شاخص آرایش صورت
آرایش گریم کامل

دوره آموزش میکاپ و گریم صفر تا صد استادی
(آرایش صورت)

آموزش آرایش صورت (میکاپ و گریم) حرفه ای است كه نحوه استفاده صحیح از محصولات آرايشی و بهداشتی پوست را به منظور آرايش در جهت زيبايی، مراقبت، حفظ شادابی و سلامت پوست صورت آموزش می بینیم.
یکی از پرکاربرد ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی میکاپ و گریم می باشد. با توجه به اینکه میکاپ و گریم کار زمان بری می باشد و خانم ها فرصت کافی برای آرایش صورت خود ندراند، ترجیح می دهند نزد میکاپ آرتیست ها بروند و هزینه های زیادی بابت میکاپ پرداخت کنند. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان با گذراندن یک دوره صفر تا صد میکاپ می توانید دو مدرک بین المللی فنی حرفه ای، متعادل سازی چهره (گریم) و گریم عروس را دریافت کنید.

نحوه برگزاری کلاس گریم و میکاپ

کلاس های دوره آموزش گریم و میکاپ به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود. تعداد نفرات کلاس های خصوصی 1 تا 2 نفر و کلاس های نیمه خصوصی 3 تا 6 نفر تشکیل می شود.

امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته برای هنرجویان شاغل و معرفی خوابگاه برای افرادی که از شهرستان تشریف می آورند از دیگر مزایای آموزشگاه هنرآموزان است.

لوازم و تجهیزات گریم و آرایش صورت

ابزار و وسایل دوره میکاپ و گریم شامل فون، کرم مرطوب کننده، رژ لب، خط چشم، ریمل، سایه، مداد ابرو، پیش بند و هد بند اصلاح، دستکش نخی، رژ، ژگونه، پرایمر، براش، پالت های کرم پودر، پالت های کانتور، پالت های سایه، قلمو و… می باشد. همچنین وسایل مورد نیاز پاکسازی شامل ماسک صورت، روغن آراگان، خاویار، اسکراپ، پنبه و… می باشد.

ویدئوی دوره آموزش گریم و میکاپ

گریم حرفه ای صورت

سر فصل دوره آموزش گریم صورت صفر تا صد استادی


معرفی برندهای درجه یک جهانی و سبک کارکردن با محصولات
شناخت انواع جام چهره، انواع پوست
پاکسازی پوست و آماده سازی انواع پوست و برطرف کردن عیوب پوست قبل از میکاپ
آشنایی با انواع زیرسازها
تکنیک پوست مخملی، واترپروف (استخری)،جوانساز پوست
آموزش طراحی ابرو به روش فیبروز، لیفت ابرو، طراحی لب و گونه گذاری
آموزش تکنیک فید و قلم زنی
آموزش تکنیک های سایه (لایت، عربی، کروم، کات گریس، درشت کردن چشم)
آموزش ژورنال خوانی سایه ها ( سایه کات کریس، بادیگاردی، گلامور، خطی و ...)
آموزش کانتورینگ، مانتورینگ، فینیشینگ انواع جام چهره
آموزش نصب مژه به روش هیدن، کلاسیک،عروسکی

توانایی شما پس از دوره آموزش آرایش صورت

پس از گذراندن دوره آموزش گریم و میکاپ هنرجو با انواع پوست، پاکسازی پوست، فرم های مختلف چهره و متعادل سازی چهره متناسب با نوع چهره، خودآرایی و شخصیت سازی کارتونی کودک آشنا شده و مهارت و تخصص گریم و میکاپ را متناسب با متد جدید فرا میگیرد.
می توان در آرایشگاه ها یا به صورت مستقل وارد بازار کار شد .

هزینه دوره آرایش و میکاپ صفر تا صداستادی

در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان با گذراندن دوره صفر تا صد میکاپ می تونید دوتا مدرک فنی و حرفه ای، گریم تخصصی و گریم عروس را دریافت کنید.


برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

دوره نیمه خصوصی میکاپ و گریم

نام حرفه میکاپ و گریم (آرایش صورت)
مدت دوره 24 ساعت 6 هفته
تعداد نفرات 3-6
هزینه دوره 4,000,000 تومان
جزئیات جلسات 10 جلسه 2 ساعته

دوره خصوصی میکاپ و گریم

نام حرفه میکاپ و گریم (آرایش صورت)
مدت دوره 24 ساعت 6 هفته
تعداد نفرات 1-3
هزینه دوره 7,400,000 تومان
جزئیات جلسات 10 جلسه 2 ساعته

گالری تصویر و ویدئو
دوره آموزش گریم و میکاپ

آموزش آرایش
آموزش آرایش و پیرایش
آموزش آرایش و پیرایش
آموزش آرایش و پیرایش

برای شما عزیزی که از صفحه دوره آموزش آرایش صورت دیدن کردی یک پیشنهاد خوبم داریم.
مطمئن هستیم که دیدن دوره های آموزشی مرتبط با این دوره برای شما سودمنده. پس لطفا وارد دوره های آموزشی مرتبط با این دوره که در ادامه اومده بشو و یک بررسی کوتاه هم از اونها داشته باش.


چرا هنرآموزان را انتخاب کنیم ؟

دارای مجوز سطح یک سازمان فنی و حرفه ای
هزینه کلاس قطعی ، واقعی و به صرفه
جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره
برگزاری کارگاه و کلاس های پشتیبانی
ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای
اساتید مجرب و به نام
برگزاری کلاس در ایام تعطیل
دسترسی مناسب برای هنرجویان
فراهم کردن خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

سوالات متداول

هزینه آموزش گریم و میکاپ در اواسط این برگه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ای ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید

مدت زمان آموزش گریم و میکاپ در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی یک ماه و نیم است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل، دوره های آموزش گریم به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

بله، همه جلسات آموزش گریم و میکاپ به صورت عملی برگزار می شود. البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان تحت نظر مربی انجام می شود تا پوست صورت مدل به حساسیت یا آسیبی بر نخورد.

بله، برای دوره گریم و میکاپ و تمامی دوره های آموزش آرایشگری در آموزشگاه هنرآموزان مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه می گردد.

دوره آموزش خودآرایی شامل آموزش براشینگ مو و آموزش میکاپ با توجه به مدل مو و صورت خود هنرجو است و پس از پایان این دوره هنرجو می آموزد که چگونه موهای خود را براشینگ کند و با توجه به فرم صورت اش، خود را آرایش کند. در صورتی که در دوره آموزش گریم و میکاپ تمام مباحث آرایش صورت از آموزش پاکسازی پوست تا آموزش گریم حرفه ای با جدید ترین متد ها و ابزارهای تخصصی میکاپ آموزش داده می شود و هنرجویان پس از پایان این دوره می توانند در آرایشگاه ها مشغول به کار شوند. همچنین در دوره آموزش آرایش عروس تمرکز بر روی آموزش میکاپ های فوق تخصصی و گریم های ماندگار برای عروس می باشد.

بله. بعد از گرفتن مدرک فنی حرفه ای، میتونید کسب و کار خودتون رو راه بندازید.

بله. پس از گذراندن آموزش های تئوری و انجام تمرین و تکرار، نهایتا کار بر روی صورت خانم ها انجام می شود. و ریزه کاری های مرتبط برای هر کدام از آن ها به شما آموزش داده می شود.

بعد از اتمام دوره مدرک فنی حرفه ای متعادل سازی چهره زنانه را دریافت می کنید.

بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگزار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.

بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.