دوره آموزش فیبروز ابرو
آموزش فیبروز ابرو شاخص اول

آموزش فیبروز ابرو

در دوره آموزش فیبروز ابرو، طراحی ابرو و رفع نواقص قسمت های خالی ابرو با استفاده از قلم های دستی، آموزش داده می شود. در این دوره هنرجوها با قرینه سازی ابرو، ابزار و مواد آکادمی فی، آموزش کار با قلم میکروبلیدینگ، معرفی انواع تیغ های بلید، طراحی های ظریف ابرو آشنا می شود. با توجه به اینکه طراحی فیبروز با استفاده از قلم بلید در لایه سطحی پوست انجام می شود، ماندگاری این روش کمتر است و مناسب افراد تنوع طلب می باشد.

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان برای صرفه جویی در هزینه های هنرجویان دوره های مبتدی و پیشرفته را تنها با پرداخت هزینه یک دوره برگزار می کند.

ویدئوی دوره آموزش فیبروز ابرو

نحوه برگزاری کلاس آموزش فیبروز ابرو

کلاس های دوره آموزش فیبروز ابرو به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود. تعداد نفرات کلاس های خصوصی 1 تا 2 نفر و کلاس های نیمه خصوصی 3 تا 6 نفر تشکیل می شود.
امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته برای هنرجویان شاغل و معرفی خوابگاه برای افرادی که از شهرستان تشریف می آورند از دیگر مزایای آموزشگاه هنرآموزان است.

لوازم و تجهیزات فیبروز ابرو

ابزار و وسایل لاین فیبروز شامل: قلم دستی بلید، سوزن های یکبار مصرف ،سوزن سر کج، devider خط کش قرینه ساز ابرو، رنگ های فیبروز، پوست مصنوعی، پنبه، ماده بی حسی، پد آرایشی، الکل و ... می باشد.

آموزش فیبروز ابرو دوم

سر فصل دوره آموزش فیبروز ابرو


معرفی مواد و ابزار
قرینه سازی ابرو
آموزش میکروبلیدینگ با تکنیک فیبروز
آموزش تکنیک لیفت
آموزش تکنیک نچرال
میکروشیدینگ دستی ابرو
روش های تلفیقی فیبروز ابرو
آموزش مراقبت های بعد از فیبروز

توانایی شما پس از دوره فیبروز ابرو

پس از گذراندن دوره آموزش فیبروز ابروهنرجو با قرینه سازی ابرو آشنا شده و براحتی میتواند ابروهای مشتری را بر اساس متد فی طراحی نماید و خطوط ظریف برای آرایش نیمه دائم استفاده نماید.
همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید کار خود را تبلیغات و مشتری های جدید جذب کنید.

هزینه دوره آموزش فیبروز ابرو

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان دوره های عمومی را با ظرفیت دوره نیمه خصوصی برگزار می کند.

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

دوره نیمه خصوصی آموزش فیبروز ابرو

نام حرفه فیبروز ابرو
مدت دوره 6 ساعت
تعداد نفرات 3-6
هزینه دوره 2,000,000 تومان 2,980,000
جزئیات جلسات 3 جلسه 2 ساعته

دوره خصوصی آموزش فیبروز ابرو

نام حرفه فیبروز ابرو
مدت دوره 6 ساعت
تعداد نفرات 1-2
هزینه دوره 3,900,000 تومان 4,900,000
جزئیات جلسات 3 جلسه 2 ساعته

گالری تصویر و ویدئو
دوره آموزش فیبروز ابرو

میکروبلیدینگ ابرو
میکروبلیدینگ ابرو
مدل میکروبلیدینگ
میکروپیگمنتیشن ابرو

برای شما عزیزی که از صفحه دوره آموزش فیبروز ابرو دیدن کردی یک پیشنهاد خوبم داریم.
مطمئن هستیم که دیدن دوره های آموزشی مرتبط با این دوره برای شما سودمنده. پس لطفا وارد دوره های آموزشی مرتبط با این دوره که در ادامه اومده بشو و یک بررسی کوتاه هم از اونها داشته باش.

چرا هنرآموزان را انتخاب کنیم ؟

دارای مجوز سطح یک سازمان فنی و حرفه ای
هزینه کلاس قطعی ، واقعی و به صرفه
جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره
برگزاری کارگاه و کلاس های پشتیبانی
ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای
اساتید مجرب و به نام
برگزاری کلاس در ایام تعطیل
دسترسی مناسب برای هنرجویان
فراهم کردن خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

سوالات متداول

هزینه آموزش فیبروز ابرو در اواسط این صفحه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ایی ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.

مدت زمان آموزش فیبروز ابرو در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی سه هفته است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

بله ، همه جلسات آموزش فیبروز ابرو به صورت عملی برگذار می شود .البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان زیر نظر مربی انجام می شود تا برای پوست مدل مشکلی پیش نیاید.

وسایل مورد نیاز برای آموزش فیبروز شامل دستگاه میکروبلید، سوزن، دیوایدر، قلم طراحی و …  می باشد که در جلسات تمرین همه موارد توسط هنرجو تهیه می شود.

بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگزار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.

بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.