آموزش بافت مو شاخص
آموزش بافت مو

دوره آموزش بافت مو

بافت مو علاوه بر کاربرد آن در مراسم و مجالس مختلف ، به صورت روزمره نیز مورد استفاده قرار می گیرد. با انجام حالت های مختلف بافت هر روز یک مدل جدید به موهای خود دهید و از یکنواختی روزانه موها خلاص شوید.
سبک های مختلفی برای بافت مو از جمله بافت فرانسوی، آفریقایی، حصیری و ... وجود دارد که یک آرایشگر باید متناسب با چهره و سلیقه مشتری بافت مناسب را انتخاب نماید. مدل های بافت مو روز به روز جدیدتر می شود پس برای فعالیت در این رشته باید به روز باشید.
با آموزش بافت مو می توانید به راحتی و با کمترین هزینه در سالن های زیبایی مشغول به کار شوید.

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان برای صرفه جویی در هزینه های هنرجویان دوره بافت مو را تنها به صورت عمومی با ظرفیت پایین برگزار می کند.

ویدئوی دوره آموزش بافت مو

نحوه برگزاری کلاس آموزش بافت مو

کلاس های دوره آموزش بافت مو به صورت خصوصی ، نیمه خصوصی و عمومی برگزار می شود. تعداد نفرات کلاس های خصوصی 1 تا 3 نفر، کلاس های نیمه خصوصی 3 تا 5 نفر و کلاس های عمومی از 5 تا 15 نفر تشکیل می شود.

امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته برای هنرجویان شاغل و در اختیار قرار دادن خوابگاه برای افرادی که از شهرستان تشریف می آورند از دیگر مزایای آموزشگاه هنرآموزان است.

لوازم و تجهیزات بافت مو

ابزار و وسایل دوره آموزش بافت مو شامل، مولاژ شنیون، فيکساتور معمولی، فيکساتور قوی، چسب مو، ژل، واكس، سنجاق ريز، سنجاق درشت، سنجاق موئی ريز، سنجاق موئی رنگی، سرم مخصوص، کش قیطانی، برس، شانه، بیگودی، سشوار و … می باشد.

بافت مو شاخص دوم

سر فصل دوره آموزش بافت مو


آماده سازی مو قبل از بافت
بافت های پایه
بافت فانتزی
بافت ترکیبی
بافت با موی اضافه
استفاده از تزئینات بافت مو و مهره

توانایی شما پس از دوره بافت مو

هنرجو با انواع بافت های پایه، بافت تیغ ماهی، بافت های ترکیبی و … آشنا شده و مهارت و تخصص بافت مو را متناسب با متد جدید فرا می گیرد.
پس از شرکت در دوره های آموزش بافت مو به راحتی با اجاره صندلی در سالن با کمترین هزینه می توانید به کسب در آمد برسید. همچنین می توانید به صوررت مستقل با توجه به اینکه ابزار تخصصی نیاز نیست در منزل مشغول به کار شوید . و از شبکه های اجتماعی برای تبلیغ کار خود استفاده کنید.

هزینه دوره آموزش بافت مو

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان دوره های عمومی را با ظرفیت دوره نیمه خصوصی برگزار می کند.

دوره عمومی آموزش بافت مو
مدت دورهتعداد نفراتهزینه (تومان)جلسات
18 ساعت 3 هفته3-8900,000 تومان6 جلسه 3 ساعته
دوره خصوصی آموزش بافت مو
مدت دورهتعداد نفراتهزینه (تومان)جلسات
18 ساعت 3 هفته1-31,500,000 تومان6 جلسه 3ساعته

هزینه دوره آموزش فوق تخصصی بافت مو

دوره عمومی آموزش فوق تخصصی بافت مو
مدت دورهتعداد نفراتهزینه (تومان)جلسات
16 ساعت 4 هفته3-81,200,000 تومان8 جلسه 2 ساعته
دوره خصوصی آموزش فوق تخصصی بافت مو
مدت دورهتعداد نفراتهزینه (تومان)جلسات
16 ساعت 4 هفته1-32,400,000 تومان8 جلسه 2 ساعته

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

گالری تصویر و ویدئو
دوره آموزش بافت مو

شینیون بافت تیره
شینیون بافت
انواع بافت مو
بافت مو بلوند

برای شما عزیزی که از صفحه دوره آموزش بافت مو دیدن کردی یک پیشنهاد خوبم داریم.
مطمئن هستیم که دیدن دوره های آموزشی مرتبط با این دوره برای شما سودمنده. پس لطفا وارد دوره های آموزشی مرتبط با این دوره که در ادامه اومده بشو و یک بررسی کوتاه هم از اونها داشته باش.

چرا هنرآموزان را انتخاب کنیم ؟


دارای مجوز سطح یک سازمان فنی و حرفه ای
هزینه کلاس قطعی ، واقعی و به صرفه
جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره
برگزاری کارگاه و کلاس های پشتیبانی
ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای
اساتید مجرب و به نام
برگزاری کلاس در ایام تعطیل
دسترسی مناسب برای هنرجویان
فراهم کردن خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

سوالات متداول

هزینه آموزش بافت مو برای دوره های عمومی و خصوصی در این صفحه عنوان شده است . هزینه های کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ای ایران می باشد که در صفحه هزینه دوره های آموزشی می توانید مشاهده بفرمایید.

مدت زمان آموزش بافت مو در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی یک ماه است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

توصیه می شود تمرینات کلاس های آموزش بافت مو بر روی موی طبیعی انجام شود اما در صورت عدم دسترسی می توانید بر روی مولاژهای مخصوص آموزش شینیون مو نیز تمرین کنید که از طرف آموزشگاه در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

وسایل مورد نیاز برای آموزش بافت مو شامل سشوار و اتوی مو ، برس و شانه ، کش و گیره ، اکستنشن و مهره و … می باشد که در دوره ی آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

بله ، برای این دوره و تمامی دوره های آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه می گردد.

دوره آموزش بافت مو تحت سرفصل های سازمان فنی وحرفه ای ایران آموزش داده می شود و پس از اتمام دوره هنرجو طی آزمون عملی و تئوری زیر نظر خود سازمان آزموده می شود و در صورت قبولی در آزمون ها مدرک تخصصی بافت مو سازمان فنی و حرفه ای ایران را دریافت می کند که این مدرک در همه سازمان ها پذیرفته شده است و قابل ترجمه برای استفاده در سایر کشورها می باشد.

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!