رنگ موی مناسب با رنگ پوست

رنگ پوست

چگونه رنگ موی مناسب با رنگ پوست را انتخاب کنیم؟

اگر به تازگی هنگام نگاه به آینه فکر می کنید شلخته یا نامرتب به نظر می رسید، شاید زمان آن رسیده است که رنگ موهایتان را تغییر دهید. پیش از اینکه رنگ موی دلخواهتان را انتخاب کنید مطمئن شوید که بار رنگ پوستتان سازگاری دارد. رنگ پوست خود را شناسایی کنید و ببینید ته رنگ پوستتان چه رنگی می شود. یاد بگیرید چه رنگ مویی به پوستتان می آید. رنگ های روشن باعث می شود صورتتان بیشتر به چشم بیاید و سرزنده و شاداب به نظربرسید.

رنگ پوست خود را ارزیابی کنید

سایه پوستتان را بررسی کنید: بیشتر رنگ پوست ها روشن، گندمی، سبزه یا سیاه است. تشخیص این رنگ بسیار آسان و یاری دهنده شما برای انتخاب رنگ مو است. حتما نباید رنگ مو دقیقا با رنگ پوست ست شود زیرا این کار موجب شلخته و نامرتب به نظر رسیدن شما می شود.

تن رنگ پوستتان را بیابید: علاوه بر سایه پوست باید تناژ رنگ پوستتان را هم پیدا کنید، برای این کار نیاز دارید که ته رگ پوستتان را مشخص کنید که: گرم، سرد یا خنثی است. یک تیشرت سفید بپوشید و مقابل آینه بایستید، درجایی که نور طبییعی است به رنگ رگ مچ دستتان نگاه کنید تا ته رنگ پوستتان را تشخیص دهید.

اگر رگ ها متمایل به آبی یا بنفش هستند شما ته رنگ سرد دارید. اگر سبز هستند پوست شما گرم و اگر ترکیبی از هر دو مورد هستند ته رنگ پوستتان خنثی است.

رنگ پوست

تناژ پوستتان را بشناسید: اگر با تشخیص تناژ رنگ پوستتان مشکل دارید با چند سوال ساده به راحتی این کار را انجام دهید. طلایی به شما بیشتر می آید یا نقره ای؟ اگر پاسخ شما طلایی است پوستتان گرم و اگر نقره ای است پوستتان سرد است. چشمانتان چه رنگی است؟ اگر چشمانی سبز، قهوه ای یا فندقی دارید پوستتان گرم و اگر چشمانتان آبی، طوسی یا سبز است به احتمال زیاد تناژ پوستتان سرد است.

یکی از ساده ترین راه های تشخیص رنگ پوست این است که ببینید هنگام قرار گرفتن زیر آفتاب پوستتان می سوزد یا برنزه می شود؟ اگر برنزه می شود پوستتان گرم ولی اگر می سوزد پوستتان سرد است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
برگشت به بالا