فرم دادن به ابرو

فرم دادن به ابرو

فرم دادن به ابرو

انتخاب مدل ابروها تاثیر بسزایی در زیبایی چهره دارد و زیبایی چشمان را چند برابر می کند . انتخاب صحیح شکل فرم دادن به ابروها در میزان سن تاثیر گذار است و اگر فرم مناسبی برای مدل ابروها انتخاب کنید دیگر نیازی نیست آرایش غلیظی داشته باشید. بنابراین فرم دادن به ابرو از اهمیت بالایی برخوردار است.

مراحل فرم دادن به ابرو

در این مقاله مراحل فرم دادن به ابرو آموزش داده شده است. مداد ابرو را به صورت عمودی در مقابل چهره خود نگه دارید ، این خطوط تعیین خواهد کرد که ازیک جایی ابرو شما باید شروع شود. علامت گذاری به عنوان نقطه با مداد ابرو و تکرارآن برای چشم دیگر است.

فرم دادن به ابرو

تعیین محل قوس شما باید در اوج باشد بسیار مهم است که به سمت راست نگاه کنید صورت و چشمان شما باید به طور مستقیم به جلو در آینه نگاه کنند.

هر کجا که خط تقاطع ابروتان باشد، جایی است که قله قوس شما باید در مرز بالای ابرو باشد. همچنین این خط باید از چشم خود عبور کند، تعیین جایی که ابرو باید پایان یابد.

به شکل ابروها خطی را در امتداد لبه پایین ابروهای خود قرار دهید این ضخامت ابروها را تعیین می کند انحنای طبیعی ابروهای خود را بکشید.

ریزش ها را زیر خط و خارج از علامت هایی که ساخته اید قرار دهید. ابروهای شما باید در ضخیم ترین آنها در 1/4 – / 1/2 اینچ (0.5-1 سانتی متر) باشد. فقط موهای ریز و درشت را بکشید اگر کشیدن چیزی نیست، سعی کنید بدون آن شکل دهید.

شکل صورت خود را در نظر بگیرید. برای به حداقل رساندن یک چهره منحنی سومین قسمت بیرونی سوزن را به سمت بالای گوش قرار دهید. اگر صورت مربع است، آن را به سمت وسط گوش ببرید. این کمک می کند تا چهره را هموار کند.

فرم دادن به ابرو

اصلاح صورت خود را ممکن است متوجه شوید که موها در شکل ایده آل شما هستند ، برای تمیز کردن ظاهر خود از یک موچین ابرو استفاده کنید. با استفاده از یک براش ، موها را به سمت بالا بکشید. موها را فراتر از موی طبیعی خود ببرید.

نقاط ضخیم را با یک مداد ابرو پر کنید یک مداد را دو درجه تیره تر از موهای خود انتخاب کنید و همچنین اگرموهای شما تیره است مداد را دو درجه روشن تر انتخاب کنید.

فرم دادن به ابرو

دوره های آموزش اصلاح ابرو  و دیگر دوره های تخصصی در آموزشگاه آرایشگری زنانه هنر آموزان برگزار می شود.

اشتراک گذاری
Notify of
1 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments

متشکرم