براشینگ مو شاخص

دوره آموزش براشینگ مو

آموزش براشینگ مو

آموزش براشینگ مو به مفهوم آراستن و نگهداري مو به منظور رعایت بهداشت گیسوان در جهت زیبایی و استفاده بهتر از محصولات آرایشی و بهداشتی مو براي مراقبت و حفظ سلامت گیسوان می باشد.آموزش براشینگ مو یک اصل مهم در آموزش آرایشگری است. اینکه هنرجویان بتوانند آموزش براشینگ مو را به درستی و بر اساس مد روز ببینند و از آموزش های خود در آرایشگاه استفاده کنند تا مشتری رضایت کامل داشته باشد هدفی است که هنرآموزان دنبال می کند. به حالت دادن و صاف کردن موها و از بین بردن وز و فر در موها ، براشینگ مو می گویند و شامل سه حالت شینیون براشینگ به رو ، براشینگ به زیر و براشینگ صاف می باشد.
امرزوه آراستگی و زیبایی موها از اهمیت بالایی برخوردار است، خانم ها برای رفتن به مهمانی ها و مراسم ها بدنبال سالن زیبایی با خدمات حرفه ایی زیبایی و مراقبت مو از جمله براشینگ مو هستند. سبک های مختلفی برای براشینگ مو با توجه به قد مو و مدل کوتاهی مو و یا فرم صورت وجود دارد که یک براشینگ کار باید متناسب با تخصص، دانش و سلیقه مشتری براشینگ مناسب را انتخاب نماید تا مشتری صورت جذاب تری داشته باشد و همچنین سبک موی متناسب با سلیقه مشتری باشد.
آموزشگاه هنر آموزان بستر مناسبی بر اساس بروزترین علم و متد شنیون برای هنرجویان خود فراهم می کند که هنرجو بتواند با گذراندن کارگاه های عملی و کسب تجربه و تخصص و با دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای وارد بازار کار شود.

مجوزهای آموزشگاه

هنرآموزان با مجوز رسمی سطح یک از سازمان فنی و حرفه ای کشور به فعالیت پرداخته و همواره در تلاش است تا هنرجویانی که در صدد کسب مدرک فنی حرفه ای هستند را با آمادگی کامل برای آزمون فنی حرفه ای آماده نماید. همچنین سایر مجوزهای اخذ شده توسط آموزشگاه را می توانید در صفحه زیر مشاهده کنید.

هنرآموزان در رسانه ها

هنرآموزان به عنوان یک آموزشگاه موفق در حوزه آموزش آرایشگری در رسانه های مختلفی به عموم مردم معرفی شده است. متن منتشر شده در هر یک از این رسانه ها را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید. همچنین در این صفحه هر یک از شبکه های اجتماعی هنرآموزان به خصوص شبکه های ویدئویی نمایش داده شده است.

چرا هنرآموزان؟

جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره

هنرآموزان امکانات خود را در اختیار هنرجویان حتی پس از اتمام دوره به جهت تمرین بیشتر قرار داده است. آمادگی 100% و خاطری آسوده از آزمون ، هدیه ما به شماست.

اساتید مجرب و به نام

اساتید هنرآموزان همگی از آرایشگران حرفه ای مشغول در بازار کار هستند و آماده اند تا علم و تجربه خود را با شما به اشتراک بگذارند.

ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای

مجموعه هنرآموزان از مجموعه تجهیزات به روز و کاملی بهره می برد که در اختیار کمتر آموزشگاهی در سطح کشور است.

دسترسی مناسب برای هنرجویان

دسترسی بسیار مناسب برای هنرجویان تهرانی و همچنین در اختیار قرار دادن امکانات خوابگاهی برای هنرجویان شهرستانی شرایط را جهت گذراندن دوره ای فوق العاده تسهیل کرده است.

برگزاری کارگاه و کلاسهای پشتیبانی

همچنین هنرجویان در کلوپ مخصوص آموزشگاه هنرآموزان عضو شده تا بتوانند پس از دوره ارتباط خود را با آموزشگاه حفظ کرده و اشکالات خود را برطرف کنند. ما به این پشتیبانی بی نظیر افتخار میکنیم.

دوره براشینگ مو

نحوه برگزاری کلاس آموزش براشینگ مو

کلاس های دوره آموزش براشینگ مو به دو صورت، خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین یک تا سه نفر، کلاس های نیمه خصوصی 3 تا 5 نفر و کلاس های گروهی از5 تا 15 نفر تشکیل می شود.

وجه تمایز آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان ماهسان با سایر آموزشگاه ها، برگزاری دوره های نیمه خصوصی با دریافت هزینه دوره بصورت عمومی می باشد. که این امر باعث افزایش بازدهی هنرجویان خواهد شد.

همچنین برای افراد شاغل و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها و روزهای تعطیل وجود دارد.

آنچه در دوره براشینگ فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش براشینگ مو، هنرجو با انواع براشینگ به رو ، براشینگ به زیر ، براشینگ برای صافی و … آشنا شده و مهارت و تخصص انتخاب مدل براشینگ را متناسب با فرم صورت مشتری و مدل کوتاهی مو یا رنگ مو وی فرا می گیرد.

رعايت بهداشت و ايمني
شناخت انواع برس های مخصوص براشینگ مو
شناخت انواع سشوار حرفه ای مخصوص براشینگ مو
شناخت انواع مواد حالت دهنده و نگه دارنده مو
آموزش تقسیم بندی مو با توجه به حجم مو
آموزش براشینگ به رو
آموزش براشینگ به زیر
آموزش براشینگ صاف و لخت

هزینه دوره آموزش براشینگ مو

ثبت نام اینترنتی = 5 درصد تخفیف!

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

دوره های تخفیفی ماهانه
{ 15 درصد تخفیف ویژه }

شهریه دوره عمومی


400,000 تومان

آموزش تئوری مباحث تخصصی
آموزش عملی به صورت حرفه ای
ابزار و تجهیزات آموزشی رایگان
مشاوره برای خرید تجهیزات
جلسات تمرین رایگان
پشتیبانی برای ورود به بازار کار
معرفی به آرایشگاه ها جهت کارآموزی
ثبت نام
تخفیف ویژه

شهریه دوره خصوصی


800,000 تومان

دوره های خصوصی 1 تا 3 نفره
کلاس های اخر هفته برای شاغلین
کلاس های تایم عصر برای شاغلین
دوره های فشرده برای ساکنین شهرستان
مشاوره برای خرید تجهیزات
جلسات تمرین رایگان
پشتیبانی برای ورود به بازار کار
ثبت نام
ابزار براشینگ مو

لوازم و تجهیزات براشینگ مو


ابزار و وسایل دوره آموزش براشینگ مو شامل انواع برس های پیچ مخصوص براشینگ ، انواع سشوار حرفه ایی مخصوص براشینگ ، گیره و شانه تقسیم و انواع مواد نگه دارنده مو مانند تافت و موس ، اسپری دو فاز ، کرم مو و … می باشد.


در این دوره آموزشی پک تجهیزات عمومی به صورت رایگان ارائه خواهد شد.
ویدئوی دوره آموزش براشینگ مو

در این دوره هنر جو ابتدا با انواع فرم صورت آشنا می شود و در می بابد که بهترین مدل براشینگ متناسب با فرم صورت چیست . سپس با انواع ابزار و موارد تخصصی برای براشینگ مو از جمله انواع برس های پیچ مخصوص براشینگ ، انواع سشوار حرفه ایی مخصوص براشینگ ، گیره و شانه تقسیم و انواع مواد نگه دارنده مو مانند تافت و موس ، اسپری دو فاز ، کرم مو و … آشنا می شود.

در ادامه هنرجو فرم های مختلف براشینگ مو متناسب با فد و مدل کوتاهی مو مشتری در انواع مدل های براشینگ به رو ، براشینگ به زیر ، براشینگ صافی مو و کرلی مو و … را خواهد آموخت. در آموزشگاه هنرآموزان هنرجویان بعد از سپری کردن کلاس های تئوری وارد کلاس ها و کارگاهی عملی می شوند و در این کارگاه های عملی تحت نظر مربی خود تجربه کسب می کنند و با فرایند کار آشنا می شوند و تخصص و مهارت کافی را کسب می کنند.

در نهایت بعد از اتمام دوره هنرجو با دریافت مدرک فنی حرفه ای به عنوان یک متخصص وارد بازار کار می شود که میتواند برای مشتریان خود خدمات انجام دهد و کسب درآمد داشته باشد.

دوره های آموزشی مرتبط

مجموعه آموزشگاه آرایشگری زنانه هنرآموزان ماهسان رشته ها و حرفه های بسیاری را به منظور آموزش برای هنرجویان ارائه می نماید.

لیست دوره های آموزشی مرتبط با این دوره و همچنین دوره های آموزشی پرطرفدار در ادامه ذکر شده است. به منظور مشاهده جزئیات هر یک از دوره های آموزشی بر روی دوره مورد نظر کلیک کنید.

گالری تصاویر براشینگ مو

مدل دوتایی بافت مو
مدل فانتزی شینیون مو
مدل شینیون مو عروس
مدل شینیون مو
رنگ مو

بازارکار دوره براشینگ مو

یکی از پرکاربرد ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی براشینگ مو می باشد. براشینگ مو در تمامی خدمات زیبایی و مراقبت مو از جمله کوتاهی مو ، رنگ مو ، شینیون مو و … کاربردی و الزامی است.
همواره خانم ها برای رسیدن به بهترین جلوه فرم موهای خود از لحاظ مدل کوتایه مو و مدل رنگ موهایشان نیاز به براشینگ مو دارند.از این رو براشینگ یکی از مهارت های الزامی برای یک آرایشگر موی حرفه ایی است و هر آرایشگاه زنانه ایی نیاز به همچین فرد حرفه ایی در این خصوص دارد.
هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

بازار کار دوره براشینگ مو

سوالات متداول

هزینه آموزش براشینگ مو در اواسط این صفحه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ایی ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.

مدت زمان آموزش براشینگ مو در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی یک هفته است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

وسایل مورد نیاز برای آموزش براشینگ مو شامل انواع برس مو ، شانه تقسیم و گیره تقسیم ، انواع سشوار حرفه ای اسپرها و مواد حالت دهنده مو مانند اسپری دو فاز ، تافت ، موس ، کرم مو و  …. می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

بله ، همه جلسات آموزش آموزش براشینگ به صورت عملی برگذار می شود .البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان زیر نظر مربی انجام می شود تا برای موهای مدل مشکلی  پیش نیاید.

له ، برای این دوره و تمامی دوره های آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه می گردد.

بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.

بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگذار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!