کراتینه مو شاخص
آموزش کراتینه مو

دوره آموزش کراتینه ی مو

به همراه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای
آموزش کراتینه مو از صفر تا صد یکی از جدیدترین و تخصصی ترین رشته های آموزشی آرایشگری است که سازمان فنی حرفه ای دوره هایش را به صورت عملی و تئوری برای زنان برگزار می کند.
زیبایی و سلامت موها از جمله موارد حائز اهمیت در بین خانم ها است که امروزه با افزایش خدمات آرایش و پیرایش مو و آسیب دیدگی موهای اکثر خانم ها به علت رنگ مو یا براشینگ موی بیش از حد طرفدار بسیار زیادی پیدا کرده است. تا جایی که این موضوع باعث شده است که امروزه کراتینه مو جزو مشاغل پر درآمد در عرصه آرایشگری شود زیرا با آموزش کراتینه موهای آسیب دیده شما احیا می شود.

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان برای صرفه جویی در هزینه های هنرجویان دوره های مبتدی و پیشرفته را تنها با پرداخت هزینه یک دوره برگزار می کند.
آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان دوره های احیا و صافی مو را با سر فصل های کراتین ، ریباندینگ و آموزش کراتینه مو بااتو، تراپی مو، بوتاکس مو، گلوبال، نانو کراتینه مو، پلکس تراپی و پروتئین تراپی را به صورت جداگانه و خصوصی در دو جلسه به مدت دو هفته به صورت تئوری و عملی مخصوص زنان برگزار می شود.

ویدئوی دوره آموزش کراتینه احیا مو

در این ویدئو شرایط کامل دوره اموزش کراتینه و احیای مو توسط مدیریت آموزشگاه هنرآموزان، خانم مهناز محمدی توضیح داده شده است.

لوازم و تجهیزات رایگان برای آموزش کراتینه مو

شامل شامپوها و ماسک های قبل و بعد از کراتینه مو، انواع شانه و برس ، نگه دارنده ها و کلاه های مخصوص، انواع اتوی موی مخصوص کراتینه مو ، انواع مواد کراتینه مو در کاربردهای متفاوت صافی و احیای مو و … می باشد.

نحوه برگزاری کلاس های آموزش کراتینه مو

به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود. تعداد نفرات کلاس های خصوصی 1 تا 2 نفر، کلاس های نیمه خصوصی 3 تا 6 نفر تشکیل می شود.
امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته برای هنرجویان شاغل و در اختیار قرار دادن خوابگاه برای افرادی که از شهرستان تشریف می آورند از دیگر مزایای آموزشگاه هنرآموزان است.

نظرسنجی هنرجویان دوره کراتینه صافی مو

بدون شک یکی از مهمترین ملاک هایی که میتونه شمارو در انتخاب بهترین آموزشگاه کراتینه مو کمک کنه نظر شرکت کنندگان قبلی ای هست که دوره مورد نظر رو با موفقیت طی کردن و میتونن نظر خیلی درست و دقیقی راجب اون دوره به شما بدن، بیشتر آنها هزینه آموزش کراتینه صافی مو هنرآموزان را بسیار معقول می دانند. در ادامه ویدئوی نظر هنرجویان پیشین آموزشگاه هنرآموزان رو مشاهده میکنید.

توانایی شما پس از دوره کراتینه مو

پس از گذراندن دوره آموزش کراتینه و صافی مو هنرجوها با انواع روش های احیا و صاف مو آشنا می شوند. روش ها و متدهای مختلفی برای احیا و صافی مو وجود دارد که متناسب با درصد آسیب موها متد انتخاب می شود.

کراتینه مو شاخص دوم

سر فصل دوره آموزش کراتینه مو


معرفی مواد و ابزار
اموزش ساخت مواد کراتینه مو
آموزش اصول صحیح کراتینه
آموزش موادگذاری کراتینه مو
آموزش صحیح اتوکشی مو
آموزش انواع کراتین صافی و احیا
آموزش کراتین سرد و گرم
آموزش مراقبت های بعد کراتینه

سر فصل دوره آموزش احیا و صافی مو


معرفی مواد و ابزار
اموزش کراتینه مو بلند
اموزش کراتینه مو فر
اموزش کراتینه مو کوتاه
آموزش کراتین مو
اموزش کراتینه گرم مو
آموزش کراتینه سرد مو
آموزش انواع کراتین صافی و احیا
آموزش ریباندینگ مو
آموزش پروتئین تراپی
آموزش بوتاکس مو
آموزش پلکس تراپی
آموزش هیدراته و تراپی مو
آموزش دستگاه نانواستیم
آموزش دستگاه های احیا
آموزش لایت تراپی
آموزش اوزون تراپی
آموزش دستگاه مایکرومیست

توانایی شما پس از دوره آموزش کراتینه مو

پس از گذراندن دوره آموزش کراتینه مو، هنرجو با انواع ابزار و مواد مصرفی در کراتینه مو آشنا می شود. همچنین انواع روش های کراتینه مو در لاین های صافی مو و احیای موی آسیب دیده آموزش می بیند.
سپس می تواند به عنوان کراتینه کار حرفه ای کسب در آمد کند.

هزینه دوره آموزش کراتینه مو

میدونستید بعد از اتمام دوره دو جلسه هم میتونید بصورت رایگان روی مدل کار کنید؟

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

دوره عمومی آموزش کراتینه مو

نام حرفه آموزش کراتینه مو
مدت دوره 1 هفته 4 الی 8 ساعت
تعداد نفرات 4-10 نفر
هزینه دوره 3,500,000 تومان 4,500,000
جزئیات جلسات 1 جلسه 4 الی 8 ساعت

دوره خصوصی آموزش کراتینه مو

نام حرفه آموزش کراتینه مو
مدت دوره 1 هفته 4 الی 8ساعت
تعداد نفرات 1-3 نفر
هزینه دوره 6,500,000 تومان 7,500,000
جزئیات جلسات 1 جلسه 4 الی 8 ساعت

دوره عمومی آموزش کراتین احیا تراپی

نام حرفه آموزش کراتین احیا تراپی
مدت دوره 2 هفته 12 الی 24 ساعت
تعداد نفرات 4-10 نفر
هزینه دوره 3,500,000 تومان 4,500,000
جزئیات جلسات 6 جلسه 3 الی 6 ساعته (3 جلسه آموزش -3 جلسه تمرین)

دوره خصوصی آموزش کراتین احیا تراپی

نام حرفه آموزش کراتین احیا تراپی
مدت دوره 2 هفته 12 الی 24 ساعت
تعداد نفرات 1-3 نفر
هزینه دوره 6,500,000 تومان 7,500,000
جزئیات جلسات 3 جلسه 4 الی 8 ساعته

گالری تصویر و ویدئو
دوره آموزش کراتینه مو

دوره آموزش کراتینه مو در هنرآموزان
دوره آموزش کراتینه مو در هنرآموزان
دوره آموزش کراتینه مو در هنرآموزان

برای شما عزیزی که از صفحه دوره آموزش کراتینه مو دیدن کردی یک پیشنهاد خوبم داریم.
مطمئن هستیم که دیدن دوره های آموزشی مرتبط با این دوره برای شما سودمنده. پس لطفا وارد دوره های آموزشی مرتبط با این دوره که در ادامه اومده بشو و یک بررسی کوتاه هم از اونها داشته باش.

چرا هنرآموزان را انتخاب کنیم ؟

دارای مجوز سطح یک سازمان فنی و حرفه ای
هزینه کلاس قطعی ، واقعی و به صرفه
جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره
برگزاری کارگاه و کلاس های پشتیبانی
ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای
اساتید مجرب و به نام
برگزاری کلاس در ایام تعطیل
دسترسی مناسب برای هنرجویان
فراهم کردن خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

سوالات متداول

هزینه ها و قیمت های آموزش کراتینه مو در اواسط این برگه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی و حرفه ای ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید. ضمناً هزینه کراتین سرد و گرم شامل این هزینه ها می باشد.

وسایل مورد نیاز برای آموزش کراتینه مو شامل شامپوها و ماسک های قبل و بعد از کراتینه مو، انواع شانه و برس ، نگه دارنده ها و کلاه های مخصوص، انواع اتوی موی مخصوص کراتینه مو ، انواع مواد کراتینه مو در کاربردهای متفاوت صافی و احیای مو و … می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

مدت زمان آموزش کراتینه مو در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی دو هفته است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل، دوره های آموزش کراتینه مو به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

بله، همه جلسات آموزش کراتینه مو به صورت عملی برگزار می شود. البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان تحت نظر مربی انجام می شود تا موی مدل، به حساسیت یا آسیبی بر نخورد.

بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگزار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.

بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.