لوگو آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان

ویدئوهای دوره آموزش فیبروز ابرو

دوره آموزش فیبروز ابرو در هنرآموزان

در دوره آموزش فیبروز ابرو، طراحی ابرو و رفع نواقص قسمت های خالی ابرو با استفاده از قلم های دستی، آموزش داده می شود. در این دوره هنرجوها با قرینه سازی ابرو، ابزار و مواد آکادمی فی، آموزش کار با قلم میکروبلیدینگ، معرفی انواع تیغ های بلید، طراحی های ظریف ابرو آشنا می شود. با توجه به اینکه طراحی فیبروز با استفاده از قلم بلید در لایه سطحی پوست انجام می شود، ماندگاری این روش کمتر است و مناسب افراد تنوع طلب می باشد.
line

سر فصل‌های دوره آموزش فیبروز ابرو

چرا آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان؟

ارائه مدرک رسمی فنی حرفه ای

اساتید مجرب و ممتحن رسمی فنی حرفه‌ای

جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره

خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

سهیلا گلپایگانی مربی میکروبلیدینگ

سهیلا گلپایگانی- مربی دوره آموزش فیبروز ابرو

دوره های ارائه شده توسط این مربی:

ویدئوی آموزش فیبروز ابرو

آموزش میکروبلیدینگ

توانایی شما پس از دوره فیبروز ابرو

پس از گذراندن دوره آموزش فیبروز ابرو هنرجو با قرینه سازی ابرو آشنا شده و براحتی میتواند ابروهای مشتری را بر اساس متد فی طراحی نماید و خطوط ظریف برای آرایش نیمه دائم استفاده نماید. همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید کار خود را تبلیغات و مشتری های جدید جذب کنید.

لوازم و تجهیزات دوره فیبروز ابرو

ابزار و وسایل لاین فیبروز شامل: قلم دستی بلید، سوزن های یکبار مصرف ،سوزن سر کج، devider خط کش قرینه ساز ابرو، رنگ های فیبروز، پوست مصنوعی، پنبه، ماده بی حسی، پد آرایشی، الکل و … می باشد.

هزینه دوره آموزش فیبروز ابرو

جدول زمانبندی و هزینه دوره فیبروز ابرو

مدت زمان آموزش6 ساعت
شهریه کلاس نیمه خصوصی2,980,000 => 3,200,000 تومان
شهریه کلاس فشرده3.600.000 تومان
تعداد نفرات کلاس نیمه خصوصی و فشرده4 تا 6 نفر
شهریه کلاس خصوصی4,800,000 تومان
تعداد نفرات کلاس خصوصی1 تا 3 نفر
روزهای برگزاری دوره نیمه خصوصی و فشردهروزهای فرد

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

ارسال شماره تماس:
line
سوالات متداول.
هزینه آموزش فیبروز ابرو در اواسط این صفحه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ایی ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.
مدت زمان آموزش فیبروز ابرو در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی سه هفته است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.
بله ، همه جلسات آموزش فیبروز ابرو به صورت عملی برگذار می شود .البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان زیر نظر مربی انجام می شود تا برای پوست مدل مشکلی پیش نیاید.
وسایل مورد نیاز برای آموزش فیبروز شامل دستگاه میکروبلید، سوزن، دیوایدر، قلم طراحی و … می باشد که در جلسات تمرین همه موارد توسط هنرجو تهیه می شود.
بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگزار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.
بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.
مقالات آموزش آرایش دائم.
عوارض تاتو لب

انواع تاتو لب و عوارض آن ها

صورت انسان از اجزای گوناگونی تشکیل شده که هر کدام در زیبایی آن نقش بسزایی دارند، اما یکی از شاخصه‌های تاثیرگذار، لب‌ها هستند که با

تاتو مینیمال

80 مدل طرح تاتو مینیمال و ساده

انجام تاتوی بدن، احتمالاً یکی از بهترین راه‌ها برای ابراز وجود است – خواه این طرح تاتو به یاد باورهای گذشته شما باشد یا شیطنت‌ها،

طرح تاتو گل

50 طرح تاتو گل شیک و جذاب

اگر  شما طرفدار تاتوهای نمادین و با معنی هستید، طرح تاتوهای گل می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. این طرح ها می‌توانند در اندازه های

اشتراک گذاری
Notify of
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
نام و شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.