گالری تصاویر انواع مدل رنگ مو

در این گالری عکس بیشماری از انواع مدل رنگ مو را برای شما جهت گرفتن ایده و پیدا کردن سبک ترکیب رنگ مو مورد علاقه یتان به نمایش بگذاریم. رنگ مو از جمله زیباترین و پر تنوع ترین روش های آراستن مو برای علاقه مندان به آرایش است . امروزه با پیشرفت در صنعت آرایشگری و عرضه انواع رنگ های فانتزی و ابزار های مختلف رنگ مو ، تنوع رنگ مو بسیار زیاد شده تا جایی که هر خانم در طول عمر خود موهایش را می تواند به 50 رنگ موی مختلف رنگ کند. روش های جدید رنگ به کمک مش و دکلره سبک های جدیدی از مدل های رنگ مو را ایجاد کرده است که میتواند با ایجاد سایه روشن و های لایت در موها زیبایی دو چندانی در رنگ موی شما ایجاد کنید. از جدیدترین این روش ها آمبره کردن مو و بالیاژ مو است. این روش ها از ترکیب رنگ مو و دکلره و استفاده از رنگ های فانتزی پایه روشن و واریاسون ها تنوع رنگ مو را بسیار بیشتر و خاص تر کرده اند. همچنین به کمک یک مدل کوتاهی مو خاص و پیتاژ کردن مو و براشینگ مو می توان جلوه چند برابری به رنگ موها داد.
هرچند بایستی اشاره کرد که رنگ مو به مرور زمان باعث خشک شدن و آسیب رساندن به موها می شود. اما خوشبختانه صنعت آرایشگری و مراقبت و زیبایی مو به قدری پیشرفت کرده است که راه حل های بسیار زیادی را برای بهبود موها و احیای موهای آسیب دیده بوجود آورده تا دیگر علاقه مندان به تنوع رنگ مو هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشند . از جمله این راه حل ها کوتای مو در بازه های دو تا سه ماه ، هیدراته کردن مو ، انواع ماسک مو ، کراتینه کردن مو و ریباندینگ مو است که سلامتی مجدد را به موها باز خواهند گرداند و نگرانی بابت آسیب دیدگی و شکنندگی موها باقی نگذاشته اند.
بسیار از رنگ موهای جدیدی که در عکس های این گالری به نمایش گذاشته شده توسط خودمان قابل انجام نیست و بهتر است عکس مورد نظر رنگ موی خود را به آرایشگران با تجربه که آموزش رنگ و مش را در آموزشگاه های آموزش آرایشگری معتبر گذرانده اند نشان دهید تا از خروجی رنگ موهایتان اطمینان حاصل کنید. با کلیک بر روی هر عکس می توانید آن عکس را در ابعاد بزرگتر مشاهده نمایید.