شاخص گریم کودک
آموزش گریم کودک

دوره آموزش گریم کودک

باتوجه به افزایش مصرف لوازم آرایشی در خانواده ها، کودکان علاقه زیادی به استفاده از لوازم آرایشی پیدا کرده اند با توجه به سن کودکان و مضراتی که لوازم آرایشی در پوست صورت کودکان دارد نمی توان آن ها را در استفاده نکردن از لوازم آرایشی توجیح کرد به همین علت بهتر است از گریم کودک استفاده نمود، لوازمی که برای گریم صورت کودک بکار می رود آسیب کمتری به پوست وارد می کند، و برای کودکان جذاب تر است.
گریمور کودک باید روحیه و علاقه کار کردن با کودکان را داشته باشد. با افزایش جشن های مخصوص کودکان آموزش چهره پردازی کودک اهمیت زیادی پیدا کرده، میکاپ آرتیست ها می توانند در جشن های تولد، جشن های فارغ التحصیلی، جشن روز کودک، همچنین در شهربازی ها و … هنر خود را به نمایش بگذارند.

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان برای صرفه جویی در هزینه های هنرجویان دوره های مبتدی و پیشرفته را تنها با پرداخت هزینه یک دوره برگزار می کند.

ویدئوی دوره آموزش گریم کودک

نحوه برگزاری کلاس آموزش گریم کودک

کلاس های دوره آموزش گریم کودک به صورت خصوصی ، نیمه خصوصی و عمومی برگزار می شود. تعداد نفرات کلاس های خصوصی 1 تا 3 نفر، کلاس های نیمه خصوصی 3 تا 5 نفر و کلاس های عمومی از 3 تا 8 نفر تشکیل می شود.
امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته برای هنرجویان شاغل و در اختیار قرار دادن خوابگاه برای افرادی که از شهرستان تشریف می آورند از دیگر مزایای آموزشگاه هنرآموزان است.

لوازم و تجهیزات گریم کودک

ابزار و وسایل آموزش گریم کودک شامل پالت هفت رنگ اصلی، پالت دوازده رنگ به رنگ روشن تا تيره، پالت اكليل در رنگ های مختلف شاد و فانتزی، پد رنگ آميزی، كرم مرطوب كننده مخصوص پوست كودك، شيرپاك كن آرايشی، دستمال مرطوب كننده بهداشتی كودك، پنبه بهداشتی، فون خشک و … می باشد.

چهره-پردازی-کودک-سکشن-دوم

سر فصل دوره آموزش گریم کودک


آموزش مشاوره و پذيرش كودك
آموزش آماده سازی و بهداشت پوست
آموزش زيرسازی پوست كودك
آموزش طراحی بر روی صورت
آموزش شخصيت سازی كارتونی كودك
آموزش كار با رنگ و اكليل روی صورت كودك
آموزش استفاده از نگین و سنگ برای گریم
آموزش فیکس گریم و ماندگاری

توانایی شما پس از دوره گریم کودک

پس از شرکت در دوره های آموزش گریم کودک هنرجو با انواع طرح ها و شخصیت های کارتونی، با گریم کودک و کارکردن با قلمو ها آشنا می شود و مهارت و تخصص گریم کودک را متناسب با متد جدید فرا می گیرد.
همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید برای کار خود تبلیغات انجام دهید و جذب مشتری بالایی داشته باشید.

هزینه دوره آموزش گریم کودک

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان دوره های عمومی را با ظرفیت دوره نیمه خصوصی برگزار می کند.


برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

دوره نیمه خصوصی آموزش گریم کودک

نام حرفه گریم کودک
مدت دوره 8 ساعت 2 هفته
تعداد نفرات 3-8
هزینه دوره 1,600,000 تومان 1,800,000
جزئیات جلسات 4 جلسه 2 ساعته

دوره خصوصی آموزش گریم کودک

نام حرفه گریم کودک
مدت دوره 8 ساعت 2 هفته
تعداد نفرات 1-3
هزینه دوره 1,600,000 تومان 2,600,000
جزئیات جلسات 4 جلسه 2 ساعته

گالری تصویر و ویدئو
دوره آموزش گریم کودک

مدل پروانه گریم کودک
آموزش گریم کودک
مدل گربه گریم کودک
نمونه گربه گریم کودک

برای شما عزیزی که از صفحه دوره آموزش چهره پردازی کودک دیدن کردی یک پیشنهاد خوبم داریم.
مطمئن هستیم که دیدن دوره های آموزشی مرتبط با این دوره برای شما سودمنده. پس لطفا وارد دوره های آموزشی مرتبط با این دوره که در ادامه اومده بشو و یک بررسی کوتاه هم از اونها داشته باش.

چرا هنرآموزان را انتخاب کنیم ؟


دارای مجوز سطح یک سازمان فنی و حرفه ای
هزینه کلاس قطعی ، واقعی و به صرفه
جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره
برگزاری کارگاه و کلاس های پشتیبانی
ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای
اساتید مجرب و به نام
برگزاری کلاس در ایام تعطیل
دسترسی مناسب برای هنرجویان
فراهم کردن خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

سوالات متداول

هزینه آموزش گریم کودک در اواسط این برگه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ای ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.

مدت زمان آموزش گریم کودک در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی چهار هفته است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل، دوره های آموزش گریم کودک به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

بله، همه جلسات آموزش گریم کودک به صورت عملی برگزار می شود. البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان تحت نظر مربی انجام می شود تا پوست صورت کودک به حساسیت یا آسیبی بر نخورد.

وسایل آموزش گریم کودک شامل انواع لوازم گریم سینمایی و پالت های رنگی مخصوص گریم و کانتورینگ می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.
همچنین استفاده از رنگ های معمول برای انجام گریم کودک مجاز نبوده و حتما باید از رنگ مخصوص گریم کودک (فون خشک) استفاده گردد.

بله ، برای این دوره و تمامی دوره های آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه می گردد.

در دوره آموزش گریم و میکاپ تمام مباحث آرایش صورت از آموزش پاکسازی پوست تا آموزش گریم حرفه ای با جدید ترین متد ها و ابزارهای تخصصی میکاپ آموزش داده می شود و هنرجویان پس از پایان این دوره می توانند در آرایشگاه ها مشغول به کار شوند. درصورتی که در دوره آموزش گریم کودک تمرکز فقط بر روی گریم های سینمایی و بالماسکه و فانتزی بر روی صورت کودکان است. همچنین در دوره آموزش خودآرایی شامل آموزش براشینگ مو و آموزش میکاپ با توجه به مدل مو و صورت خود هنرجو است.

بله. بعد از گرفتن مدرک فنی حرفه ای، میتونید کسب و کار خودتون رو راه بندازید.

بعد از اتمام دوره شما مدرک فنی حرفه ای چهره پردازی کودک را دریافت می کنید.

بله. اگه شما بچه ها رو دوست داشته باشید، این شغل می تونه خیلی براتون جالب باشه و همچنین درآمد خوبی براتون خواهد داشت.

بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگزار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.

بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.