کاشت ناخن شاخص
آموزش کاشت ناخن شاخص

دوره آموزش کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن یکی از دوره های پر طرف دار و پر درآمد آرایشگری است. چرا که زیبایی ناخن یکی از مواردی است که تمامی خانم ها برای آن اهمیت ویژه ای قائل هستند. یکی از مهم ترین خواسته های آرایش عروس داشتن ناخن های بلند، مرتب و زیبا است. فراتر از این موضوع امروزه افراد اهمیت بسیار زیادی برای ناخن های خود قائل هستند و هزینه زیادی را بابت نگهداری از ناخن های خود پرداخت می کنند. کاشت ناخن روش های مختلفی دارد که شامل، کاشت پودری، ژله ای و قالبی می باشد.
آموزش کاشت ناخن یک اصل مهم در زیبایی دست می باشد. با توجه به علاقه خانم ها به ناخن های بلند و مرتب، کاشت ناخن طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. برای افزایش بازار کار ناخن به هنرجویان پیشنهاد می شود در دوره آموزش طراحی ناخن شرکت کنند تا با طراحی ناخن آشنا شوند.

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان دوره کاشت ناخن را در سه لاین اکرولیک ، ژل و فلایون برگزار می کند.

ویدئوی دوره آموزش کاشت ناخن

نحوه برگزاری کلاس آموزش کاشت ناخن

کلاس های دوره آموزش کاشت ناخن به صورت خصوصی ، نیمه خصوصی و عمومی برگزار می شود. تعداد نفرات کلاس های خصوصی 1 تا 3 نفر، کلاس های نیمه خصوصی 3 تا 5 نفر و کلاس های عمومی از 3 تا 8 نفر تشکیل می شود.
امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته برای هنرجویان شاغل و در اختیار قرار دادن خوابگاه برای افرادی که از شهرستان تشریف می آورند از دیگر مزایای آموزشگاه هنرآموزان است.

لوازم و تجهیزات کاشت ناخن

ابزار و وسایل دوره آموزش کاشت ناخن شامل دستگاه سوهان برقی، سوهان دستی، پرایمر، ضد قارچ، پودر کاشت، لیکوئید کاشت، سوهان برقی، سوهان چوبی و پلیش بافر، تیپ کاشت، کاتر، نیپر، سوهان ناخن، گوشت گير، ژل مخصوص مانيكور، كرم مخصوص مانيكور، ناخن گير، چسب ناخن، لنز ناخن، لاك مخصوص فرنچ، انواع لاك طراحی، انواع لاك رنگی، شابلون، محلول ضد عفونی، پنبه، ميز مخصوص مانيکور، صندلی مخصوص مانيكور، ميز مخصوص پديكور و … می باشد.

توانایی شما پس از دوره کاشت ناخن

پس از گذراندن دوره آموزش کاشت ناخن، هنرجو با انواع روش های انجام کاشت ناخن با روش های قالب ، تیپ و فرمر آشنا می شود همچنین انواع روش های لمینت ناخن و کاور ناخن را می آموزد. همچنین با جدیدترین انواع کاشت های فانتزی و ترکیبی مانند بیبی بومر ، کاشت با ژل ، گریم ناخن با کاشت ، بیبی بومر ، کاشت با فرنچ ، کاشت با صدف سازی ، کاشت وان بال و … آشنا شده و مهارت و تخصص کاشت ناخن را متناسب با متد جدید فرا می گیرد.

سر فصل دوره آموزش کاشت ناخن لاین فلایون


کاشت بدون آلرژی
مناسب افراد حساس به پودر و ژل
مناسب افراد حساس به دستگاه یو وی
بدون نیازبه لیکوئید و پرایمر
مدت کاشت یک ربعه

سر فصل دوره آموزش کاشت ناخن لاین ژل


مانیکور - آپارات
لمینت + ژلیش
بیلدر ژل
هاردژل ها
پلی ژل ها
حجم ژل ها
کاشت مربع آرگ
کاشت میندال کوتیگ
کاشت میندال لاگوست
کاشت استیلت
کاشت اج
ترمیم+ریمو

سر فصل دوره آموزش کاشت ناخن لاین اکرولیک و طراحی ناخن


مانیکور-پدیکور
مواد گذاری اصولی
کاشت کاور
کاشت فرمر
کاشت فرنچ پین کاتر-فرمر
کاشت استند گلس-فول گلس
کاشت گلاشیر-کاشت برش دار
ترمیم-ریمو
لمینت-لاک ژل
طراحی ناخن
ابزار کاشت ناخن

هزینه دوره آموزش کاشت ناخن

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان دوره های عمومی را با ظرفیت دوره نیمه خصوصی برگزار می کند.

هزینه آموزش لاین اکرولیک و طراحی ناخن (دوره 0 تا 100) به همراه مدرک فنی و حرفه ای


دوره عمومی آموزش لاین اکرولیک و طراحی ناخن
مدت دورهتعداد نفراتهزینه (تومان)جلسات
30 ساعت 5هفته3-83,200,000 تومان10 جلسه 3 ساعته
دوره خصوصی آموزش لاین آکرولیک و طراحی ناخن
مدت دورهتعداد نفراتهزینه (تومان)جلسات
30 ساعت 5 هفته1-36,000,000 تومان10 جلسه 3 ساعته

هزینه آموزش لاین ژل


دوره عمومی آموزش لاین ژل
مدت دورهتعداد نفراتهزینه (تومان)جلسات
12 الی 18ساعت 3 هفته3-82,500,000 تومان6 جلسه 3 الی 2 ساعته
دوره خصوصی آموزش لاین ژل
مدت دورهتعداد نفراتهزینه (تومان)جلسات
12 الی 18ساعت 3 هفته1-34,500,000 تومان6 جلسه 3 الی 2 ساعته

هزینه آموزش لاین فلایون


دوره عمومی آموزش لاین فلایون
مدت دورهتعداد نفراتهزینه (تومان)جلسات
1 الی 2 ساعت 2 هفته3-8500,000 تومان1 جلسه 2 الی 1 ساعته
دوره خصوصی آموزش لاین فلایون
مدت دورهتعداد نفراتهزینه (تومان)جلسات
1 الی 2 ساعت 2 هفته1-31,000,000 تومان1 جلسه 2 الی 1 ساعته

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

گالری تصویر و ویدئو
دوره آموزش کاشت ناخن

برای شما عزیزی که از صفحه دوره آموزش کاشت ناخن دیدن کردی یک پیشنهاد خوبم داریم.
مطمئن هستیم که دیدن دوره های آموزشی مرتبط با این دوره برای شما سودمنده. پس لطفا وارد دوره های آموزشی مرتبط با این دوره که در ادامه اومده بشو و یک بررسی کوتاه هم از اونها داشته باش.

چرا هنرآموزان را انتخاب کنیم ؟

دارای مجوز سطح یک سازمان فنی و حرفه ای
هزینه کلاس قطعی ، واقعی و به صرفه
جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره
برگزاری کارگاه و کلاس های پشتیبانی
ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای
اساتید مجرب و به نام
برگزاری کلاس در ایام تعطیل
دسترسی مناسب برای هنرجویان
فراهم کردن خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

سوالات متداول

هزینه آموزش کاشت ناخن در اواسط این برگه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی و حرفه ای ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.

مدت زمان آموزش کاشت ناخن در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره خصوصی چهار هفته است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش کاشت ناخن به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

بله، همه جلسات آموزش کاشت ناخن به صورت عملی برگزار می شود. البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان تحت نظر مربی انجام می شود تا پوست و ناخن مدل، به حساسیت یا آسیبی بر نخورد.

وسایل مورد نیاز برای آموزش کاشت ناخن شامل انواع لوازم مانیکور و پدیکور، انواع سوهان برقی و دستی ، انواع قلم و سوزن سوهان و … می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

بعد از اتمام دوره شما مدرک فنی و حرفه ای آرایشگر ناخن را دریافت می کنید.

خیر، برای دوره کاشت ناخن سازمان فنی و حرفه ای ایران به علت مغایرت با موازین اسلامی مدرک ارائه نمی دهد. اما می توانید با شرکت در دوره های آموزش طراحی ناخن مدرک فنی حرفه ای طراحی ناخن و مانیکور و پدیکور دریافت کنید.

برای تهیه دستگاه سوهان برقی و مواد کاشت ناخن، هنرآموزان میتونه برای شما پکیج کامل رو تهیه کنه و یا شما را برای خرید راهنمایی کند.

بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگزار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.

بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!