دوره آموزش پاکسازی پوست


آموزش کوتاهی مو

یكي از مراقبت هاي اساسي پوست با حذف سلول هاي مرده سطح پوست، برداشتن گرد و غبار، مواد آرايشي و چربي اضافي در سطح اپيدرم و باز كردن منافذ جهت تنفس، جذب مواد تقـويتي آبرسـان و احيـاء كننـده پوست را پاكسازي مي گويند. در این دوره آموزش آناليز كردن سـاختمان پوسـت ، آمـاده سـازي پوست مشتري ، پاكسازي انواع پوست ، مراقبت هاي بعد از پاكسازي و به كـارگيري ماسـك صـورت به هنر جو آموزش داده می شود.امروزه یکی از فاکتورهای اصلی در گریم داشتن پوستی شفاف می باشد. اینکه هنرجویان بتوانند آموزش پاکسازی پوست صورت را به درستی و بر اساس مد روز ببینند و از آموزش های خود در آرایشگاه استفاده کنند تا مشتری رضایت کامل داشته باشد هدفی است که هنرآموزان دنبال می کند.


 

سرفصل دوره آموزش پاکسازی پوست

(نام حرفه در فنی و حرفه ای: پاکسازی پوست)
آناليز كردن ساختمان پوستآلودگي زدايي محيطي، حفاظت و بهداشت فردي
مراقبت هاي بعد از پاكسازيآماده سازي پوست مشتري
ماساژ پوست مشتريپاكسازي انواع پوست
آناليز كردن ساختمان پوستآلودگي زدايي محيطي، حفاظت و بهداشت فردي

پیش نیاز دوره پاکسازی پوست: ندارد

آنچه در آموزشگاه پاکسازی پوست فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش پاکسازی پوست، هنرجو با انواع پاکسازی پوست، انواع پوست، ماساژ صورت، بخور صورت، ماسک صورت و ... آشنا می شود و مهارت و تخصص پاکسازی را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. سپس با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای می تواند وارد بازار کار شود.

نحوه برگزاری کلاس آموزش پاکسازی پوست

کلاس های دوره آموزش پاکسازی پوست به دو صورت، خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین یک تا سه نفر و کلاس های گروهی از3 تا 15 نفر تشکیل می شود. همچنین برای افراد شاغل و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل وجود دارد.

لوازم و تجهیزات دوره آموزشی پاکسازی پوست


ابزار و وسایل دوره آموزش پاکسازی پوست صورت شامل دستگاه بخور، کاسه، قلم مو، کاردک، پد پاک کننده، پیش بند، حوله، ماسک و کرم آبرسان، اسکراپ، شیرپاک کن و ... می باشد.
نکته: در این دوره آموزشی پک تجهیزات عمومی به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

آشنایی با بازار کار مراقبت از پوست

یکی از پرکاربرد ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی پاکسازی پوست می باشد. امروزه خانم ها برای داشتن پوستی شفاف، پاکیزه، صاف به سالن های زیبایی مراجعه می کنند تا متخصص کار پاکسازی پوست را برایشان انجام دهد. باتوجه به اینکه پاکسازی پوست نیاز به تخصص و مهارت خاصی دارد، خانم ها ترجیح می دهند نزد سالن زیبایی با متخصص حرفه ای پوست بروند و هزینه بابت پاکسازی پوست خود پرداخت کنند. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

هزینه دوره آموزشی پاکسازی پوست


شهریه دوره عمومی: 500,000 تومان

شهریه دوره خصوصی: 750,000 تومان

درخواست تماس برای مشاوره تلفنی * با ثبت نام اینترنتی از 5 درصد تخفیف بیشتر بهره مند شوید *
 
هنرآموزان

دوره های آموزشی مرتبط با آموزش پاکسازی پوست

مجموعه آموزشگاه آرایشگری زنانه هنرآموزان رشته ها و حرفه های بسیاری را به منظور آموزش برای هنرجویان ارائه می نماید. لیست دوره های آموزشی مرتبط با این دوره و همچنین دوره های آموزشی پرطرفدار در ادامه ذکر شده است. به منظور مشاهده جزئیات هر یک از دوره های آموزشی بر روی دوره مورد نظر کلیک کنید.
 

آدرس: تهران، میدان انقلاب، خیابان 16 آذر، کوچه راهنما، پلاک2، واحد 3
تلفن ثابت: 02166407611
شماره موبایل: 09376893158
نکته بسیار مهم: با ثبت نام اینترنتی 5% تخفیف بگیرید

 

ارتباط با هنرآموزان


 
هنرآموزان

درباره آموزش پاکسازی پوست

در این دوره هنر جو ابتدا با آلودگي زدايي محيطي، آناليز ساختمان پوست، انواع پوست، عوارض و مشكلات پوستي، تشخيص نوع پوست، انواع بيماري هاي پوستي، انواع پاك كننده هاي پوست، تشخيص مواد مصرفي متناسب با نوع پوست مشتری، استفاده از ابزار و مواد مناسب با نوع پوست مشتری آشنا شده، سپس ماساژ قسمت های مختلف صورت، استفاده از ماسک های متناسب با پوست مشتری به هنرجو آموزش داده می شود. همچنین در این دوره روش ها بخور صورت به هنرجو آموزش داده می شود. در آموزشگاه هنرآموزان هنرجویان بعد از سپری کردن کلاس های تئوری وارد کلاس ها و کارگاهی عملی می شوند و در این کارگاه های عملی تحت نظر مربی خود تجربه کسب می کنند و با فرایند کار آشنا می شوند و تخصص و مهارت کافی را کسب می کنند. در نهایت بعد از اتمام دوره هنرجو با دریافت مدرک فنی حرفه ای به عنوان یک متخصص وارد بازار کار می شود که میتواند برای مشتریان خود خدمات انجام دهد و کسب درآمد داشته باشد.

در ادامه چند مقاله منتخب از مقالات تهیه شده توسط تیم هنرآموزان ذکر شده است، همچنین می توانید به جهت مشاهده تمامی مقالات و یا فیلم های آموزشی بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

مشاهده لیست مقالات آموزشی مشاهده لیست فیلم های آموزشی
۱۳۹۷-۰۶-۱۸
ماسک جای جوش

انواع ماسک برای جای جوش

ماسک جای جوش علت جوش زدن پوست بیماری های میکروبی و باکتریایی است، که به […]
۱۳۹۷-۰۶-۱۸
ماسک پوست چرب

انواع ماسک پوست چرب

زیبایی صورت با ماسک پوست چرب پوست صورت انواع مختلفی دارد، مراقبت از پوست ها […]
۱۳۹۷-۰۶-۰۳
پارافین تراپی

پارافین تراپی در منزل

فواید پارافین تراپی پارافین ماده ی سفید رنگی است که از هیدروکربن اشباع شده درست […]
۱۳۹۷-۰۶-۰۳
انواع پوست

انواع پوست و مراقبت از آن ها

آشنایی با انواع پوست اگر می خواهید از پوست صورت خود مراقبت کنید، باید انواع […]
 

پرسش و پاسخ پیرامون دوره پاکسازی پوست

1آیا به وسایل خاصی برای پاکسازی پوست و صورت نیاز است؟
بله. در این دوره باید تمامی وسایل پاکسازی پوست همراه هنرجو باشد که آموزشگاه این وسایل را در اختیار هنرجویان خود قرار می دهد.
2بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟
بعداز اتمام دوره شما مدرک فنی حرفه ای پاکسازی پوست را دریافت می کنید.
3آیا میتونم کسب و کار خودمو راه بندازم؟
بله. بعد از گرفتن مدرک فنی حرفه ای، میتونید کسب و کار خودتون رو راه بندازید.
4من شاغل هستم ، میتونم در دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگذار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.
5من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.
برگشت به بالا