دوره آموزش کوتاهی ژورنالی


آموزش کوتاهی مو

آموزش کوتاهی ژورنالی (پیرایش موی زنانه از روی عکس) به مفهوم پیرایش و نگهداری مو به منظور رعایت بهداشت در جهت زیبایی، مراقبت و حفظ سلامت گیسوان می باشد. آموزش کوتاهی مو یک اصل مهم در آموزش آرایشگری است. اینکه هنرجویان بتوانند آموزش کوتاهی مو را به درستی و بر اساس مد روز ببینند و از آموزش های خود در آرایشگاه استفاده کنند تا مشتری رضایت کامل داشته باشد هدفی است که هنرآموزان دنبال می کند. دوره آموزش کوتاهی مو شامل دوره مبتدی و پیشرفته می باشد، در دوره مبتدی (آموزش کوتاهی مو) هنرجو با کوتاهی های پایه آشنا می شود و اصول صفر تا صد آن را فرا می گیرد. در دوره پیشرفته هنرجو با کوتاهی از روی عکس و تصویر (کوتاهی ژورنالی) آشنا می شود. یک کوپ کار حرفه ای باید به تمامی مدل های کوتاهی آشنایی داشته باشد. کوتاهی مو یکی از دلایل اصلی مراجعه خانم ها به سالن های زیبایی می باشد. بسیاری از خانم ها بدلیل اینکه فرصت کافی برای آراستگی موهای خود ندارند و نگهداری موهای بلند برایشان دشوار است ترجیح می دهند موهای کوتاهی داشته باشند. با توجه به تنوع مدل های کوتاهی، خانم ها بدنبال کوپ کاری هستند که علاوه بر داشتن تخصص کافی با مدل های جدید آشنایی داشته باشد. این هنر یک کوپ کار می باشد که دانش و تخصص خود را متناسب جدید ترین متدها کوتاهی بروز کند. هنرجو ابتدا باید دوره های مبتدی کوتاهی را بگذراند تا با پایه های کوتاهی آشنا شود سپس برای تکمیل کردن تخصص خود در دوره های پیشرفته کوتاهی مو ( آموزش کوتاهی ژورنالی ) شرکت کند. یکی از اصلی ترین خدماتی که باعث شناخته شدن و معروف شدن یک سالن زیبایی می شود کوتاهی مو می باشد، تمامی سالن های زیبایی به یک کوپ کار حرفه ای نیاز دارند که بتوانند مشتریان خود را حفظ کنند. آموزشگاه هنر آموزان بستر مناسبی بر اساس بروزترین علم و متد آموزش کوتاهی مو برای هنرجویان خود فراهم می کند که هنرجو بتواند با گذراندن کارگاه های عملی و کسب تجربه و تخصص و با دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای وارد بازار کار شود.


 

سرفصل دوره آموزش کوتاهی ژورنالی

(نام حرفه در فنی و حرفه ای: پیرایش موی زنانه از روی عکس)
اجراي تكنيك موهاي بلند از روي تصويراجراي تكنيك موهاي كوتاه از روي تصوير
الگو سازي مدل ها بر روي مانكنپيتاژ كردن مو از روي عكس
فرم دهي موبراشینگ مو
اجراي تكنيك موهاي بلند از روي تصويراجراي تكنيك موهاي كوتاه از روي تصوير

پیش نیاز دوره آموزشی: آموزش کوتاهی مو

آنچه در دوره کوتاهی ژورنالی فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش کوتاهی ژورنالی، هنرجو با انواع براشینگ مو، کوتاهی های پایه کوتاهی با قیچی پیتاژ و تیغ، کوتاهی با زاویه های مختلف، کوتاهی با شانه و قیچی، کوتاهی با ماشین مو زنی، کوتاهی از روی تصویر و ... آشنا شده و مهارت و تخصص کوتاهی را متناسب با متد جدید فرا میگیرد.

نحوه برگزاری کلاس آموزش کوتاهی ژورنالی

کلاس های دوره آموزش کوتاهی مو به دو صورت، خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین یک تا سه نفر و کلاس های گروهی از3 تا 15 نفر تشکیل می شود. همچنین برای افراد شاغل و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل وجود دارد.

لوازم و تجهیزات دوره کوتاهی ژورنالی


ایزار و وسایل دوره آموزش کوتاهی مو شامل مواد فرم دهنده مو، فیکساتور، اسپری دو فاز، پيش بند يكبار مصرف، شامپو، نرم كننده مو، حوله يكبار مصرف، پیش بند ضد آب، تيغ ، قيچي معمولی، قيچي پیتاژ، برس گرد، كليپس، شانه، آبپاش، موپران، سشوار دستي می باشد.

نکته: در این دوره آموزشی پک تجهیزات عمومی به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

آشنایی با بازار کار کوتاهی ژورنالی

یکی از پرکاربرد ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی کوتاهی مو می باشد. باتوجه به اینکه کوتاهی مو نیاز به مهارت و تخصص دارد، خانم ها ترجیح می دهند نزد کوپ کار حرفه ای بروند. خانم ها فقط به دلیل بلند شدن بیش از اندازه موهای خود یا موخوره به کوپ کار مراجعه نمی کنند بلکه ممکن است فرصت کافی برای آراستگی موهای خود نداشته باشند و یا حتی به خاطر مد روز به کوپ کار مراجعه کنند. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

هزینه دوره آموزشی کوتاهی ژورنالی


شهریه دوره عمومی: 900,000 تومان

شهریه دوره خصوصی: 1,350,000 تومان

درخواست تماس برای مشاوره تلفنی * با ثبت نام اینترنتی از 5 درصد تخفیف بیشتر بهره مند شوید *
 
هنرآموزان

دوره های آموزشی مرتبط با آموزش کوتاهی ژورنالی

مجموعه آموزشگاه آرایشگری زنانه هنرآموزان رشته ها و حرفه های بسیاری را به منظور آموزش برای هنرجویان ارائه می نماید. لیست دوره های آموزشی مرتبط با این دوره و همچنین دوره های آموزشی پرطرفدار در ادامه ذکر شده است. به منظور مشاهده جزئیات هر یک از دوره های آموزشی بر روی دوره مورد نظر کلیک کنید.
 

آدرس: تهران، میدان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، کوچه راهنما، پلاک۲، واحد ۳
تلفن ثابت: ۰۲۱۶۶۴۰۷۶۱۱
شماره موبایل: ۰۹۳۷۶۸۹۳۱۵۸
نکته بسیار مهم: با ثبت نام اینترنتی 5% تخفیف بگیرید

 

ارتباط با هنرآموزان


 
هنرآموزان

درباره آموزش کوتاهی ژورنالی

در دوره ی آموزشی کوتاهی ژورنالی (کوتاهی از روی عکس و تصویر)، ابتدا هنرجو با فرم های مختلف صورت و آماده سازی موها قبل از کوتاهی آشنا شده، پیش نیاز دوره آموزش کوتاهی ژورنالی، دوره آموزش کوتاهی مو (دوره مبتدی) می باشد. در مراحل بعدی هنر جو با انواع مدل کوتاهی مو از روی عکس و تصویر که شامل مدل کارتیه، کرنلی فانتزی و ... می باشد، آشنا می شود. در این دوره هنر جو با نحوه کار کردن با قیچی پیتاژ آشنا می شود و در نهایت هنرجو با براشینگ مخصوص کوتاهی آشنا می شود. همچنین در آموزشگاه هنر آموزان هنرجویان فرا میگیرند که کوتاهی متناسب با فرم صورت هر فرد را به درستی انتخاب کنند، همچنین آموزشگاه هنر آموزان هنرجویان را با نحوه مشورت دادن به مشتری آشنا می کند تا کوپ کار بتواند با استفاده از تخصص و سلیقه مشتری کوتاهی زیبا و مرتبی ارائه دهد. در آموزشگاه هنرآموزان هنرجویان بعد از سپری کردن کلاس های تئوری وارد کلاس ها و کارگاهی عملی می شوند و در این کارگاه های عملی تحت نظر مربی خود تجربه کسب می کنند و با فرایند کار آشنا می شوند و تخصص و مهارت کافی را کسب می کنند. در نهایت بعد از اتمام دوره هنرجو به عنوان یک متخصص وارد بازار کار می شود که میتواند برای مشتریان خود خدمات انجام دهد و کسب درآمد داشته باشد.

در ادامه چند مقاله منتخب از مقالات تهیه شده توسط تیم هنرآموزان ذکر شده است، همچنین می توانید به جهت مشاهده تمامی مقالات و یا فیلم های آموزشی بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

مشاهده لیست مقالات آموزشی مشاهده لیست فیلم های آموزشی
2019-10-23
آموزش رنگ مو آمبره

آموزش رنگ مو آمبره در منزل

چگونه موهای خود را آمبره کنیم رنگ مو آمبره یکی از سبک های جدید رنگ […]
2019-10-20
صاف کردن مو با روش های خانگی

صاف کردن مو در خانه

صاف کردن مو موی صاف یکی دیگر از عوامل تأثیر گذار بر زیبایی است. موهای […]
2019-09-04
ریباندینگ مو

ریباندینگ مو

ریباندینگ مو چیست ؟ ریباندینگ یا نانو ریباندینگ به صاف کردن دائمی مو با استفاده […]
2018-11-04
هیدارته کردن مو

هیدراته کردن مو خشک

هیدراته کردن مو هیدراته کردن مو روش مناسب و تأثیر گذاری برای رفع خشکی و […]
 

پرسش و پاسخ پیرامون دوره کوتاهی ژورنالی

1مدت زمان دوره آموزش کوتاهی مو ژورنالی چقدر است؟
مدت زمان آموزش کوتاهی مو ژورنالی در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی یک ماه است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.
2هزینه آموزش کوتاهی مو ژورنالی چقدر است ؟
هزینه آموزش کوتاهی مو ژورنالی در این صفحه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ایی ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.
3آیا آموزش کوتاهی مو بر روی موی واقعی انجام می شود؟
توصیه می شود در ابتدا آموزش کوتاهی مو ژورنالی بر روی مولاژ مخصوص کوتاهی انجام شود سپس بر روی موی طبیعی تمرین شود.
4آیا وسایل خاصی برای آموزش کوتاهی مو ژورنالی نیاز است؟
وسایل مورد نیاز برای آموزش کوتاهی مو ژورنالی شامل قیچی های مخصوص کوتاهی و پیتاژ ، شانه و آبپاش ، پیشبند مخصوص کوتاهی و پیشبند استاد کار ، تیغ پیتاژ و ماشین اصلاح می باشد که در دوره ی آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.
5آیا مدرک معتبر فنی و حرفه ای برای این دوره ارائه می شود؟
بله ، برای این دوره و تمامی دوره های آموزشگاه هنرآموزان مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه می گردد.
6تفاوت دوره آموزش کوتاهی مو ژورنالی با دوره آموزش کوتاهی مو در چیست؟
دوره آموزش کوتاهی مو جهت آموزش اصول پایه آرایشی و قواعد اصلی می باشد و متناسب برای افراد مبتدی است که هیچ سررشته ایی از پیرایش ندارند. اما آموزش کوتاهی ژورنالی اصول تخصصی پیرایش با استفاده از ابزار حرفه ایی کوتاهی مو مثل قیچی پیتاژ و تیغ اصلاح می باشد و مهارت کوتاهی انواع مدل مو بر اساس عکس را کسب خواهید کرد.

14 دیدگاه ها

 1. سهیلا اسدی گفت:

  آیا وسایل آموزش کوتاهی مو را باید خودمان خریداری کنیم؟؟؟

  • در طول دوره های آموزشی تمام وسایل کوتاهی مو اعم از انواع قیچی ، شانه ، پیشبند و روپوش ، تیغ و ماشین اصلاح و …. از طرف آموزشگاه در اختیاز هنرجویان قرار خواهد گرفت . همچنین اگر مایل باشید می توانید پس از اتمام کلاس ها وسایل مورد نیاز را تمرین تا روز آزمون یا برای ورود به بازار کار از فروشگاه داخل آموزشگاه خریداری بفرمایید.

 2. مریم مصطفایی گفت:

  پس از گذراندن این دوره می توانیم با توجه به عکس ژورنال مدل کوتاهی بزنیم

  • بله . هنرجویان پس گذراندن دوره آموزش کوتاهی مو پایه در دوره کوتاهی مو ژورنالی میاموزند که با توجه به عکس و مدل های داخل ژورنال موی مشتری را کوتاه نمیایند. کوتاهی ژورنالی متود های ترکیبی کوتاهی مو پایه و تکنیک های ژورنالی است که هنرجویان را تبدیل به پیرایشگر موی حرفه ایی می کند

 3. zahra گفت:

  آیا حتما باید دوره کوتاهی مو پایه را برای گذراندن این دوره بگذرانیم؟

 4. ناشناس گفت:

  آیا براشینگ مو نیز در این دوره آموزش داده می شود؟

 5. سارا حیدری گفت:

  برای آموزش کوتاهی مو کودک هم دوره دارید؟

 6. bahari گفت:

  آموزشگاه شما چه دوره های دیگه ایی برای مو ارایه می دهد؟

 7. تارا رضایی گفت:

  چند مدل کوتاهی مو ژورنالی در این دوره آموزش داده می شود؟

  • با سلام در دوره آموزش کوتاهی ژورنالی تقریبا 9 مدل از انواع مدل های ژورنالی آموزش داده میشود هرچند که پس از اتمام این دوره می توانید کلیه مدل های ژورنالی موجود تا به امروز را برای مشتریان خود با توجه به آموخته های این دوره به صورت ترکیبی بدون آموزش قبلی پیرایش کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


بستن
برگشت به بالا