دوره آموزش اصلاح ابرو


آموزش کوتاهی مو

آموزش اصلاح ابرو (پیرایشگر ابرو و صورت) زنانه حرفه ای است که در رشته مراقبت زیبایی قرار دارد که از عهده شایستگی انجام وکس، اصلاح صورت ، فرم دادن به ابرو برآید. امروزه یکی از فاکتورهای اصلی در گریم صورت داشتن صورتی بدون موهای زائد می باشد. در این دوره هنرجو با انواع فرم های صورت و فرم های مختلف ابرو متناسب با چهره آشنا می شوند. در این دوره وکس صورت نیز آموزش داده می شود و هنرجو براحتی می تواند با دستگاه وکس کار کند. اینکه هنرجویان بتوانند آموزش اصلاح ابرو و صورت را به درستی و بر اساس مد روز ببینند و از آموزش های خود در آرایشگاه استفاده کنند تا مشتری رضایت کامل داشته باشد هدفی است که هنرآموزان دنبال می کند.


 

سرفصل دوره آموزش اصلاح ابرو

(نام حرفه در فنی و حرفه ای: پیرایشگر ابرو)
توانایی برداشتن ابرو به مدل های متفاوتتوانایی استفاده از مواد محافظ کننده صورت
مراقبت از پوست بعد از موزداییتوانایی اپیلاسیون و دپیلاسیون
توانایی فرم دادن به ابروتوانایی اصلاح صورت
توانایی برداشتن ابرو به مدل های متفاوتتوانایی استفاده از مواد محافظ کننده صورت

پیش نیاز دوره آموزشی اصلاح ابرو: ندارد

آنچه در آموزشگاه اصلاح صورت و ابرو فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش اصلاح و ابرو، هنرجو با انواع فرم های صورت، مدل های مختلف ابرو، روش های مختلف اصلاح صورت و... آشنا می شود و مهارت و تخصص طراحی را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. سپس با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای می تواند وارد بازار کار شود.

نحوه برگزاری کلاس اصلاح ابرو

کلاس های دوره آموزش اصلاح ابرو به دو صورت، خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین یک تا سه نفر و کلاس های گروهی از3 تا 15 نفر تشکیل می شود. همچنین برای افراد شاغل و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل وجود دارد.

لوازم و تجهیزات دوره آموزشی اصلاح صورت


ابزار و وسایل دوره آموزش اصلاح ابرو شامل حوله یکبارمصرف، کاسه یکبارمصرف، مواد ضد عفونی کننده ابزار، هد یکبارمصرف،پودر اصلاح، پودر بچه، مداد ابرو چرب و خشک، کرم های موبر، موم های گیاهی خشابی و کاسه ای، موم های سنتی، موم های سرد، موم های آماده ورقه ای، پنبه، دستمال کاغذی، کرم های ضد التهاب گیاهی و ... می باشد. .
نکته: در این دوره آموزشی پک تجهیزات عمومی به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

آشنایی با بازار کار اصلاح صورت و ابرو

یکی از پرکاربرد ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی اصلاح ابرو می باشد. امروزه با توجه متدهای جدید خانم ها بدنبال ظاهری متنوع هستند به همین علت برای برداشتن ابروها و اصلاح صورت به سالن های زیبایی با متخصص ابرو مراجعه می کنند. خانم ها حداقل هفته ای یکبار برای اصلاح صورت و ابرو های خود به سالن های زیبایی مراجعه می کنند. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

هزینه دوره آموزش اصلاح ابرو


شهریه دوره عمومی: 600,000 تومان

شهریه دوره خصوصی: 900,000 تومان

درخواست تماس برای مشاوره تلفنی * با ثبت نام اینترنتی از 5 درصد تخفیف بیشتر بهره مند شوید *
 
هنرآموزان

دوره های آموزشی مرتبط با آموزش اصلاح ابرو

مجموعه آموزشگاه آرایشگری زنانه هنرآموزان رشته ها و حرفه های بسیاری را به منظور آموزش برای هنرجویان ارائه می نماید. لیست دوره های آموزشی مرتبط با این دوره و همچنین دوره های آموزشی پرطرفدار در ادامه ذکر شده است. به منظور مشاهده جزئیات هر یک از دوره های آموزشی بر روی دوره مورد نظر کلیک کنید.
 

آدرس: تهران، میدان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، کوچه راهنما، پلاک۲، واحد ۳
تلفن ثابت: ۰۲۱۶۶۴۰۷۶۱۱
شماره موبایل: ۰۹۳۷۶۸۹۳۱۵۸
نکته بسیار مهم: با ثبت نام اینترنتی 5% تخفیف بگیرید

 

ارتباط با هنرآموزان


 
هنرآموزان

درباره آموزش اصلاح ابرو

در این دوره هنر جو با انواع فرم صورت، انواع فرم ابرو و حالت دادن به ابروها، وکس صورت، اپیلاتور، دپیالسیون با تیغ و کرمهای موبر، دیپالسیون با موچین، استفاده صحیح از مواد مصرفی تمیز کردن پوست، آماده سازی وسایل، ضدعفونی ابزار کار، پاک نمودن صورت قبل از اصلاح ، استفاده صحیح از بند، اصلاح مناسب صورت، روش های مراقبت از پوست، ماساژ، ویتامینه، ماسک، ماساژ صورت، فریز نمودن صورت، ماسک صورت، ویتامینه صورت، حالت دادن به ابرو متناسب با شکل هندسی چهره، پیشانی، بینی، فاصله چشم ها و قرینه کردن ابروها آشنا می شود.

در ادامه چند مقاله منتخب از مقالات تهیه شده توسط تیم هنرآموزان ذکر شده است، همچنین می توانید به جهت مشاهده تمامی مقالات و یا فیلم های آموزشی بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

مشاهده لیست مقالات آموزشی مشاهده لیست فیلم های آموزشی
2019-07-21
کاشت ابرو

کاشت ابرو

کاشت ابرو کاشت ابرو یکی راه های مؤثر برای جبران ریزش موی ابرو است. ابروها […]
2019-01-27
مدل ابرو

انتخاب مدل ابرو متناسب با فرم صورت

چگونه مدل ابرو خود را با حالت صورتمان تطبیق دهیم ابروهای ما اغلب به عنوان […]
2018-08-15
بهترین روش اصلاح صورت

بهترین روش اصلاح صورت خانم ها

بهترین روش اصلاح صورت اصلاح صورت یکی از دغدغه های مهم خانم ها است. اپلاسیون […]
2018-05-30
ضخیم کردن ابرو

ضخیم کردن ابرو

چگونه ابروها را ضخیم تر کنیم ؟ ابرو نقش مهمی در زیبایی صورت به خصوص […]
 

پرسش و پاسخ پیرامون دوره اصلاح صورت و ابرو

1هزینه آموزش اصلاح و ابرو چقدر است؟
هزینه آموزش اصلاح ابرو در اواسط این صفحه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ایی ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید."
2مدت زمان آموزش اصلاح ابرو چقدر است؟
مدت زمان آموزش اصلاح و ابرو در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی دو هفته است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش اصلاح و ابرو خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.
3آیا آموزش اصلاح و ابرو به صورت عملی انجام می شود؟
بله ، همه جلسات آموزش اصلاح و ابرو به صورت عملی برگذار می شود .البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان زیر نظر مربی انجام می شود تا پوست مدل به مشکلی بر نخورد و دچار آسیب و حساسیت نشود.
4آیا وسایل خاصی برای اصلاح و ابرو نیاز است؟
وسایل مورد نیاز برای آموزش اصلاح و ابرو شامل موچین و قیچی و تیغ اصلاح ، نخ و بند اصلاح ، دستگاه های گرم کننده وکس و موم ، دستکش ، پد و پارچه های مخصوص موم و وکس ، وگس گیاهی و صنعتی ، حوله و هد بند و زیر انداز و .... می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.
5آیا مدرک معتبر فنی و حرفه ای برای این دوره ارائه می شود؟
بله ، برای این دوره و تمامی دوره های آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه می گردد."
6تفاوت دوره آموزش اپیلاسیون با دوره اصلاح و ابرو در چیست؟
دوره آموزش اصلاح و ابرو فقط در حیطه اصلاح صورت است نه سایر نقاط بدن و شامل آموزش بند صورت ، وکس صورت و ویت صورت ، ابرو برداشتن و قرینه سازی می باشد. در صورتی که دوره آموزش اپیلاسیون شامل اصلاح موهای زائد کل بدن است که شامل روش های انواع موم سرد و گرم می شود.
7بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟
بعداز اتمام دوره شما مدرک فنی حرفه ای پیرایشگر ابرو را دریافت می کنید.
8بعد از این آموزش می توانم وارد بازار کار شوم؟
اینکه شما پس از گذراندن این دوره بتوانید وارد بازار کار شوید، کاملا به توانایی شما مرتبط می باشد. با گذراندن این دوره براحتی می توانید وارد بازار کار شوید.
9من شاغل هستم ، میتونم در دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگذار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.
10من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


برگشت به بالا