لوگو آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان

ویدئوهای دوره آموزش شینیون مو

دوره آموزش شینیون مو در هنرآموزان

آموزش شینیون یک اصل مهم در آموزش آرایشگری است. به حالت دادن و بستن موها، شینیون مو می گویند و شامل سه حالت شینیون بسته، باز و نیمه باز می باشد. پس از آموزش شینیون مو هنرجو باید بتواند به درستی و بر اساس مد روز این خدمات را ارائه دهد تا مشتری رضایت کامل داشته باشد. امروزه آراستگی و زیبایی موها از اهمیت بالایی برخوردار است، خانم ها برای رفتن به مهمانی ها و مراسم ها بدنبال سالن زیبایی با شینیون کار حرفه ای هستند.

line

سر فصل های دوره آموزش شینیون مو

چرا آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان؟

ارائه مدرک رسمی فنی حرفه ای

اساتید مجرب و ممتحن رسمی فنی حرفه‌ای

جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره

فراهم کردن خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

مربی شینیون مو

بهاره ابوحمزه - مربی دوره آموزش شینیون مو

دوره های ارائه شده توسط این مربی:

ویدئوی آموزش شینیو مو

آموزش شنیون مو

توانایی شما پس از دوره شینیون مو

شینیون مو یکی از لاین هایی است که در مناسبت ها، جشن ها، مهمانی ها و … کاربرد زیادی دارد و می توانید درآمد زیادی از این لاین کسب کنید. بعد از اتمام دوره شنیون صفر تا صد، شما با تمامی تکنیک های شنیون آشنا می شوید و می توانید ژورنال خوانی کنید و تمامی شنیون های مورد نظر مشتری را پیاده سازی کنید. برای تکمیل دوره شنیون می توانید دوره بافت مو را هم آموزش ببینید تا از ترکیب شنیون و بافت در شنیون های خود استفاده کنید.

همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید برای کار خود تبلیغات انجام دهید و جذب مشتری بالایی داشته باشید.

لوازم و تجهیزات شینیون مو

ایزار و وسایل دوره آموزش شینیون شامل کش مو، گیره مو، توری، بیگودی، ماكت مو جهت آموزش، فيکساتور معمولی، فيکساتور قوی، چسب مو، ژل، واكس، سنجاق ريز، سنجاق درشت، سنجاق موئی ريز، سنجاق موئی رنگی، سرم مخصوص، کش قیطانی، موی مصنوعی، برس، شانه، بیگودی چسبی، سشوار و … می باشد.

هزینه دوره آموزش شینیون مو

جدول زمانبندی و هزینه آموزش شینیون مو

مدت زمان آموزش 10 جلسه، 3 ساعته
شهریه کلاس نیمه خصوصی 5,800,000 => 5,000,000 تومان
تعداد نفرات کلاس نیمه خصوصی 4 تا 6 نفر
شهریه کلاس خصوصی 8,500,000 تومان
تعداد نفرات کلاس خصوصی 1 تا 3 نفر
روزهای برگزاری دوره نیمه خصوصی یکشنبه – سه شنبه ها

پکیج طلایی آرایش مو

10,500,000
8,000,000 تومان

آموزشگاه هنرآموزان جهت کاهش هزینه های آموزشی هنرجوها ، پکیج طلایی آرایش مو را در نظر گرفته است. این پکیج شامل تمام دوره های کاربردی مربوط به مو از جمله: آموزش اکستنشن مو، آموزش شینیون و آموزش بافت مو می‌باشد.

پکیج طلایی بافت شینیون و اکستنشن مو

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

ارسال شماره تماس:
دوره آنلاین شنیون مو

دوره آنلاین آموزش شینیون مو

1,000,000 تومان
آموزش ویدئویی تمامی مباحث شینیون مو با دسترسی مادام العمر و به همراه پشتیبانی و رفع اشکال نامحدود

نمونه کار هنرجویان دوره شینیون مو

line
سوالات متداول.

هزینه آموزش شینیون مو در اواسط این برگه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ای ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.

مدت زمان آموزش شینیون مو در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره های عمومی یک و نیم ماه می باشد . البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

توصیه می شود تمرینات کلاس های آموزش شینیون مو بر روی موی طبیعی انجام شود اما در صورت عدم دسترسی می توانید بر روی مولاژهای مخصوص آموزش شینیون مو و آموزش بافت مو نیز تمرین کنید که از طرف آموزشگاه در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

وسایل مورد نیاز برای آموزش شنیون مو شامل سشوار و اتوی مو ، برس و شانه پوش ، کش و گیره ، اکستنشن و پروتز ، تور و تاج و …. می باشد که در دوره ی آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

بله ، برای این دوره و تمامی دوره های آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه می گردد.

مقالات آموزش شینیون مو.
نام و شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.