فهرست عناوین

رنگ مو آمبره

تنوع در رنگ مو یکی از روش های ساده برای افزایش زیبایی بکار می رود. باتوجه به اینکه دکلره به ریشه موها آسیب می رساند خانم ها تمایل کمتری به دکلره کردن موهای خود دارند. امروزه روش های زیادی برای رنگ کردن موها بکار می رود بدون اینکه به ریشه موها آسیب برساند که می توان به رنگ مو آمبره ، سامبره و بالیاژ اشاره نمود.

 آمبره

یکی از روش های جدیدی که طرفداران زیادی را به خود جلب نموده، رنگ موی آمبره می باشد. روند این کار به این صورت می باشد که بخش پائین موها رنگ روشن تری نسبت به ریشه موها دارند، برای اینکه کار فقط قسمت پائین موها دکلره می شود و از رنگ موی روشن می توان بر روی دکلره استفاده کرد، رنگی که برای قسمت پائین موها استفاده می شود بهتر است چند درجه روشن تر از رنگ ریشه موها باشد که حالت طبیعی تری داشته باشد.

این رنگ مو نیاز به نگهداری و تجدید رنگ کمتری دارد.از جمله رنگ موهای آمبره می توان به رنگ مو قهوه ای، بلوند یخی، قهوه ای مایل به قرمز، سایه طلایی و هایلایت اشاره نمود.

آمبره

 

سامبره

یکی دیگر از روش های نوین برای رنگ موها سامبره می باشد. در این روش که مشابه با حالت قبلی می باشد می باشد با این تفاوت که دکلره کردن موها از نزدیک ریشه شروع می شود. رنگی روشن تر از رنگ موی آمبره دارد، همچنین ترکیب رنگ مو از تیره به روشن به آهستگی و نرمی  صورت می گیرد. همانند آمبره نیاز به نگهداری و تجدید کم دارد. افرادی که دارای موهای سفید در ریشه مو هستند بهتر است بصورت دوره ای این رنگ مو را تجدید کنند.

سامبره

بالیاژ

تکنیک رنگ کردن موها بدون استفاده از فویل می باشد و با رشد مو تغییری در چهره افراد ایجاد نشده و احتیاجی به ریشه گیری ندارد.

بالیاژ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
برگشت به بالا