آموزش آرایش کامل

در این مقاله مراحل آرایش کامل ، بی نقص و زیبا آموزش داده شده است. این آموزش بخصوص برای افراد مبتدی که نمیدانند برای یک آرایش کامل باید چه مراحلی را طی کرد  کاملا کاربردی می باشد.

چگونه یک آرایش کامل و بی نقص داشته باشیم؟

به منظور رسیدن به یک آرایش کامل نیازی نیست که حتما ، از لوازم آرایش گران قیمت استفاده کنید و یا اینکه از آرایشگران متخصصی که تکنیک های خاصی دارند کمک بگیرید. شما می توانید با استفاده از لوازم مناسب به راحتی یک آرایش زیبا و پایدار داشته باشید.

آرایش کامل

برای برجسته کردن و هرچه پایدار بودن آرایش صورت و همچنین برای جلوگیری از مات کردن آرایش می توانید برنزر (یا پودر کانتور) را انتخاب کنید.
بنابراین از یک برس کوچک مصنوعی استفاده کنید. برنزر را با یک برس به یک طرف زاویه اعمال کنید. قلمو را بر روی برنزر بزنید و سپس آن را بر روی پوست خود بمالید،تقسیم برونزر را به طرف بینی خود درست بکشید.

آرایش کامل

یک لایه پایه را بر روی صورت خود اعمال کنید پایه، بنیاد یک سطح صاف برای آرایش خود را برای پیوستن به شما فراهم می کند و به شما کمک می کند که حتی پوست خود را رنگ کنید بهترین راه برای استفاده از پایه با یک قلم موی پایه است. قلم مو را به پایه بکشید تا یک لایه نازک بر روی قلم مو ایجاد شود. در وسط چهره خود شروع کنید، روی بنیاد قرار دهید و سپس از مرکز خارج شوید.

آرایش کامل

برای پوشش دادن لکه ها از یک کاور استفاده کنید. هنگامی که پایه شما روشن است، می توانید روی صورت خود را با استفاده از پوشش سایه بردارید تا چهره خود را روشن کنید و ضخامت ها و نواقص را پوشش دهید.برای پوشاندن تکه های تیره پوست از یک برس کوچک استفاده کنید سایه زن را در شکل مثلثی معکوس زیر چشمان خود قرار دهید و سپس آن را با بقیه صورت خود ترکیب کنید.

برای کاهش چربی و افزایش طول عمر آرایش خود یک پودر فشرده را بر روی صورت خود بمالید ،حتما از لایه ای از پودر استفاده کنید، برای استفاده از پودر، یک اسفنج تمیز آرایشی را با آب خیس کنید سپس اسفنج را به پودر بزنید و بر روی صورت خود بمالید.

آرایش کامل

هدف از سرخ شدن گونه ها این است که یک لمس رنگی را به صورت خود اضافه کنید تا به شما نگاهی پرتلاش بدهد، اما این کار بسیار آسان است. بهتر است رژ گونه را به شکل مثلث بزنید و بخش بیرونی استخوان‌های گونه را تیره‌تر کنید و اجازه ندهید از قسمت بالای صورت رژ گونه شما به چشم‌ها نزدیک شود. حواس‌تان باشد که از کنار زدن مو از کنار فک‌ها و خط پیشانی خودداری شود.

آرایش کامل

برای اینکه یک آرایش چشم را ایجاد کنید قبل از استفاده از سایه چشم، سایه کرم را به عنوان یک آغازگر قرار دهید.

آرایش کامل

پایان دادن به آرایش صورت با استفاده از ریمل مژه . در ابتدا نگاه خود را به سمت پایین بیاندازید ، در این حالت مژه هایتان را از ریشه تا انتها با ریمل به دقت برس بکشید تا اندازه ی مژه هایتان کشیده شود . و اگر می خواهید مژه هایتان پرتر به نظر برسند قبل از رفتن به چشم بعدی این کار را دو بار انجام دهید ، نه بیشتر زیرا در صورت استفاده زیاد مژه هایتان به داخل یکدیگر می روند و شکل زیبایی را به شما نمی بخشد.

آرایش کامل

ابروهای خود را پر کنید گام نهایی روال آرایش کامل شما ابرو است. اگر ابروهای شما سبک، نازک و یا ضعیف باشند، می توانید با یک مداد ابرو رنگ بیشتری به آنها بدهید. اگر شما یک مداد ابرو نداشته باشید، می توانید از خط چشم و یا سایه چشم استفاده کنید.

آرایش کامل

یکی از مهم ترین اجزای تشکیل دهنده آرایش مناسب سالم و مرطوب است هر روز پس از آرایش، صورت خود را بشویید .بعد از شستن از یک مرطوب کننده استفاده کنید. هنگام مرطوب کردن، حتما لب های خود را به خاطر بسپارید که می تواند خشک و ترک خورده باشد.

آرایش کامل

برای داشتن پوستی سالم محافظت آن در برابر نور خورشید است که می تواند منجر به سرطان پوست، پیری زودرس، چین و چروک، شود. استفاده از یک کرم ضدآفتاب با طیف گسترده ای با SPF حداقل۱۵ می تواند برای پوست مفید باشد .

آرایش کامل

نوع پوست خود را بشناسید. این به شما کمک خواهد کرد که لوازم آرایش و محصولاتی که مناسب پوست شما هستند انتخاب کنید. سه نوع اساسی پوست وجود دارد و آنها چرب، خشک، طبیعی هستند.
پوست چرب، مردم اغلب دارای حفره های بزرگ و دارای جوش هستند.
پوست خشک اغلب تکه های قرمز و چهره ملایم و منافذ تقریبا نامرئی هستند.
افرادی که پوست نرمال دارند تمایل به حساسیت ندارند، مستعد نواقصی نیستند و دارای حفره هایی هستند که به سختی قابل مشاهده هستند.

دوره های آموزش آرایش صورت  ،  آموزش خودآرایی  و دیگر دوره های تخصصی در آموزشگاه هنر آموزان برگزار می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
برگشت به بالا