لوگو آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان

ویدئوهای دوره آموزش طراحی با حنا

دوره آموزش طراحی با حنا در هنرآموزان

امروزه با افزایش طرح ها و نقش های مختلف حنا و شباهت بسیار نزدیک آن با طرح های تاتو افراد ترجیح می دهند از حنا برای طراحی استفاده کنند، در این صورت پوست کمتر مورد آسیب قرار گرفته و همچنین هزینه های طراحی پائین می آید. از این رو طراحی حنا مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته و بازار قابل قبولی برای آن پیش بینی می گردد. هنرآموزان جدیدترین طرح ها و متدها را به جهت آموزش طراحی با حنا بر روی بدن ارائه می دهد.
line

سر فصل های دوره طراحی با حنا

چرا آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان؟

ارائه مدرک رسمی فنی حرفه ای

اساتید مجرب و ممتحن رسمی فنی حرفه‌ای

جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره

خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

مهناز محمدی

سهیلا گلپایگانی- مربی دوره آموزش طراحی با حنا

دوره های ارائه شده توسط این مربی:

دوره آموزش بافت مو

توانایی شما پس از دوره طراحی با حنا

پس از شرکت در دوره های آموزش طراحی با حنا هنرجو با انواع طرح های حنا، کار کردن با قلم و شابلون و… آشنا شده و مهارت و تخصص طراحی را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید برای کار خود تبلیغات انجام دهید و جذب مشتری بالایی داشته باشید.

لوازم و تجهیزات طراحی با حنا

ابزار و وسایل آموزش طراحی با حنا شامل اپيلكاتور، شابلون پلاستيكی، قلم مو پلاستيكی، كاسه پلاستيكی متوسط، شابلون كاغذ، ژورنال تصاوير با طراح هاي مختلف، پنبه ، الكل، دستمال مرطوب، قیف، حنا و … می باشد.

هزینه دوره آموزش طراحی با حنا

دوره خصوصی آموزش طراحی با حنا
7,200,000 تومان 2,200,000
نام حرفه طراحی با حنا
مدت دوره 8 ساعت 2 هفته
تعداد نفرات 1-3
جزئیات جلسات 4 جلسه 2 ساعته
دوره نیمه خصوصی آموزش طراحی با حنا
5,000,000 تومان 1,800,000
نام حرفه طراحی با حنا
مدت دوره 8 ساعت 2 هفته
تعداد نفرات 3-8
جزئیات جلسات 4 جلسه 2 ساعته

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

ارسال شماره تماس:

نمونه کار هنرجویان دوره طراحی با حنا

line
سوالات متداول.
هزینه آموزش طراحی با حنا در اواسط این برگه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ای ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.
مدت زمان آموزش طراحی با حنا در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی یک ماه است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.
بله ، همه جلسات آموزش طراحی با حنا به صورت عملی برگزار می شود. البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان زیر نظر مربی انجام می شود تا برای پوست مدل مشکلی پیش نیاید.
وسایل طراحی با حنا شامل انواع حنا، قیف و قلم های مخصوص، زیر انداز و حوله ، دستکش و شابلون و …. می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.
بله ، برای این دوره و تمامی دوره های آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه می گردد.
دوره آموزش طراحی با حنا برای طراحی بر روی سطح پوست است که فقط با حنا انجام می شود و بعد از دو هفته تا یک ماه در اثر شستشو از سطح پوست پاک می شود. اما دوره آموزش میکروپیگمنتیشن ، آموزش آرایش دائم با رنگ مخصوص تاتو است که از طریق سوزن تاتو و دستگاه های برقی به زیر سطح پوست نفوذ می کند و معمولا در حدود دو سال به بالا ماندگاری دارد.
بله شما در دوره طراحی با حنا ، اصول و پایه طراحی را آموزش می بینید. بعد از آن شما قادر خواهید بود هر طرحی را با حنا بزنید.
آخرین مقالات.
تاتو با حنا

آموزش تاتو با حنا در خانه

مراحل طراحی تاتو با حنا چیست ؟ چگونه حنا را برای طراحی آماده کنیم ؟ روش انتقال طرح تاتو روی پوست چگونه است ؟ مدت

اشتراک گذاری
Notify of
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
نام و شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.