لوگو آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان

قوانین و مقررات سایت

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قوانین سازمان آموزش فنی حرفه ایی کشور است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

محتوا

وب سایت آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز مدرسان دوره های تخصصی آرایشگری و فنی حرفه ایی و همچنین فروشندگان محصولات استفاده می‏‌کند. وب ‏‌سایت آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان هیچ گونه مسئولیتی ندارد. آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان خود را ملزم به رعایت حریم شخصی هنرجویان می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

ارتباطات الکترونیکی

سایت آموزش آرایشگری هنرآموزان علاوه بر اطلاعات کامل مندرج در بخش “تماس با ما” شامل راه های ارتباطی تماس تلفنی و آدرس مراجعه حضوری، امکان سفارش و درخواست مشاوره آنلاین را توسط انواع مختلف فرم های درخواست برای کاربران قرار داده است تا در 24 ساعت روز بنا قادر به ارسال درخواست مشاوره یا پیش ثبت نام در دوره های آموزشی خواهند بود تا مشاوران ما در اولین فرصت برای ارائه اطلاعات بیشتر با آن ها تماس بگیرند. روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته 9 صبح تا 6 عصر و پنج شنبه ها 9 صبح تا 2 بعد از ظهر ، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارشات ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. سایت آموزشگاه آرایشگری هنر آموزان به هنرجویان علاقه مند و کاربران خود ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

پیگیری درخواست های ثبت شده

درخواست های ثبت شده برای دوره های عمومی و خصوصی در اولین فرصت پیگیری خواهد شد و با توجه به ظرفیت دوره های در حال برگزاری، اولین گزینه ثبت نام برای متقاضی تخصیص داده خواهد شد یا در لیست پیش ثبت نام دوره های آتی قرار داده خواهند شد. با وجود این، در صورتی که هر یک از دوره های آموزشی به هر دلیل کنسل شود یا به حد نصاب نرسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری و پرداخت ودیعه، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای دوره ی تشکیل نشده، دوره آموزشی دیگری را جایگزین کند.

قوانین آموزشگاه

درخواست های ثبت شده برای دوره های عمومی و خصوصی در اولین فرصت پیگیری خواهد شد و با توجه به ظرفیت دوره های در حال برگزاری، اولین گزینه ثبت نام برای متقاضی تخصیص داده خواهد شد یا در لیست پیش ثبت نام دوره های آتی قرار داده خواهند شد.

این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران به ویژه قانون تجارت الکترونیک است و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران، به عهده خود کاربران است. یک توافق زمانی میان کاربر و آموزشگاه صورت می پذیرد که کاربر پیش ثبت نام خود را در وب سایت ثبت و میبایست ۳۰% مبلغ دوره ها را به یکی از دو شکل زیر پرداخت نماید..

پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی پرداخت از طریق واریز بانکی یا خودپرداز، در صورت استفاده از این روش پرداخت، کاربر موظف به اعلام ۴ رقم آخر کارت خود از طریق ایمیل و یا تلفن می باشد. مسئولین آموزشگاه هزینه دوره و زمان برگزاری دوره را به صورت ایمیل یا تلفن به کاربر اطلاع میدهند. آموزشگاه در قبال عدم دسترسی منظم کاربر به وب سایت و عدم بررسی اعلان ها (ایمیل، پیامک و …) از سوی کاربر مسئولیتی نخواهد داشت..

در صورتی که پس از واریز پیش پرداخت، کارآموز قصد انصراف از دوره های ثبت نامی خود را داشته باشد مبلغ پیش پرداخت حداکثر تا یک ساعت قابل عودت می باشد و پس از آن این مبلغ به عنوان خسارت لحاظ گردیده و قابل عودت نخواهد بود..

آموزشگاه مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات خود که در نتیجه مواردی خارج از اختیار آموزشگاه نظیر وقوع بلایای طبیعی، شرایط غیرعادی، قطعی کلی شبکه اینترنت و دیتا، خرابی در هاستینگ و … باشد، نخواهد داشت. هزینه دوره ها به صورت عدم معرفی به سازمان فنی و حرفه ای جهت دریافت مدرک سازمان فنی و حرفه ای می باشد. در صورتی که کارآموز درخواست مدرک فنی و حرفه ای داشته باشد هزینه معرفی به سازمان جداگانه از سمت آموزشگاه دریافت خواهد شد..

در صورتی که کارآموز درخواست مدرک نموده و هزینه را پرداخت نماید این هزینه دیگر قابل عودت نخواهد بود. در صورتی که کارآموز نتواند در آزمون فنی و حرفه ای حداقل نمره قبولی را کسب نمایید آموزشگاه هیچ گونه مسولیتی نخواهد داشت. در صورتی که کارآموز نتواند برای بار دوم در یکی از آزمون های کتبی یا عملی سازمان فنی و حرفه ای حداقال نمره قبولی را کسب نمایید تجدید دوره خواهد شد که هزینه مجدد این دوره ها از کارآموز دریافت خواهد شد. تمامی ارتباطات بین کارآموز و مربی از طریق آموزشگاه انجام می شود. و هیچکدام از دو طرف حق ندارد اطلاعات تماس (تلفن، ایمیل، سایت، …) را در اختیار دیگری قرار دهد..

سوء استفاده از امکانات سایت جهت کسب منافع شخصی خلاف قوانین سایت تلقی می‏گردد و کاربران حق فروش محصولات آماده سایت همچون ویدئوهای آموزشی، مطالب و مقالات و … را ندارند...

سایت حق تغییر در قوانین را برای خود محفوظ می داند و این قوانین و شرایط ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کنند. لطفا به صورت دوره ای این صفحه را مطالعه فرمایید. واریز مبلغ پیش پرداخت جهت انجام سفارش به منزله قبول مفاد فوق می باشد.

روش پرداخت

نحوه های پرداخت مبالغ به شرح زیر می باشد:
پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی پرداخت از طریق واریز بانکی یا خودپرداز، در صورت استفاده از این روش پرداخت، کاربر موظف به اعلام ۴ رقم آخر کارت خود از طریق ایمیل و یا تلفن می باشد. پرداخت حضوی به صورت نقدی یا دستگاه کارت خوان در محل آموزشگاه

نام و شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.