لوگو آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان

فرم دادن به ابرو

فرم-دادن-به-ابرو
فهرست مطالب مقاله
  • فرم دادن به ابرو چیست؟
  • چگونه به ابرو های خود فرم بدهیم؟
  • حالت دادن به ابرو با دست

ابرو در زیبایی چهره نقش به سزایی دارد. به همین دلیل فرم دادن به ابرو و همچنین حالت دهی ابرو بسیار مهم است. ما در این مقاله روشی را آماده کرده ایم تا شما به راحتی بتوانید فرمی مناسب برای ابرو های خود پیدا کنید تا زیبایی خود را دو چندان کنید.

دوره های آموزش اصلاح ابرو  و دیگر دوره های تخصصی در آموزشگاه آرایشگری زنانه هنر آموزان برگزار می شود.

فرم دادن به ابرو

انتخاب مدل ابروها تاثیر بسزایی در زیبایی چهره دارد و زیبایی چشمان را چند برابر می کند . انتخاب صحیح شکل فرم دادن به ابروها در میزان سن تاثیر گذار است و اگر فرم مناسبی برای مدل ابروها انتخاب کنید دیگر نیازی نیست آرایش غلیظی داشته باشید. بنابراین فرم دادن به ابرو از اهمیت بالایی برخوردار است.

مراحل فرم دادن به ابرو

در این مقاله مراحل فرم دادن به ابرو آموزش داده شده است. مداد ابرو را به صورت عمودی در مقابل چهره خود نگه دارید ، این خطوط تعیین خواهد کرد که از یک جایی ابرو شما باید شروع شود. علامت گذاری به عنوان نقطه با مداد ابرو و تکرار آن برای چشم دیگر است.

فرم دادن به ابرو

تعیین محل قوس

قوس ابروی شما باید در اوج باشد بسیار مهم است که به سمت راست نگاه کنید صورت شما باید به طور مستقیم به جلو در آینه نگاه کنند.

هر کجا که خط تقاطع ابروتان باشد، جایی است که قله قوس شما باید در مرز بالای ابرو باشد. همچنین این خط باید از چشم خود عبور کند، تعیین جایی که ابرو باید پایان یابد.

[ghaleb][img][textlink][/textlink] [/ghaleb]

به شکل ابروها خطی را در امتداد لبه پایین ابروهای خود قرار دهید این ضخامت ابروها را تعیین می کند انحنای طبیعی ابروهای خود را بکشید.

ریزش ها را زیر خط و خارج از علامت هایی که ساخته اید قرار دهید. ابروهای شما باید در ضخیم ترین آنها در 1/4 – / 1/2 اینچ (0.5-1 سانتی متر) باشد. فقط موهای ریز و درشت را بکشید اگر کشیدن چیزی نیست، سعی کنید بدون آن شکل دهید.

شکل صورت خود را در نظر بگیرید. برای به حداقل رساندن یک چهره منحنی سومین قسمت بیرونی سوزن را به سمت بالای گوش قرار دهید. اگر صورت مربع است، آن را به سمت وسط گوش ببرید. این کمک می کند تا چهره را هموار کند.

فرم دادن به ابرو

اصلاح صورت خود را ممکن است متوجه شوید که موها در شکل ایده آل شما هستند ، برای تمیز کردن ظاهر خود از یک موچین ابرو استفاده کنید. با استفاده از یک براش ، موها را به سمت بالا بکشید. موها را فراتر از موی طبیعی خود ببرید.

نقاط ضخیم را با یک مداد ابرو پر کنید یک مداد را دو درجه تیره تر از موهای خود انتخاب کنید و همچنین اگرموهای شما تیره است مداد را دو درجه روشن تر انتخاب کنید.

فرم دادن به ابرو

حالت دادن به ابرو ها با استفاده از دست

برای حالت دادن به ابرو کافی است مراحل زیر را انجام دهید. در مقابل آینه بیاستید و ابرو خود را با انگشت خود بالا ببرید ،نگران نباشید اگر احساس می کنید کنترل این کار برای هردو ابرو سخت است این کار را تنها برای یک ابرو انجام دهید. و تمرکزتان را برروی یک ابرو قرار دهید ، به این ترتیب شما وقت لازم برای تمرین به هر دو ابرو را دارید.

حالت دادن به ابرو
دستان خود را برروی ابرو فشار دهید، اگر این کار را برای هردو ابرو تکرار می کنید از دست دیگری برای نگه داشتن ابروی دیگر استفاده کنید.

 حالت دادن به ابرو

این کار را تا زمانی که می خواهید ابروی شما بلند تر باشد انجام دهید این تمرین را برای 2-5 دقیقه هر روز انجام دهید.

ابرو را بالا نگه دارید پس از تمرین، اینبار شما میخواهید که اینکار را کاهش دهید دوباره این کار را برای هر 2 تا 5 دقیقه هر روز انجام دهید.

مقاله پیشنهادی : میکروبلیدینگ

قابل تصور است که بعضی افراد به راحتی نمیتوانند بدون استفاده از دست به عنوان یک راهنمایی این کار را انجام دهند. افرادی که قادر به انجام این کار هستند معمولا نیاز به آموزش خاصی دارند و این کار را زمانی میتوانید درست انجام دهید که کمی تلاش کنید.

هنگام تمرین مقابل آینه ایستاده، گاهی اوقات ممکن است ما احساس کنیم که حرکات صحیح را انجام می دهیم، اما زمانی که در آینه نگاه می کنید، ممکن است متوجه شوید که شما کاری انجام نداده اید.

 حالت دادن به ابرو

این تمرین را تا جایی انجام دهید که عضلات ابرو خود را گرم کنید.

5 دقیقه با تمرکز به بالا رفتن یک ابرو بدون استفاده از دستان خود که صرف کرده اید را انتخاب کنید. اکنون در مورد ابرو دیگر نگران نباشید فقط روی بالا رفتن آن تا جایی که میتوانید تمرکز کنید.

اینبار ابروی دیگر خود را پایین بیاورید و تلاش خود را برای بالا بردن ابروی بعدی قرار دهید.

5 دقیقه دیگر را صرف تلاش برای بالا بردن ابروی دیگر می کنید در حالی که ابروی دیگری را پایین می آورید .و این کار را چندین بار تکرار کنید تا ابرو به بالا بیاید.

هر روز تمرین کنید شما برای ساعت ها تمرین نمی کنید، اما باید هر روز تمرین کنید. اگر به طور منظم تمرین نکنید، نمیتوانید نتیجه خوبی از این کار بگیرید.

سعی کنید که دیگر ابرو را بالا ببرید. امیدوارم گذر زمان به تقویت عضلات ابرو باعث شود که روند سریعتر انجام شود اما اگر طول بکشد (ممکن است که این کار فراموش شود) پس در غیر اینصورت وقت خود را صرف این کار نکنید.

 حالت دادن به ابرو

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
مقالات مرتبط.
ماسک ورقه ای چیست
آموزش مراقبت و زیبایی پوست
مزایا و معایب ماسک ورقه‌ای

پوست اولین و بزرگ‌ترین سد دفاعی بدن است که توسط دیگران قابل مشاهده است و به همین دلیل از گذشته تا کنون داشتن پوستی سالم

میلیا چیست
آموزش پاکسازی پوست
میلیا چیست؟

بدون شک مراقبت از پوست اهمیت بسیار زیادی در زیبایی شما دارد، از طرفی پوست بیشتر در معرض خطر عوامل محیطی قرار دارد و آسیب‌های

انواع لک پوستی
آموزش پاکسازی پوست
انواع لک پوستی و نحوه درمان آن‌ها

این روزها جذابیت ظاهری یکی از عوامل تاثیرگذار بر روی روابط اجتماعی محسوب می‌شود که به المان‌های گوناگونی مانند نوع پوشش، آراستگی، پوست و مو

اشتراک گذاری
Notify of
1 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments

متشکرم

نام و شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.