انواع اکستنشن مو

انواع اکستنشن مو

انواع اکستنشن مو

اکستنشن مو یکی از روش هایی است که با استفاده از آن می توان به موهای بلند تر و همچنین حجیم تری دسترسی یافت. انواع اکستنشن مو به دو روش اکستنشن سرد و اکستنشن گرم تقسیم می شود.

اکستنشن سرد

در این نوع اکستنشن، از هیچ دستگاهی استفاده نمی‌شود، اکستنشن سرد با بهره گیری از چسب گیاهی به نام کراتین انجام می شود که با استفاده از آن می توان موهای مصنوعی را به سر شخص متصل کرد. به طور کلی می توان اشاره نمود که اکستنشن سرد شامل اکستنشن با رینگ، اکستنشن بافت، دوخت مو، اکستنشن ریسه ای می باشد که هریک از آن ها با استفاده از ابزار مخصوص به خود متصل می شوند.

آموزش اکستنشن مو مدل کلیپسی

نصب این نوع اکستنشن، خیلی راحت و سریع انجام می‌شود و برای مواقعی که زمان کافی ندارید، استفاده از اکستنشن کلیپسی پیشنهاد می‌شود، البته بهتر است که در هنگام خواب آن‌ها را از موهایتان جدا کرده و در روز، دوباره آن‌ها را نصب کنید.

این اکستنشن‌ها به صورت مصنوعی و طبیعی موجود هستند و موها در نزدیک ریشه به یک کلیپس متصل می‌شوند و از همین طریق در بین موهای طبیعی نصب می‌شوند. یک ست اکستنشن کلیپسی، به طور معمول، دارای هشت نوار مو است. همچنین طول و عرض‌ این نوع اکستنشن بین ۵ تا ۲۰ سانتی‌متر است.

انواع اکستنشن مو

اکستنشن مو موقت

بسیاری از مدل اکستنشن های موجود به صورت دائمی هستند ولی در صورت تمایل فرد می توان از اکستنشن موقتی نیز بهره گرفت. این نوع اکستنشن که سری اکستنشن های سرد می باشد، با استفاده از چسب کراتین دسته موی به طول ۴ تا ۵ سانتی متر به موها متصل می گردد و با استفاده از ریمور به آسانی و بدون آسیب رسیدن به موها برداشته می شود. می توان اشاره نمود که نصب این اکستنشن که با نام تیپی یا استیکری شناخته می شود، در زمان کوتاهی نیز انجام می پذیرد.

اکستنشن گرم

یکی از انواع اکستنشن مو اکستنشن گرم است که با کمک دستگاه انجام می‌شود و شامل اکستنشن با چسب و اکستنشن لیزری است، که هر دو به وسیله دستگاه و با حرارت انجام می‌گردد. در اکستنشن لیزری، موهای انتخاب شده، با چسب کراتینه و توسط اشعه دستگاه لیزر، لابه لای موها نصب می‌شوند. استفاده از چسب‌های رولی و دو رو، جدیدترین نوع اکستنشن گرم است.

انواع اکستنشن مو

بهترین روش اکستنشن مو

بهترین و ماندگارترین روش اکستنشن مو که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، اکستنشن با استفاده از دستگاه لیزر است که به سبب آنکه بسیار محو است، در جلو سر نیز می توان از آن بهره مند شد. این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که میزان حرارت آن را می توان تعیین نمود که همین امر سبب می گردد تا با استفاده از آن آسیبی به موها وارد نشود. در این دستگاه نیز از چسب کراتینه استفاده می شود.

انواع اکستنشن مو

دوره های آموزشی اصلاح ابرو ، آموزش رنگ مو و آموزش اکستنشن مو در آموزشگاه هنر آموزان برگزار می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
برگشت به بالا