امکان برگزاری کلاس‌های آموزش آرایشگری در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.
لوگوی آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان

ویدئوهای دوره آموزش کوتاهی مو

دوره آموزش کوتاهی مو در هنرآموزان

دوره آموزش کوتاهی مو صفر تا صد شامل دوره مبتدی تا استادی می باشد، در این دوره هنرجوها با آناتومی و نواحی مختلف سر، زوایای کوتاهی، مسیر حرکتی، ژورنال خوانی، معرفی برندهای مختلف ابزارهای مورد استفاده در لاین کوتاهی، براشینگ حرفه ای مو، استایلینگ مو با مواد و ابزار، انواع مدل های کوپ و یکدست، مدل های لیر (خورد)، مدل ها فشن و ژورنالی، مدل های پسرانه، مدل های بلند ، مدل های کوتاه، کار با موزر و … فرا میگیرند.

بعد از اتمام دوره های آموزشی هنرجوها تا یک ماه می تواند در دوره های کارورزی رایگان آموزشگاه شرکت کنند و بعد از دریافت مدارک فنی و حرفه ای به عنوان کوپ کار حرفه ای در سالن های زیبایی می تواند مشغول به کار شود و کسب درآمد بالا داشته باشد.

line

سر فصل های دوره آموزش کوتاهی مو

چرا آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان؟

ارائه مدرک رسمی فنی حرفه ای

اساتید مجرب و ممتحن رسمی فنی حرفه‌ای

جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره

خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

مهناز محمدی

فاطمه غلامی - مربی دوره آموزش کوتاهی مو

دوره های ارائه شده توسط این مربی:

دوره آموزش صفرتاصد کوتاهی مو

توانایی شما پس از دوره کوتاهی مو

پس از گذراندن دوره آموزش کوتاهی مو، هنرجو با براشینگ مو، استایلینگ مو، ژورنال خوانی، مدل های لیر (خورد)، مدل ها فشن و ژورنالی، مدل های پسرانه، مدل های بلند ، مدل های کوتاه، کار با موزر و … فرا میگیرندکوتاهی های پایه کوتاهی با قیچی پیتاژ و تیغ، کوتاهی با زاویه های مختلف، کوتاهی با شانه و قیچی، کوتاهی با ماشین مو زنی و … آشنا شده و تمامی کوتاهی های ژورنالی را آموزش می بیند.سپس می تواند به عنوان کوپ کار حرفه ای کسب در آمد کند.

لوازم و تجهیزات کوتاهی مو

ابزار و وسایل دوره آموزش کوتاهی مو شامل مواد فرم دهنده مو، فیکساتور، اسپری دو فاز، پيش بند يكبار مصرف، شامپو، نرم كننده مو، حوله يكبار مصرف، پیش بند ضد آب، تيغ ، قيچی معمولی، قيچی پیتاژ، برس گرد، كليپس، شانه، آبپاش، موپران، سشوار دستی می باشد.

هزینه دوره آموزش صفر تا صد کوتاهی مو

دوره خصوصی آموزش کوتاهی مو
6,000,000 تومان 7,000,000
نام حرفهکوتاهی مو صفر تا صد
مدت دوره21 ساعت 3 هفته
تعداد نفرات1-2 نفر
جزئیات جلسات6 جلسه 3 ساعته
دوره نیمه خصوصی آموزش کوتاهی مو
3,500,000 تومان 4,500,000
نام حرفهکوتاهی مو صفر تا صد
مدت دوره26 ساعت 7 هفته
تعداد نفرات4-7 نفر
جزئیات جلسات10 جلسه 2 ساعته

دوره آنلاین آموزش کوتاهی مو

آموزش ویدئویی تمامی مباحث کوتاهی مو با دسترسی مادام العمر و به همراه پشتیبانی و رفع اشکال نامحدود

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

ارسال شماره تماس:

نظرات هنرجویان دوره کوتاهی مو

نمونه کار هنرجویان دوره کوتاهی مو

line
سوالات متداول.

وسایل مورد نیاز برای آموزش کوتاهی مو شامل قیچی های مخصوص کوتاهی و پیتاژ ، شانه و آبپاش ، پیشبند مخصوص کوتاهی و پیشبند استاد کار ، تیغ پیتاژ و ماشین اصلاح می باشد.

هزینه آموزش کوتاهی مو در این صفحه برای دوره های عمومی و خصوص عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ای ایران است که در صفحه هزینه دوره های آموزشی می توانید مشاهده بفرمایید.

دوره آموزش کوتاهی مو ، اصول اولیه و پایه آموزش آرایشگری می باشد که اصلی ترین مدل های پایه برای انواع کوپ های کوتاه و بلند را آموزش می دهد. همچنین در دوره آموزش کوتاهی ژورنالی هنرجویان می توانند به صورت تخصصی جدید ترین مدل های ژورنالی را بر پایه همان مدل های اصلی دوره آموزش کوتاهی مو با کمک تکنیک های تخصصی کوتاهی ژورنالی و ابزار مخصوص از جمله تیغ اصلاح و قیچی پیتاژ و ماشین اصلاح آموزش ببینند.

مدت زمان آموزش کوتاهی مو در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی یک ماه و یک هفته است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

توصیه می شود در ابتدا آموزش کوتاهی مو بر روی مولاژ مخصوص کوتاهی انجام شده و سپس بر روی موی طبیعی تمرین شود.

بله ، برای این دوره و تمامی دوره های آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه می گردد.

بله. بعد از گرفتن مدرک فنی حرفه ای، میتونید جواز کسب و کار خودتون رو راه بندازید. در حقیقت مدرک آرایش و پیرایش از جمله مدارک اصلی در شرایط تاسیس آرایشگاه زنانه می باشد.

بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگزار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.

بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.
مقالات آموزش کوتاهی مو.

مدل مو مناسب صورت گرد

همانطور که حتما می‌دانید اولین شرط لازم برای داشتن موهایی با ظاهری عالی، انتخاب مدلی مناسب برای کوتاهی کردن آنهاست. اما فهمیدن اینکه چه مدل

لوگوی آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان
نام و شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.