شاخص-آموزش اصلاح و ابرو
آموزش اصلاح صورت و ابرو

دوره آموزش اصلاح صورت و ابرو

آموزش اصلاح و ابرو (پیرایشگر ابرو و صورت زنانه) شامل انجام وکس، اصلاح صورت ، فرم دادن به ابرو است. امروزه یکی از فاکتورهای اصلی در گریم، داشتن صورتی بدون موهای زائد می باشد. در این دوره هنرجو با انواع فرم های صورت و فرم های مختلف ابرو متناسب با چهره آشنا می شوند.
خانم ها حداقل ماهی یکبار برای اصلاح صورت و ابرو های خود به سالن های زیبایی مراجعه می کنند. به همین دلیل یکی از پر در آمد ترین رشته در حوزه آرایشگری است.

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان برای صرفه جویی در هزینه های هنرجویان دوره های مبتدی و پیشرفته را تنها با پرداخت هزینه یک دوره برگزار می کند.

ویدئوی دوره آموزش اصلاح صورت و ابرو

نحوه برگزاری کلاس آموزش اصلاح صورت و ابرو

کلاس های دوره آموزش اصلاح صورت و ابرو به صورت خصوصی ، نیمه خصوصی و عمومی برگزار می شود. تعداد نفرات کلاس های خصوصی 1 تا 3 نفر، کلاس های نیمه خصوصی 3 تا 5 نفر و کلاس های عمومی از 3 تا 8 نفر تشکیل می شود.

امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته برای هنرجویان شاغل و در اختیار قرار دادن خوابگاه برای افرادی که از شهرستان تشریف می آورند از دیگر مزایای آموزشگاه هنرآموزان است.

لوازم و تجهیزات اصلاح صورت و ابرو

ابزار و وسایل دوره آموزش اصلاح ابرو شامل حوله یکبار مصرف و هد بند ، مواد ضد عفونی کننده ابزار، پودر بچه، مداد ابرو ، موچین و قیچی ابرو، موم های گیاهی وکس و ویت، نخ اصلاح ، کرم های ضد التهاب گیاهی و … می باشد.

آموزش اصلاح صورت و ابرو

سر فصل های دوره آموزش اصلاح صورت و ابرو


آموزش انواع روش های اصلاح صورت
آموزش انواع روش های اصلاح ابرو
آموزش انواع فرم های مختلف چهره
اصلاح صورت با وکس
آموزش بند اندازی صورت
آموزش اصلاح صورت با ویت
آموزش شیو کردن صورت
آموزش متقارن سازی ابرو
آموزش فرم های مختلف ابرو متناسب با جام چهره

توانایی شما پس از دوره اصلاح صورت و ابرو

پس از گذراندن دوره آموزش اصلاح و ابرو ، هنرجو با انواع فرم های صورت، مدل های مختلف ابرو، روش های مختلف اصلاح صورت و… آشنا می شود و مهارت و تخصص طراحی را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. سپس با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای می تواند وارد بازار کار شود.
همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید برای کار خود تبلیغات انجام دهید و جذب مشتری بالایی داشته باشید.

هزینه دوره آموزش اصلاح صورت و ابرو

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان دوره های عمومی را با ظرفیت دوره نیمه خصوصی برگزار می کند.

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

دوره نیمه خصوصی آموزش اصلاح صورت و ابرو

نام حرفه اصلاح صورت و ابرو
مدت دوره 8 ساعت 2 هفته
تعداد نفرات 3-8
هزینه دوره 1,600,000 تومان 1,900,000
جزئیات جلسات 4 جلسه 2 ساعته

دوره خصوصی آموزش اصلاح صورت و ابرو

نام حرفه اصلاح صورت و ابرو
مدت دوره 8 ساعت 2 هفته
تعداد نفرات 1-3
هزینه دوره 1,600,000 تومان 2,600,000
جزئیات جلسات 4 جلسه 2 ساعته

گالری تصویر و ویدئو
دوره آموزش اصلاح صورت و ابرو

دوره آموزش اصلاح و ابرو در هنرآموزان
دوره آموزش اصلاح و ابرو در هنرآموزان
دوره آموزش اصلاح و ابرو در هنرآموزان
دوره آموزش اصلاح و ابرو در هنرآموزان

برای شما عزیزی که از صفحه دوره آموزش اصلاح ابرو دیدن کردی یک پیشنهاد خوبم داریم.
مطمئن هستیم که دیدن دوره های آموزشی مرتبط با این دوره برای شما سودمنده. پس لطفا وارد دوره های آموزشی مرتبط با این دوره که در ادامه اومده بشو و یک بررسی کوتاه هم از اونها داشته باش.

چرا هنرآموزان را انتخاب کنیم ؟

دارای مجوز سطح یک سازمان فنی و حرفه ای
هزینه کلاس قطعی ، واقعی و به صرفه
جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره
برگزاری کارگاه و کلاس های پشتیبانی
ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای
اساتید مجرب و به نام
برگزاری کلاس در ایام تعطیل
دسترسی مناسب برای هنرجویان
فراهم کردن خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

سوالات متداول

هزینه آموزش اصلاح ابرو در اواسط این صفحه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ای ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.

مدت زمان آموزش اصلاح و ابرو در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی دو هفته است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش اصلاح ابرو خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

بله ، همه جلسات آموزش اصلاح صورت و ابرو به صورت عملی برگزار می شود .البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان زیر نظر مربی انجام می شود تا پوست مدل به مشکلی بر نخورد و دچار آسیب و حساسیت نشود.

وسایل مورد نیاز برای آموزش اصلاح ابرو شامل موچین و قیچی و تیغ اصلاح، نخ و بند اصلاح، دستگاه های گرم کننده وکس و موم، دستکش، پد و پارچه های مخصوص موم و وکس، وکس گیاهی و صنعتی، حوله و هدبند و …. می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

بعداز اتمام دوره شما مدرک فنی حرفه ای پیرایشگر ابرو را دریافت می کنید.

بله ، برای این دوره و تمامی دوره های آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه می گردد.

دوره آموزش اصلاح و ابرو فقط در حیطه اصلاح صورت است نه سایر نقاط بدن و شامل آموزش بند صورت، وکس صورت و ویت صورت، ابرو برداشتن و قرینه سازی می باشد. در صورتی که دوره آموزش اپیلاسیون شامل اصلاح موهای زائد کل بدن است که شامل روش های انواع موم سرد و گرم می شود.

اینکه شما پس از گذراندن این دوره بتوانید وارد بازار کار شوید، کاملا به توانایی شما مرتبط می باشد. با گذراندن این دوره به راحتی می توانید وارد بازار کار شوید.

بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگزار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.

بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.