شاخص تاتوی بدن
آموزش تاتو بدن

دوره آموزش تاتو بدن

با استفاده تاتو بدن یکی از زیرشاخه های آرایش دائم است . فرد سمبل یا شعار یا نمادی که دوست دارد را بر روی پوست بدن خود هک می کند. همچنین افرادی که دچار عارضه های پوستی مانند اسکار و زخم و ماه گرفتگی هستند می توانند با کمک تاتو آن ها را پنهان کنند.
با توجه به دائمی بودن خدمات تاتو و کار با مناطق حساس بدن خصوصا پوست نیاز است علاقه مندان در آموزشگاه های معتبر آرایشگری و زیر نظر مربیان خبره و با تجربه این دوره را بیاموزند تا به مشتریان خود با خیالی آسوده بدون آسیب به پوست مشتری خدمات ارائه دهند.
تاتو بدن مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته و بازار قابل قبولی برای آن پیش بینی می گردد. هنرآموزان جدیدترین طرح ها و متدها را به جهت آموزش تاتو بر روی بدن ارائه می دهد.

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان برای صرفه جویی در هزینه های هنرجویان دوره های مبتدی و پیشرفته را تنها با پرداخت هزینه یک دوره برگزار می کند.

ویدئوی دوره آموزش تاتو بدن

نحوه برگزاری کلاس آموزش تاتو بدن

کلاس های دوره آموزش تاتو بدن به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود. تعداد نفرات کلاس های خصوصی 1 تا 2 نفر و کلاس های نیمه خصوصی 3 تا 6 نفر تشکیل می شود.
امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته برای هنرجویان شاغل و در اختیار قرار دادن خوابگاه برای افرادی که از شهرستان تشریف می آورند از دیگر مزایای آموزشگاه هنرآموزان است.

لوازم و تجهیزات تاتو بدن

ابزار و وسایل دوره آموزش تاتو بدن انواع قلم طراحی ، شابلون پلاستيكي و کاغذ ، پنبه و الکل و سایر مواد ضد عفونی کننده ، دستگاه مخصوص تاتو و سوزن های تاتو ، رنگ ها و مواد مصرفی حلال و پاک کننده تاتو و … می باشد.

تاتو بدن سکشن سوم

سر فصل دوره آموزش تاتو بدن


رعايت بهداشت و ايمني
آماده كردن وساختن مواد مصرفي
تميز كردن پوست
انتقال طرح مورد نظر مشتری بر روی بدن
تاتو بدن با دستگاه ( طراحی و رنگ آمیزی )
کاربرد سوزن های مختلف در طراحی
ترمیم تاتو در جلسات مختلف
کاربرد رنگ ها در سایه زدن تاتو

توانایی شما پس از دوره تاتو بدن

پس از گذراندن دوره آموزش تاتو بدن هنرجو ابتدا با کلیه مواد مصرفی و ابزار کار آشنا می شود و پس از آموزش نکات بهداشتی و ایمنی ، مراحل اصلی کار شامل انتقال طرح بر روی بدن، تركيب مواد مصرفي، نحوه استفاده از دستگاه ، کاربرد سوزن های مختلف و در نهایت انجام تاتو در طی مراحل مختلف را آموزش می بینید و سپس می تواند وارد بازار کار شود.
همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید کار خود را تبلیغات و مشتری های جدید جذب کنید.

هزینه دوره آموزش تاتو بدن

پیشنیاز دوره تاتو بدن دوره آموزش میکروپیگمنتیشن ( آرایش دائم) می باشد. بدون مدرک آرایش دائم نمی توانید مشغول به کار شوید.

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

دوره نیمه خصوصی آموزش تاتو بدن

نام حرفه تاتو بدن
مدت دوره 16 ساعت
تعداد نفرات 3-6
هزینه دوره 3,300,000 تومان
جزئیات جلسات 3 جلسه ۲ ساعته

دوره خصوصی آموزش تاتو بدن

نام حرفه تاتو بدن
مدت دوره 16 ساعت
تعداد نفرات 1-2
هزینه دوره 4,800,000 تومان
جزئیات جلسات 3 جلسه ۲ ساعته

گالری تصویر و ویدئو
دوره آموزش تاتو بدن

آموزش تاتو بدن
مدل تاتو بدن پا
مدل دریم کچر تاتو بدن
آموزش تاتو بدن
آموزش تاتو بدن
آموزش تاتو بدن

برای شما عزیزی که از صفحه دوره آموزش تاتو بدن دیدن کردی یک پیشنهاد خوبم داریم.
مطمئن هستیم که دیدن دوره های آموزشی مرتبط با این دوره برای شما سودمنده. پس لطفا وارد دوره های آموزشی مرتبط با این دوره که در ادامه اومده بشو و یک بررسی کوتاه هم از اونها داشته باش.

چرا هنرآموزان را انتخاب کنیم ؟

دارای مجوز سطح یک سازمان فنی و حرفه ای
هزینه کلاس قطعی ، واقعی و به صرفه
جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره
برگزاری کارگاه و کلاس های پشتیبانی
ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای
اساتید مجرب و به نام
برگزاری کلاس در ایام تعطیل
دسترسی مناسب برای هنرجویان
فراهم کردن خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

سوالات متداول

هزینه آموزش تاتو بدن در اواسط این صفحه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ایی ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.

مدت زمان آموزش تاتو بدن در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان دو هفته است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

بله ، همه جلسات آموزش تاتو بدن به صورت عملی برگذار می شود .البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان زیر نظر مربی انجام می شود تا برای پوست مدل مشکلی پیش نیاید.

ابزار و وسایل دوره آموزش تاتو بدن شامل انواع قلم طراحی ، شابلون پلاستيكي و کاغد ، پنبه و الکل و سایر مواد ضد عفونی کننده ، دستگاه مخصوص تاتو و سوزن های تاتو ، رنگ ها و مواد مصرفی حلال و پاک کننده تاتو و … می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگزار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.

بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.