دوره آموزش میکروبلیدینگ


آموزش کوتاهی مو

قرار گرفتن مواد رنگي با منشاء خارجي در زير پوست باعث تغييرات رنگي مي شود كه اين حركت را میکروبلیدینگ یا نوعی آرايش دائم صورت مي ناميم. یکی از شاخه های آرایش دائم، میکروبلیدینگ می باشد و با استفاده از قلم میکرو رنگدانه ها وارد پوست می شود. تفاوت میکروبلیدینگ و تاتو در میزان و عمق نفوذ سوزن در پوست، نوع سوزن و رنگدانه های مورد استفاده می باشد. میزان عمق نفوذ میکروبلیدینگ بصورت سطحی می باشد و اگر مشتری را دلزده بکند براحتی می تواند هاشور ابرو، خط لب و ... ریمو کند. امروزه کاربرد میکروبلیدینگ بیشتر از تاتو می باشد و طرفداران زیادی را به سمت خود جذب نموده است. امروزه یکی از فاکتورهای اصلی در زیبایی صورت داشتن آرایش دائم صورت (میکروبلیدینگ) می باشد. اینکه هنرجویان بتوانند آموزش میکروبلیدینگ را به درستی و بر اساس مد روز ببینند و از آموزش های خود در آرایشگاه استفاده کنند تا مشتری رضایت کامل داشته باشد هدفی است که هنرآموزان دنبال می کند. هنرجویان با گذرانده این دوره و اخذ مدرک فنی و حرفه ای می توانند وارد بازار کار شوند و منبع درآمدی خیلی خوبی از این حرفه داشته باشند.


 

سرفصل دوره آموزش میکروبلیدینگ

(نام حرفه در فنی و حرفه ای: آرایش دائم صورت)
طراحي اوليهآماده سازي پوست
آرايش دائم لبآرايش دائم ابرو
ترميم كارآرايش دائم چشم

پیش نیاز دوره آموزشی: ندارد

آنچه در آموزشگاه میکروبلیدینگ فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش میکروبلیدینگ، هنرجو با نحوه استفاده از دستگاه آشنا می شود و علاوه بر آن، حرکات مناسب دست، نحوه ی ترسیم اولیه ابرو و نحوه انتخاب رنگدانه آشنا می شود و مهارت و تخصص میکروپیگمنتیشن را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. سپس با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای می تواند وارد بازار کار شود.

نحوه برگزاری کلاس آموزش میکروبلیدینگ

کلاس های دوره آموزش میکروبلیدینگ به دو صورت، خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین یک تا سه نفر و کلاس های گروهی از3 تا 15 نفر تشکیل می شود. همچنین برای افراد شاغل و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل وجود دارد.

لوازم و تجهیزات دوره آرایش دائم


ابزار و وسایل دوره آموزش میکروبلیدینگ شامل دستگاه میکروبلدینگ ، سوزن های مخصوص، سوزن های استریل و یک بار مصرف، رنگدانه و ... می باشد.

آشنایی با بازار کار میکروبلدینگ

یکی از پرکاربرد ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی میکروبلیدینگ می باشد. امروزه باتوجه به علاقه خانم ها به زیبایی و آراستگی دائمی بدنبال یک سالن با کادر حرفه ای هستند تا هاشور ابرو، خط لب، بن مژه و ... بی عیب و نقصی داشته باشند. همچنین این دوره یکی از حرفه های پر درآمد محسوب می شود که هنرجو با گذراندن این دوره و با اخذ مدرک معتبر فنی و حرفه ای براحتی می تواند منبع درآمد خوبی از این حرفه کسب کند.

هزینه دوره آموزشی میکروبلیدینگ


شهریه دوره عمومی: 2,500,000 تومان

شهریه دوره خصوصی: 3,750,000 تومان

درخواست تماس برای مشاوره تلفنی * با ثبت نام اینترنتی از 5 درصد تخفیف بیشتر بهره مند شوید *
 
هنرآموزان

دوره های آموزشی مرتبط با آموزش میکروپیگمنتیشن

مجموعه آموزشگاه آرایشگری زنانه هنرآموزان رشته ها و حرفه های بسیاری را به منظور آموزش برای هنرجویان ارائه می نماید. لیست دوره های آموزشی مرتبط با این دوره و همچنین دوره های آموزشی پرطرفدار در ادامه ذکر شده است. به منظور مشاهده جزئیات هر یک از دوره های آموزشی بر روی دوره مورد نظر کلیک کنید.
 

آدرس: تهران، میدان انقلاب، خیابان 16 آذر، کوچه راهنما، پلاک2، واحد 3
تلفن ثابت: 02166407611
شماره موبایل: 09376893158
نکته بسیار مهم: با ثبت نام اینترنتی 5% تخفیف بگیرید

 

ارتباط با هنرآموزان


 
هنرآموزان

درباره آموزش میکروپیگمنتیشن

در این دوره هنر جو ابتدا با بهداشت فردی، شناخت عوامل ایجاد بیماری، آناتومی صورت، ابزارهای انجام میکروپیگمنتیشن، نحوه انجام میکروپیگمنتیشن، هاشور ابرو، خط لب، بن مژه و... آشنا می شود. قبل از انجام کار میکرو باید از ژل بی حسی برای مشتری استفاده شود تا درد کمتری هنگام کار حس کند. آموزشگاه آرایشگری زنانه هنرآموزان این امکان را برای هنرجویان فراهم نموده تا مطالب و دوره ها و متد های جدید را متناسب با علم روز آموزش ببینید. در آموزشگاه هنرآموزان هنرجویان بعد از سپری کردن کلاس های تئوری وارد کلاس ها و کارگاهی عملی می شوند و در این کارگاه های عملی تحت نظر مربی خود تجربه کسب می کنند و با فرایند کار آشنا می شوند و تخصص و مهارت کافی را کسب می کنند. در نهایت بعد از اتمام دوره هنرجو با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای وارد بازار کار شده و می تواند از این حرفه منبع درآمد خوبی داشته باشد.

در ادامه چند مقاله منتخب از مقالات تهیه شده توسط تیم هنرآموزان ذکر شده است، همچنین می توانید به جهت مشاهده تمامی مقالات و یا فیلم های آموزشی بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

مشاهده لیست مقالات آموزشی مشاهده لیست فیلم های آموزشی
۱۳۹۸-۰۲-۱۶
تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در چیست؟ امروزه میکروبلیدینگ و میکروپکمنتیشن از اهمیت بالایی در میان […]
۱۳۹۸-۰۱-۲۲
هاشور ابرو

هاشور ابرو

هاشور ابرو چیست؟ هاشور ابرو یکی از تکنیک های پیشرفته تاتو می باشد، ازدیگر تکنیک های […]
۱۳۹۷-۱۰-۱۷
میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟ میکروبلیدینگ یکی دیگر از روش های پیشرفته تاتو و آرایش دائم است.ها […]
۱۳۹۷-۱۰-۱۱
تاتو لب

تاتو لب چیست

تاتو لب تاتو لب یکی دیگر از تکنیک های زیبایی دائمی است. علاوه بر زیباتر […]
 

پرسش و پاسخ پیرامون دوره آموزشی میکروپیگمنتیشن

1آیا به دستگاه خاصی برای میکروپیگمنتیشن نیاز است؟
بله. برای انجام میکروپیگمنتیشن باید دستگاه میکروپیگمنتیشن خریداری شود.
2بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟
بعداز اتمام دوره شما مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم را دریافت می کنید.
3آیا میکروپیگمنتیشن درد دارد؟
خیر. در زمان انجام میکروپیگمنتیشن از ژل های بی حسی استفاده می شود.
4آیا در دوره آموزشی میکروپیگمنتیشن بر روی پوست واقعی آموزش داده می شویم؟
بله. آموزش های میکروپیگمنتیشن در دو مرحله تئوری و عملی انجام می گیرد. در مرحله عملی، ابتدا بر روی پوست مصنوعی آموزش های لازم داده می شود. پس از کسب تجربه و بالا رفتن توانمندی، آموزش بر روی پوست صورت نیز انجام می شود.
5من شاغل هستم ، میتونم در دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگذار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.
6من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.
بستن
برگشت به بالا