گالری تصاویر انواع مدل طراحی با حنا

در این گالری نمونه های متنوعی برای مدل طراحی حنا بر روی دست و پا و سایر نقاط بدن نمایش داده شده. طراحی با حنا از جمله هنرهای پرطرف دار بین دختران بوده و در آسیای شرقی بسیار طرفدار دارد. حنا یکی از روشهای سنتی مرسوم در هندوستان برای آرایش عروس است. همچنین در چین، ژاپن، کره و به طور کل کشورهای آسیای شرقی استفاده از حنا به عنوان یکی از روش های تاتوی موقت، پرطرفدار است.
آرایش با استفاده از حنا در استان های جنوبی ایران نیز از روش های سنتی و قدیمی برای آرایش دختران و عروس ها است. اگر به تاتو علاقه مندید ولی مایل نیستید که تاتوی شما دائمی باشد، حنا یک جایگزین مناسب برای تاتوی دائم است. رنگ حنا اکثرا به رنگ قهوه ایی و سفید است. اما امروزه رنگ های متنوع زیادی از جمله حنای سفید، حنای قرمز و انواع رنگ های فانتزی برای حنا وجود دارد. در طرح های جدید حنا از اکلیل و نگین نیز استفاده می شود.
دوام حنا بستگی به نحوه درج و نوع حنا می تواند بین یک هفته تا دو ماه باشد. حنا یک ماده گیاهی است و هیچ آسیبی به مو نمی رساند. حنا همچنین در رنگ مو و طراحی ناخن ها هم مورد استفاده قرار می گیرد. روش های تاتو با حنا بسیار متنوع و مختلف است. از جمله انتقال تصویر از کاغذ بر روی حنا یا تاتو حنا توسط قیف، قلم های مخصوص حنا، استفاده از شابلن و … که البته نیاز به آموزش دارد.
شما نیز می توانید جهت آموزش طراحی با حنا  جهت انجام خدمات حنا در آرایشگاه ها یا آموزش طراحی حنا در منزل برای خودتان یا دوستان و اقوام، در دوره های آموزشی آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان ثبت نام کنید.