دوره آموزش اپیلاسیون


آموزش کوتاهی مو

اپیلاسیون (پیرایشگر موهای زائد با موم) به اصلاح موهای زائد بدن با استفاده از ابزاری همچون موم گفته می شود. امروزه آموزش اپیلاسیون به عنوان یکی از پر طرفدارترین موارد آموزش آرایشگری مطرح شده و افرادی که این تخصص را فراگرفته اند، درآمد خوبی از این طریق کسب کرده اند. این موضوع بدان جا رسیده که سالن هایی صرفا به جهت پاکسازی پوست و اپیلاسیون در سطح شهر افتتاح گردیده است. با توجه به ماهیت اپیلاسیون می توان گفت در صورت آموزش اپیلاسیون به صورت صحیح مشتری های خود را برای مدت زیادی گارانتی کرده که از خدمات اپیلاسیون شما استفاده کنند. آموزش صحیح نکات اپیلاسیون بدن به طور حتم در مهم ترین عامل در کسب رضایت مشتری توسط شما خواهد بود. مشتری بعد از انجام صحیح اپیلاسیون شاهد پوستی صاف و براق و بدنی لطیف خواهد بود. لایه برداری سلول های مرده و احیای پوستی جوانتر نیز از جمله مزایای این روش می باشد. هنرجو در این دوره می آموزد بدون اینکه پوست مشتری را بخراشد و زخمی کند کار اپیلاسیون را انجام دهد. آموزشگاه هنر آموزان بستر مناسبی بر اساس بروزترین علم و متد اپیلاسیون برای هنرجویان خود فراهم می کند که هنرجو بتواند با گذراندن کارگاه های عملی و کسب تجربه و تخصص و با دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای وارد بازار کار شود.


 

سرفصل دوره آموزش اپیلاسیون

(نام حرفه در فنی و حرفه ای: پیرایشگر موهای زائد با موم)
توانایی برداشتن ابرو به مدل های متفاوتتوانایی استفاده از مواد محافظ کننده صورت
مراقبت از پوست بعد از موزداییتوانایی اپیلاسیون و دپیلاسیون
توانایی فرم دادن به ابروتوانایی اصلاح صورت
توانایی برداشتن ابرو به مدل های متفاوتتوانایی استفاده از مواد محافظ کننده صورت

پیش نیاز دوره آموزشی اپیلاسیون: ندارد

آنچه در آموزشگاه اپیلاسیون فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش هنرجو با اصلاح موهای زائد با انواع موم، وکس صورت و ... آشنا می شود و مهارت و تخصص اپیلاسیون را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. سپس با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای می تواند وارد بازار کار شود.

نحوه برگزاری کلاس آموزش اپیلاسیون

کلاس های دوره آموزش اپیلاسیون به دو صورت، خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین یک تا سه نفر و کلاس های گروهی از3 تا 15 نفر تشکیل می شود. همچنین برای افراد شاغل و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل وجود دارد.

لوازم و تجهیزات دوره آموزشی اپیلاسیون


ابزار و وسایل دوره آموزش اپیلاسیون شامل کاردك پاك کننده مواد، حوله یكبار مصرف، کرم های آبرسان گیاهی، کاور تخت یكبار مصرف، پد اپیلاسیون رولی یكبار مصرف، روپوش یكبار مصرف، پماد سوختگی، زر ورق یكبار مصرف، پودر بچه، پارچه متقال، پیش بند یكبار مصرف، دستمال کاغذی، ظرف موم یكبار مصرف و ... می باشد.
نکته: در این دوره آموزشی پک تجهیزات عمومی به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

آشنایی با بازار کار اپیلاسیون

یکی از پرکاربرد ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی اپیلاسیون می باشد. امروزه با توجه به علاقه خانم ها برای داشتن پوستی تمیز و عاری از موهای زائد بدنبال سالن با اپلاسیون کار حرفه ای هستند، متخصصی که بتواند به آرامی بدون هیچگونه خراش و زخمی کار اپیلاسیون را انجام دهد. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

هزینه دوره آموزشی اپیلاسیون


شهریه دوره عمومی: 600,000 تومان

شهریه دوره خصوصی: 900,000 تومان

درخواست تماس برای مشاوره تلفنی * با ثبت نام اینترنتی از 5 درصد تخفیف بیشتر بهره مند شوید *
 
هنرآموزان

دوره های آموزشی مرتبط با آموزش اپیلاسیون

مجموعه آموزشگاه آرایشگری زنانه هنرآموزان رشته ها و حرفه های بسیاری را به منظور آموزش برای هنرجویان ارائه می نماید. لیست دوره های آموزشی مرتبط با این دوره و همچنین دوره های آموزشی پرطرفدار در ادامه ذکر شده است. به منظور مشاهده جزئیات هر یک از دوره های آموزشی بر روی دوره مورد نظر کلیک کنید.
 

آدرس: تهران، میدان انقلاب، خیابان 16 آذر، کوچه راهنما، پلاک2، واحد 3
تلفن ثابت: 02166407611
شماره موبایل: 09376893158
نکته بسیار مهم: با ثبت نام اینترنتی 5% تخفیف بگیرید

 

ارتباط با هنرآموزان


 
هنرآموزان

درباره آموزش اپیلاسیون

در این دوره هنر جو با آنالیز ساختمان پوست، آنالیز ساختمان مو، ساخت موم گیاهی و سنتی ، استفاده از ابزار و مواد متناسب با نوع پوست، تهیه انواع موم،روش های استفاده از انواع موم، آموزش وکس صورت، پیرایش موهای زائد با موم، مو زدایی بالا تنه، مو زدایی صورت(دپیلاسیون) ، موزدایی بدن، پاک کردن مواد اضافه با استفاده از روغن و لوسیون، استفاده از کیسه آب یخ یا کیسه آب گرم بعد از مو زدایی آشنا می شود.

در ادامه چند مقاله منتخب از مقالات تهیه شده توسط تیم هنرآموزان ذکر شده است، همچنین می توانید به جهت مشاهده تمامی مقالات و یا فیلم های آموزشی بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

مشاهده لیست مقالات آموزشی مشاهده لیست فیلم های آموزشی
۱۳۹۷-۰۵-۲۴
سوالات متداول عوارض اپیلاسیون

سوالات متداول عوارض اپیلاسیون

عوارض اپیلاسیون بدن یکی از بهترین راه های حذف موهای زائد بدن اپیلاسیون می باشد. […]
۱۳۹۷-۰۵-۲۳
مراقبت بعد از اپیلاسیون

نکات مهم درباره مراقبت پس از اپیلاسیون

مراقبت پس از اپیلاسیون امروزه اپلاسیون به خاطر از بین بردن موهای زائد مورد استقبال […]
۱۳۹۷-۰۵-۲۳
اپیلاسیون

انواع روش های اپیلاسیون بدن

اپیلاسیون چیست؟ اپیلاسیون در یک کلام حذف موهای زائد بدن است. در اپیلاسیون به دلیل […]
 

پرسش و پاسخ پیرامون دوره اپیلاسیون

1آیا ابزار خاصی برای اپیلاسیون نیازه؟
بله، نیاز به وارمر و وسایل مورد نیاز اپیلاسیون هستید.
2بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟
بعداز اتمام دوره شما مدرک فنی حرفه ای پیرایشگر موهای زائد با موم را دریافت می کنید.
3من شاغل هستم ، میتونم در دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگذار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.
4من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.
برگشت به بالا