گالری میکروبلیدینگ ابرو

در این برگه سعی کردیم مجموعه گالری تصاویر میکروبلیدینگ ابرو را برای شما به نمایش بگذاریم. میکروبلیدینگ از جمله جدیدترین متود های آرایش دائم است . روش میکروبلیدینگ از زیر مجموعه روش های آرایش دائم با متود میکروپیگمنتیشن است. اصلاح ابرو همیشه برای خانم ها جزو دغدغه های هفتگی بوده ، اما متاسفانه بسیاری از خانم ها در این راه دچار مشکل می شدند.
گاهی اصلاح ابرو بیش از حد باعث می شد که ابرو به مرور نازک شود و نقاطی از ابرو که اصلاح شده بود دیگر روش مو نداشته باشد. همچنین رنگ کردن ابرو نیز به خاطر شیمیایی بودن مواد ترکیب رنگ مو باعث ریزش ابرو میشد. عواملی مثل شکستگی ابرو یا زخم و اسکار نیز باعث میشد در نقاط اسکار مو رویش نکند. عواملی مانند سوختگی نیز ممکن بود باعث متوقف شدن ریز موهای ابرو شود. شیمی درمانی نیز از جمله مواردی است که باعث ریزش موهای ابرو می شود. و در نهایت سن نیز در متوقف شدن رشد ابرو بی تاثیر نبود.
بنابراین خانم ها از آنجایی که به ظاهر خود خصوصا گریم صورت بسیار اهمیت می دهند روی به سمت آرایش ابرو آوردند . اما برند های مختلف لوازم آرایش نتوانسته حس رضایت را در خانم ها برای آرایش ابرو تامین کند چرا که اکثر لوازم آرایش موقتی بودند و بنابراین خانم ها مجبور بودند همیشه لوازم آرایش به همراه داشته باشند و دائما آرایش خود را در آینه چک کنند. آرایش دائم انقلابی در عرصه آرایش و پیرایش بود.
تاتوی ابرو باعث شد که لوازم آرایش کنار بروند اما باز هم ظرافت و زیبایی طبیعی در تاتوی ابرو به چشم نمی خورد و به مرور زمان تغییر رنگ میداد. میکروبلیدینگ برترین تکنیک آرایش دائم ابرو توانست در این مبارزه پیروز شود. خطوط تاتو در میکروبلیدنیگ به صورت مویی و کرکی زیبایی بسیار طبیعی غیر قابل تشخیصی در آرایش ابرو به ارمغان آورد که خیال همه را راحت کرد.
در ادامه تصاویری از قبل و بعد میکروبلیدینگ ابرو برای شما به نمایش گذاشته شده تا زیبایی غیرقابل تشخیص این تکنیک را از نزدیک مشاهده کنید. همچنین علاقه مندان به آموزش میکروپیگمنتیشن و آموزش میکروبلیدینگ می توانند در دوره های آموزش آرایشگری هنرآموزان شرکت کنند تا این دوره را به صورت تخصصی یاد بگیرند.