لوگو آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان
آموزش لیفت و لمینت

دوره آموزش لیفت و لمینت ( مژه و ابرو )

بلندی و حالت فر در مژه و کشیده و پهنای ابرو ها ، زیبایی و جذابیت صورت را چندین برابر می کند از این رو امروزه خانم ها تمایل زیادی به داشتن مژه های بلند و ابروهای پهن به سمت بالا دارند، همین نیاز خانم ها را به سمت لوازم آرایش و خصوصا روش های آرایش دائم آورده است و در نهایت لیفت و لمینت مژه و ابرو توانسته خانم های آرایشگر را به سمت خود جذب کند.

در لیفت و لمینت مژه از مواد مختلفی برای ضخیم کردن و حالت دادن تارهای مژه و ابرو استفاده می شود که عملیات لیفتینگ را انجام می دهند و همچنین از ماده دیگری برای روکش و فیکس کردن حالت تارهای مژه و ابرو استفاده میگردد که اصطلاحا لمینت می نامند. لیفت و لمینت مژه باعث فر شدن و ضخیم شدن ، بلند شدن و کشیده شدن تارهای مژه ها به سمت بالا می شود و بسیار طبیعی و غیر قابل تشخیص است. لیفت و لمینت ابرو نیز به همچنین باعث کشیدگی تارهای ابرو به سمت بالا و ضخیم شدن تارهای ابرو می گردد که باعث یک حالت طبیعی پهن رو به بالا برای ابرو ها می گردد. همین حالت ساده و طبیعی بودن و همچنین ماندگاری بالای آن سبب شده طرف دارهای بسیاری بین خانم ها پیدا کند.

آموزشگاه هنر آموزان بستر مناسبی بر اساس بروزترین موارد آموزشی و متد اکستنشن مژه برای هنرجویان خود فراهم کرده که هنرجو بتواند با گذراندن کارگاه های عملی و کسب تجربه و تخصص و با دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای وارد بازار کار شود.

مجوزهای آموزشگاه

هنرآموزان با مجوز رسمی سطح یک از سازمان فنی و حرفه ای کشور به فعالیت پرداخته و همواره در تلاش است تا هنرجویانی که در صدد کسب مدرک فنی حرفه ای هستند را با آمادگی کامل برای آزمون فنی حرفه ای آماده نماید. همچنین سایر مجوزهای اخذ شده توسط آموزشگاه را می توانید در صفحه زیر مشاهده کنید.

هنرآموزان در رسانه ها

هنرآموزان به عنوان یک آموزشگاه موفق در حوزه آموزش آرایشگری در رسانه های مختلفی به عموم مردم معرفی شده است. متن منتشر شده در هر یک از این رسانه ها را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید. همچنین در این صفحه هر یک از شبکه های اجتماعی هنرآموزان به خصوص شبکه های ویدئویی نمایش داده شده است.
چرا هنرآموزان؟

ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای

مجموعه هنرآموزان از مجموعه تجهیزات به روز و کاملی بهره می برد که در اختیار کمتر آموزشگاهی در سطح کشور است.

اساتید مجرب و به نام

اساتید هنرآموزان همگی از آرایشگران حرفه ای مشغول در بازار کار هستند و آماده اند تا علم و تجربه خود را با شما به اشتراک بگذارند.

جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره

هنرآموزان امکانات خود را در اختیار هنرجویان حتی پس از اتمام دوره به جهت تمرین بیشتر قرار داده است. آمادگی 100% و خاطری آسوده از آزمون ، هدیه ما به شماست.

دسترسی مناسب برای هنرجویان

دسترسی بسیار مناسب برای هنرجویان تهرانی و همچنین در اختیار قرار دادن امکانات خوابگاهی برای هنرجویان شهرستانی شرایط را جهت گذراندن دوره ای فوق العاده تسهیل کرده است.

برگزاری کارگاه و کلاسهای پشتیبانی

همچنین هنرجویان در کلوپ مخصوص آموزشگاه هنرآموزان عضو شده تا بتوانند پس از دوره ارتباط خود را با آموزشگاه حفظ کرده و اشکالات خود را برطرف کنند. ما به این پشتیبانی بی نظیر افتخار میکنیم.

آموزش لیفت و لمینت

آنچه در دوره آموزش لیفت و لمینت فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش لیفت و لمینت، هنرجو با انواع روش های لیفت مژه و ابرو ، لمینت مژه و ابرو ، بوتاکس مژه و ابرو و …. آشنا می شود و مهارت و تخصص طراحی را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. سپس با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای می تواند وارد بازار کار شود.

 • شناخت مواد و کاربردها
 • شناخت ابزار و وسایل
 • شناخت نکات ایمنی و بهداشتی
 • آموزش لیفت مژه و ابرو
 • آموزش لیفت مژه و ابرو
 • آموزش بوتاکس مژه و ابرو

نحوه برگزاری کلاس آموزش لیفت و لمینت

کلاس های دوره آموزش لیفت و لمینت به دو صورت، خصوصی و گروهی برگزار می شود.

طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین یک تا سه نفر و کلاس های گروهی از 3 تا 15 نفر تشکیل می شود.

همچنین برای افراد شاغل و یا هنرجویان ساکن شهرهای دیگر، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها و یا روزهای تعطیل وجود دارد.

شهریه دوره عمومی

1,200,000 تومان
 • آموزش تئوری مباحث تخصصی
 • آموزش عملی به صورت حرفه ایی
 • ابزار و تجهیزات آموزشی رایگان
 • مشاوره برای خرید تجهیزات
 • جلسات تمرین رایگان
 • پشتیبانی برای ورود به بازار کار
 • معرفی به آرایشگاه ها جهت کارورزی

شهریه دوره خصوصی

1,200,000 تومان
 • دوره های خصوصی 1 تا 3 نفره
 • کلاس های اخر هفته برای شاغلین
 • کلاس های تایم عصر برای شاغلین
 • دوره های فشرده برای ساکنین شهرستان
 • مشاوره برای خرید تجهیزات
 • جلسات تمرین رایگان
 • پشتیبانی برای ورود به بازار کار
تخفیف ویژه

هزینه دوره آموزش لیفت و لمینت

با ثبت نام اینترنتی

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

دوره های تخفیفی ماهانه

ویدئوی دوره آموزش لیفت و لمینت

در این دوره هنر جو ابتدا مواد مصرفی مخصوص برای لیفت و لمینت و بوتاکس مژه و ابرو را می شناسد و همچنین نکات بهداشتی و ایمنی حین کار خصوصا نکات مرتبط با چشم و مژه را می آموزد.

در ادامه هنرجو نسبت تركيب مواد مصرفي، نسبت تركيب مواد افزودني، زمان مناسب نگهداري مواد، نحوه آماده سازی مشتری ، نحوه انجام تک تک تکینیک های لیفت و لمینت مژه و ابرو ، مراقبت های بعد از لیفت و لمینت و … آموزش می بینید. در آموزشگاه هنرآموزان هنرجویان بعد از سپری کردن کلاس های تئوری وارد کلاس ها و کارگاهی عملی می شوند و در این کارگاه های عملی تحت نظر مربی خود تجربه کسب می کنند و با فرایند کار آشنا می شوند و تخصص و مهارت کافی را کسب می کنند.

در نهایت بعد از اتمام دوره هنرجو با دریافت مدرک فنی حرفه ای به عنوان یک متخصص وارد بازار کار می شود که میتواند برای مشتریان خود خدمات انجام دهد و کسب درآمد داشته باشد.

دوره های مرتبط

مجموعه آموزشگاه آرایشگری زنانه هنرآموزان رشته ها و حرفه های بسیاری را به منظور آموزش برای هنرجویان ارائه می نماید.

لیست دوره های آموزشی مرتبط با این دوره و همچنین دوره های آموزشی پرطرفدار در ادامه ذکر شده است. به منظور مشاهده جزئیات هر یک از دوره های آموزشی بر روی دوره مورد نظر کلیک کنید.

آموزش لیفت و لمینت

لوازم و تجهیزات لیفت و لمینت

ابزار و وسایل دوره آموزش لیفت و لمینت مژه شامل انواع پنس ، میله جدا کننده و براش های مخصوص ، مواد مصرفی مخصوص برای کراتینه ، لیفت و لمنیت ، بوتاکس ، پد سیلیکونی زیر چشم ، ریمموور ، محلول شستشوی مژه ، انواع رنگ مژه و … می باشد.

در این دوره آموزشی پک تجهیزات عمومی به صورت رایگان ارائه خواهد شد.
گالری تصاویر دوره لیفت و لمینت

بازارکار دوره لیفت و لمینت

یکی از پرکاربرد ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی آرایش صورت می باشد و با توجه به روی آوردن خانم ها به سمت آرایش دائم و طبیعی ، لیفت و لمینت مژه و ابرو تبدیل به یکی از دوره های جدید پرطرفدار در سال اخیر شده است.

امروزه خانم ها برای داشتن یک چهره زیبا و بی نقص علاقه مند به روشهای دائمی آرایش هستند که جلوه طبیعی تری هم نسبت به لوازم آرایش داشته باشد و در این جهت به دنبال سالن زیبایی هستند که به این روش ها و متود های جدید آرایش دائم از جمله لیفت و لمینت مژه و ابرو تسلط داشته باشند.

هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

آموزش لیفت و لمینت

سوالات متداول

اکستنشن مژه شاخص

اکستنشن مژه

اکستنشن مژه چیست؟ اکستنشن مژه یا کاشت موقت مژه از روش های مرسومی به شمار می آید که در بسیاری از آریشگاه مورد استفاده قرار

کاشت مژه

کاشت مژه

آموزش کاشت مژه کاشت مژه از جلمه روش های بسیار محبوب و پرطرفدار برای حجم دادن به مژه به شمار می آید که آموزش انجام

هزینه آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو در اواسط این صفحه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ایی ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.”

مدت زمان آموزش لیفت و لمینت مو در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی یک هفته است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

وسایل مورد نیاز برای آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو شامل انواع پنس ، میله جدا کننده و براش های مخصوص ، مواد مصرفی مخصوص برای کراتینه ، لیفت و لمنیت ، بوتاکس ، پد سیلیکونی زیر چشم ، ریمموور ، محلول شستشوی مژه ، انواع رنگ مژه و … که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

بله ، همه جلسات آموزش آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو به صورت عملی برگذار می شود .البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان زیر نظر مربی انجام می شود تا برای سلامتی چشم و صورت مدل مشکلی پیش نیاید.

در لیفت و لمینت مژه ، تارهای مژه با استفاده از مواد مخصوص از جمله مواد کراتین ضخیم تر می شوند و به بالا کشیده می شوند که اصطلاحا لیفتینگ می نامند و نهایتا در همان حالت فیکس یا اصطلاحا روکش و لمینت می شوند که نهایتا باعث پر پشت نشان دادن مژه ها می گردد. اما در اکستنشن مژه، تارهای مصنوعی به لا به لای مژه ها با چسب مخصوصی می چسبند و در اصل با تارهای مصنوعی تک تار یا سه بعدی ، مژه ها را پرپشت تر می کنیم. دوام مواد لیفت و لمینت از تارهای اکستنشن مژه بیشتر است و همچنین لیفت و لمینت مژه جلوه طبیعی تری نسبت به اکستنشن مژه دارند.

بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگذار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.

بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.