آموزش بافت مو شاخص
آموزش بافت مو

دوره آموزش بافت مو

بافت مو علاوه بر کاربرد آن در مراسم و مجالس مختلف ، به صورت روزمره نیز مورد استفاده قرار می گیرد. با انجام حالت های مختلف بافت هر روز یک مدل جدید به موهای خود دهید و از یکنواختی روزانه موها خلاص شوید.
سبک های مختلفی برای بافت مو از جمله بافت فرانسوی، آفریقایی، حصیری و ... وجود دارد که یک آرایشگر باید متناسب با چهره و سلیقه مشتری بافت مناسب را انتخاب نماید. مدل های بافت مو روز به روز جدیدتر می شود پس برای فعالیت در این رشته باید به روز باشید.
با آموزش بافت مو می توانید به راحتی و با کمترین هزینه در سالن های زیبایی مشغول به کار شوید.

در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان با گذراندن دوره بافت مو صفر تا صد تمامی متدهای بافت مو را از مبتدی تا پیشرفته به همراه اکستنشن مو آموزش میبینید و با گذراندن یک دوره شما دو مدرک بین المللی فنی و حرفه ای بافت مو و اکستنشن مو را دریافت می کنید.

ویدئوی دوره آموزش بافت مو

لوازم و تجهیزات دوره صفر تا صد بافت مو

ابزار و وسایل دوره آموزش صفر تا صد بافت مو شامل، مولاژ شنیون، فيکساتور معمولی، فيکساتور قوی، چسب مو، ژل، واكس، سنجاق ريز، سنجاق درشت، سنجاق موئی ريز، سنجاق موئی رنگی، سرم مخصوص، کش قیطانی، برس، شانه، بیگودی، سشوار و … می باشد.

نظرسنجی دوره آموزش بافت مو

نظرسنجی هنرجویان دوره بافت مو

بدون شک یکی از مهمترین ملاک هایی که میتونه شمارو در انتخاب بهترین آموزشگاه بافت مو کمک کنه نظر شرکت کنندگان قبلی ای هست که دوره مورد نظر رو با موفقیت طی کردن و میتونن نظر خیلی درست و دقیقی راجب اون دوره به شما بدن، در ادامه ویدئوی نظر هنرجویان پیشین آموزشگاه هنرآموزان رو مشاهده میکنید.

نحوه برگزاری دوره آموزش بافت مو

نحوه برگزاری کلاس آموزش بافت مو صفر تا صد

کلاس‌های دوره آموزش بافت مو به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می‌شود. تعداد نفرات کلاس‌های خصوصی 1 تا 2 نفر، کلاس‌های نیمه خصوصی 3 تا 6 نفر تشکیل می‌شود. امکان برگزاری کلاس‌ها در آخر هفته برای هنرجویان شاغل و در اختیار قرار دادن خوابگاه برای افرادی که از شهرستان تشریف می‌آورند از دیگر مزایای آموزشگاه هنرآموزان است.

بافت مو شاخص دوم

سر فصل دوره آموزش بافت مو صفر تا صد


معرفی ابزار و مواد مصرفی برای بافت
آماده سازی مو قبل بافت ،کار با دستگاه های برقی (سشوار، ویو، اتو و بابلیس)
آموزش بافت های پایه شامل کف سری ها (فرانسوی، هلندی، مکزیکی، آفریقایی(فرانسوی هلندی))
آموزش انواع بافت تیغ ماهی (دم اسبی،4 تایی، پیشرفته)
آموزش انواع بافت های تل (نردبانی، پیچ ، آبشاری و...)
آموزش انواع بافت های حصیری (دم اسبی، 4 تایی، 6 تایی، جلوی سری، ترکیبی و...)
آموزش بافت های ترکیبی (انواع بافت های DNA، مدل S، مدل پیچ و ...)
آموزش بافت با موی اضافه (به روش نردبانی،مکزیکی،پیچ، دندون موشی، کویین (هایلایت مو) ،آفرو،گره،اکستنشن)
استفاده از تزئینات بافت مو(مهره، حلقه، لمه، زنجیر، دردلاک ها)
آموزش انواع شنیون بافت ها
انواع اتصالات مو اضافه (به روش نردبانی،مکزیکی،پیچ،دندون موشی،کویین،آفرو،گره،اکستنشن)
آموزش انواع اکستنشن مو

توانایی شما پس از دوره آموزش صفر تا صد بافت مو

هنرجو با انواع بافت های پایه، بافت تیغ ماهی، بافت های ترکیبی، شنیون بافت ها، بافت با موی اضافه، دردلاک ها، اکستنشن دوخت، اکستنشن حرارتی و … آشنا شده و مهارت و تخصص بافت و اکستنشن مو را متناسب با متد جدید فرا می گیرد و ژونال خوانی را آموزش میبیند.
پس از شرکت در دوره های آموزش بافت مو به راحتی با اجاره صندلی در سالن با کمترین هزینه می توانید به کسب در آمد برسید. همچنین می توانید به صوررت مستقل با توجه به اینکه ابزار تخصصی نیاز نیست در منزل مشغول به کار شوید . و از شبکه های اجتماعی برای تبلیغ کار خود استفاده کنید.

هزینه دوره آموزش بافت مو صفر تا صد

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان به علت کاهش هزینه هنرجوها دوره آموزش بافت مو را بصورت دوره صفر تا صد برگزار می کند و با گذراندن یک دوره دو مدرک فنی و حرفه ای بافت مو و اکستنشن مو به هنرجوها ارائه می کند.


دوره نیمه خصوصی آموزش بافت مو صفر تا صد

نام حرفه بافت مو
مدت دوره 30 ساعت 5 هفته
تعداد نفرات 3-6
هزینه دوره 2,500,000 تومان 3,500,000
جزئیات جلسات 10 جلسه 3 ساعته

دوره خصوصی آموزش بافت مو صفر تا صد

نام حرفه بافت مو
مدت دوره 30 ساعت 5 هفته
تعداد نفرات 1-2
هزینه دوره 5,000,000 تومان 6,000,000
جزئیات جلسات 10 جلسه 3 ساعته

گالری تصویر و ویدئو
دوره آموزش بافت مو

دوره آموزش بافت مو در هنرآموزان
دوره آموزش بافت مو در هنرآموزان
دوره آموزش بافت مو در هنرآموزان
دوره آموزش بافت مو در هنرآموزان

برای شما عزیزی که از صفحه دوره آموزش بافت مو دیدن کردی یک پیشنهاد خوبم داریم.
مطمئن هستیم که دیدن دوره های آموزشی مرتبط با این دوره برای شما سودمنده. پس لطفا وارد دوره های آموزشی مرتبط با این دوره که در ادامه اومده بشو و یک بررسی کوتاه هم از اونها داشته باش.

چرا هنرآموزان را انتخاب کنیم ؟


دارای مجوز سطح یک سازمان فنی و حرفه ای
هزینه کلاس قطعی ، واقعی و به صرفه
جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره
برگزاری کارگاه و کلاس های پشتیبانی
ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای
اساتید مجرب و به نام
برگزاری کلاس در ایام تعطیل
دسترسی مناسب برای هنرجویان
فراهم کردن خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

سوالات متداول

هزینه آموزش بافت مو برای دوره های عمومی و خصوصی در این صفحه عنوان شده است . هزینه های کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ای ایران می باشد که در صفحه هزینه دوره های آموزشی می توانید مشاهده بفرمایید.

مدت زمان آموزش بافت مو در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی یک ماه است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

توصیه می شود تمرینات کلاس های آموزش بافت مو بر روی موی طبیعی انجام شود اما در صورت عدم دسترسی می توانید بر روی مولاژهای مخصوص آموزش شینیون مو نیز تمرین کنید که از طرف آموزشگاه در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

وسایل مورد نیاز برای آموزش بافت مو شامل سشوار و اتوی مو ، برس و شانه ، کش و گیره ، اکستنشن و مهره و … می باشد که در دوره ی آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

بله ، برای این دوره و تمامی دوره های آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه می گردد.

دوره آموزش بافت مو تحت سرفصل های سازمان فنی وحرفه ای ایران آموزش داده می شود و پس از اتمام دوره هنرجو طی آزمون عملی و تئوری زیر نظر خود سازمان آزموده می شود و در صورت قبولی در آزمون ها مدرک تخصصی بافت مو سازمان فنی و حرفه ای ایران را دریافت می کند که این مدرک در همه سازمان ها پذیرفته شده است و قابل ترجمه برای استفاده در سایر کشورها می باشد.