شاخص-خودآرایی
دوره آموزش خودآرایی

دوره آموزش خودآرایی

آرايش صورت و رفع عيوب ظاهری آن ، با توجه به موقعيت اجتماعی ، سن و … كه توسط خود شخص صورت گيرد ( به جاي انجام آن توسط آرايشگر ) را خودآرايی چهره می گويند. آموزش خودآرایی یک اصل مهم در آموزش زیبایی صورت است. امروزه با افزایش علاقه خانم ها به زیبایی، داشتن چهره ای ساده و مرتب حائز اهمیت بوده است.
با شرکت در کلاس های آموزش خودآرایی به راحتی می توانید در هزینه های مربوط به آرایشگری صرفه جویی کنید.
همچنین با دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای به عنوان مدرس در آموزشگاه های آرایشگری مشغول به کار شوید.

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان برای صرفه جویی در هزینه های هنرجویان دوره های مبتدی و پیشرفته را تنها با پرداخت هزینه یک دوره برگزار می کند.

نحوه برگزاری کلاس آموزش خودآرایی

کلاس های دوره آموزش خودآرایی به صورت خصوصی ، نیمه خصوصی و عمومی برگزار می شود. تعداد نفرات کلاس های خصوصی 1 تا 3 نفر، کلاس های نیمه خصوصی 3 تا 5 نفر و کلاس های عمومی از 3 تا 8 نفر تشکیل می شود.
امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته برای هنرجویان شاغل و در اختیار قرار دادن خوابگاه برای افرادی که از شهرستان تشریف می آورند از دیگر مزایای آموزشگاه هنرآموزان است.

لوازم و تجهیزات آرایش خودآرایی

ابزار و وسایل آموزش آرایش خودآرایی شامل وسایل خط چشم مایع، جامد، فون متعادل سازی چهره چرب،خشک،نيمه چرب، مداد چشم چرب، رژگونه پودری، چرب، رژلب پالتی،ماتيکی،مایع، برق لب کرم، مایع، انواع ریمل رنگی، شانه ای،کرم مرطوب کننده کرمی، پاک کننده پوست، شيرپاک کن، انواع لوسيون مایع، قلم خط چشم مویی صفر و یک، قلم خط لب و رژلب مویی و … می باشد.

ویدئوی دوره آموزش خودآرایی

نظرسنجی هنرجویان دوره خودآرایی

بدون شک یکی از مهمترین ملاک هایی که میتونه شمارو در انتخاب بهترین آموزشگاه خودآرایی کمک کنه نظر شرکت کنندگان قبلی ای هست که دوره مورد نظر رو با موفقیت طی کردن و میتونن نظر خیلی درست و دقیقی راجب اون دوره به شما بدن، در ادامه ویدئوی نظر هنرجویان پیشین آموزشگاه هنرآموزان رو مشاهده میکنید.

ویدئوی دوره آموزش خودآرایی

صفحه خودآرایی سکشن دوم

سر فصل دوره آموزش خودآرایی مو


آشنایی با مواد و ابزار
آموزش براشینگ موی خود
آموزش کار با ابزارهای برقی (ویو، بابلیس و ...)
آموزش چند مدل بافت تل جلوی سر
آموزش فرم دهی جلوی سر

سر فصل دوره آموزش خودآرایی صورت


آشنایی با فرم صورت خود
متعادل سازی اجزای مختلف صورت
آموزش طراحی ابرو متناسب با فرم چهره شما
آموزش کشیدن خط چشم متناسب با فرم چهره شما
آموزش نصب مژه مصنوعی یکسره
آموزش سایه چشم متناسب با فرم چشم شما

توانایی شما پس از دوره خودآرایی

پس از شرکت در دوره های دوره آموزش خودآرایی هنرجو با نحوه آرایش و گریم صورت خود آشنا می شود و مهارت و تخصص خود آرایی را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. سپس با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای می تواند به عنوان مدرس مشغول به فعالیت شود.
همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید برای کار خود تبلیغات انجام دهید و جذب مشتری بالایی داشته باشید.

هزینه دوره آموزش خودآرایی

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان دوره های خودآرایی را بصورت خصوصی برگزار می کند.

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

دوره خصوصی آموزش خودآرایی مو

نام حرفه خودآرایی
مدت دوره 4 ساعت 1 هفته
تعداد نفرات 1-3
هزینه دوره 1.500,000 تومان 2,000,000
جزئیات جلسات 2 جلسه 2 ساعته

دوره خصوصی آموزش خودآرایی صورت

نام حرفه خودآرایی
مدت دوره 6 ساعت 2 هفته
تعداد نفرات 1-3
هزینه دوره 1,500,000 تومان 2,500,000
جزئیات جلسات 3 جلسه 2 ساعته

گالری تصویر و ویدئو
دوره آموزش خودآرایی

دوره آموزش خودآرایی در هنرآموزان
دوره آموزش خودآرایی در هنرآموزان
دوره آموزش خودآرایی در هنرآموزان

برای شما عزیزی که از صفحه دوره آموزش خودآرایی دیدن کردی یک پیشنهاد خوبم داریم.
مطمئن هستیم که دیدن دوره های آموزشی مرتبط با این دوره برای شما سودمنده. پس لطفا وارد دوره های آموزشی مرتبط با این دوره که در ادامه اومده بشو و یک بررسی کوتاه هم از اونها داشته باش.

چرا هنرآموزان را انتخاب کنیم ؟

دارای مجوز سطح یک سازمان فنی و حرفه ای
هزینه کلاس قطعی ، واقعی و به صرفه
جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره
برگزاری کارگاه و کلاس های پشتیبانی
ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای
اساتید مجرب و به نام
برگزاری کلاس در ایام تعطیل
دسترسی مناسب برای هنرجویان
فراهم کردن خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

سوالات متداول

هزینه آموزش خودآرایی در اواسط این برگه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ای ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.

مدت زمان آموزش خودآرایی در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی دو هفته است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خودآرایی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

بله، همه جلسات آموزش خودآرایی به صورت عملی برگزار می شود .البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان تحت نظر مربی انجام می شود تا پوست صورت هنرجویان به حساسیت یا آسیبی بر نخورد.

وسایل مورد نیاز برای آموزش خودآرایی شامل انواع لوازم آرایش و میکاپ، سشوار و انواع برس پیچ و … می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

بله، برای دوره آموزش خودآرایی و تمامی دوره های آموزش آرایشگری در آموزشگاه هنرآموزان مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه می گردد.

دوره آموزش خودآرایی شامل آموزش براشینگ مو و آموزش میکاپ با توجه به مدل مو و صورت خود هنرجو است و پس از پایان این دوره هنرجو می آموزد که چگونه موهای خود را براشینگ کند و با توجه به فرم صورت اش ، خود را آرایش کند. در صورتی که در دوره آموزش گریم و میکاپ تمام مباحث آرایش صورت از آموزش پاکسازی پوست تا آموزش گریم حرفه ای با جدید ترین متد ها و ابزارهای تخصصی میکاپ آموزش داده می شود و هنرجویان پس از پایان این دوره می توانند در آرایشگاه ها مشغول به کار شوند. همچنین در دوره آموزش آرایش عروس تمرکز بر روی آموزش میکاپ های فوق تخصصی و گریم های ماندگار برای عروس می باشد.

بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگزار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.

بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.