لوگو آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان

ویدئوهای دوره آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو

دوره آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو در هنرآموزان

امروزه خانم ها تمایل زیادی به داشتن ابروهای نچرال و طبیعی، خوش فرم و خوش حالت هستند. به همین علت دوره آموزش لیفت و لمینت طرفداران زیادی دارد. لیفت ابرو و مژه به معنای حالت دادن ابرو و مژه می باشد و افرادی که ابروهای بی حالت و یا افتاده ای دارند می توانند از تکنیک لیفت کردن استفاده نمایند. لمینت به معنای ضخیم کردن می باشد و مناسب افرادی است که مژه های نازک و کم حجمی دارند. در این آموزش لیفت و لمینت هنرجوها با لیفت و لمینت مژه و ابرو، رنگ کردن مژه و بوتاکس مژه و ابرو آشنا می شوند. بعد از اتمام دوره هنرجوها می توانند وارد بازار کار شوند و کسب درآمد داشته باشند.
line

سر فصل‌های دوره آموزش لیفت و لمینت (مژه و ابرو)

چرا آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان؟

ارائه مدرک رسمی فنی حرفه ای

اساتید مجرب و ممتحن رسمی فنی حرفه‌ای

جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره

خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

مربی اکستنشن و لیفت مژه

نیکو سلمانیان - مربی دوره آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو

دوره های ارائه شده توسط این مربی:

ویدئوی آموزش لیفت ابرو

دوره لیفت و لمینت مژه و ابرو

توانایی شما پس از دوره لیفت و لمینت مژه و ابرو

پس از گذراندن دوره آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو هنرجو با انواع روش های لیفت مژه و ابرو ، لمینت مژه و ابرو ، بوتاکس مژه و ابرو و …. آشنا می شود و مهارت و تخصص طراحی را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. با توجه به اینکه لیفت و لمینت مژه و ابرو نیاز به ترمیم ماهیانه دارد ، آرایشگر د رصورتیکه مهارت کافی داشته باشد می تواند مشتری های دائمی برای خو داشته باشد. همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید کار خود را تبلیغات و مشتری های جدید جذب کنید.

لوازم و تجهیزات دوره لیفت و لمینت مژه و ابرو

ابزار و وسایل دوره آموزش لیفت و لمینت شامل انواع پنس ، میله جدا کننده و براش های مخصوص ، مواد مصرفی مخصوص برای کراتینه ، لیفت و لمنیت ، بوتاکس ، پد سیلیکونی زیر چشم ، ریمموور ، محلول شستشوی مژه ، انواع رنگ مژه و … می باشد.

هزینه دوره آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو

جدول زمانبندی و هزینه دوره آموزش لیفت و لمینیت مژه

مدت زمان آموزش 6 ساعت
شهریه کلاس نیمه خصوصی 3,400,000 => 2,500,000 تومان
تعداد نفرات کلاس نیمه خصوصی 1 تا 3 نفر
روزهای برگزاری دوره نیمه خصوصی و فشرده روزهای فرد

پکیج طلایی مژه

4,700,000 تومان
3,300,000 تومان

آموزشگاه هنرآموزان جهت کاهش هزینه های آموزشی هنرجوها ، پکیج طلایی مژه را در نظر گرفته است. این پکیج شامل تمام دوره های کاربردی مربوط به مژه از جمله: آموزش اکستنشن مژه و لیفت و لمینت مژه می‌باشد.

پکیج لیفت و اکستنشن مژه

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

ارسال شماره تماس:
دوره آنلاین لیفت و لمینیت مژه

دوره آنلاین آموزش لیفت و لمینیت مژه و ابرو

349,000 تومان

آموزش ویدئویی لیفت و لمینت مژه با دسترسی مادام العمر و به همراه پشتیبانی و رفع اشکال نامحدود

line
سوالات متداول.
هزینه آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو در اواسط این صفحه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ایی ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.
مدت زمان آموزش لیفت و لمینت در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره خصوصی دو هفته است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.
بله، همه جلسات آموزش لیفت و لمینت به صورت عملی برگزار می شود. البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان تحت نظر مربی انجام می شود تا چشم ، مژه و ابرو مدل به حساسیت یا آسیبی بر نخورد.
وسایل مورد نیاز برای آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو شامل انواع پنس ، میله جدا کننده و براش های مخصوص ، مواد مصرفی مخصوص برای کراتینه ، لیفت و لمنیت ، بوتاکس ، پد سیلیکونی زیر چشم ، ریمموور ، محلول شستشوی مژه ، انواع رنگ مژه و … که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.
در لیفت و لمینت مژه ، تارهای مژه با استفاده از مواد مخصوص از جمله مواد کراتین ضخیم تر می شوند و به بالا کشیده می شوند که اصطلاحا لیفتینگ می نامند و نهایتا در همان حالت فیکس یا اصطلاحا روکش و لمینت می شوند که نهایتا باعث پر پشت نشان دادن مژه ها می گردد. اما در اکستنشن مژه، تارهای مصنوعی به لا به لای مژه ها با چسب مخصوصی می چسبند و در اصل با تارهای مصنوعی تک تار یا سه بعدی ، مژه ها را پرپشت تر می کنیم. دوام مواد لیفت و لمینت از تارهای اکستنشن مژه بیشتر است و همچنین لیفت و لمینت مژه جلوه طبیعی تری نسبت به اکستنشن مژه دارند.
آخرین مقالات.
ریمو کاشت مژه در منزل تصویر شاخص
آموزش مراقبت و زیبایی مژه

آموزش ریموو کردن کاشت مژه در منزل

در این مقاله از آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان ترفند های ریمو کاشت مژه در منزل را که نظر برترین متخصصان در این زمینه است را به

اکستنشن مژه
آموزش مراقبت و زیبایی مژه

مراقبت از اکستنشن مژه

اصول مراقبت از اکستنشن مژه مراقبت از اکستنشن مژه به صورت گام به گام افزایش عمر مژه های اکستنشن شده معرفی برداشتن مژه های اکستنشن

اکستنشن مژه شاخص
آموزش مراقبت و زیبایی مژه

اکستنشن مژه یا کاشت مژه چیست؟

از آنجایی که در حال حاضر در دوره های آموزش آرایشگری مباحث آموزش اکستنشن مژه و آموزش لیفت و لمینت مژه از مباحث روز و

نام و شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.