لوگو آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان

ویدئوهای دوره آموزش تاتو بدن

دوره آموزش تاتو بدن در هنرآموزان

با استفاده تاتو بدن یکی از زیرشاخه های آرایش دائم است . فرد سمبل یا شعار یا نمادی که دوست دارد را بر روی پوست بدن خود هک می کند. همچنین افرادی که دچار عارضه های پوستی مانند اسکار و زخم و ماه گرفتگی هستند می توانند با کمک تاتو آن ها را پنهان کنند. با توجه به دائمی بودن خدمات تاتو و کار با مناطق حساس بدن خصوصا پوست نیاز است علاقه مندان در آموزشگاه های معتبر آرایشگری و زیر نظر مربیان خبره و با تجربه این دوره را بیاموزند تا به مشتریان خود با خیالی آسوده بدون آسیب به پوست مشتری خدمات ارائه دهند. تاتو بدن مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته و بازار قابل قبولی برای آن پیش بینی می گردد. هنرآموزان جدیدترین طرح ها و متدها را به جهت آموزش تاتو بر روی بدن ارائه می دهد.
line

سر فصل‌های دوره آموزش تاتو بدن

چرا آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان؟

ارائه مدرک رسمی فنی حرفه ای

اساتید مجرب و ممتحن رسمی فنی حرفه‌ای

جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره

خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

نیک پی

منصوره نیک پی - مربی دوره تتو بدن

دوره های ارائه شده توسط این مربی:

ویدئوی آموزش تاتو بدن

آموزش میکروبلیدینگ

توانایی شما پس از دوره تاتو بدن

پس از گذراندن دوره آموزش تاتو بدن هنرجو ابتدا با کلیه مواد مصرفی و ابزار کار آشنا می شود و پس از آموزش نکات بهداشتی و ایمنی ، مراحل اصلی کار شامل انتقال طرح بر روی بدن، تركيب مواد مصرفي، نحوه استفاده از دستگاه ، کاربرد سوزن های مختلف و در نهایت انجام تاتو در طی مراحل مختلف را آموزش می بینید و سپس می تواند وارد بازار کار شود. همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید کار خود را تبلیغات و مشتری های جدید جذب کنید.

لوازم و تجهیزات دوره تاتو بدن

ابزار و وسایل دوره آموزش تاتو بدن انواع قلم طراحی ، شابلون پلاستيكي و کاغذ ، پنبه و الکل و سایر مواد ضد عفونی کننده ، دستگاه مخصوص تاتو و سوزن های تاتو ، رنگ ها و مواد مصرفی حلال و پاک کننده تاتو و … می باشد.

هزینه دوره آموزش تاتو بدن

جدول زمانبندی و هزینه دوره آموزش تاتو بدن

مدت زمان آموزش8 جلسه 2 الی 3 ساعته
شهریه کلاس نیمه خصوصی6,800,000 => 6,000,000 تومان
تعداد نفرات کلاس نیمه خصوصی4 تا 5 نفر
شهریه کلاس خصوصی9,000,000 تومان
تعداد نفرات کلاس خصوصی1  نفر
روزهای برگزاری دوره نیمه خصوصییکشنبه و سه شنبه

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

ارسال شماره تماس:
line
سوالات متداول.
هزینه آموزش تاتو بدن در اواسط این صفحه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ایی ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.
مدت زمان آموزش تاتو بدن در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان دو هفته است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.
بله ، همه جلسات آموزش تاتو بدن به صورت عملی برگذار می شود .البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان زیر نظر مربی انجام می شود تا برای پوست مدل مشکلی پیش نیاید.
وسایل مورد نیاز برای آموزش تاتو ابرو شامل قلم و تیغه ها ، هد بند و پیشبند ، الکل و ضد عفونی کننده ، رنگ مخصوص تاتو و … می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.
ابزار و وسایل دوره آموزش تاتو بدن شامل انواع قلم طراحی ، شابلون پلاستيكي و کاغد ، پنبه و الکل و سایر مواد ضد عفونی کننده ، دستگاه مخصوص تاتو و سوزن های تاتو ، رنگ ها و مواد مصرفی حلال و پاک کننده تاتو و … می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.
بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگزار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.
بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.
نام و شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.