لوگو آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان

معرفی آموزشگاه هنرآموزان

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان ماهسان با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات آرایشگری و محیطی کاملاً آکادمیک برای آموزش های تئوری و عملی سعی بر پیشرفت صنعت آرایشگری و ارتقا سطح دانش هنرجویان دارد. هنرجویان بعد از گذراندن آموزش های تئوری در محیط آکادمیک، وارد کارگاه های عملی شده و کسب مهارت می کنند. در نهایت هنرجویان بصورت کاملا علمی و تخصصی وارد بازار کار می شوند.

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان ماهسان زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور در زمینه آموزش رشته های مراقبت و زیبایی در تهران فعالیت حرفه ای خود را شروع کرده است. آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان با همکاری مربیان با سابقه و برجسته بین المللی در تمامی زیر مجموعه های رشته آرایشگری مشغول به فعالیت است. همچنین، برترین و جدیدترین متدهای روز دنیا برای آموزش هنرجویان در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان ماهسان بکار رفته است.

کانال تلگرام آموزش آرایشگری

امروزه با محبوبیت شبکه های اجتماعی در ایران مخصوصاً کانال تلگرام با موضوعیت آموزش آرایشگری، آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان ماهسان تصمیم بر بیشتر کردن فعالیت خودش در این رسانه اجتماعی کرده است تا از این طریق تمام بانوان و هنرجویان عزیز بتوانند مطالب روز دنیا در خصوص آموزش آرایشگری را به صورت راحت و قابل دسترس دریافت کنند.

کانال تلگرام آموزشگاه آرایشگری

اینستاگرام آموزش آرایشری

در کنار شبکه اجتماعی تلگرام، شبکه های دیگر نیز برای رقابت با تلگرام ویژگی های منحصر به فردی در اپلیکیشن های خود ارائه داده اند تا مخاطبان را به سوی خود بکشانند یکی از این شبکه های اجتماعی اینستاگرام است که امروز در کنار تلگرام نقش پر رنگی در زندگی روزمزه مردم ایران ایفا می کند. با توجه به راحتی و عدم فیلترینگ این شبکه اجتماعی آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان تمام مطالب خود را در نه تنها در تلگرام بلکه در اینستاگرام نیز قرار خواهد داد. ضمناً توجه کنید که با دنبال کردن شبکه هاب اجتماعی آموزشگاه شما می توانید از آخرین تخفیفات و طرح های شگفت انگیر مجموعه ما با زودتر از سایرین با خبر شوید.

کانال اینستاگرام آموزشگاه آرایشگری

آموزش آرایشگری در آپارات و یوتیوپ

کانال های اجتماعی اشاره شده در عین محبوبیت دچار مشکلاتی نیز هستند به عنوان مثال اشتراک ویدئو در این شبکه ها محدودیت زیادی دارد و دانلود آنها توسط هنرجویان با مشکلاتی مواجه خواهد شد. به عنوان مثال شبکه اجتماعی اینستاگرام اجازه دانلود ویدئو رو به کاربران نمیدهد و کاربران مجبور هستند که هر پست را در خود اینستاگرام ذخیره کنن و درآینده برای بازدید مجدد به آن رجوع کنند اما غافل از اینکه برای هر بازدید حجم اینترنتشان مصرف می شود و مجبور هستند هزینه زیادی بابت اینترنت خود پرداخت کنند. در نتیجه تصمیم بر این شد که برای راحتی شما عزیزان فعالیت آموزشگاه را در دو شبکه محبوب برای اشتراک گذاری ویدئو هم ادامه دهیم که یکی از این شبکه ها آپارات و دیگری یوتوپ می باشد.

کانال یوتوب آموزش آرایشگری

کانال آموزش آرایشگری در آپارات

کلام آخر

اگر عزیزان مشتاقی هستند که به علت مشکلات شخصی حاضر به شرکت در دوره های حضوری آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان ماهسان نمی باشند. می توانند با مراجعه به آدرس https://shop.honaramoozan.com در دوره های مجازی ما شرکت کنند. سرفصل های دوره های مجازی ما دقیقا مطابق با سرفصل های دوره های حضوری آموزشگاه می باشد.

نام و شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.