دوره آموزش اکستنشن مژه


آموزش کوتاهی مو

اکستنشن مژه زیبایی و جذابیت صورت را چندین برابر می کند از این رو امروزه خانم ها تمایل زیادی به داشتن مژه های بلند و فرشده به سمت بالا دارند، به علت بازار کار قوی و در ادامه آموزش اکستنشن مژه توانسته خانم های آرایشگر را به سمت خود جذب کند. در اکستنشن مژه مژه ها و تارهای مصنوعی که از جنس ابریشم و یا موی انسان تشکیل شده است، را با استفاده از چسب مخصوص بر روی مژه ها می چسبانند. برای طبیعی جلوه دادن چشم بهتر است تعداد و حجم مژه ها در گوشه خارجی چشم بیشتر باشد. ماندگاری مژه ها معمولا 6 ماه بوده و بعد از 6 ماه مژه ها باید ترمیم شوند. آموزشگاه هنر آموزان بستر مناسبی بر اساس بروزترین موارد آموزشی و متد اکستنشن مژه برای هنرجویان خود فراهم کرده که هنرجو بتواند با گذراندن کارگاه های عملی و کسب تجربه و تخصص و با دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای وارد بازار کار شود.


 

سرفصل دوره آموزش اکستنشن مژه

(نام حرفه در فنی و حرفه ای: اکستنشن مژه)
آموزش ترمیم و ریمو اکستنشن مژهآموزش اکستنشن مژه طبیعی
اکستنشن مژه به صورت تار تار با چسب کراتینهآموزش اکستنشن مژه مصنوع

پیش نیاز دوره آموزشی کاشت مژه: ندارد

آنچه در آموزشگاه کاشت مژه فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش اکستنشن مو، هنرجو با انواع روش های اکستنشن مژه، ریمو کردن اکستنشن و ... آشنا شده و مهارت و تخصص اکستنشن مژه را متناسب با متد جدید فرا می گیرد.

نحوه برگزاری کلاس کاشت مژه

کلاس های دوره آموزش اکستنشن مژه به دو صورت، خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین یک تا سه نفر و کلاس های گروهی از3 تا 15 نفر تشکیل می شود. همچنین برای افراد شاغل و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل وجود دارد.

لوازم و تجهیزات دوره آموزشی اکستنشن مژه


ابزار و وسایل دوره آموزش اکستنشن مژه شامل انواع مژه، چسب و مواد معدنی و ... می باشد.

نکته: در این دوره آموزشی پک تجهیزات عمومی به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

آشنایی با بازار کار کاشت مژه

آموزش اکستنشن مژه یک اصل مهم در زیبایی چشم است. با توجه به علاقه خانم ها به مژه های بلند و فر شده به سمت بالا، اکستنشن مژه طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

هزینه آموزش اکستنشن مژه


شهریه دوره عمومی: 1,000,000 تومان

شهریه دوره خصوصی: 1,500,000 تومان

درخواست تماس برای مشاوره تلفنی * با ثبت نام اینترنتی از 5 درصد تخفیف بیشتر بهره مند شوید *
 
هنرآموزان

دوره های آموزشی مرتبط با آموزش اکستنشن مژه

مجموعه آموزشگاه آرایشگری زنانه هنرآموزان رشته ها و حرفه های بسیاری را به منظور آموزش برای هنرجویان ارائه می نماید. لیست دوره های آموزشی مرتبط با این دوره و همچنین دوره های آموزشی پرطرفدار در ادامه ذکر شده است. به منظور مشاهده جزئیات هر یک از دوره های آموزشی بر روی دوره مورد نظر کلیک کنید.


 

آدرس: تهران، میدان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، کوچه راهنما، پلاک۲، واحد ۳
تلفن ثابت: ۰۲۱۶۶۴۰۷۶۱۱
شماره موبایل: ۰۹۳۷۶۸۹۳۱۵۸
نکته بسیار مهم: با ثبت نام اینترنتی 5% تخفیف بگیرید

 

ارتباط با هنرآموزان


 
هنرآموزان

درباره آموزش اکستنشن مژه

با توجه به اینکه اکستنشن مژه با چشم در ارتباط است، رعایت اصول بهداشت حائز اهمیت است. یک اشتباه کوچک باعث به خطر افتادن بینایی می شود. در مراحل بعدی هنرجو با انواع مژه، طول مژه، نحوه کار کردن با چسب مژه، فاصله مناسب مژه با چسب، انواع روش های اکستنشن مژه، مراقبت های بعد از اکستنشن و ... آشنا می شود. در آموزشگاه هنرآموزان هنرجویان بعد از سپری کردن کلاس های تئوری وارد کلاس ها و کارگاهی عملی می شوند و در این کارگاه های عملی تحت نظر مربی خود تجربه کسب می کنند و با فرایند کار آشنا می شوند و تخصص و مهارت کافی را کسب می کنند. در نهایت بعد از اتمام دوره هنرجو به عنوان یک متخصص وارد بازار کار می شود که میتواند برای مشتریان خود خدمات انجام دهد و کسب درآمد داشته باشد.

در ادامه چند مقاله منتخب از مقالات تهیه شده توسط تیم هنرآموزان ذکر شده است، همچنین می توانید به جهت مشاهده تمامی مقالات و یا فیلم های آموزشی بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

مشاهده لیست مقالات آموزشی مشاهده لیست فیلم های آموزشی
2018-10-24
خرید اکستنشن طبیعی

خرید اکستنشن طبیعی و نکاتی ضروری آن

نکاتی کلیدی برای خرید اکستنشن طبیعی یکی از نکاتی که برای خرید اکستنشن طبیعی مهم است […]
2018-01-06
انواع اکستنشن مو

همه چیز در رابطه با اکستنشن مو

همه چیز در رابطه با اکستنشن مو اکثریت خانم ها به موهای بلند و پرپشت […]
 

پرسش و پاسخ پیرامون دوره آموزش اکستنشن مژه

1 هزینه آموزش اکستنشن مژه چقدر است؟
هزینه آموزش اکستنشن مژه در اواسط این برگه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ایی ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.
2مدت زمان دوره آموزش اکستنشن مژه چقدر است؟
مدت زمان آموزش اکستنشن مژه در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی یک هفته است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش اکستنشن مژه به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.
3آیا وسایل خاصی برای اکستنشن مژه نیاز است؟
وسایل مورد نیاز برای آموزش اکستنشن مژه شامل انواع مژه مصنوعی و تار مژه ، چسب مژه و مواد ریموو و... می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت
4آیا آموزش اکستنشن مژه به صورت عملی انجام می شود؟
بله ، همه جلسات آموزش اکستنشن مژه به صورت عملی برگذار می شود .البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان تحت نظر مربی انجام می شود تا چشم و مژه مدل به حساسیت یا آسیبی بر نخورد.
5آیا مدرک معتبر فنی و حرفه ای برای دوره اکستنشن مژه ارائه می شود؟
خیر، برای دوره اکستنشن مژه سازمان فنی حرفه ایی ایران به علت مغایرت با موازین اسلامی مدرک ارائه نمی دهد. اما می توانید با شرکت در دوره های آموزش گریم و میکاپ مدرک فنی حرفه ایی گریم و میکاپ تخصصی صورت را دریافت کنید.
6مواد اکستنشن مژه رو چطور میتونم تهیه کنم؟
برای تهیه مواد اکستنشن مژه شامل تارهای مصنوعی (ابریشمی یا موی طبیعی)، چسب و مواد معدنی، هنرآموزان میتونه برای شما پکیج کامل رو تهیه کنه و یا شما را برای خرید راهنمایی کند.
7آیا به دستگاه خاصی برای اکستنشن مو نیاز است؟
خیر. اکستنشن مژه با استفاده از تارهای مصنوعی مو و با چسب بر روی مژه های طبیعی افراد، انجام می شود. از این روی اکستنشن مژه نیاز به خریدن دستگاه خاصی ندارد.
8من شاغل هستم ، میتونم در دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگذار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.
9من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


برگشت به بالا