لوگو آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان

ویدئوهای دوره آموزش طراحی ناخن

دوره آموزش طراحی ناخن در هنرآموزان

آموزش طراحی ناخن (آرایشگر ناخن) به مفهوم آراستن و پیراستن ناخن های دست و پا و نگهداری از آنها به منظور رعایت بهداشت می باشد.
هنرجو ابتدا با ابزار شناسی آشنا می شود، سپس همخوانی رنگ ها، نحوه ست کردن رنگ ها و … آموزش می بیند. در مراحل بعدی، هنرجو با روش های مختلف طراحی ناخن، اصول صحیح لاک زدن و طراحی با قلم مو آشنا می شود. در طراحی ناخن ظرافت و تمیزی کار حائز اهمیت است. در این دوره، دوره آموزش طراحی ناخن، روند کامل طراحی ناخن با روش های مختلف جهت زیبایی بیشتر ناخن ها به شما آموزش داده می شود.
با توجه به علاقه خانم ها به ناخن های زیبا با طراحی هایی متفاوت و جدید، طراحی ناخن طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است.

line

سر فصل های دوره آموزش طراحی ناخن

چرا آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان؟

ارائه مدرک رسمی فنی حرفه ای

اساتید مجرب و ممتحن رسمی فنی حرفه‌ای

جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره

خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

مربی اصلاح و ابرو

آرزو پورداد - مربی دوره آموزش طراحی ناخن

دوره های ارائه شده توسط این مربی:

ویدئوی آموزش طراحی ناخن

آموزش طراحی ناخن

توانایی شما پس از دوره طراحی ناخن

پس از گذراندن دوره آموزش طراحی ناخن، هنرجو علاوه بر یادگیری مانیکور و پدیکور، با انواع روش های مختلف طراحی ناخن با انواع لاک و ژل ، قلم و نگین و … آشنا شده و مهارت و تخصص طراحی ناخن را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید برای کار خود تبلیغات انجام دهید و جذب مشتری بالایی داشته باشید.

لوازم و تجهیزات دوره طراحی ناخن

وسایل و ابزار مورد استفاده در دوره آموزش طراحی ناخن شامل: قلم های طراحی و داتینگ، انواع لاک و لاک ژل ها، تاپ کات، بیس کات، انواع نوارهای دیزاین و شابلون، نگین، لوازم مانیکور، قلم داتینگ، انواع سوهان، بافر، پولیش و … می باشد.

هزینه دوره آموزش طراحی ناخن

دوره طراحی ناخن همراه با دوره مانیکور و پدیکور برگزار میگردد.

جدول زمانبندی و هزینه آموزش مانیکور و پدیکور و طراحی ناخن

مدت زمان آموزش4 جلسه دو ساعته
شهریه کلاس خصوصی3,000,000 تومان
تعداد نفرات کلاس خصوصی1 نفر
روزهای برگزاری دوره خصوصیمطابق با زمانبندی هنرجو و مربی

پکیج طلایی ناخن

8,200,000 تومان
6,400,000 تومان

آموزشگاه هنرآموزان جهت کاهش هزینه های آموزشی هنرجوها ، پکیج طلایی ناخن را در نظر گرفته است. این پکیج شامل تمام دوره های کاربردی مربوط به ناخن از جمله: دوره کاشت ناخن (پودر و ژل)، طراحی ناخن پیشرفته ، مانیکور و پدیکور و کفسابی و پارافین تراپی می باشد.

 

پکیج ناخن

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

ارسال شماره تماس:

نظرات هنرجویان دوره طراحی ناخن

نمونه کار هنرجویان دوره طراحی ناخن

line
سوالات متداول.

هزینه آموزش طراحی ناخن در اواسط این برگه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی و حرفه ای ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.

مدت زمان آموزش طراحی ناخن در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان 9 ساعت است. البته بعد از اتمام دوره آموزشی هنرجو می تواند در دوره کارآموزی رایگان شرکت کند.

بله، همه جلسات آموزش طراحی ناخن به صورت عملی برگزار می شود. البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان تحت نظر مربی انجام می شود تا پوست و ناخن مدل، به حساسیت یا آسیبی بر نخورد. همچنین برای تمرین طراحی می توانند از پالت های ناخن مصنوعی استفاده کنند.
وسایل مورد نیاز برای آموزش طراحی ناخن شامل انواع لوازم مانیکور و پدیکور، انواع لاک و ژل ، انواع قلم و سوزن طراحی ، سنگ و نگین و… . می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.
بعد از اتمام دوره شما مدرک فنی و حرفه ای آرایشگر ناخن را دریافت می کنید.
مقالات آموزش طراحی ناخن.
ترمیم کاشت ناخن
آموزش مراقبت و زیبایی ناخن

ترمیم کاشت ناخن

تاثیر بیش از اندازه ناخن در زیبایی دست‌ها باعث شده تا امروزه ترفندهای گوناگونی برای تغییر فرم و تزئین کردنِ آن وجود داشته باشد؛ یکی

ناخن عروس
آموزش مراقبت و زیبایی ناخن

70 مدل طرح ناخن عروس

. این مهم است که همه جنبه های عروسی به خوبی برگزار شود و این شامل مانیکور شما نیز می شود. در این روز خاص،

ناخن مربعی
آموزش مراقبت و زیبایی ناخن

35 مدل کاشت ناخن مربعی کوتاه و بلند

. دقیقاً مانند فرم های محبوب ابروها که در طول سالیان چندین بار تغییرات گسترده‌ای کرده است و از حالت های کاملا قاب دار به

نام و شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.