کراتینه مو شاخص
آموزش کراتینه مو

دوره آموزش کراتینه مو

آموزش کراتینه مو یکی از جدیدترین و تخصصی ترین رشته های آموزشی آرایشگری است که سازمان فنی حرفه ای دوره هایش را برگزار می کند.
زیبایی و سلامت موها از جمله موارد حائز اهمیت در بین خانم ها است که امروزه با افزایش خدمات آرایش و پیرایش مو و آسیب دیدگی موهای اکثر خانم ها به علت رنگ مو یا براشینگ موی بیش از حد طرف دار بسیار زیادی پیدا کرده است. تا جایی که این موضوع باعث شده است که امروزه کراتینه مو جزو مشاغل پر درآمد در عرصه آرایشگری شود.

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان برای صرفه جویی در هزینه های هنرجویان دوره های مبتدی و پیشرفته را تنها با پرداخت هزینه یک دوره برگزار می کند.

ویدئوی دوره آموزش کراتینه مو

نحوه برگزاری کلاس آموزش کراتینه مو

کلاس های دوره آموزش کراتینه مو به صورت خصوصی ، نیمه خصوصی و عمومی برگزار می شود. تعداد نفرات کلاس های خصوصی 1 تا 3 نفر، کلاس های نیمه خصوصی 3 تا 5 نفر و کلاس های عمومی از 5 تا 15 نفر تشکیل می شود.

امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته برای هنرجویان شاغل و در اختیار قرار دادن خوابگاه برای افرادی که از شهرستان تشریف می آورند از دیگر مزایای آموزشگاه هنرآموزان است.

لوازم و تجهیزات کراتینه مو

ابزار و وسایل دوره آموزش کراتینه مو شامل شامپوها و ماسک های قبل و بعد از کراتینه مو، انواع شانه و برس ، نگه دارنده ها و کلاه های مخصوص، انواع اتوی موی مخصوص کراتینه مو ، انواع مواد کراتینه مو در کاربردهای متفاوت صافی و احیای مو و … می باشد.

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان دوره های احیا و صافی مو را با سر فصل های کراتین ، ریباندینگ ، تراپی مو، بوتاکس مو ، پلکس تراپی و پروتئین تراپی را به صورت جداگانه و خصوصی در دو جلسه به مدت دو هفته به صورت تئوری و عملی برگزار می شود.

کراتینه مو شاخص دوم

سر فصل دوره آموزش کراتینه مو


معرفی مواد و ابزار
آموزش اصول صحیح کراتینه
آموزش صحیح اتوکشی مو
آموزش انواع کراتین صافی و احیا
آموزش کراتین سرد و گرم
آموزش مراقبت های بعد کراتینه

سر فصل دوره آموزش احیا و صافی مو


معرفی مواد و ابزار
آموزش کراتین مو
آموزش انواع کراتین صافی و احیا
آموزش ریباندینگ مو
آموزش پروتئین تراپی
آموزش بوتاکس مو
آموزش پلکس تراپی
آموزش هیدراته و تراپی مو
آموزش دستگاه نانواستیم

توانایی شما پس از دوره آموزش کراتینه مو

پس از گذراندن دوره آموزش کراتینه مو، هنرجو با انواع ابزار و مواد مصرفی در کراتینه مو آشنا می شود. همچنین انواع روش های کراتینه مو در لاین های صافی مو و احیای موی آسیب دیده آموزش می بیند.
سپس می تواند به عنوان کراتینه کار حرفه ای کسب در آمد کند.

هزینه دوره آموزش کراتینه مو

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان دوره های عمومی را با ظرفیت دوره نیمه خصوصی برگزار می کند.

دوره عمومی آموزش کراتینه مو
مدت دورهتعداد نفراتهزینه (تومان)جلسات
1 هفته 8 الی 12 ساغت3-81,000,000 تومان1 جلسه 4 الی 6 ساعت

دوره خصوصی آموزش کراتینه مو
مدت دورهتعداد نفراتهزینه (تومان)جلسات
1 هفته 8 الی 12 ساغت1-31,800,000 تومان1 جلسه 4 الی 6 ساعت

هزینه دوره آموزش کراتین احیا تراپی

دوره عمومی آموزش کراتین احیا تراپی
مدت دورهتعداد نفراتهزینه (تومان)جلسات
1 هفته 6 الی 12 ساعت3-82,000,000 تومان2 جلسه 3 الی 6 ساعته
دوره خصوصی آموزش کراتین احیا تراپی
مدت دورهتعداد نفراتهزینه (تومان)جلسات
1 هفته 6 الی 12 ساعت1-33,500,000 تومان2 جلسه 3 الی 6 ساعته

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

گالری تصویر و ویدئو
دوره آموزش کراتینه مو

کراتینه مو
مدل کراتینه مو
نمونه کراتینه مو

برای شما عزیزی که از صفحه دوره آموزش کراتینه مو دیدن کردی یک پیشنهاد خوبم داریم.
مطمئن هستیم که دیدن دوره های آموزشی مرتبط با این دوره برای شما سودمنده. پس لطفا وارد دوره های آموزشی مرتبط با این دوره که در ادامه اومده بشو و یک بررسی کوتاه هم از اونها داشته باش.

چرا هنرآموزان را انتخاب کنیم ؟

دارای مجوز سطح یک سازمان فنی و حرفه ای
هزینه کلاس قطعی ، واقعی و به صرفه
جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره
برگزاری کارگاه و کلاس های پشتیبانی
ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای
اساتید مجرب و به نام
برگزاری کلاس در ایام تعطیل
دسترسی مناسب برای هنرجویان
فراهم کردن خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

سوالات متداول

هزینه آموزش کراتینه مو در اواسط این برگه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی و حرفه ای ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.

وسایل مورد نیاز برای آموزش کراتینه مو شامل شامپوها و ماسک های قبل و بعد از کراتینه مو، انواع شانه و برس ، نگه دارنده ها و کلاه های مخصوص، انواع اتوی موی مخصوص کراتینه مو ، انواع مواد کراتینه مو در کاربردهای متفاوت صافی و احیای مو و … می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

مدت زمان آموزش کراتینه مو در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی دو هفته است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل، دوره های آموزش کراتینه مو به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

بله، همه جلسات آموزش کراتینه مو به صورت عملی برگزار می شود. البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان تحت نظر مربی انجام می شود تا موی مدل، به حساسیت یا آسیبی بر نخورد.

بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگزار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.

بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!