لوگوی آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان
تزریق ژل با هیالورون پن

دوره آموزش تزریق ژل با هیالورون پن (بدون سوزن)

برای از بین بردن چین و چروک صورت ،خط لبخند و خط اخم ، حجم دادن و بزرگ کردن لب ها ، برجسته کردن گونه ها از روش تزریق ژل می توان استفاده کرد. تزریق ژل با هیالورون پن روشی جدیدی است که به دلیل آنکه تزریق بدون سوزن انجام می شود مراجعه کننده هیچ دردی را حس نمی کند همچنین از کبودی و التهاب خبری نیست . تزریق ژل توسط قلم هیالورون پن که حاوی هیالورونیک اسید است انجام می شود و هیالورونیک اسید با فشار هوای بالا به ذرات میلی میکرونی تبدیل شده و قابلیت عبور از منافذ پوست را پیدا می کند و ماندگاری مناسبی دارد.

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان برای صرفه جویی در هزینه های هنرجویان دوره های مبتدی و پیشرفته را تنها با پرداخت هزینه یک دوره برگزار می کند.

ویدئوی دوره آموزش آموزش تزریق ژل با هیالورون پن

نحوه برگزاری کلاس آموزش تزریق ژل

کلاس های دوره آموزش تزریق ژل به صورت خصوصی ، نیمه خصوصی و عمومی برگزار می شود. تعداد نفرات کلاس های خصوصی 1 تا 3 نفر، کلاس های نیمه خصوصی 3 تا 5 نفر و کلاس های عمومی از 5 تا 15 نفر تشکیل می شود. امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته برای هنرجویان شاغل و در اختیار قرار دادن خوابگاه برای افرادی که از شهرستان تشریف می آورند از دیگر مزایای آموزشگاه هنرآموزان است.

لوازم و تجهیزات تزریق ژل

ابزار و وسایل دوره آموزش تزریق ژل با هیالورون پن شامل دستگاه هیالورون پن ، کارتریج، ژل می باشد.
نکته مهم: در دوره آموزش تزریق ژل با هیالورون پن پک تجهیزات عمومی به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

تزریق ژل با هیالورون پن

سر فصل های دوره آموزش تزریق ژل با هیالورون پن

شرح آناتومی صورت
مناطق ممنوعه برای تزریق ژل
معرفی انواع برند های ژل
معرفی دستگاه
موارد منع تزریق
آسیب های احتمالی

توانایی شما پس از دوره تزریق ژل

پس از گذراندن دوره آموزش تزریق ژل با هیالورون پن هنرجو ابتدا آناتومی صورت و مناطق ممنوع برای تزریق ژل را آموزش می بیند. همچنبن با آسیب ها ، موارد منع تزریق، معرفی برندهای ژل و دستگاه ها به هنرجو آشنا می شود. در انتها نحوه ی کار دستگاه و انجام آن بر روی مدل طبیعی به صورت کامل زیر نظر مربی فرا می گیرد. همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید کار خود را تبلیغات و مشتری های جدید جذب کنید.

هزینه دوره آموزش آموزش تزریق ژل

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان دوره های عمومی را با ظرفیت دوره نیمه خصوصی برگزار می کند.

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

دوره نیمه خصوصی آموزش تزریق ژل<

نام حرفه تزریق ژل<
مدت دوره 16 ساعت
تعداد نفرات 3-6
هزینه دوره 3,800,000 تومان
جزئیات جلسات 16 ساعت

دوره خصوصی آموزش تزریق ژل<

نام حرفه تزریق ژل<
مدت دوره 16 ساعت
تعداد نفرات 1-2
هزینه دوره 4,800,000 تومان
جزئیات جلسات 16 ساعت

چرا هنرآموزان را انتخاب کنیم ؟

دارای مجوز سطح یک سازمان فنی و حرفه ای
هزینه کلاس قطعی ، واقعی و به صرفه
جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره
برگزاری کارگاه و کلاس های پشتیبانی
ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای
اساتید مجرب و به نام
برگزاری کلاس در ایام تعطیل
دسترسی مناسب برای هنرجویان
فراهم کردن خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

سوالات متداول

هزینه آموزش تزریق ژل در اواسط این صفحه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ایی ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.

مدت زمان آموزش تزریق ژل در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان یک ماه و نیم تا دو ماه است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

بله، همه جلسات آموزش تزریق ژل به صورت عملی برگزار می شود. البته آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان بر روی پوست مصنوعی طراحی می شود. در نهایت بر روی مدل حقیقی تحت نظر مربی انجام می شود تا مو و پوست صورت مدل به حساسیت یا آسیبی بر نخورد.

ابزار و وسایل دوره آموزش تزریق ژل با هیالورون پن شامل دستگاه هیالورون پن ، کارتریج، ژل می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

بله ، برای این دوره و تمامی دوره های آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه می گردد.

بعداز اتمام دوره شما مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم را دریافت می کنید.

بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگزار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.

بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.

اشتراک گذاری
Notify of
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
لوگوی آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان
نام و شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.