شاخص اکستنشن مژه
آموزش اکستنشن مژه

دوره آموزش اکستنشن مژه(کاشت مژه)

به همراه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای
امروزه خانم ها تمایل زیادی به داشتن مژه های بلند و فر شده به سمت بالا دارند. بنابراین آموزش اکستنشن مژه توانسته با داشتن بازار کار قوی، خانم های آرایشگر را به سمت خود جذب کند. در اکستنشن مژه، مژه ها و تارهای مصنوعی که از جنس ابریشم و یا موی انسان تشکیل شده است، را با استفاده از چسب مخصوص بر روی مژه ها می چسبانند. در دوره های آموزش صفر تا صد هنرجوها با اکستنشن مژه و لیفت و لمینت مژه و ابرو آشنا می شود.
هنرجو با گذراندن دوره تخصصی به راحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

دوره آموزش صفر تا صد اکستنشن مژه در آموزشگاه هنرآموزان به همراه دوره لیفت و لمینت برگزار می شود یعنی با گذراندن یک دوره شما اکستنشن مژه و لیفت و لمینت مژه و ابرو را آموزش می بینید.

ویدئوی دوره آموزش اکستنشن مژه

در این ویدئو شرایط کامل دوره آموزش اکستنشن مژه توسط مدیریت آموزشگاه هنرآموزان، خانم مهناز محمدی توضیح داده شده است.

لوازم و تجهیزات اکستنشن مژه

ابزار و وسایل دوره آموزش اکستنشن مژه شامل انواع مژه، چسب و مواد معدنی ، پنس مخصوص و جدا کننده ، مواد استریل دهنده و شستشو چشم ، حلال چسب و … می باشد.

نحوه برگزاری کلاس آموزش اکستنشن مژه

کلاس های دوره آموزش اکستنشن مژه به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می‌شود. تعداد نفرات کلاس‌های خصوصی 1 تا 2 نفر، کلاس‌های نیمه خصوصی 3 تا 6 نفر تشکیل می‌شود.

امکان برگزاری کلاس‌ها در آخر هفته برای هنرجویان شاغل و معرفی خوابگاه برای افرادی که از شهرستان تشریف می‌آورند از دیگر مزایای آموزشگاه هنرآموزان است.

نظرسنجی هنرجویان دوره اکستنشن مژه

بدون شک یکی از مهمترین ملاک هایی که میتونه شمارو در انتخاب بهترین آموزشگاه اکستنشن مژه کمک کنه نظر شرکت کنندگان قبلی ای هست که دوره مورد نظر رو با موفقیت طی کردن و میتونن نظر خیلی درست و دقیقی راجب اون دوره به شما بدن، در ادامه ویدئوی نظر هنرجویان پیشین آموزشگاه هنرآموزان رو مشاهده میکنید.

آموزش اکستنشن مژه 2

سر فصل دوره آموزش اکستنشن مژه


آشنایی با مواد و ابزار اکستنشن مژه
آموزش اکستنشن مژه تار به تار و کلاسیک
آموزش اکستنشن مژه سه بعدی
آموزش اکستنشن مژه والیوم
آموزش اکستنشن مژه مخملی و عروسکی
آموزش اکستنشن مژه فانتزی و رنگی
آموزش اکستنشن مژه بالیاژ و آمبره
آموزش ترمیم اکستنشن مژه
آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو

توانایی شما پس از دوره صفر تا صد اکستنشن مژه

پس از گذراندن دوره آموزش اکستنشن مژه هنرجو با انواع روش های اکستنشن مژه، ریمو کردن اکستنشن، لیفت و لمینت مژه و ابرو و … آشنا شده و مهارت و تخصص اکستنشن مژه را متناسب با متد جدید فرا می گیرد.
با توجه به اینکه اکستنشن مژه نیاز به ترمیم ماهیانه دارد ، آرایشگر در صورتیکه مهارت کافی داشته باشد می تواند مشتری های دائمی برای خو داشته باشد.
همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید کار خود را تبلیغات و مشتری های جدید جذب کنید.

هزینه دوره آموزش اکستنشن مژه

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان دوره های عمومی را با ظرفیت دوره نیمه خصوصی برگزار می کند. و هنرجو با گذراندن یک دوره به دو لاین اکستنشن مژه و لیفت و لمینت مسلط می شود

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

دوره نیمه خصوصی آموزش اکستنشن مژه

نام حرفه اکستنشن مژه (کاشت مژه)
مدت دوره 8 الی 12 ساعت 2 هفته
تعداد نفرات 3-8
هزینه دوره 2,300,000 تومان 3,300,000
جزئیات جلسات 4 جلسه 2 الی 3 ساعته

دوره خصوصی آموزش اکستنشن مژه

نام حرفه اکستنشن مژه (کاشت مژه)
مدت دوره 8 الی 12 ساعت 2 هفته
تعداد نفرات 1-3
هزینه دوره 4,500,000 تومان 5,500,000
جزئیات جلسات 4 جلسه 2 الی 3 ساعته

گالری تصویر و ویدئو
دوره آموزش اکستنشن مژه

دوره آموزش اکستنشن مژه در هنرآموزان
دوره آموزش اکستنشن مژه در هنرآموزان
دوره آموزش اکستنشن مژه در هنرآموزان
دوره آموزش اکستنشن مژه در هنرآموزان

برای شما عزیزی که از صفحه دوره آموزش اکستنشن مژه دیدن کردی یک پیشنهاد خوبم داریم.
مطمئن هستیم که دیدن دوره های آموزشی مرتبط با این دوره برای شما سودمنده. پس لطفا وارد دوره های آموزشی مرتبط با این دوره که در ادامه اومده بشو و یک بررسی کوتاه هم از اونها داشته باش.

چرا هنرآموزان را انتخاب کنیم ؟

دارای مجوز سطح یک سازمان فنی و حرفه ای
هزینه کلاس قطعی ، واقعی و به صرفه
جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره
برگزاری کارگاه و کلاس های پشتیبانی
ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای
اساتید مجرب و به نام
برگزاری کلاس در ایام تعطیل
دسترسی مناسب برای هنرجویان
فراهم کردن خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

سوالات متداول

هزینه آموزش اکستنشن مژه در اواسط این برگه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی و حرفه ای ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.

مدت زمان آموزش اکستنشن مژه در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره خصوصی دو هفته است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش اکستنشن مژه به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

بله، همه جلسات آموزش اکستنشن مژه به صورت عملی برگزار می شود. البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان تحت نظر مربی انجام می شود تا چشم و مژه مدل به حساسیت یا آسیبی بر نخورد.

وسایل مورد نیاز برای آموزش اکستنشن مژه شامل انواع مژه مصنوعی و تار مژه ، چسب مژه و مواد ریموو و… می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

خیر، برای دوره اکستنشن مژه سازمان فنی و حرفه ای ایران به علت مغایرت با موازین اسلامی مدرک ارائه نمی دهد. اما می توانید با شرکت در دوره های آموزش گریم و میکاپ مدرک فنی حرفه ایی گریم و میکاپ تخصصی صورت را دریافت کنید.

برای تهیه مواد اکستنشن مژه شامل تارهای مصنوعی (ابریشمی یا موی طبیعی)، چسب و مواد معدنی، هنرآموزان میتونه برای شما پکیج کامل رو تهیه کنه و یا شما را برای خرید راهنمایی کند.

خیر. اکستنشن مژه با استفاده از تارهای مصنوعی مو و با چسب بر روی مژه های طبیعی افراد، انجام می شود. از این روی اکستنشن مژه نیاز به خریدن دستگاه خاصی ندارد.

بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگزار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.

بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.