تصویر شاخص اپیلاسیون
دوره آموزش اپیلاسیون

دوره آموزش اپیلاسیون


اپیلاسیون (پیرایشگر موهای زائد با موم) به اصلاح موهای زائد بدن با استفاده از ابزاری همچون موم گفته می شود. هنرجویان می توانند با گذراندن کارگاه های عملی، کسب تجربه و تخصص با دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای وارد بازار کار شود.
آموزش اپیلاسیون یکی از پر طرفدارترین موارد آموزش آرایشگری است که می توان درآمد خوبی از این طریق کسب کرد. همچنین می توان سالن هایی برای پاکسازی پوست و اپیلاسیون افتتاح کنید.

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان برای صرفه جویی در هزینه های هنرجویان دوره های مبتدی و پیشرفته را تنها با پرداخت هزینه یک دوره برگزار می کند.

ویدئوی دوره آموزش اپیلاسیون

نحوه برگزاری کلاس آموزش اپیلاسیون

کلاس های دوره آموزش اپیلاسیون به صورت خصوصی ، نیمه خصوصی و عمومی برگزار می شود. تعداد نفرات کلاس های خصوصی 1 تا 3 نفر، کلاس های نیمه خصوصی 3 تا 5 نفر و کلاس های عمومی از 3 تا 8 نفر تشکیل می شود.

امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته برای هنرجویان شاغل و در اختیار قرار دادن خوابگاه برای افرادی که از شهرستان تشریف می آورند از دیگر مزایای آموزشگاه هنرآموزان است.

لوازم و تجهیزات اپیلاسیون

ابزار و وسایل دوره آموزش اپیلاسیون شامل کاردك پاك کننده مواد، حوله یكبار مصرف، کرم های آبرسان گیاهی، کاور تخت یكبار مصرف، پد اپیلاسیون رولی یكبار مصرف، روپوش یكبار مصرف، پماد سوختگی، زر ورق یكبار مصرف، پودر بچه، پارچه متقال، پیش بند یكبار مصرف، دستمال کاغذی، ظرف موم یكبار مصرف و … می باشد.

اپیلاسیون ابزار

سر فصل دوره آموزش اپیلاسیون


پیرایش موهای زائد با موم
ساخت موم گیاهی و سنتی
تهیه انواع موم (سرد و گرم و دایم)
آموزش وکس صورت و دیپلاسیون
آموزش مو زدایی بالا تنه
آموزش مو زدایی بدن و پا
آموزش مو زدایی قسمت های حساس پوست
آموزش مراقبت های بعد اپیلاسیون با روغن و لوسیون
استفاده از کیسه آب یخ یا کیسه آب گرم بعد از مو زدایی

توانایی شما پس از دوره اپیلاسیون

پس از گذراندن دوره آموزش اپیلاسیون هنرجو با اصلاح موهای زائد با انواع موم، وکس صورت و … آشنا می شود و مهارت و تخصص اپیلاسیون را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. سپس با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای می تواند وارد بازار کار شود.
همچنین می توانند با تاسیس مراکز اپیلاسیون به صورت تخصصی به این کار مشغول شوند.

هزینه دوره اپیلاسیون

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان دوره های عمومی را با ظرفیت دوره نیمه خصوصی برگزار می کند.


برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

دوره نیمه خصوصی آموزش اپیلاسیون

نام حرفه اپیلاسیون
مدت دوره 12 ساعت 2 هفته
تعداد نفرات 3-8
هزینه دوره 1,800,000 تومان 1,900,000
جزئیات جلسات 4 جلسه 2 الی 3 ساعته

دوره خصوصی آموزش اپیلاسیون

نام حرفه اپیلاسیون
مدت دوره 12 ساعت 2 هفته
تعداد نفرات 1-3
هزینه دوره 1,800,000 تومان 2,800,000
جزئیات جلسات 4 جلسه 2 الی 3 ساعته

گالری تصویر و ویدئو
دوره آموزش اپیلاسیون

دوره آموزش اپیلاسیون
دوره آموزش اپیلاسیون
دوره آموزش اپیلاسیون
دوره آموزش اپیلاسیون

برای شما عزیزی که از صفحه دوره آموزش اپیلاسیون دیدن کردی یک پیشنهاد خوبم داریم.
مطمئن هستیم که دیدن دوره های آموزشی مرتبط با این دوره برای شما سودمنده. پس لطفا وارد دوره های آموزشی مرتبط با این دوره که در ادامه اومده بشو و یک بررسی کوتاه هم از اونها داشته باش.

چرا هنرآموزان را انتخاب کنیم ؟


دارای مجوز سطح یک سازمان فنی و حرفه ای
هزینه کلاس قطعی ، واقعی و به صرفه
جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره
برگزاری کارگاه و کلاس های پشتیبانی
ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای
اساتید مجرب و به نام
برگزاری کلاس در ایام تعطیل
دسترسی مناسب برای هنرجویان
فراهم کردن خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

سوالات متداول

قیمت آموزش اپیلاسیون در اواسط این صفحه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ای ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.

مدت زمان آموزش اپیلاسیون در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی سه هفته است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل، دوره های آموزش اپیلاسیون خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

بله ، همه جلسات آموزش اپیلاسیون به صورت عملی برگزار می شود. البته توصیه می شود در کلیه دوره های آموزش اپیلاسیون تمرین ها و آموزه ها در ابتدا بر روی پوست خود هنرجو انجام شود سپس بر روی پوست مدل تمرین شود.

بله ، برای این دوره و تمامی دوره های آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه می گردد.

دوره آموزش اصلاح و ابرو فقط در حیطه اصلاح صورت است نه سایر نقاط بدن و شامل آموزش بند صورت، وکس صورت و ویت صورت، ابرو برداشتن و قرینه سازی می باشد. در صورتی که دوره آموزش اپیلاسیون شامل اصلاح موهای زائد کل بدن است که شامل روش های انواع موم سرد و گرم می شود.

بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگزار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.

بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.