دوره آموزش طراحی با حنا


آموزش کوتاهی مو

طراحی با حنا بر روی بدن یکی از هنرهایی است که علاوه بر اینکه تا حدودی خواسته افراد از تتو و طراحی بر روی بدن را بر آورده می سازد به سلامتی پوست نیز کمک می کند. استفاده از طراحی های زیبا با حنا بر روی بدن این امکان را دارد که پس از مدتی و بدون دردسر طرح حنای خود را تغییر داده و از طرح دیگری استفاده کنید. نکته مهم دیگر اینکه طراحی با حنا علاوه بر مراسمات و دورهمی ها به صورت روز مره نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد.همچنین امروزه با افزایش طرح ها و نقش های مختلف حنا و شباهت بسیار نزدیک آن با طرح های تاتو افراد ترجیح می دهند از حنا برای طراحی استفاده کنند، در این صورت پوست کمتر مورد آسیب قرار گرفته و همچنین هزینه های طراحی پائین می آید. از این رو طراحی حنا مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته و بازار قابل قبولی برای آن پیش بینی می گردد. هنرآموزان جدیدترین طرح ها و متدها را به جهت آموزش طراحی با حنا بر روی بدن ارائه می دهد.


 

سرفصل دوره آموزش طراحی با حنا

(نام حرفه در فنی و حرفه ای: طراحی با حنا)
رعايت بهداشت و ايمنيآماده كردن وساختن مواد مصرفي
تميز كردن پوستزدن مواد بر روی بدن
ايجاد طرح روي بدنخشك كردن طرح حنا
طراحی با شابلونطراحی با قیف

پیش نیاز دوره آموزشی طراحی با حنا: ندارد

آنچه در آموزشگاه طراحی با حنا فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش طراحی با حنا، هنرجو با انواع طرح های حنا، کار کردن با قلم و شابلون و... آشنا می شود و مهارت و تخصص طراحی را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. سپس با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای می تواند وارد بازار کار شود.

نحوه برگزاری دوره طراحی با حنا

کلاس های دوره آموزش طراحی با حنا به دو صورت، خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین یک تا سه نفر و کلاس های گروهی از3 تا 15 نفر تشکیل می شود. همچنین برای افراد شاغل و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل وجود دارد.

لوازم و تجهیزات دوره طراحی با حنا


ابزار و وسایل دوره آموزش طراحی با حنا شامل اپيلكاتور، شابلون پلاستيكي، قلم مو پلاستيكي، كاسه پلاستيكي متوسط، شابلون كاغذ، ژورنال تصاوير با طراح هاي مختلف، پنبه ، الكل، دستمال مرطوب، قیف، حنا. و ... می باشد.
نکته: در این دوره آموزشی پک تجهیزات عمومی به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

آشنایی با بازار کار طراحی با حنا

یکی از پرکاربرد ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی طراحی با حنا می باشد. امروزه خانم ها برای داشتن طرح های خاص با توجه به نوع لباسی که در مجالس استفاده می کنند بدنبال یک سالن زیبایی هستند که به طراحی با حنا تسلط داشته باشند. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

هزینه دوره آموزشی طراحی با حنا


شهریه دوره عمومی: 500,000 تومان

شهریه دوره خصوصی: 750,000 تومان

درخواست تماس برای مشاوره تلفنی * با ثبت نام اینترنتی از 5 درصد تخفیف بیشتر بهره مند شوید *
 
هنرآموزان

دوره های آموزشی مرتبط با طراحی با حنا

مجموعه آموزشگاه آرایشگری زنانه هنرآموزان رشته ها و حرفه های بسیاری را به منظور آموزش برای هنرجویان ارائه می نماید. لیست دوره های آموزشی مرتبط با این دوره و همچنین دوره های آموزشی پرطرفدار در ادامه ذکر شده است. به منظور مشاهده جزئیات هر یک از دوره های آموزشی بر روی دوره مورد نظر کلیک کنید.
 

آدرس: تهران، میدان انقلاب، خیابان 16 آذر، کوچه راهنما، پلاک2، واحد 3
تلفن ثابت: 02166407611
شماره موبایل: 09376893158
نکته بسیار مهم: با ثبت نام اینترنتی 5% تخفیف بگیرید

 

ارتباط با هنرآموزان


 
هنرآموزان

درباره آموزش طراحی با حنا

در این دوره هنر جو ابتدا با استفاده صحیح از قلمو، انواع طرح ها، ایجاد طرح با استفاده از قیف یا قلم بر روی دست، استفاده از شابلون، آماده سازی مواد حنا، نحوه کار کردن با اپلیکاتور و ... آشنا می شود. در ادامه هنرجو نسبت تركيب مواد مصرفي، نسبت تركيب مواد افزودني، زمان مناسب نگهداري مواد، مراقبت های بعد از طراحی با حنا و ... آموزش می بینید. در آموزشگاه هنرآموزان هنرجویان بعد از سپری کردن کلاس های تئوری وارد کلاس ها و کارگاهی عملی می شوند و در این کارگاه های عملی تحت نظر مربی خود تجربه کسب می کنند و با فرایند کار آشنا می شوند و تخصص و مهارت کافی را کسب می کنند. در نهایت بعد از اتمام دوره هنرجو با دریافت مدرک فنی حرفه ای به عنوان یک متخصص وارد بازار کار می شود که میتواند برای مشتریان خود خدمات انجام دهد و کسب درآمد داشته باشد.

در ادامه چند مقاله منتخب از مقالات تهیه شده توسط تیم هنرآموزان ذکر شده است، همچنین می توانید به جهت مشاهده تمامی مقالات و یا فیلم های آموزشی بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

مشاهده لیست مقالات آموزشی مشاهده لیست فیلم های آموزشی
۱۳۹۷-۰۵-۱۸
طراحی دست با حنا

طراحی دست با حنا

طراحی دست با حنا در منزل استفاده از حنا برای طراحی پوست بدن یکی از […]
۱۳۹۷-۰۵-۱۸
تاتو با حنا

مراحل تاتو با حنا در منزل

مراحل تاتو با حنا تاتو با حنا یکی از زیباترین و بی خطرترین روش های […]
۱۳۹۷-۰۵-۱۷
انتقال طرح با حنا

انتقال طرح با حنا بر روی پوست بدن

انتقال طرح با حنا به پوست بدن امروزه انتقال طرح با حنا بر روی پوست، […]
۱۳۹۷-۰۵-۱۷
طراحی کف دست با حنا

طراحی کف دست با حنا هندی

روش طراحی کف دست با حنا هندی حنا جایگزین موقتی برای تاتو شده و افراد […]
 

پرسش و پاسخ پیرامون دوره طراحی با حنا

1بعد از گذروندن دوره، هر طرحی رو میتونیم بزنیم ؟
بله شما در دوره طراحی با حنا ، اصول و پایه طراحی را آموزش می بینید. بعد از آن شما قادر خواهید بود هر طرحی را با حنا بزنید.
2بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟
بعداز اتمام دوره شما مدرک فنی حرفه ای طراحی با حنا را دریافت می کنید.
3آیا میتونم کسب و کار خودمو راه بندازم؟
بله. بعد از گرفتن مدرک فنی حرفه ای، میتونید کسب و کار خودتون رو راه بندازید.
4من شاغل هستم ، میتونم در دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگذار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.
5من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.
برگشت به بالا