزار می شود.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
مقالات مرتبط.
چگونه پنکک بزنیم
آموزش گریم و میکاپ
چگونه پنکک بزنیم؟

مراحل زدن پنکک روی پوست پنکک می‌تواند به محو کردن نقص‌های پوست شما کمک کند و پوست را بی عیب و نقص نشان دهد. پنکک

چگونه از کانسیلر استفاده کنیم؟
آموزش گریم و میکاپ
چگونه از کانسیلر استفاده کنیم؟

کانسیلر چیست؟ این سوالی است که شاید برای شما هم پیش آمده است. کانسیلر، شبیه یک پاک کننده جادویی در آرایش عمل می‌کند و باعث

اشتراک گذاری
Notify of
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
نام و شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.