دوره آموزش کوتاهی مو
کوتاهی مو شاخص اول

دوره آموزش کوتاهی مو صفر تا صد

دوره آموزش کوتاهی مو صفر تا صد شامل دوره مبتدی تا استادی می باشد، در این دوره هنرجوها با آناتومی و نواحی مختلف سر، زوایای کوتاهی، مسیر حرکتی، ژورنال خوانی، معرفی برندهای مختلف ابزارهای مورد استفاده در لاین کوتاهی، براشینگ حرفه ای مو، استایلینگ مو با مواد و ابزار، انواع مدل های کوپ و یکدست، مدل های لیر (خورد)، مدل ها فشن و ژورنالی، مدل های پسرانه، مدل های بلند ، مدل های کوتاه، کار با موزر و ... فرا میگیرند.
بعد از اتمام دوره های آموزشی هنرجوها تا یک ماه می تواند در دوره های کارورزی رایگان آموزشگاه شرکت کنند و بعد از دریافت مدارک فنی و حرفه ای به عنوان کوپ کار حرفه ای در سالن های زیبایی می تواند مشغول به کار شود و کسب درآمد بالا داشته باشد.

در آموزشگاه هنرآموزان ابتدا کوتاهی بر روی کله مانکن انجام می شود، بعد از کسب مهارت هنرجوها می توانند بر روی موهای طبیعی کوتاهی را انجام دهند.همچنین بعد از اتمام دوره هنرجوها می توانند در کارگاه های کارورزی رایگان آموزشگاه شرکت کنند و مدل های بیشتری کوتاه کنند و برای خودشان نمونه کار جمع کنند.

ویدئوی دوره آموزش کوتاهی مو

نحوه برگزاری کلاس آموزش کوتاهی مو صفر تا صد

کلاس های دوره آموزش کوتاهی مو به صورت خصوصی ، نیمه خصوصی برگزار می شود. تعداد نفرات کلاس های خصوصی 1 تا 2 نفر، کلاس های نیمه خصوصی 3 تا 6 نفر تشکیل می شود.

امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته برای هنرجویان شاغل و در اختیار قرار دادن خوابگاه برای افرادی که از شهرستان تشریف می آورند از دیگر مزایای آموزشگاه هنرآموزان است.

لوازم و تجهیزات کوتاهی مو

ابزار و وسایل دوره آموزش کوتاهی مو شامل مواد فرم دهنده مو، فیکساتور، اسپری دو فاز، پيش بند يكبار مصرف، شامپو، نرم كننده مو، حوله يكبار مصرف، پیش بند ضد آب، تيغ ، قيچی معمولی، قيچی پیتاژ، برس گرد، كليپس، شانه، آبپاش، موپران، سشوار دستی می باشد.

آموزش کوتاهی مو

سر فصل دوره آموزش کوتاهی مو صفر تا صد


شناخت نواحی مختلف سر، تقسیم بندی اصولی
آشنایی با زوایای مختلف کوتاهی و مسیر حرکتی
آموزش ژورنال خوانی، آموزش کوتاهی از روی عکس و تصویر
آموزش کار با شانه و قیچی
آموزش تکنیک کوتاهی های یکدست (مدل های مصری، کلوش)
آموزش تکنیک لیر (مدل های فارا، پر 45 و پر 90 درجه، سی بل)
آموزش تکنیک شانه قیچی و کار با تیغ و پیتاژ و موزر
آموزش کوتاهی های فشن و ژورنالی ( مدل های آناناسی، پیکسی کوتاه(پیتاژ)، مدل های مردانه( با موزر))
آموزش تکنیک شعاعی (مدل های باب بلند، کوپ گرد، سوفیا)
آموزش کوتاهی ویج فرانسوی 45 عمودی شعاعی
آموزش مدل های کوتاه ( قارچی، ویج ژورنالی هشتی(موزر)، پیکسی، آلمانی (موزر و شانه قیچی))

توانایی شما پس از دوره آموزش کوتاهی مو صفر تا صد

پس از گذراندن دوره آموزش کوتاهی مو، هنرجو با براشینگ مو، استایلینگ مو، ژورنال خوانی، مدل های لیر (خورد)، مدل ها فشن و ژورنالی، مدل های پسرانه، مدل های بلند ، مدل های کوتاه، کار با موزر و ... فرا میگیرندکوتاهی های پایه کوتاهی با قیچی پیتاژ و تیغ، کوتاهی با زاویه های مختلف، کوتاهی با شانه و قیچی، کوتاهی با ماشین مو زنی و … آشنا شده و تمامی کوتاهی های ژورنالی را آموزش می بیند.
سپس می تواند به عنوان کوپ کار حرفه ای کسب در آمد کند.

هزینه دوره آموزش تخصصی کوتاهی مو صفر تا صد

در آموزشگاه هنرآموزان با گذراندن یک دوره میتوانید صفر تا صد کوتاهی را آموزش ببینید و به عنوان کوپ کار حرفه ای وارد بازار کار شوید.

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

دوره نیمه خصوصی آموزش کوتاهی مو

نام حرفه کوتاهی مو صفر تا صد
مدت دوره 26 ساعت 7 هفته
تعداد نفرات 3-6 نفر
هزینه دوره 3,500,000 تومان 4,500,000
جزئیات جلسات 13 جلسه 2 ساعته

دوره خصوصی آموزش کوتاهی مو

نام حرفه کوتاهی مو صفر تا صد
مدت دوره 21 ساعت 3 هفته
تعداد نفرات 1-2 نفر
هزینه دوره 6,000,000 تومان 7,000,000
جزئیات جلسات 7 جلسه 3 ساعته

گالری تصویر و ویدئو
دوره آموزش کوتاهی مو

دوره آموزش کوتاهی مو در هنرآموزان
دوره آموزش کوتاهی مو در هنرآموزان
دوره آموزش کوتاهی مو در هنرآموزان
دوره آموزش کوتاهی مو در هنرآموزان

برای شما عزیزی که از صفحه دوره آموزش کوتاهی مو دیدن کردی یک پیشنهاد خوبم داریم.
مطمئن هستیم که دیدن دوره های آموزشی مرتبط با این دوره برای شما سودمنده. پس لطفا وارد دوره های آموزشی مرتبط با این دوره که در ادامه اومده بشو و یک بررسی کوتاه هم از اونها داشته باش.

چرا هنرآموزان را انتخاب کنیم ؟

دارای مجوز سطح یک سازمان فنی و حرفه ای
هزینه کلاس قطعی ، واقعی و به صرفه
جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره
برگزاری کارگاه و کلاس های پشتیبانی
ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای
اساتید مجرب و به نام
برگزاری کلاس در ایام تعطیل
دسترسی مناسب برای هنرجویان
فراهم کردن خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

سوالات متداول

وسایل مورد نیاز برای آموزش کوتاهی مو شامل قیچی های مخصوص کوتاهی و پیتاژ ، شانه و آبپاش ، پیشبند مخصوص کوتاهی و پیشبند استاد کار ، تیغ پیتاژ و ماشین اصلاح می باشد.

هزینه آموزش کوتاهی مو در این صفحه برای دوره های عمومی و خصوص عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ای ایران است که در صفحه هزینه دوره های آموزشی می توانید مشاهده بفرمایید.

دوره آموزش کوتاهی مو ، اصول اولیه و پایه آموزش آرایشگری می باشد که اصلی ترین مدل های پایه برای انواع کوپ های کوتاه و بلند را آموزش می دهد. همچنین در دوره آموزش کوتاهی ژورنالی هنرجویان می توانند به صورت تخصصی جدید ترین مدل های ژورنالی را بر پایه همان مدل های اصلی دوره آموزش کوتاهی مو با کمک تکنیک های تخصصی کوتاهی ژورنالی و ابزار مخصوص از جمله تیغ اصلاح و قیچی پیتاژ و ماشین اصلاح آموزش ببینند.

مدت زمان آموزش کوتاهی مو در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی یک ماه و یک هفته است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

توصیه می شود در ابتدا آموزش کوتاهی مو بر روی مولاژ مخصوص کوتاهی انجام شده و سپس بر روی موی طبیعی تمرین شود.

بله ، برای این دوره و تمامی دوره های آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه می گردد.

بله. بعد از گرفتن مدرک فنی حرفه ای، میتونید جواز کسب و کار خودتون رو راه بندازید. در حقیقت مدرک آرایش و پیرایش از جمله مدارک اصلی در شرایط تاسیس آرایشگاه زنانه می باشد.

بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگزار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.

بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.