شاخص تاتوی بدن

دوره آموزش تاتو بدن

آموزش تاتو بدن

تاتو بر روی بدن یکی از هنرهایی است که در آرایش دائم بین خانم ها طرف دار دارد. با استفاده تاتو بدن فرد سمبل یا شعار یا نمادی که دوست دارد را بر روی پوست بدن خود هک میکند. همچنین افرادی که دچار عارضه های پوستی مانند اسکار و زخم و ماه گرفتگی هستند می توانند با کمک تکنیک تاتو آن ها را پنهان کنند و بپوشانند.
امروزه طرح های تاتو و رنگ های تاتو بسیار متنوع است و دستگاه ها و تکنیک های مختلفی برای انجام تاتو وارد بازار آرایشگری شده است. با توجه به دائمی بودن خدمات تاتو و کار با مناقع حساس بدن خصوصا پوست نیاز است علاقه مندان به انجام خدمات تاتو در آموزشگاه های معتبر آرایشگری و زیر نظر مربیان خبره و با تجربه این دوره را بیاموزند تا به مشتریان خود با خیالی آسوده بدون آسیب به پوست مشتری خدمات ارایه دهند. همچنین بتوانند در بازار رقابتی آرایشگری با جدیدترین تکنیک ها و متودهای روز آشنا شوند تا به راحتی با توجه به مد روز خدمات ارایه دهند.
از این رو تاتو بدن مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته و بازار قابل قبولی برای آن پیش بینی می گردد. هنرآموزان جدیدترین طرح ها و متدها را به جهت آموزش تاتو بر روی بدن ارائه می دهد.

مجوزهای آموزشگاه

هنرآموزان با مجوز رسمی سطح یک از سازمان فنی و حرفه ای کشور به فعالیت پرداخته و همواره در تلاش است تا هنرجویانی که در صدد کسب مدرک فنی حرفه ای هستند را با آمادگی کامل برای آزمون فنی حرفه ای آماده نماید. همچنین سایر مجوزهای اخذ شده توسط آموزشگاه را می توانید در صفحه زیر مشاهده کنید.

هنرآموزان در رسانه ها

هنرآموزان به عنوان یک آموزشگاه موفق در حوزه آموزش آرایشگری در رسانه های مختلفی به عموم مردم معرفی شده است. متن منتشر شده در هر یک از این رسانه ها را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید. همچنین در این صفحه هر یک از شبکه های اجتماعی هنرآموزان به خصوص شبکه های ویدئویی نمایش داده شده است.

چرا هنرآموزان؟

جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره

هنرآموزان امکانات خود را در اختیار هنرجویان حتی پس از اتمام دوره به جهت تمرین بیشتر قرار داده است. آمادگی 100% و خاطری آسوده از آزمون ، هدیه ما به شماست.

اساتید مجرب و به نام

اساتید هنرآموزان همگی از آرایشگران حرفه ای مشغول در بازار کار هستند و آماده اند تا علم و تجربه خود را با شما به اشتراک بگذارند.

ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای

مجموعه هنرآموزان از مجموعه تجهیزات به روز و کاملی بهره می برد که در اختیار کمتر آموزشگاهی در سطح کشور است.

دسترسی مناسب برای هنرجویان

دسترسی بسیار مناسب برای هنرجویان تهرانی و همچنین در اختیار قرار دادن امکانات خوابگاهی برای هنرجویان شهرستانی شرایط را جهت گذراندن دوره ای فوق العاده تسهیل کرده است.

برگزاری کارگاه و کلاسهای پشتیبانی

همچنین هنرجویان در کلوپ مخصوص آموزشگاه هنرآموزان عضو شده تا بتوانند پس از دوره ارتباط خود را با آموزشگاه حفظ کرده و اشکالات خود را برطرف کنند. ما به این پشتیبانی بی نظیر افتخار میکنیم.

دوره آموزش تاتو بدن

نحوه برگزاری کلاس آموزش تاتو بدن

کلاس های دوره آموزش تاتو بدن به دو صورت، خصوصی و گروهی برگزار می شود.

طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین یک تا سه نفر و کلاس های گروهی از 3 تا 15 نفر تشکیل می شود.

همچنین برای افراد شاغل و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها و روزهای تعطیل وجود دارد.

آنچه در دوره تاتو بدن فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش تاتو بدن، هنرجو ابتدا با کلیه مواد مصرفی و ابزار کار آشنا می شود و پس از آموزش نکات بهداشتی و ایمنی ، مراحل اصلی کار شامل انتقال طرح بر روی بدن، تركيب مواد مصرفي، نحوه استفاده از دستگاه ، کاربرد سوزن های مختلف و در نهایت انجام تاتو در طی مراحل مختلف را آموزش می بینید و سپس می تواند وارد بازار کار شود.

رعايت بهداشت و ايمني
آماده كردن وساختن مواد مصرفي
تميز كردن پوست
انتقال طرح مورد نظر مشتری بر روی بدن
تاتو بدن با دستگاه ( طراحی و رنگ آمیزی )
کاربرد سوزن های مختلف در طراحی
ترمیم تاتو در جلسات مختلف
کاربرد رنگ ها در سایه زدن تاتو

هزینه دوره آموزش تاتو بدن

ثبت نام اینترنتی = 5 درصد تخفیف!

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

دوره های تخفیفی ماهانه
{ 15 درصد تخفیف ویژه }

شهریه دوره عمومی


500,000 تومان

آموزش تئوری مباحث تخصصی
آموزش عملی به صورت حرفه ای
ابزار و تجهیزات آموزشی رایگان
مشاوره برای خرید تجهیزات
جلسات تمرین رایگان
پشتیبانی برای ورود به بازار کار
معرفی به آرایشگاه ها جهت کارورزی
ثبت نام
تخفیف ویژه

شهریه دوره خصوصی


500,000 تومان

دوره های خصوصی 1 تا 3 نفره
کلاس های اخر هفته برای شاغلین
کلاس های تایم عصر برای شاغلین
دوره های فشرده برای ساکنین شهرستان
مشاوره برای خرید تجهیزات
جلسات تمرین رایگان
پشتیبانی برای ورود به بازار کار
ثبت نام
تجهیزات تاتو بدن

لوازم و تجهیزات تاتو بدن


ابزار و وسایل دوره آموزش تاتو بدن شامل انواع قلم طراحی ، شابلون پلاستيكي و کاغذ ، پنبه و الکل و سایر مواد ضد عفونی کننده ، دستگاه مخصوص تاتو و سوزن های تاتو ، رنگ ها و مواد مصرفی حلال و پاک کننده تاتو و … می باشد.


در این دوره آموزشی پک تجهیزات عمومی به صورت رایگان ارائه خواهد شد.
ویدئوی دوره آموزش تاتو بدن

در این دوره هنر جو ابتدا می آموزد چگونه طرح مورد نظر مشتری را از طرق مختلف بر روی پوست منتقل کند که روش های مختلف طراحی یا انتقال طرح بر روی بدن با استفاده از شابلون آموزش داده می شود.

در ادامه هنرجو نسبت تركيب مواد مصرفي، نسبت تركيب مواد افزودني، نحوه استفاده از دستگاه ، کاربرد سوزن های مختلف و در نهایت انجام تاتو در طی مراحل مختلف را آموزش می بینید. در آموزشگاه هنرآموزان هنرجویان بعد از سپری کردن کلاس های تئوری وارد کلاس ها و کارگاهی عملی می شوند و در این کارگاه های عملی تحت نظر مربی خود تجربه کسب می کنند و با فرایند کار آشنا می شوند و تخصص و مهارت کافی را کسب می کنند.

در نهایت بعد از اتمام دوره هنرجو با دریافت گواهی گذراندن دوره به عنوان یک متخصص وارد بازار کار می شود که میتواند برای مشتریان خود خدمات انجام دهد و کسب درآمد داشته باشد.

دوره های آموزشی مرتبط

مجموعه آموزشگاه آرایشگری زنانه هنرآموزان ماهسان رشته ها و حرفه های بسیاری را به منظور آموزش برای هنرجویان ارائه می نماید.

لیست دوره های آموزشی مرتبط با این دوره و همچنین دوره های آموزشی پرطرفدار در ادامه ذکر شده است. به منظور مشاهده جزئیات هر یک از دوره های آموزشی بر روی دوره مورد نظر کلیک کنید.

گالری تصاویر دوره تاتو بدن

نمونه دریم کچر تاتو بدن
مدل تاتو بدن بازو
مدل دریم کچر تاتو بدن
مدل گل تاتو بدن
مدل تاتو بدن پا

بازارکار دوره تاتو بدن

یکی از قدیمی ترین تکنیک های پرطرف دار در آرایش دائم تاتو بدن می باشد و همیشه در همه گروه های سنی به دلایل زیبایی یا پوشاندن عارضه های پوستی طرفدار دارد. لذا هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و شرکت در جلسات تمرینی زیر نظر مربی براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

بازار کار تاتو بدن

سوالات متداول

هزینه آموزش تاتو بدن در اواسط این صفحه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی را در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.

مدت زمان آموزش تاتو بدن در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی دو هفته است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

ابزار و وسایل دوره آموزش تاتو بدن شامل انواع قلم طراحی ، شابلون پلاستيكي و کاغد ، پنبه و الکل و سایر مواد ضد عفونی کننده ، دستگاه مخصوص تاتو و سوزن های تاتو ، رنگ ها و مواد مصرفی حلال و پاک کننده تاتو و … می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت

بله ، همه جلسات آموزش تاتو بدن به صورت عملی برگذار می شود .البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان زیر نظر مربی انجام می شود تا برای پوست مدل مشکلی پیش نیاید.

بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگذار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.

بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.