لوگو آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان

ویدئوهای دوره آموزش بافت مو

دوره آموزش بافت مو در هنرآموزان

بافت مو علاوه بر کاربرد آن در مراسم و مجالس مختلف ، به صورت روزمره نیز مورد استفاده قرار می گیرد. با انجام حالت های مختلف بافت هر روز یک مدل جدید به موهای خود دهید و از یکنواختی روزانه موها خلاص شوید.

سبک های مختلفی برای بافت مو از جمله بافت فرانسوی، آفریقایی، حصیری و … وجود دارد که یک آرایشگر باید متناسب با چهره و سلیقه مشتری بافت مناسب را انتخاب نماید. مدل های بافت مو روز به روز جدیدتر می شود پس برای فعالیت در این رشته باید به روز باشید.
با آموزش بافت مو می توانید به راحتی و با کمترین هزینه در سالن های زیبایی مشغول به کار شوید.

line

سر فصل های دوره بافت مو

چرا آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان؟

ارائه مدرک رسمی فنی حرفه ای

اساتید مجرب و ممتحن رسمی فنی حرفه‌ای

جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره

خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

مربی شینیون مو

بهاره ابوحمزه - مربی دوره آموزش بافت مو

دوره های ارائه شده توسط این مربی:

ویدئوی آموزش بافت مو

دوره آموزش بافت مو

توانایی شما پس از دوره بافت مو

هنرجو با انواع بافت های پایه، بافت تیغ ماهی، بافت های ترکیبی، شنیون بافت ها، بافت با موی اضافه، دردلاک ها، اکستنشن دوخت، اکستنشن حرارتی و … آشنا شده و مهارت و تخصص بافت و اکستنشن مو را متناسب با متد جدید فرا می گیرد و ژونال خوانی را آموزش میبیند.

پس از شرکت در دوره های آموزش بافت مو به راحتی با اجاره صندلی در سالن با کمترین هزینه می توانید به کسب در آمد برسید. همچنین می توانید به صوررت مستقل با توجه به اینکه ابزار تخصصی نیاز نیست در منزل مشغول به کار شوید . و از شبکه های اجتماعی برای تبلیغ کار خود استفاده کنید.

لوازم و تجهیزات بافت مو

ابزار و وسایل دوره آموزش صفر تا صد بافت مو شامل، مولاژ شنیون، فيکساتور معمولی، فيکساتور قوی، چسب مو، ژل، واكس، سنجاق ريز، سنجاق درشت، سنجاق موئی ريز، سنجاق موئی رنگی، سرم مخصوص، کش قیطانی، برس، شانه، بیگودی، سشوار و … می باشد.

هزینه دوره آموزش بافت مو

جدول زمانبندی و هزینه آموزش بافت مو

مدت زمان آموزش 6 جلسه – 3 ساعته
شهریه کلاس نیمه خصوصی 4,500,000 => 3,500,000 تومان
تعداد نفرات کلاس نیمه خصوصی 4 تا 6 نفر
شهریه کلاس خصوصی 7,000,000 تومان
تعداد نفرات کلاس خصوصی 1 تا 3 نفر
روزهای برگزاری دوره نیمه خصوصی روزهای فرد

پکیج طلایی آرایش مو

10.500,000
8,000,000 تومان

آموزشگاه هنرآموزان جهت کاهش هزینه های آموزشی هنرجوها ، پکیج طلایی آرایش مو را در نظر گرفته است. این پکیج شامل تمام دوره های کاربردی مربوط به مو از جمله: آموزش اکستنشن مو، آموزش شینیون و آموزش بافت مو می‌باشد.

پکیج طلایی بافت شینیون و اکستنشن مو

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

ارسال شماره تماس:
دوره آنلاین بافت مو

دوره آنلاین آموزش بافت مو

449,000 تومان
آموزش ویدئویی تمامی مباحث بافت مو با دسترسی مادام العمر و به همراه پشتیبانی و رفع اشکال نامحدود

نظرات هنرجویان دوره بافت مو

نمونه کار هنرجویان دوره بافت مو

line
سوالات متداول.

هزینه آموزش بافت مو برای دوره های عمومی و خصوصی در این صفحه عنوان شده است . هزینه های کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ای ایران می باشد که در صفحه هزینه دوره های آموزشی می توانید مشاهده بفرمایید.

مدت زمان آموزش بافت مو در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی یک ماه است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

توصیه می شود تمرینات کلاس های آموزش بافت مو بر روی موی طبیعی انجام شود اما در صورت عدم دسترسی می توانید بر روی مولاژهای مخصوص آموزش شینیون مو نیز تمرین کنید که از طرف آموزشگاه در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

وسایل مورد نیاز برای آموزش بافت مو شامل سشوار و اتوی مو ، برس و شانه ، کش و گیره ، اکستنشن و مهره و … می باشد که در دوره ی آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

دوره آموزش بافت مو تحت سرفصل های سازمان فنی وحرفه ای ایران آموزش داده می شود و پس از اتمام دوره هنرجو طی آزمون عملی و تئوری زیر نظر خود سازمان آزموده می شود و در صورت قبولی در آزمون ها مدرک تخصصی بافت مو سازمان فنی و حرفه ای ایران را دریافت می کند که این مدرک در همه سازمان ها پذیرفته شده است و قابل ترجمه برای استفاده در سایر کشورها می باشد.
مقالات آموزش بافت مو.
آموزش بافت مو

20 مدل بافت مو پرطرفدار

مقدمه در‌ زمان‌های‌ مختلف‌ زیبایی‌ مو‌ جذابیت‌ ظاهری‌ افراد‌ را‌ افزایش‌ داده‌ است‌‌، به‌ همین‌ دلیل‌ در‌ سراسر‌ دنیا‌ آراستن‌ مو‌ها‌ جزء‌ دیرینه‌ ترین‌ هنرها‌

نام و شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.