امکان برگزاری کلاس‌های آموزش آرایشگری در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.
لوگوی آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان

ویدئوهای دوره آموزش میکروبلیدینگ

دوره آموزش میکروبلیدینگ در هنرآموزان

قرار گرفتن مواد رنگی با منشاء خارجی در زير پوست باعث تغييرات رنگی می شود كه اين حركت را میکروبلیدینگ یا نوعی آرايش دائم صورت می ناميم. یکی از شاخه های آرایش دائم، میکروبلیدینگ می باشد و با استفاده از قلم میکرو رنگدانه ها وارد پوست می شود. یکی از پرکاربرد ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی میکروبلیدینگ می باشد. امروزه با توجه به علاقه خانم ها به زیبایی و آراستگی دائمی به دنبال یک سالن با کادر حرفه ای هستند تا هاشور ابرویی بی عیب و نقص داشته باشند.
line

سر فصل‌های دوره آموزش میکروبلیدینگ

چرا آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان؟

ارائه مدرک رسمی فنی حرفه ای

اساتید مجرب و ممتحن رسمی فنی حرفه‌ای

جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره

خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

مهناز محمدی

سهیلا گلپایگانی- مربی دوره آموزش میکروبلیدینگ

دوره های ارائه شده توسط این مربی:

آموزش میکروبلیدینگ

توانایی شما پس از دوره میکروبلیدینگ

پس از گذراندن دوره آموزش میکروبلیدینگهنرجو با نحوه استفاده از دستگاه را فرا گرفته و علاوه بر آن، حرکات مناسب دست، نحوه ی ترسیم اولیه ابرو و نحوه انتخاب رنگدانه آشنا می شود و مهارت و تخصص میکروبلیدینگ را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. بعد از اتمام دوره هنرجو با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای وارد بازار کار شده و از این حرفه منبع درآمد خوبی داشته باشد. همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید کار خود را تبلیغات و مشتری های جدید جذب کنید.

لوازم و تجهیزات دوره میکروبلیدینگ

ابزار و وسایل دوره آموزش میکروبلیدینگ شامل دستگاه میکروبلیدینگ، تیغ های مخصوص، رنگ مخصوص تاتوی میکروبلیدینگ، پماد بی حسی و … می باشد.

هزینه دوره آموزش میکروبلیدینگ

دوره خصوصی آموزش میکروبلیدینگ
3,900,000 تومان 4,900,000
نام حرفهمیکروبلیدینگ ابرو
مدت دوره6 ساعت
تعداد نفرات1
جزئیات جلسات3 جلسه ۲ ساعته
دوره نیمه خصوصی آموزش میکروبلیدینگ
3,800,000 تومان 2,980,000
نام حرفهمیکروبلیدینگ ابرو
مدت دوره6 ساعت
تعداد نفرات3-4
جزئیات جلسات3 جلسه ۲ ساعته

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

ارسال شماره تماس:
line
سوالات متداول.
هزینه آموزش میکروبلیدینگ در اواسط این صفحه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ایی ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.
مدت زمان آموزش میکروبلیدینگ در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان یک ماه و نیم تا دو ماه است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.
بله، همه جلسات آموزش میکروبلیدینگ به صورت عملی برگزار می شود. البته آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان بر روی پوست مصنوعی طراحی می شود. در نهایت بر روی مدل حقیقی تحت نظر مربی انجام می شود تا مو و پوست صورت مدل به حساسیت یا آسیبی بر نخورد.
وسایل مورد نیاز برای آموزش میکروبلیدینگ شامل قلم و تیغه ها ، هد بند و پیشبند ، الکل و ضد عفونی کننده ، رنگ مخصوص تاتو و … می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.
بعداز اتمام دوره شما مدرک فنی حرفه ای میکروبلیدینگ را دریافت می کنید.
آخرین مقالات.
میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟ میکروبلیدینگ یکی دیگر از روش های پیشرفته تاتو و آرایش دائم است.ابروها نقش مهمی در زیبایی چهره دارند. استفاده از تاتو برای

اشتراک گذاری
Notify of
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
لوگوی آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان
نام و شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.