دوره آموزش اکستنشن مو


آموزش کوتاهی مو

بدون شک مو یکی از اصلی ترین فاکتورهای موجود در جهت زیبایی افراد است. بر کسی پوشیده نیست که موی بلند به زیبایی افراد اضافه کرده و مورد درخواست بسیاری از مشتریان در بازار کار است. افراد زیادی هستند که برای بازه زمانی محدودی همچون مراسمات اقوام درجه اول نیاز به موی بلند پیدا می کنند. بهترین راه حل برای این موضوع استفاده از اکستنشن مو است. به همین جهت آموزش اکستنشن مو میتواند یکی از موارد درآمد زا برای سالن خدمات زیبایی شما باشد. اکستنشن مو شامل اضافه کردن موهای طبیعی یا مصنوعی در طول های مختلف به موی فرد و ایجاد لایت یا مش در بین موها می باشد. برای این کار، موهای رنگ شده، در ناحیه مورد نظر مشتری اکستنشن می شوند. نکته مهمی که باید به آن دقت نمود این است که روند صحیح آموزش اکستنشن مو که باعث کیفیت بالای اجرای اکستنشن مو می گردد، می تواند نام شما را در میان سایر رقبا مطرح نماید. آموزشگاه هنر آموزان بستر مناسبی بر اساس بروزترین علم و متد بافت مو برای هنرجویان خود فراهم می کند که هنرجو بتواند با گذراندن کارگاه های عملی و کسب تجربه و تخصص و با دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای وارد بازار کار شود.


 

سرفصل دوره آموزش اکستنشن مو

(نام حرفه در فنی و حرفه ای: کلاه گیس باف با موی طبیعی زنانه)
اکستنش با موی طبیعینصب اکستنشن مو با چسب کراتین
اکستنشن با موی مصنوعیآموزش ترمیم و ریمو اکستنشن مو
نصب اکستنش مو با رینگاتصال حرارتی و دوخت مو

پیش نیاز دوره آموزشی اکستنشن مو: ندارد

آنچه در هنرآموزان فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش اکستنشن مو، هنرجو با انواع روش های اکستنشن، ریمو کردن اکستنشن و ... آشنا شده و مهارت و تخصص اکستنشن مو را متناسب با متد جدید فرا می گیرد.

نحوه برگزاری کلاس اکستنشن مو

کلاس های دوره آموزش اکستنشن مو به دو صورت، خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین یک تا سه نفر و کلاس های گروهی از3 تا 15 نفر تشکیل می شود. همچنین برای افراد شاغل و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل وجود دارد.

لوازم و تجهیزات دوره آموزش اکستنشن مو


ابزار و وسایل دوره آموزش اکستنشن مو شامل انواع موهای مورد استفاده در اکستنشن مو، اتو موی التراسونیک، گیره جدا کننده موها، انواع پلت های کراتینی، انواع چیپ های اکستنشن، محافظ مو، چسب کراتین، رینگ، کلیپس، چسب حرارتی و ... می باشد.

نکته: در این دوره آموزشی پک تجهیزات عمومی به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

آشنایی با بازار کار اکستنشن مو

یکی از پرطرفدار ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی اکستنشن مو می باشد. با توجه به علاقه خانم ها به موهای بلند و لخت و یا افرادی که تمایل به مش و لایت کردن موها خود ندارند ولی علاقه به استفاده از اکستنشن های تکه ای در میان موهای خود هستند، اکستنشن مو طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

هزینه دوره آموزش اکستنشن مو


شهریه دوره عمومی: 900,000 تومان

شهریه دوره خصوصی: 1,350,000 تومان

درخواست تماس برای مشاوره تلفنی * با ثبت نام اینترنتی از 5 درصد تخفیف بیشتر بهره مند شوید *
 
هنرآموزان

دوره های آموزشی مرتبط با آموزش اکستنشن مو

مجموعه آموزشگاه آرایشگری زنانه هنرآموزان رشته ها و حرفه های بسیاری را به منظور آموزش برای هنرجویان ارائه می نماید. لیست دوره های آموزشی مرتبط با این دوره و همچنین دوره های آموزشی پرطرفدار در ادامه ذکر شده است. به منظور مشاهده جزئیات هر یک از دوره های آموزشی بر روی دوره مورد نظر کلیک کنید.
 

آدرس: تهران، میدان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، کوچه راهنما، پلاک۲، واحد ۳
تلفن ثابت: ۰۲۱۶۶۴۰۷۶۱۱
شماره موبایل: ۰۹۳۷۶۸۹۳۱۵۸
نکته بسیار مهم: با ثبت نام اینترنتی 5% تخفیف بگیرید

 

ارتباط با هنرآموزان


 
هنرآموزان

درباره آموزش اکستنشن مو

در دوره ی آموزشی بافت مو، ابتدا هنرجو با با انواع موهای مورد استفاده در اکستنشن آشنا می شود. سپس با انواع روش اکستنشن که شامل، اکستنشن با چسب کراتین، رینگ، دوخت مو، روش لاینی، اتصال حرارتی و ... می باشد آشنا می شود. برای کار اکستنشن از موی طبیعی و مصنوعی می توان استفاده نمود موهای مصنوعی از نظر قیمت به صرفه تر هستند ولی کیفیت موهای طبیعی بالاتر است. در این دوره هنرجو با با انواع مو (طبیعی، مصنوعی)، روش های اکستنشن و مزایای هر روش، نحوه ی انجام اکستنشن مو، مراقبت های پس از اکستنشن، ترمیم مو، و ریمو کردن موها آشنا می شود. در آموزشگاه هنرآموزان هنرجویان بعد از سپری کردن کلاس های تئوری وارد کلاس ها و کارگاهی عملی می شوند و در این کارگاه های عملی تحت نظر مربی خود تجربه کسب می کنند و با فرایند کار آشنا می شوند و تخصص و مهارت کافی را کسب می کنند. در نهایت بعد از اتمام دوره هنرجو به عنوان یک متخصص وارد بازار کار می شود که میتواند برای مشتریان خود خدمات انجام دهد و کسب درآمد داشته باشد.

در ادامه چند مقاله منتخب از مقالات تهیه شده توسط تیم هنرآموزان ذکر شده است، همچنین می توانید به جهت مشاهده تمامی مقالات و یا فیلم های آموزشی بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

مشاهده لیست مقالات آموزشی مشاهده لیست فیلم های آموزشی
2018-10-24
خرید اکستنشن طبیعی

خرید اکستنشن طبیعی و نکاتی ضروری آن

نکاتی کلیدی برای خرید اکستنشن طبیعی یکی از نکاتی که برای خرید اکستنشن طبیعی مهم است […]
2018-01-06
انواع اکستنشن مو

همه چیز در رابطه با اکستنشن مو

همه چیز در رابطه با اکستنشن مو اکثریت خانم ها به موهای بلند و پرپشت […]
 

پرسش و پاسخ پیرامون دوره آموزش اکستنشن مو

1هزینه آموزش اکستنشن مو چقدر است؟
هزینه آموزش اکستنشن مو در اواسط این برگه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ایی ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید."
2مدت زمان دوره آموزش اکستنشن مو چقدر است؟
مدت زمان آموزش اکستنشن مو در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی دو هفته است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش اکستنشن مو به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد
3آیا وسایل خاصی برای اکستنشن مو نیاز است؟
وسایل مورد نیاز برای آموزش اکستنشن مو شامل اکستنشن موی طبیعی و مصنوعی، گیره و کلیبس ، چسب کراتین و رینگ و حلقه و... می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.
4آیا آموزش اکستنشن مو به صورت عملی انجام می شود؟
بله ، همه جلسات آموزش اکستنشن مو به صورت عملی برگذار می شود .البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان تحت نظر مربی انجام می شود تا مو و پوست سر مدل به آسیب یا حساسیتی بر نخورد.
5آیا مدرک معتبر فنی و حرفه ای برای دوره اکستنشن مو ارائه می شود؟
خیر، برای دوره اکستنشن مو سازمان فنی حرفه ایی ایران به علت مغایرت با موازین اسلامی مدرک ارائه نمی دهد. اما می توانید با شرکت در دوره های آموزش شینیون مو مدرک فنی حرفه ایی شینیون مو تخصصی را دریافت کنید که اکستنشن مو در سرفصل های آن نیز می باشد.
6اگر مدل اکستنشن نداشته باشیم برای دوره های عملی دچار مشکل نمی شویم؟
اگر مدل واقعی برای اکستنشن نداشته باشید از مولاژ شینیون می توانید استفاده کنید و بر روی آن مدل های آموزشی را تمرین کنید.
7من شاغل هستم ، میتونم در دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگذار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.
8من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


برگشت به بالا