لوگو آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان

ویدئوهای دوره آموزش براشینگ مو

دوره آموزش براشینگ در هنرآموزان

آموزش براشینگ مو یک اصل مهم در آرایشگری به مفهوم آراستن و نگهداري مو به منظور رعایت بهداشت گیسوان در جهت زیبایی و استفاده بهتر از محصولات آرایشی و بهداشتی مو براي مراقبت و حفظ سلامت گیسوان می باشد. به حالت دادن، صاف کردن و از بین بردن وزی و فری در موها ، براشینگ مو می گویند که شامل سه حالت شینیون براشینگ به رو ، براشینگ به زیر و براشینگ صاف می باشد. خانم ها برای رفتن به مهمانی ها و مراسم ها بدنبال سالن زیبایی با خدمات حرفه ایی زیبایی و مراقبت مو از جمله براشینگ مو هستند. سبک های مختلفی برای براشینگ مو با توجه به قد مو و مدل کوتاهی مو و یا فرم صورت وجود دارد که یک براشینگ کار باید متناسب با تخصص، دانش و سلیقه مشتری براشینگ مناسب را انتخاب نماید تا مشتری صورت جذاب تری داشته باشد و همچنین سبک موی متناسب با سلیقه مشتری باشد.
line

سر فصل های دوره براشینگ مو

چرا آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان؟

ارائه مدرک رسمی فنی حرفه ای

اساتید مجرب و ممتحن رسمی فنی حرفه‌ای

جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره

خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

مربی شینیون مو

بهاره ابوحمزه - مربی دوره آموزش براشینگ مو

دوره های ارائه شده توسط این مربی:

دوره آموزش بافت مو

توانایی شما پس از دوره براشینگ مو

پس از گذراندن دوره آموزش براشینگ مو، هنرجو با انواع براشینگ به رو ، براشینگ به زیر ، براشینگ برای صافی و … آشنا شده و مهارت و تخصص انتخاب مدل براشینگ را متناسب با فرم صورت مشتری و مدل کوتاهی مو یا رنگ مو وی فرا می گیرد. براشینگ مو یکی از خدمات پرطرفدار در سالن های زیبایی است که نیازی به هزینه اولیه و زمان طولانی ندارد. همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید برای کار خود تبلیغات انجام دهید و جذب مشتری بالایی داشته باشید.

لوازم و تجهیزات براشینگ مو

ابزار و وسایل دوره آموزش براشینگ مو شامل انواع برس های پیچ مخصوص براشینگ ، انواع سشوار حرفه ایی مخصوص براشینگ ، گیره و شانه تقسیم و انواع مواد نگه دارنده مو مانند تافت و موس ، اسپری دو فاز ، کرم مو و … می باشد.

هزینه دوره آموزش براشینگ مو

دوره خصوصی آموزش براشینگ مو
2,000,000 تومان 1,800,000
نام حرفهبراشینگ مو
مدت دوره4 ساعت 1 هفته
تعداد نفرات1-3
جزئیات جلسات2 جلسه 2-3 ساعته
دوره نیمه خصوصی آموزش براشینگ مو
1,500,000 تومان 1,400,000
نام حرفهبراشینگ مو
مدت دوره4 ساعت 1 هفته
تعداد نفرات3-8
جزئیات جلسات2 جلسه 2-3 ساعته

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

ارسال شماره تماس:

نمونه کار هنرجویان دوره براشینگ مو

line
سوالات متداول.
هزینه آموزش براشینگ مو در اواسط این صفحه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ایی ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.
مدت زمان آموزش براشینگ مو در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی یک هفته است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.
بله ، همه جلسات آموزش براشینگ به صورت عملی برگذار می شود .البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان زیر نظر مربی انجام می شود تا برای موهای مدل مشکلی پیش نیاید.
وسایل مورد نیاز برای آموزش براشینگ مو شامل انواع برس مو ، شانه تقسیم و گیره تقسیم ، انواع سشوار حرفه ای اسپرها و مواد حالت دهنده مو مانند اسپری دو فاز ، تافت ، موس ، کرم مو و …. می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.
بله ، برای این دوره و تمامی دوره های آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه می گردد.
بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.
بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.
مقالات آموزش براشینگ مو.
آموزش کوتاهی مو

50 ایده مدل موی مصری

مدل موی مصری، یکی از مدل‌های کوتاهی مو مخصوص خانم ها است که در تمام دنیا مورد استقبال قرار گرفته است. این مدل مو برگرفته

رنگ کردن موی سفید
آموزش رنگ مو

آموزش رنگ کردن موی سفید

همانطور که می‌دانید، بدن به مرور زمان و با افزیش سن؛ دچار تغییراتی می‌شود که بر روی ظاهر تاثیر گذاشته و به راحتی قابل رویت

نام و شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.