دوره آموزش میکروبلیدینگ


آموزش کوتاهی مو

قرار گرفتن مواد رنگي با منشاء خارجي در زير پوست باعث تغييرات رنگي مي شود كه اين حركت را میکروبلیدینگ یا نوعی آرايش دائم صورت مي ناميم. یکی از شاخه های آرایش دائم، میکروبلیدینگ می باشد و با استفاده از قلم میکرو رنگدانه ها وارد پوست می شود. تفاوت میکروبلیدینگ و تاتو در میزان و عمق نفوذ سوزن در پوست، نوع سوزن و رنگدانه های مورد استفاده می باشد. میزان عمق نفوذ میکروبلیدینگ بصورت سطحی می باشد و اگر مشتری را دلزده بکند براحتی می تواند هاشور ابرو، خط لب و ... ریمو کند. امروزه کاربرد میکروبلیدینگ بیشتر از تاتو می باشد و طرفداران زیادی را به سمت خود جذب نموده است. امروزه یکی از فاکتورهای اصلی در زیبایی صورت داشتن آرایش دائم صورت (میکروبلیدینگ) می باشد. اینکه هنرجویان بتوانند آموزش میکروبلیدینگ را به درستی و بر اساس مد روز ببینند و از آموزش های خود در آرایشگاه استفاده کنند تا مشتری رضایت کامل داشته باشد هدفی است که هنرآموزان دنبال می کند. هنرجویان با گذرانده این دوره و اخذ مدرک فنی و حرفه ای می توانند وارد بازار کار شوند و منبع درآمدی خیلی خوبی از این حرفه داشته باشند.


 

سرفصل دوره آموزش میکروبلیدینگ

(نام حرفه در فنی و حرفه ای: آرایش دائم صورت)
طراحي اوليهآماده سازي پوست
آرايش دائم لبآرايش دائم ابرو
ترميم كارآرايش دائم چشم

پیش نیاز دوره آموزشی: ندارد

آنچه در آموزشگاه میکروبلیدینگ فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش میکروبلیدینگ، هنرجو با نحوه استفاده از دستگاه آشنا می شود و علاوه بر آن، حرکات مناسب دست، نحوه ی ترسیم اولیه ابرو و نحوه انتخاب رنگدانه آشنا می شود و مهارت و تخصص میکروپیگمنتیشن را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. سپس با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای می تواند وارد بازار کار شود.

نحوه برگزاری کلاس آموزش میکروبلیدینگ

کلاس های دوره آموزش میکروبلیدینگ به دو صورت، خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین یک تا سه نفر و کلاس های گروهی از3 تا 15 نفر تشکیل می شود. همچنین برای افراد شاغل و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل وجود دارد.

لوازم و تجهیزات دوره آرایش دائم


ابزار و وسایل دوره آموزش میکروبلیدینگ شامل دستگاه میکروبلدینگ ، سوزن های مخصوص، سوزن های استریل و یک بار مصرف، رنگدانه و ... می باشد.

آشنایی با بازار کار میکروبلدینگ

یکی از پرکاربرد ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی میکروبلیدینگ می باشد. امروزه باتوجه به علاقه خانم ها به زیبایی و آراستگی دائمی بدنبال یک سالن با کادر حرفه ای هستند تا هاشور ابرو، خط لب، بن مژه و ... بی عیب و نقصی داشته باشند. همچنین این دوره یکی از حرفه های پر درآمد محسوب می شود که هنرجو با گذراندن این دوره و با اخذ مدرک معتبر فنی و حرفه ای براحتی می تواند منبع درآمد خوبی از این حرفه کسب کند.

هزینه دوره آموزشی میکروبلیدینگ


شهریه دوره عمومی: 2,500,000 تومان

شهریه دوره خصوصی: 3,750,000 تومان

درخواست تماس برای مشاوره تلفنی * با ثبت نام اینترنتی از 5 درصد تخفیف بیشتر بهره مند شوید *
 
هنرآموزان

دوره های آموزشی مرتبط با آموزش میکروپیگمنتیشن

مجموعه آموزشگاه آرایشگری زنانه هنرآموزان رشته ها و حرفه های بسیاری را به منظور آموزش برای هنرجویان ارائه می نماید. لیست دوره های آموزشی مرتبط با این دوره و همچنین دوره های آموزشی پرطرفدار در ادامه ذکر شده است. به منظور مشاهده جزئیات هر یک از دوره های آموزشی بر روی دوره مورد نظر کلیک کنید.
 

آدرس: تهران، میدان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، کوچه راهنما، پلاک۲، واحد ۳
تلفن ثابت: ۰۲۱۶۶۴۰۷۶۱۱
شماره موبایل: ۰۹۳۷۶۸۹۳۱۵۸
نکته بسیار مهم: با ثبت نام اینترنتی 5% تخفیف بگیرید

 

ارتباط با هنرآموزان


 
هنرآموزان

درباره آموزش میکروپیگمنتیشن

در این دوره هنر جو ابتدا با بهداشت فردی، شناخت عوامل ایجاد بیماری، آناتومی صورت، ابزارهای انجام میکروپیگمنتیشن، نحوه انجام میکروپیگمنتیشن، هاشور ابرو، خط لب، بن مژه و... آشنا می شود. قبل از انجام کار میکرو باید از ژل بی حسی برای مشتری استفاده شود تا درد کمتری هنگام کار حس کند. آموزشگاه آرایشگری زنانه هنرآموزان این امکان را برای هنرجویان فراهم نموده تا مطالب و دوره ها و متد های جدید را متناسب با علم روز آموزش ببینید. در آموزشگاه هنرآموزان هنرجویان بعد از سپری کردن کلاس های تئوری وارد کلاس ها و کارگاهی عملی می شوند و در این کارگاه های عملی تحت نظر مربی خود تجربه کسب می کنند و با فرایند کار آشنا می شوند و تخصص و مهارت کافی را کسب می کنند. در نهایت بعد از اتمام دوره هنرجو با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای وارد بازار کار شده و می تواند از این حرفه منبع درآمد خوبی داشته باشد.

در ادامه چند مقاله منتخب از مقالات تهیه شده توسط تیم هنرآموزان ذکر شده است، همچنین می توانید به جهت مشاهده تمامی مقالات و یا فیلم های آموزشی بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

مشاهده لیست مقالات آموزشی مشاهده لیست فیلم های آموزشی
2019-05-06
تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در چیست؟ امروزه میکروبلیدینگ و میکروپکمنتیشن از اهمیت بالایی در میان […]
2019-04-11
هاشور ابرو

هاشور ابرو

هاشور ابرو چیست؟ هاشور ابرو یکی از تکنیک های پیشرفته تاتو می باشد، ازدیگر تکنیک های […]
2019-01-07
میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟ میکروبلیدینگ یکی دیگر از روش های پیشرفته تاتو و آرایش دائم است.ابروها […]
2019-01-01
تاتو لب

تاتو لب چیست

تاتو لب تاتو لب یکی دیگر از تکنیک های زیبایی دائمی است. علاوه بر زیباتر […]
 

پرسش و پاسخ پیرامون دوره آموزشی میکروبلیدینگ

1هزینه آموزش میکروبلدینگ چقدر است؟
هزینه آموزش میکروبلدینگ در اواسط این صفحه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ایی ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید."
2مدت زمان دوره آموزش میکروبلیدینگ چقدر است؟
مدت زمان آموزش میکروبلیدینگ درآموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی یک ماه و نیم تا دو ماه است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد."
3آیا میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن یکی هستند؟
سلام خیر این دو تکنیک با هم متفاوت هستند. تفاوت میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ در این است که سر سوزن دستگاه میکروپیگمنتیشن سوزنی شکل است که می تواند قطر های متفاوتی داشته باشد اما سر دستگاه میکروبلدینیگ تیغه مانند است ( شبیه قلم خطاطی ) که در انواع مختلف با قطر متفاوت وجود دارد و برای نقاطی مشابه ابرو کاربرد دارد . همچنین دستگاه میکروپیگمنتیشن می تواند در انواع برقی و غیر برقی وجود داشته باشد اما دستگاه میکروبلیدینگ برقی نیست. دوره های آموزش میکروپیگمنتیشن و آموزش میکروبلیدینگ در آموزشگاه آرایشگری زنانه هنرآموزان تدریس می شود.
4آیا وسایل خاصی برای میکروبلیدینگ نیاز است؟
وسایل مورد نیاز برای آموزش میکروبلیدینگ شامل قلم و تیغه ها ، هد بند و پیشبند ، الکل و ضد عفونی کننده ، رنگ مخصوص تاتو و ... می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.
5آیا آموزش میکروبلیدینگ به صورت عملی انجام می شود؟
بله ، همه جلسات آموزش میکروبلیدینگ به صورت عملی برگزار می شود .البته آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان بر روی کاغذ طراحی می شود. در نهایت بر روی مدل حقیق تحت نظر مربی انجام می شود تا مو و پوست صورت مدل به حساسیت یا آسیبی بر نخورد
6آیا مدرک معتبر فنی و حرفه ای برای این دوره ارائه می شود؟
بله ، برای این دوره و تمامی دوره های آموزش آرایشگری در آموزشگاه هنرآموزان مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه می گردد.
7من شاغل هستم ، میتونم در دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگذار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.
8بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟
بعداز اتمام دوره شما مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم را دریافت می کنید.
9آیا به دستگاه خاصی برای میکروپیگمنتیشن نیاز است؟
بله. برای انجام میکروپیگمنتیشن باید دستگاه میکروپیگمنتیشن خریداری شود.
10من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


بستن
برگشت به بالا