طراحی ناخن شاخص
ابزار طراحی ناخن

دوره آموزش طراحی ناخن

به همراه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای
آموزش طراحی ناخن (آرایشگر ناخن) به مفهوم آراستن و پیراستن ناخن های دست و پا و نگهداری از آنها به منظور رعایت بهداشت می باشد.
هنرجو ابتدا با ابزار شناسی آشنا می شود، سپس همخوانی رنگ ها، نحوه ست کردن رنگ ها و … آموزش می بیند. در مراحل بعدی، هنرجو با روش های مختلف طراحی ناخن، اصول صحیح لاک زدن و طراحی با قلم مو آشنا می شود. در طراحی ناخن ظرافت و تمیزی کار حائز اهمیت است.
با توجه به علاقه خانم ها به ناخن های زیبا با طراحی هایی متفاوت و جدید، طراحی ناخن طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است.

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان برای صرفه جویی در هزینه های هنرجویان دوره های مبتدی و پیشرفته را تنها با پرداخت هزینه یک دوره برگزار می کند.

ویدئوی دوره آموزش کاشت ناخن

در این ویدئو شرایط کامل دوره آموزش طراحی ناخن توسط مدیریت آموزشگاه هنرآموزان، خانم مهناز محمدی توضیح داده شده است.

لوازم و تجهیزات طراحی ناخن

شامل قلم های طراحی، چسب های نواری، اکلیل ، لاک، تاپ کات و بیس کات، پنبه های آرایشی، لاک پاک کن، مهر ناخن، پرایمر، نگین، قلم های نقطه گذاری، استیکر ناخن، پودر کاشت، لیکوئید کاشت، سوهان برقی، سوهان چوبی و پلیش بافر، نیپر و … می باشد.

نحوه برگزاری کلاس های آموزش طراحی ناخن

به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود. تعداد نفرات کلاس های خصوصی 1 تا 2 نفر، کلاس های نیمه خصوصی 3 تا 5 نفر تشکیل می شود.
امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته برای هنرجویان شاغل و در اختیار قرار دادن خوابگاه برای افرادی که از شهرستان تشریف می آورند از دیگر مزایای آموزشگاه هنرآموزان است.

نظرسنجی هنرجویان دوره طراحی ناخن

بدون شک یکی از مهمترین ملاک هایی که میتونه شمارو در انتخاب بهترین آموزشگاه طراحی ناخن کمک کنه نظر شرکت کنندگان قبلی ای هست که دوره مورد نظر رو با موفقیت طی کردن و میتونن نظر خیلی درست و دقیقی راجب اون دوره به شما بدن، در ادامه ویدئوی نظر هنرجویان پیشین آموزشگاه هنرآموزان رو مشاهده میکنید.

توانایی شما پس از دوره طراحی ناخن

پس از گذراندن دوره آموزش طراحی ناخن، هنرجو با انواع روش های طراحی ناخن، دیزاین های خاص، طراحی های سه بعدی، طراحی های خطی و برجسته، ژورنال خوانی و …  آشنا شده ، مهارت و تخصص طراحی ناخن را متناسب با متد جدید فرا می گیرد.

تصویر دوم برگه طراحی با ناخن

سر فصل دوره آموزش طراحی ناخن


آموزش انواع مانیکور، پدیکور
طریقه سوهان کشی صحیح
طریقه صحیح چسباندن ناخن مصنوعی
طراحی مبتدی با لاک و فرنچ
طراحی پایه و تخصصی داتینگ خطی
لنز ناخن، شابلون، نگین، آویز
طراحی با فویل ناخن و طراحی کروم
آموزش ریموو کردن رنگ مو
طریقه کار با ژل، تاپ ژل، لاک ژل
دیزاین شاتر کروم و شوگر افکت
لمینت ناخن و کاشت با ژل

توانایی شما پس از دوره طراحی ناخن

پس از گذراندن دوره آموزش طراحی ناخن، هنرجو علاوه بر یادگیری مانیکور و پدیکور، با انواع روش های مختلف طراحی ناخن با انواع لاک و ژل ، قلم و نگین و … آشنا شده و مهارت و تخصص طراحی ناخن را متناسب با متد جدید فرا می گیرد.
همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید برای کار خود تبلیغات انجام دهید و جذب مشتری بالایی داشته باشید.

هزینه دوره آموزش طراحی ناخن

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان دوره های عمومی را با ظرفیت دوره نیمه خصوصی برگزار می کند.

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

دوره نیمه خصوصی آموزش طراحی ناخن

نام حرفه طراحی ناخن
مدت دوره 12 ساعت 3 هفته
تعداد نفرات 3-8
هزینه دوره 1,000,000 تومان 2,000,000
جزئیات جلسات 6 جلسه 2 ساعته

دوره خصوصی آموزش طراحی ناخن

نام حرفه طراحی ناخن
مدت دوره 12 ساعت 3 هفته
تعداد نفرات 1-3
هزینه دوره 2,000,000 تومان 3,000,000
جزئیات جلسات 6 جلسه 2 ساعته

گالری تصویر و ویدئو
دوره آموزش طراحی ناخن

دوره آموزش طراحی ناخن در هنرآموزان
دوره آموزش طراحی ناخن در هنرآموزان
دوره آموزش طراحی ناخن در هنرآموزان
دوره آموزش طراحی ناخن در هنرآموزان

برای شما عزیزی که از صفحه دوره آموزش طراحی ناخن دیدن کردی یک پیشنهاد خوبم داریم.
مطمئن هستیم که دیدن دوره های آموزشی مرتبط با این دوره برای شما سودمنده. پس لطفا وارد دوره های آموزشی مرتبط با این دوره که در ادامه اومده بشو و یک بررسی کوتاه هم از اونها داشته باش.

چرا هنرآموزان را انتخاب کنیم ؟

دارای مجوز سطح یک سازمان فنی و حرفه ای
هزینه کلاس قطعی ، واقعی و به صرفه
جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره
برگزاری کارگاه و کلاس های پشتیبانی
ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای
اساتید مجرب و به نام
برگزاری کلاس در ایام تعطیل
دسترسی مناسب برای هنرجویان
فراهم کردن خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

سوالات متداول

هزینه آموزش طراحی ناخن در اواسط این برگه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی و حرفه ای ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.

مدت زمان آموزش طراحی ناخن در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره خصوصی چهار هفته است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل، دوره های آموزش طراحی ناخن به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

بله، همه جلسات آموزش طراحی ناخن به صورت عملی برگزار می شود. البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان تحت نظر مربی انجام می شود تا پوست و ناخن مدل، به حساسیت یا آسیبی بر نخورد. همچنین برای تمرین طراحی می توانند از پالت های ناخن مصنوعی استفاده کنند.

وسایل مورد نیاز برای آموزش طراحی ناخن شامل انواع لوازم مانیکور و پدیکور، انواع لاک و ژل ، انواع قلم و سوزن طراحی ، سنگ و نگین و… . می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

بعد از اتمام دوره شما مدرک فنی و حرفه ای آرایشگر ناخن را دریافت می کنید.

بله ، برای این دوره و تمامی دوره های آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه می گردد.

بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگزار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.

بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.