آموزش میکروبلیدینگ شاخص
میکروبلیدینگ رنگ

دوره آموزش میکروبلیدینگ

قرار گرفتن مواد رنگی با منشاء خارجی در زير پوست باعث تغييرات رنگی می شود كه اين حركت را میکروبلیدینگ یا نوعی آرايش دائم صورت می ناميم. یکی از شاخه های آرایش دائم، میکروبلیدینگ می باشد و با استفاده از قلم میکرو رنگدانه ها وارد پوست می شود.
یکی از پرکاربرد ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی میکروبلیدینگ می باشد. امروزه با توجه به علاقه خانم ها به زیبایی و آراستگی دائمی به دنبال یک سالن با کادر حرفه ای هستند تا هاشور ابرویی بی عیب و نقص داشته باشند.

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان برای صرفه جویی در هزینه های هنرجویان دوره های مبتدی و پیشرفته را تنها با پرداخت هزینه یک دوره برگزار می کند.

ویدئوی دوره آموزش میکروبلیدینگ

نحوه برگزاری کلاس آموزش میکروبلیدینگ

کلاس های دوره آموزش میکروبلیدینگ به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود. تعداد نفرات کلاس های خصوصی 1 تا 2 نفر و کلاس های نیمه خصوصی 3 تا 6 نفر تشکیل می شود.
امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته برای هنرجویان شاغل و معرفی خوابگاه برای افرادی که از شهرستان تشریف می آورند از دیگر مزایای آموزشگاه هنرآموزان است.

لوازم و تجهیزات میکروبلیدینگ

ابزار و وسایل دوره آموزش میکروبلیدینگ شامل دستگاه میکروبلیدینگ، تیغ های مخصوص، رنگ مخصوص تاتوی میکروبلیدینگ، پماد بی حسی و … می باشد.

میکروبلیدینگ سکشن سوم

سر فصل دوره آموزش میکروبلیدینگ


طراحی ابرو
متقارن سازی ابرو
مراحل آماده سازی قبل میکروبلیدینگ
آموزش طراحی با میکروبلیدینگ
معرفی تجهیزات در میکروبلیدینگ
آموزش انواع تکنیک کرکی و مویی در هاشور ابرو
آموزش میکروبلیدینگ بدون خونریزی
آموزش ترمیم میکروبلیدنیگ

توانایی شما پس از دوره میکروبلیدینگ

پس از گذراندن دوره آموزش میکروبلیدینگهنرجو با نحوه استفاده از دستگاه را فرا گرفته و علاوه بر آن، حرکات مناسب دست، نحوه ی ترسیم اولیه ابرو و نحوه انتخاب رنگدانه آشنا می شود و مهارت و تخصص میکروبلیدینگ را متناسب با متد جدید فرا می گیرد.
بعد از اتمام دوره هنرجو با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای وارد بازار کار شده و از این حرفه منبع درآمد خوبی داشته باشد.
همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید کار خود را تبلیغات و مشتری های جدید جذب کنید.

هزینه دوره آموزش میکروبلیدینگ

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان دوره های عمومی را با ظرفیت دوره نیمه خصوصی برگزار می کند.

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

دوره نیمه خصوصی آموزش میکروبلیدینگ

نام حرفه میکروبلیدینگ ابرو
مدت دوره 6 ساعت
تعداد نفرات 3-6
هزینه دوره 2,000,000 تومان 2,980,000
جزئیات جلسات 3 جلسه ۲ ساعته

دوره خصوصی آموزش میکروبلیدینگ

نام حرفه میکروبلیدینگ ابرو
مدت دوره 6 ساعت
تعداد نفرات 1-2
هزینه دوره 3,900,000 تومان 4,900,000
جزئیات جلسات 3 جلسه ۲ ساعته

گالری تصویر و ویدئو
دوره آموزش میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ ابرو
میکروبلیدینگ ابرو
نمونه میکروبلیدینگ ابرو
میکروبلیدینگ ابرو

برای شما عزیزی که از صفحه دوره آموزش میکروبلیدینگ دیدن کردی یک پیشنهاد خوبم داریم.
مطمئن هستیم که دیدن دوره های آموزشی مرتبط با این دوره برای شما سودمنده. پس لطفا وارد دوره های آموزشی مرتبط با این دوره که در ادامه اومده بشو و یک بررسی کوتاه هم از اونها داشته باش.

چرا هنرآموزان را انتخاب کنیم ؟

دارای مجوز سطح یک سازمان فنی و حرفه ای
هزینه کلاس قطعی ، واقعی و به صرفه
جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره
برگزاری کارگاه و کلاس های پشتیبانی
ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای
اساتید مجرب و به نام
برگزاری کلاس در ایام تعطیل
دسترسی مناسب برای هنرجویان
فراهم کردن خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

سوالات متداول

هزینه آموزش میکروبلیدینگ در اواسط این صفحه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ایی ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.

مدت زمان آموزش میکروبلیدینگ در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان یک ماه و نیم تا دو ماه است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

بله، همه جلسات آموزش میکروبلیدینگ به صورت عملی برگزار می شود. البته آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان بر روی پوست مصنوعی طراحی می شود. در نهایت بر روی مدل حقیقی تحت نظر مربی انجام می شود تا مو و پوست صورت مدل به حساسیت یا آسیبی بر نخورد.

وسایل مورد نیاز برای آموزش میکروبلیدینگ شامل قلم و تیغه ها ، هد بند و پیشبند ، الکل و ضد عفونی کننده ، رنگ مخصوص تاتو و … می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

خیر این دو تکنیک با هم متفاوت هستند. تفاوت میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ در این است که سر سوزن دستگاه میکروپیگمنتیشن سوزنی شکل است که می تواند قطر های متفاوتی داشته باشد اما سر دستگاه میکروبلدینیگ تیغه مانند است (شبیه قلم خطاطی یا تیغ های جراحی) که در انواع مختلف با قطر متفاوت وجود دارد و برای نقاطی مشابه ابرو کاربرد دارد . همچنین دستگاه میکروپیگمنتیشن می تواند در انواع برقی و غیر برقی وجود داشته باشد اما دستگاه میکروبلیدینگ برقی نیست. دوره های آموزش میکروپیگمنتیشن و آموزش میکروبلیدینگ در آموزشگاه آرایشگری زنانه هنرآموزان تدریس می شود.

بله ، برای این دوره و تمامی دوره های آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه می گردد.

بعداز اتمام دوره شما مدرک فنی حرفه ای میکروبلیدینگ را دریافت می کنید.

بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگزار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.

بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.