لوگو آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان
دوره مربیگری و پداگوژی

دوره آموزش پداگوژی

زیر نظر مهناز محمدی، مربی و ممتحن رسمی سازمان فنی و حرفه ای

دوره آموزش پداگوژی (مربیگری) که در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان برگزار می‌شود، به شما این امکان را می‌دهد تا برای ارتقای کیفیت آموزش و بهبود فرایند یادگیری هنرجویان خود، با مفاهیم و اصول پداگوژی آشنا شوند. این دوره شامل مطالبی نظیر مبانی یادگیری، روش‌های آموزش، ارزیابی و بازخورد، مدیریت کلاس، رفتارهای دانش‌آموزان و ارتباطات مؤثر است. با حضور در این دوره، می‌توانید مهارت‌های آموزشی خود را بهبود ببخشید و با استفاده از روش‌هایی مؤثر، دانش‌آموزان خود را بهتر و سریع‌تر آموزش دهید.

هزینه دوره آموزش پداگوژی

دوره پداگوژی
(نیمه خصوصی)

3/5 میلیون تومان
  • ظرفیت : 1 تا 6 نفر
  • تعداد جلسات : 16 ساعت
  • روز های برگزاری : روز های فرد

دوره پداگوژی
( خصوصی)

6 میلیون تومان
  • ظرفیت : 1 تا 3 نفر
  • تعداد جلسات : 16 ساعت
  • روز های برگزاری : روز های زوج

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

سرفصل دوره پداگوژی

مدرس دوره پداگوژی در هنرآموزان

مهناز محمدی

مهناز محمدی
مربی دوره آموزش پاکسازی پوست

مهناز محمدی مربی و ممتحن برگزیده رسمی سازمان فنی و حرفه ای تهران، متخصص لاین آموزش پاکسازی و مراقبت از پوست و همچنین مدیر موسس آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان ماهسان

چرا آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان؟​
جلسات کارآموزی رایگان پس از اتمام دوره
ارائه مدرک رسمی فنی حرفه ای
اساتید مجرب و ممتحن رسمی فنی حرفه‌ای
خوابگاه برای هنرجویان شهرستان
کلاس پداگوژی در هنرآموزان

توانایی شما پس از دوره پداگوژی

شرکت در دوره آموزش پداگوژی به هنرآموزان این فرصت را می‌دهد تا با استفاده از مفاهیم و اصول آموزشی، بهبود یابند و مهارت‌های آموزشی خود را افزایش دهند. این آموزش، به هنرجویان کمک می‌کند تا روش‌های آموزشی مناسب‌تری را برای دانش‌آموزان خود انتخاب کنند، بهترین روش‌های ارتباطی را با دانش‌آموزان پیاده کنند و به طور کلی فرآیند یادگیری دانش‌آموزان را بهبود بخشند. همچنین، با داشتن اطلاعات بیشتر درباره رفتارهای دانش‌آموزان، هنرآموزان می‌توانند بهتر و به شیوه‌ای که برای دانش‌آموزان مناسب است، با آنان ارتباط برقرار کنند و درنهایت بهبود کیفیت آموزش و یادگیری را تجربه کنند. بنابراین، شرکت در دوره آموزش پداگوژی می‌تواند به هنرآموزان کمک کند تا به یک آموزشگر حرفه‌ای و مؤثر تبدیل شوند.می توان در آرایشگاه ها یا به صورت مستقل وارد بازار کار شد .

نظرات هنرجویان دوره پداگوژی

نمونه کارهای هنرجویان دوره پداگوژی

سوالات متداول.

هزینه آموزش پداگوژی در اواسط این برگه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ای ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید

مدت زمان آموزش پداگوژی در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی یک ماه و نیم است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل، دوره های آموزش پداگوژی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

بله، برای دوره گریم و میکاپ و تمامی دوره های آموزش آرایشگری در آموزشگاه هنرآموزان مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه می گردد.

بعد از اتمام دوره مدرک فنی حرفه ای مربیگری را دریافت می کنید.

نام و شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.