شاخص آرایش صورت

دوره آموزش میکاپ و گریم (آرایش صورت)

آموزش گریم و میکاپ

آموزش آرایش صورت (میکاپ و گریم) حرفه ای است كه نحوه استفاده صحیح از محصولات آرايشی و بهداشتی پوست را به منظور آرايش در جهت زيبايی، مراقبت، حفظ شادابی و سلامت پوست صورت دارا می باشد. آموزش گریم و میکاپ یک اصل مهم در آموزش آرایشگری می باشد. اینکه هنرجویان بتوانند آموزش آرایش صورت را به درستی و بر اساس مد روز ببینند و از آموزش های خود در آرایشگاه استفاده کنند تا مشتری رضایت کامل داشته باشد هدفی است که هنرآموزان دنبال می کند.
متد های متعددی برای آموزش متعادل سازی چهره وجود دارد که میتوان به سبک کلاسیک، مصری، لبنانی، خلیجی، هالیوودی و .. اشاره نمود، میکاپ آرتیست ها متناسب با سلیقه مشتری سبک میکاپ را انتخاب نموده و باید قبل شروع کار مشتری را راهنمایی نمایند و در رابطه با میکاپی که قرار است بر روی چهره مشتری انجام دهد مشورت کند. برای مشتری مهم است که میکاپ آرتیست ها قبل از شروع کار با آن ها مشورت کنند و نظر آن ها را بپرسند. از ابزارها و تکینیک های به روز برای زیبایی و جلوه دادن به صورت، رفع عیوب و مشکلات پوستی استفاده می کنند.
هنر جویان در این دوره، تکنیک های جدید را آموزش دیده و براحتی می تواند میکاپ انواع صورت را انجام دهد. آموزشگاه هنر آموزان این فرصت را برای هنرجویان خود فراهم نموده تا با نحوه مشورت، راهنمایی و برخورد با مشتری آشنا شوند و هنرجویان بتوانند براحتی به مشتریان خود خدمات متناسب با فرم صورت (دانش میکاپ آرتیست) و سلیقه مشتری ارائه دهند. در این روش میکاپ آرتیست ضمن اینکه از دانش و تخصص خود در میکاپ استفاده نموده، سلیقه مشتری هم در میکاپ خود در نظر میگیرد. هنر جویان در این دوره با فراگیری تخصص کافی، دانش، تجربه و اعتماد به نفس بالا وارد بازار کار می شود.

مجوزهای آموزشگاه

هنرآموزان با مجوز رسمی سطح یک از سازمان فنی و حرفه ای کشور به فعالیت پرداخته و همواره در تلاش است تا هنرجویانی که در صدد کسب مدرک فنی حرفه ای هستند را با آمادگی کامل برای آزمون فنی حرفه ای آماده نماید. همچنین سایر مجوزهای اخذ شده توسط آموزشگاه را می توانید در صفحه زیر مشاهده کنید.

هنرآموزان در رسانه ها

هنرآموزان به عنوان یک آموزشگاه موفق در حوزه آموزش آرایشگری در رسانه های مختلفی به عموم مردم معرفی شده است. متن منتشر شده در هر یک از این رسانه ها را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید. همچنین در این صفحه هر یک از شبکه های اجتماعی هنرآموزان به خصوص شبکه های ویدئویی نمایش داده شده است.

چرا هنرآموزان؟

جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره

هنرآموزان امکانات خود را در اختیار هنرجویان حتی پس از اتمام دوره به جهت تمرین بیشتر قرار داده است. آمادگی 100% و خاطری آسوده از آزمون ، هدیه ما به شماست.

اساتید مجرب و به نام

اساتید هنرآموزان همگی از آرایشگران حرفه ای مشغول در بازار کار هستند و آماده اند تا علم و تجربه خود را با شما به اشتراک بگذارند.

ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای

مجموعه هنرآموزان از مجموعه تجهیزات به روز و کاملی بهره می برد که در اختیار کمتر آموزشگاهی در سطح کشور است.

دسترسی مناسب برای هنرجویان

دسترسی بسیار مناسب برای هنرجویان تهرانی و همچنین در اختیار قرار دادن امکانات خوابگاهی برای هنرجویان شهرستانی شرایط را جهت گذراندن دوره ای فوق العاده تسهیل کرده است.

برگزاری کارگاه و کلاسهای پشتیبانی

همچنین هنرجویان در کلوپ مخصوص آموزشگاه هنرآموزان عضو شده تا بتوانند پس از دوره ارتباط خود را با آموزشگاه حفظ کرده و اشکالات خود را برطرف کنند. ما به این پشتیبانی بی نظیر افتخار میکنیم.

آموزش گریم و آرایش صورت

نحوه برگزاری کلاس آموزش گریم و آرایش صورت

کلاس های دوره آموزش گریم و آرایش صورت به دو صورت، خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین یک تا سه نفر، کلاس های نیمه خصوصی 3 تا 5 نفر و کلاس های گروهی از5 تا 15 نفر تشکیل می شود.

وجه تمایز آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان ماهسان با سایر آموزشگاه ها، برگزاری دوره های نیمه خصوصی با دریافت هزینه دوره بصورت عمومی می باشد. که این امر باعث افزایش بازدهی هنرجویان خواهد شد.

همچنین برای افراد شاغل و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها و روزهای تعطیل وجود دارد.

آنچه در دوره گریم و آرایش صورت فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش آرایش صورت، هنرجو با انواع پوست، پاکسازی پوست، فرم های مختلف چهره و متعادل سازی چهره متناسب با نوع چهره، خودآرایی و شخصیت سازی کارتونی کودک آشنا شده و مهارت و تخصص گریم و میکاپ را متناسب با متد جدید فرا میگیرد.

آموزش پاکسازی پوست جهت متعادل سازی
آشنایی با انواع فرم صورت و گریم متناسب با آن
آموزش زیرسازی و کاتورینگ و انواع فون
آموزش انواع سایه چشم متناسب با فرم صورت
آموزش گریم بینی و چانه متناسب با نوع چهره
آموزش گریم ابرو متناسب با فرم صورت
آموزش انواع خط چشم و مژه موقت
آموزش گریم لب متناسب با نوع چهره
آموزش فیکس آرایش
آموزش خود آرایی و دگر آرایی و چهره پردازی کودک

هزینه دوره آموزش گریم و میکاپ

ثبت نام اینترنتی = 5 درصد تخفیف!

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

دوره های تخفیفی ماهانه
{ 15 درصد تخفیف ویژه }
دوره های تخفیفی ماهانه
{ 15 درصد تخفیف ویژه }

شهریه دوره عمومی


1,700,000 تومان

آموزش تئوری مباحث تخصصی
آموزش عملی به صورت حرفه ای
ابزار و تجهیزات آموزشی رایگان
مشاوره برای خرید تجهیزات
جلسات تمرین رایگان
پشتیبانی برای ورود به بازار کار
معرفی به آرایشگاه ها جهت کارآموزی
ثبت نام
تخفیف ویژه

شهریه دوره خصوصی


2,700,000 تومان

دوره های خصوصی 1 تا 3 نفره
کلاس های اخر هفته برای شاغلین
کلاس های تایم عصر برای شاغلین
دوره های فشرده برای ساکنین شهرستان
مشاوره برای خرید تجهیزات
جلسات تمرین رایگان
پشتیبانی برای ورود به بازار کار
ثبت نام
تجهیزات دوره آموزش آرایش صورت

لوازم و تجهیزات دوره آرایش صورت


ابزار و وسایل دوره میکاپ و گریم شامل فون، کرم مرطوب کننده، رژ لب، خط چشم، ریمل، سایه، مداد ابرو، پیش بند و هد بند اصلاح، دستکش نخی، رژ، ژگونه، پرایمر، براش، پالت های کرم پودر، پالت های کانتور، پالت های سایه، قلمو و… می باشد. همچنین وسایل مورد نیاز پاکسازی شامل ماسک صورت، روغن آراگان، خاویار، اسکراپ، پنبه و… می باشد.


در این دوره آموزشی پک تجهیزات عمومی به صورت رایگان ارائه خواهد شد.
ویدئوی دوره آموزش گریم و میکاپ

در دوره آموزش آرایش صورت هنرجویان تحت نظر متخصص میکاپ مهارت و دانش کافی را آموزش می بینند و با تمرین عملی تجربه و مهارت لازم را بدست می آورند و می توانند در آزمون فنی حرفه ای شرکت کنند و مدرک معتبر دوره مورد نظر را دریافت کنند و براحتی وارد بازار کار شوند. در این دوره هنر جو با پاکسازی پوست، خود آرایی، گریم و متعادل سازی صورت، انواع فرم صورت و آرایش متناسب با فرم های مختلف صورت و حتی با شخصیت سازی کارتونی کودک که مخصوص مهمانی ها و جشن های کودکان می باشد، آشنا می شود و براحتی می تواند میکاپ و گریم برای تمام سنین را در سالن زیبایی انجام دهد.

یک اصل مهم در میکاپ آماده سازی پوست قبل از گریم می باشد که اکثر میکاپ آرتیست ها به آن توجه نمی کنند، آموزشگاه هنرآموزان این فرصت را برا هنر جویان خود فراهم نموده که از تکنیک ها و متدهای بروز برای آماده سازی انواع پوست استفاده کنند تا میکاپ و گریم بسیار زیبا و جذاب جلوه کند.

در آموزشگاه هنرآموزان هنرجویان بعد از سپری کردن کلاس های تئوری وارد کلاس ها و کارگاه های عملی می شوند و در این کارگاه های عملی تحت نظر مربی خود تجربه کسب می کنند و با فرایند کار آشنا می شوند و تخصص و مهارت کافی را کسب می کنند. در نهایت بعد از اتمام دوره هنرجو به عنوان یک متخصص وارد بازار کار می شود که می تواند برای مشتریان خود خدمات انجام دهد و کسب درآمد داشته باشد.

دوره های مرتبط

مجموعه آموزشگاه آرایشگری زنانه هنرآموزان ماهسان رشته ها و حرفه های بسیاری را به منظور آموزش برای هنرجویان ارائه می نماید.

لیست دوره های آموزشی مرتبط با این دوره و همچنین دوره های آموزشی پرطرفدار در ادامه ذکر شده است. به منظور مشاهده جزئیات هر یک از دوره های آموزشی بر روی دوره مورد نظر کلیک کنید.

گالری تصاویر دوره گریم و آرایش صورت

آرایش صورت
مدل آرایش و گریم صورت
مدل گریم و آرایش
مدل آرایش صورت
آرایش و پیرایش

بازار کار دوره میکاپ و گریم

یکی از پرکاربرد ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی میکاپ و گریم می باشد. با توجه به اینکه میکاپ و گریم کار زمان بری می باشد و خانم ها فرصت کافی برای آرایش صورت خود ندراند، ترجیح می دهند نزد میکاپ آرتیست ها بروند و هزینه های زیادی بابت میکاپ پرداخت کنند. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

آموزش گریم و آرایش صورت

سوالات متداول

هزینه آموزش گریم و میکاپ در اواسط این برگه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ای ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید

مدت زمان آموزش گریم و میکاپ در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی یک ماه و نیم است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل، دوره های آموزش گریم و میکاپ به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

وسایل مورد نیاز برای آموزش گریم و میکاپ شامل انواع لوازم آرایش و پاکسازی صورت، از جمله انواع کرم پودر و پالت های کانتورینگ، پرایمر و پودر فیکس ، انواع سایه چشم ، مژه مصنوعی، انواع رژ لب، خط چشم و … می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

بله، همه جلسات آموزش گریم و میکاپ به صورت عملی برگزار می شود. البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان تحت نظر مربی انجام می شود تا پوست صورت مدل به حساسیت یا آسیبی بر نخورد.

دوره آموزش خودآرایی شامل آموزش براشینگ مو و آموزش میکاپ با توجه به مدل مو و صورت خود هنرجو است و پس از پایان این دوره هنرجو می آموزد که چگونه موهای خود را براشینگ کند و با توجه به فرم صورت اش، خود را آرایش کند. در صورتی که در دوره آموزش گریم و میکاپ تمام مباحث آرایش صورت از آموزش پاکسازی پوست تا آموزش گریم حرفه ای با جدید ترین متد ها و ابزارهای تخصصی میکاپ آموزش داده می شود و هنرجویان پس از پایان این دوره می توانند در آرایشگاه ها مشغول به کار شوند. همچنین در دوره آموزش آرایش عروس تمرکز بر روی آموزش میکاپ های فوق تخصصی و گریم های ماندگار برای عروس می باشد.

بله، برای دوره گریم و میکاپ و تمامی دوره های آموزش آرایشگری در آموزشگاه هنرآموزان مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه می گردد.

بله. بعد از گرفتن مدرک فنی حرفه ای، میتونید کسب و کار خودتون رو راه بندازید.

بله. پس از گذراندن آموزش های تئوری و انجام تمرین و تکرار، نهایتا کار بر روی صورت خانم ها انجام می شود. و ریزه کاری های مرتبط برای هر کدام از آن ها به شما آموزش داده می شود.

بعد از اتمام دوره مدرک فنی حرفه ای متعادل سازی چهره زنانه را دریافت می کنید.

بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگزار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.

بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.