لوگو آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان

ویدئوهای دوره آموزش اصلاح و ابرو

دوره آموزش اصلاح و ابرو در هنرآموزان

آموزش اصلاح و ابرو (پیرایشگر ابرو و صورت زنانه) شامل انجام وکس، اصلاح صورت ، فرم دادن به ابرو است. امروزه یکی از فاکتورهای اصلی در گریم، داشتن صورتی بدون موهای زائد می باشد. در این دوره هنرجو با انواع فرم های صورت و فرم های مختلف ابرو متناسب با چهره آشنا می شوند.
خانم ها حداقل ماهی یکبار برای اصلاح صورت و ابرو های خود به سالن های زیبایی مراجعه می کنند. به همین دلیل یکی از پر در آمد ترین رشته در حوزه آرایشگری است.

line

سر فصل های دوره آموزش اصلاح و ابرو

چرا آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان؟

ارائه مدرک رسمی فنی حرفه ای

اساتید مجرب و ممتحن رسمی فنی حرفه‌ای

جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره

خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

مربی اصلاح و ابرو

منصوره نیک پی - مربی دوره اصلاح صورت و ابرو

دوره های ارائه شده توسط این مربی:

آموزش اصلاح و ابرو

توانایی شما پس از دوره اصلاح و ابرو

پس از گذراندن دوره آموزش اصلاح و ابرو ، هنرجو با انواع فرم های صورت، مدل های مختلف ابرو، روش های مختلف اصلاح صورت و… آشنا می شود و مهارت و تخصص طراحی را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. سپس با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای می تواند وارد بازار کار شود.

همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید برای کار خود تبلیغات انجام دهید و جذب مشتری بالایی داشته باشید.

لوازم و تجهیزات دوره اصلاح و ابرو

ابزار و وسایل دوره آموزش اصلاح ابرو شامل حوله یکبار مصرف و هد بند ، مواد ضد عفونی کننده ابزار، پودر بچه، مداد ابرو ، موچین و قیچی ابرو، موم های گیاهی وکس و ویت، نخ اصلاح ، کرم های ضد التهاب گیاهی و … می باشد.

هزینه دوره آموزش اصلاح و ابرو

جدول زمانبندی و هزینه دوره آموزش اصلاح و ابرو

مدت زمان آموزش 8 ساعت
شهریه کلاس 3,700,000 => 5,100,000 تومان
تعداد نفرات کلاس 1 تا 3 نفر
روزهای برگزاری دوره روز های زوج

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

ارسال شماره تماس:
آموزش آنلاین اصلاح صورت و ابرو

دوره آنلاین آموزش اصلاح صورت و ابرو

449,000 تومان
آموزش ویدئویی تمامی مباحث اصلاح صورت و ابرو با دسترسی مادام العمر و پشتیبانی و رفع اشکال نامحدود
line
سوالات متداول.

هزینه آموزش اصلاح ابرو در اواسط این صفحه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ای ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.

مدت زمان آموزش اصلاح و ابرو در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی دو هفته است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش اصلاح ابرو خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

توصیه می شود جهت آموزش حرفه ای رنگ مو و کار با مواد تمام آموزش ها بر روی موی طبیعی انجام شود که در ابتدا می تواند دسته های موی طبیعی یا مولاژ های موی طبیعی باشد و سپس بر روی مدل های حقیقی داوطلب معرفی شده از سمت هنرجویان یا آموزشگاه انجام گردد.

 

بله ، همه جلسات آموزش اصلاح صورت و ابرو به صورت عملی برگزار می شود .البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان زیر نظر مربی انجام می شود تا پوست مدل به مشکلی بر نخورد و دچار آسیب و حساسیت نشود.

وسایل مورد نیاز برای آموزش اصلاح ابرو شامل موچین و قیچی و تیغ اصلاح، نخ و بند اصلاح، دستگاه های گرم کننده وکس و موم، دستکش، پد و پارچه های مخصوص موم و وکس، وکس گیاهی و صنعتی، حوله و هدبند و …. می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

بعداز اتمام دوره شما مدرک فنی حرفه ای پیرایشگر ابرو را دریافت می کنید.

دوره آموزش اصلاح و ابرو فقط در حیطه اصلاح صورت است نه سایر نقاط بدن و شامل آموزش بند صورت، وکس صورت و ویت صورت، ابرو برداشتن و قرینه سازی می باشد. در صورتی که دوره آموزش اپیلاسیون شامل اصلاح موهای زائد کل بدن است که شامل روش های انواع موم سرد و گرم می شود.

آخرین مقالات.
بهترین-روش-اصلاح-صورت-خانم-ها

بهترین روش اصلاح صورت

انواع روش اصلاح صورت چیست ؟ بهترین روش اصلاح صورت کدام است؟ تقاوت اپیلاسیون و دپیلاسیون چیست ؟ بند انداختن برای چه افرادی مناسب است؟

نام و شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.