لوگو آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان

نظرات هنرجویان هنرآموزان

نظرات هنرجویان دوره پاکسازی پوست

دوره آموزش پاکسازی پوست شامل آشنایی با آناتومی و ساختمان پوست، انواع تایپ پوستی، عارضه های پوستی، معرفی برند، مواد و ابزار، آموزش لاین های اسیدتراپی، آنزیم تراپی، جوانساز، چین و چروک، جوش و لک، آبرسانی پوست و انتخاب بهترین روش درمان پوست متناسب با عارضه و تایپ های پوستی می باشد. همچنین در این دوره هنرجوها با انوع ماسک ها، لایه بردارها، پاک کننده ها، تغذیه رسان ها و دستگاه های تغذیه رسان و درمانی آشنا می شوند.
line
s">

نظرات هنرجویان دوره آرایش و پیرایش

دوره آموزش آرایش و پیرایش شامل آموزش های کوتاه کردن مو (کوپ)، شینیون مو و حالت دادن موهای کوتاه و بلند، محافظت از مو با محصولات آرایشی، رنگ و مش کردن مو، صاف کردن مو، فرکردن، مرتب کردن ناخن، اصلاح صورت و ابرو و آرایش صورت هستش.
بعد از گذروندن دوره آموزش آرایش و پیرایش، شما به عنوان یک آرایشگر می تونید تمامی خدمات مربوط به سالن آرایشی رو انجام بدید. صد البته که برای مسلط شدن به هر کدوم از حرفه ها باید بصورت تخصصی در هر دوره آموزش جداگونه ای رو ببیند.

line

نظرات هنرجویان دوره میکاپ

آموزش آرایش صورت (میکاپ و گریم) حرفه ای است كه نحوه استفاده صحیح از محصولات آرايشی و بهداشتی پوست را به منظور آرايش در جهت زيبايی، مراقبت، حفظ شادابی و سلامت پوست صورت آموزش می بینیم. پس از گذراندن دوره آموزش گریم و میکاپ هنرجو با انواع پوست، پاکسازی پوست، فرم های مختلف چهره و متعادل سازی چهره متناسب با نوع چهره، خودآرایی و شخصیت سازی کارتونی کودک آشنا شده و مهارت و تخصص گریم و میکاپ را متناسب با متد جدید فرا میگیرد. می توان در آرایشگاه ها یا به صورت مستقل وارد بازار کار شد .
line

نظرات هنرجویان دوره ناخن

پس از گذراندن دوره آموزش کاشت ناخن، هنرجو با انواع روش های انجام کاشت ناخن با روش های قالب ، تیپ و فرمر آشنا می شود همچنین انواع روش های لمینت ناخن و کاور ناخن را می آموزد. همچنین با جدیدترین انواع کاشت های فانتزی و ترکیبی مانند بیبی بومر ، کاشت با ژل ، گریم ناخن با کاشت ، بیبی بومر ، کاشت با فرنچ ، کاشت با صدف سازی ، کاشت وان بال و … آشنا شده و مهارت و تخصص کاشت ناخن را متناسب با متد جدید فرا می گیرد.
line

نظرات هنرجویان دوره اکستنشن مژه

پس از گذراندن دوره آموزش اکستنشن مژه هنرجو با انواع روش های اکستنشن مژه، ریمو کردن اکستنشن، لیفت و لمینت مژه و ابرو و … آشنا شده و مهارت و تخصص اکستنشن مژه را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. با توجه به اینکه اکستنشن مژه نیاز به ترمیم ماهیانه دارد ، آرایشگر در صورتیکه مهارت کافی داشته باشد می تواند مشتری های دائمی برای خو داشته باشد. همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید کار خود را تبلیغات و مشتری های جدید جذب کنید.
line

نظرات هنرجویان دوره رنگ مو

پس از گذراندن دوره آموزش رنگ مو از مبتدی تا پیشرفته، هنرجو با تمامی تکنیک‌های رنگ مو آشنا شده و می تواند وارد بازار کار شود. تمامی آموزش‌ها کامل و جامع هستند و بعد از اتمام دوره هنرجوها به راحتی می‌تواند ژورنال خوانی کنند و تمامی خواسته‌های مشتری رو اجرا کنند. و لازمه دوره رنگ مو دوره احیا و صافی و دوره کوتاهی مو می‌باشد.

همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی می‌توانید برای کار خود تبلیغات انجام دهید و جذب مشتری بالایی داشته باشید.

line

نظرات هنرجویان دوره احیا و صافی

پس از گذراندن دوره آموزش کراتینه مو، هنرجو با انواع ابزار و مواد مصرفی در کراتینه مو آشنا می شود. همچنین انواع روش های کراتینه مو در لاین های صافی مو و احیای موی آسیب دیده آموزش می بیند. سپس می تواند به عنوان کراتینه کار حرفه ای کسب در آمد کند.

line

نظرات هنرجویان دوره کوتاهی مو

پس از گذراندن دوره آموزش کوتاهی مو، هنرجو با براشینگ مو، استایلینگ مو، ژورنال خوانی، مدل‌های لیر (خورد)، مدل‌ها فشن و ژورنالی، مدل‌های پسرانه، مدل‌های بلند، مدل‌های کوتاه، کار با موزر و … فرا می‌گیرند کوتاهی‌های پایه کوتاهی با قیچی پیتاژ و تیغ، کوتاهی با زاویه‌های مختلف، کوتاهی با شانه و قیچی، کوتاهی با ماشین مو زنی و … آشنا شده و تمامی کوتاهی های ژورنالی را آموزش می‌بیند. سپس می‌تواند به عنوان کوپ کار حرفه‌ای کسب در آمد کند.

line

نظرات هنرجویان دوره میکروپیگمنتیشن

هنرجو با انواع بافت های پایه، بافت تیغ ماهی، بافت های ترکیبی، شنیون بافت ها، بافت با موی اضافه، دردلاک ها، اکستنشن دوخت، اکستنشن حرارتی و … آشنا شده و مهارت و تخصص بافت و اکستنشن مو را متناسب با متد جدید فرا می گیرد و ژونال خوانی را آموزش میبیند.

پس از شرکت در دوره های آموزش بافت مو به راحتی با اجاره صندلی در سالن با کمترین هزینه می توانید به کسب در آمد برسید. همچنین می توانید به صوررت مستقل با توجه به اینکه ابزار تخصصی نیاز نیست در منزل مشغول به کار شوید . و از شبکه های اجتماعی برای تبلیغ کار خود استفاده کنید.

line

نظرات هنرجویان دوره بافت مو

هنرجو با انواع بافت های پایه، بافت تیغ ماهی، بافت های ترکیبی، شنیون بافت ها، بافت با موی اضافه، دردلاک ها، اکستنشن دوخت، اکستنشن حرارتی و … آشنا شده و مهارت و تخصص بافت و اکستنشن مو را متناسب با متد جدید فرا می گیرد و ژونال خوانی را آموزش میبیند.

پس از شرکت در دوره های آموزش بافت مو به راحتی با اجاره صندلی در سالن با کمترین هزینه می توانید به کسب در آمد برسید. همچنین می توانید به صوررت مستقل با توجه به اینکه ابزار تخصصی نیاز نیست در منزل مشغول به کار شوید . و از شبکه های اجتماعی برای تبلیغ کار خود استفاده کنید.

line

نظرات هنرجویان دوره شنیون مو

هنرجو با انواع تکنیک ها و اصول شنیون مانند، شنیون پیچ گندمی، شنیون گندمی خطی با تکنیک پاپیون، شنیون سه بعدی، شنیون پیچ روسی، شنیون S روسی، با انواع دم اسبی ها ، شنیون موی کوتاه و …

 آشنا شده و مهارت تخصصی شنیون را متناسب با متد جدید فرا می گیرد و ژونال خوانی را آموزش میبیند.

پس از شرکت در دوره های آموزش شنیون مو به راحتی با اجاره صندلی در سالن با کمترین هزینه می توانید به کسب در آمد برسید. همچنین می توانید به صوررت مستقل در منزل مشغول به کار شوید . و از شبکه های اجتماعی برای تبلیغ کار خود استفاده کنید.

line

نظرات هنرجویان پارافین تراپی و کفسابی

دوره آموزش پارافین تراپی یکی از لاین های پر طرفدار در حرفه ناخن محسوب می شود، در واقع دوره تکمیل کننده لاین مانیکور و پدیکور می باشد. بعد از اینکه سلول های مرده پوست دست و پا در مانیکور و پدیکور لایه برداری شد، بهترین زمان برای تغذیه رسانی پوست دست و پا می باشد که این تغذیه رسانی توسط پارافین تراپی انجام می شود. در این این لاین جذاب هنرجو ها با اصول صحیح و اصولی پارافین تراپی، برندها، مواد مرغوب و دستگاه های پارافین آشنا می شوند

line
نام و شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.