مدل بافت مو

گالری تصاویر انواع مدل بافت مو

گالری زیر مجموعه ای از جدیدترین مدل بافت مو در سال 2020 است . بافت مو از ساده ترین و جذابترین روش های آراستن مو است. بافت مو برای انواع سنین مختلف و سلیقه های مختلف کاربرد دارد. خانم ها می توانند در تمامی شرایط از بافت مو استفاده کنند. از رفت و آمد های روزمره گرفته تا مناسب های مهمانی و رسمی ، دورهمی ها یا محیط کار ، محیط ورزش یا حتی منزل می توان از بافت مو استفاده کرد. حتی بافت مو در دنیای مد و فشن نیز جایگاهی خاص و ویژه دارد. در کودکان نیز بافت مو برای مرتب نگه داشتن و نظافت موها بسیار پر کاربرد است.
بافت مو یکی از قدیمی ترین روش های آراستن مو است. قدمت بافت مو در اروپا ، آمریکای لاتین و آسیای شرق به سالیان بسیار قدیم بر می گردد. در این دوره های زمان علاوه بر اینکه بافت مو برای آراستگی موها استفاده می شد، برای بهداشت موها نیز استفاده می گردید. چرا که بافت مو باعث دیرتر چرب شدن و کثیف شدن تارهای مو و کف سر می گردد. همچنین در خیلی از ملیت ها ، نوع و مدل بافت مو نشانگر طبقه اجتماعی و سلطنتی فرد بود. هر چه حجم بافت مو بزرگتر و پیچیده تر بود طبقه اجتماعی فرد هم بالاتر بود. در آفریقا نیز به علت زمخت بودن و وز بودن موهای سر ، نظافت مو ها کار بسیار دشواری بود اما بافت موی آفریقایی کمک کرد تا بتوانند هم نظافت موها را حفظ کنند هم حجم موها را کنترل کنند.
امروزه بافت مو در دوره های فشن یا آرایش عروس خیلی پر کاربرد است. بخصوص زمانی که آرایشگران از ترکیب بافت مو با سایر تکنیک های آراستن مو استفاده می کنند ، زیبایی موها دو چندان می شود. به طور مثال انواع ترکیب رنگ مو مانند مش و بالیاژ ، آمبره و سامبره ، با انداختن سایه روشن و های لایت در موها می گردد این رگه های سایه روشن جلوه دو چندانی در دسته های بافت مو ایجاد میکنند. همچنین ترکیب شینیون مو با بافت مو  تنوع بسیار زیادی در مدل شینیون های ترکیبی برای آرایشگری بوجود آورده است . در برخی استایل های مد و فشن ، آرایشگران از ترکیب مدل های کوتاهی ژورنالی و بافت مو و رنگ های فانتزی استفاده می کنند که نتایج بی نظیری را خلق می کنند. در صنعت اکستنشن مو نیز ترکیب بافت مو و اکستنشن مو بسیار رایج و پرکاربرد می باشد.
در نهایت می توان گفت بافت مو هرچند ساده اما بسیار متنوع است و این تنوع مدل ها را بسیار راحت می توان با شرکت در دوره های آموزش بافت مو  در آموزشگاه های آموزش آرایشگری و تمرین به این حرفه مسلط شد . شما با کمترین سرمایه و کوتاه ترین زمان می توانید در این عرصه وارد بازار کار شوید و کسب در آمد کنید. در ادامه انواع مختلف مدل بافت مو از موارد نام برده شده و جدیدترین استایل های مو در سال 2020 برای شما به نمایش گذاشته شده است . با کلیک بر روی هر عکس می توانید آن تصویر را در سایز بزرگ مشاهده کنید.

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!