شاخص-طراحی-با-حنا
آموزش طراحی با حنا

دوره آموزش طراحی با حنا

امروزه با افزایش طرح ها و نقش های مختلف حنا و شباهت بسیار نزدیک آن با طرح های تاتو افراد ترجیح می دهند از حنا برای طراحی استفاده کنند، در این صورت پوست کمتر مورد آسیب قرار گرفته و همچنین هزینه های طراحی پائین می آید. از این رو طراحی حنا مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته و بازار قابل قبولی برای آن پیش بینی می گردد. هنرآموزان جدیدترین طرح ها و متدها را به جهت آموزش طراحی با حنا بر روی بدن ارائه می دهد.

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان برای صرفه جویی در هزینه های هنرجویان دوره های مبتدی و پیشرفته را تنها با پرداخت هزینه یک دوره برگزار می کند.

ویدئوی دوره آموزش طراحی با حنا

نحوه برگزاری کلاس آموزش طراحی با حنا

کلاس های دوره آموزش طراحی با حنا به صورت خصوصی ، نیمه خصوصی و عمومی برگزار می شود. تعداد نفرات کلاس های خصوصی 1 تا 3 نفر، کلاس های نیمه خصوصی 3 تا 5 نفر و کلاس های عمومی از 5 تا 15 نفر تشکیل می شود.
امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته برای هنرجویان شاغل و در اختیار قرار دادن خوابگاه برای افرادی که از شهرستان تشریف می آورند از دیگر مزایای آموزشگاه هنرآموزان است.

لوازم و تجهیزات طراحی با حنا

ابزار و وسایل آموزش طراحی با حنا شامل اپيلكاتور، شابلون پلاستيكی، قلم مو پلاستيكی، كاسه پلاستيكی متوسط، شابلون كاغذ، ژورنال تصاوير با طراح هاي مختلف، پنبه ، الكل، دستمال مرطوب، قیف، حنا و … می باشد.

حنای دست و پا

سر فصل دوره آموزش طراحی با حنا


رعايت بهداشت و ايمنی
آماده كردن و ساختن مواد مصرفی
تميز كردن پوست
زدن مواد بر روی بدن
ايجاد طرح روی بدن
خشك كردن طرح حنا
طراحی با قیف

توانایی شما پس از دوره طراحی با حنا

پس از شرکت در دوره های آموزش طراحی با حنا هنرجو با انواع طرح های حنا، کار کردن با قلم و شابلون و… آشنا شده و مهارت و تخصص طراحی را متناسب با متد جدید فرا می گیرد.
همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید برای کار خود تبلیغات انجام دهید و جذب مشتری بالایی داشته باشید.

هزینه دوره طراحی با حنا

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان دوره های عمومی را با ظرفیت دوره نیمه خصوصی برگزار می کند.

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

دوره نیمه خصوصی آموزش طراحی با حنا

نام حرفه طراحی با حنا
مدت دوره 8 ساعت 2 هفته
تعداد نفرات 3-8
هزینه دوره 1,200,000 تومان 1,800,000
جزئیات جلسات 4 جلسه 2 ساعته

دوره خصوصی آموزش طراحی با حنا

نام حرفه طراحی با حنا
مدت دوره 8 ساعت 2 هفته
تعداد نفرات 1-3
هزینه دوره 1,200,000 تومان 2,200,000
جزئیات جلسات 4 جلسه 2 ساعته

گالری تصویر و ویدئو
دوره آموزش طراحی با حنا

مدل طراحی با حنا مچ پا
طراحی با حنا قرمز
طراحی با حنا
طراحی با حنا مچ پا

برای شما عزیزی که از صفحه دوره آموزش طراحی با حنا دیدن کردی یک پیشنهاد خوبم داریم.
مطمئن هستیم که دیدن دوره های آموزشی مرتبط با این دوره برای شما سودمنده. پس لطفا وارد دوره های آموزشی مرتبط با این دوره که در ادامه اومده بشو و یک بررسی کوتاه هم از اونها داشته باش.

چرا هنرآموزان را انتخاب کنیم ؟

دارای مجوز سطح یک سازمان فنی و حرفه ای
هزینه کلاس قطعی ، واقعی و به صرفه
جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره
برگزاری کارگاه و کلاس های پشتیبانی
ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای
اساتید مجرب و به نام
برگزاری کلاس در ایام تعطیل
دسترسی مناسب برای هنرجویان
فراهم کردن خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

سوالات متداول

هزینه آموزش طراحی با حنا در اواسط این برگه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ای ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.

مدت زمان آموزش طراحی با حنا در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی یک ماه است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

بله ، همه جلسات آموزش طراحی با حنا به صورت عملی برگزار می شود. البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان زیر نظر مربی انجام می شود تا برای پوست مدل مشکلی پیش نیاید.

وسایل طراحی با حنا شامل انواع حنا، قیف و قلم های مخصوص، زیر انداز و حوله ، دستکش و شابلون و …. می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

بله ، برای این دوره و تمامی دوره های آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه می گردد.

دوره آموزش طراحی با حنا برای طراحی بر روی سطح پوست است که فقط با حنا انجام می شود و بعد از دو هفته تا یک ماه در اثر شستشو از سطح پوست پاک می شود. اما دوره آموزش میکروپیگمنتیشن ، آموزش آرایش دائم با رنگ مخصوص تاتو است که از طریق سوزن تاتو و دستگاه های برقی به زیر سطح پوست نفوذ می کند و معمولا در حدود دو سال به بالا ماندگاری دارد.

بله. بعد از گرفتن مدرک فنی حرفه ای، میتونید کسب و کار خودتون رو راه بندازید.

بله شما در دوره طراحی با حنا ، اصول و پایه طراحی را آموزش می بینید. بعد از آن شما قادر خواهید بود هر طرحی را با حنا بزنید.

بعد از اتمام دوره شما مدرک فنی حرفه ای طراحی با حنا را دریافت می کنید.

بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگزار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.

بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.