نازک کردن ابرو

آموزش نازک کردن ابرو

آموزش نازک کردن ابرو

گاهی اوقات ممکن است  شما با داشتن ابروهای پر پشت طبیعی، خشن و عصبی به نظر برسید. اما شما فرد خوش شانسی هستید زیرا برداشتن و اصلاح موهای ابروها بسیار آسان تر از رشد آنهاست. اگر شما بخواهید که ابروی خود را نازک کنید در ابتدا می بایست با اصلاح طول اضافی آن را بگیرید. سپس آنها را شکل دهيد و بکشيد به طوری که ظریف تر به نظر رسند. اگر نمی خواهید تغییرات زیادی در ابروتان ایجاد کنید، آرایش کنید تا آنها نازک تر و بهتر دیده شوند. در این مقاله به آموزش نازک کردن ابرو پرداخته شده است.

 روش اول: اصلاح ابرو و نازک کردن ابرو

 •  ابروهای خود را بالا ببرید ، از یک شانه ریز دندانه استفاده کنید و با آن کل موهای ابرو خود را به سمت بالای پیشانی بکشید. اینکار به شما کمک می کند که موهای بیش از حد بلند را کوتاه کنید.

نازک کردن ابرو

 •  شانه را در خط بالایی ابرو نگه دارید. بعد از اینکه با شانه موهای ابرو را به طرف بالا کشیدید. شانه را در همان حالت نگه داشته و هر مویی که از شانه بیرون زده را کوتاه کنید.

نازک کردن ابرو

 • موی بلندتر از خط ابرو را با قیچی تمیز و مرتب کنید. با استفاده از برش های کوچک قیچی نوک موهایی که از شانه بیرون زده را اصلاح و مرتب کنید.

نازک کردن ابرو

 1. اگر شما در کوتاه کردن ابروها مهارت ندارید، با کوتاه کردن خیلی کم شروع کنید. سپس ابرو را به طرف خواب آن شانه بزنید.  اگر موهای ابرو بیش از حد بلند بود، ابروی خود را دوباره شانه کنید و یک مقدار بسیار کم را کوتاه کنید.
 2. ابروهای شما باید طبیعی به نظر برسند نه اینکه بیش از حد بلند باشند.
جشنواره ویژه ماه رمضان هنرآموزان
فرصت استثنایی
دوره آموزش لایو لیفت و لمینت
1400.02.09 پنج شنبه
با 60 درصد تخفیف
500 هزار تومان 850 هزار تومان
دوره های تخفیفی

روش دوم: اصلاح فرم ، برداشتن ابرو و نازک کردن ابرو

 • شستن صورت

قبل از برداشتن ابرو ، صورت خود را با شوینده مورد نظر و آب گرم بشویید تا پوست صورت شما تمیز شود. این کار به فولیکول مو اجازه استراحت می دهد و باعث می شود موها راحتتر برداشته شوند. برای پاک کردن رطوبت صورت خود آن را با یک حوله تمیز خشک کنید.

نازک کردن ابرو

 • مالیدن ژل

مالیدن ژل خارش به ابروها. برداشتن ابروها می تواند دردناک باشد ، برای تسکین درد آن ، کمی از ژلی مانند ژل Baby Orajel Teething Gel را بر روی نوک انگشتتان ریخته و سپس به قسمتی که موهای آن برداشته می شود بزنید و ماساژ دهید.

نازک کردن ابرو

 • موهای زائد زیر ابرو

موهای زائد زیر کمان ابرو خود را بردارید. یک سر شانه را به صورت عمودی بالای مرکز بینی نگه دارید. برای پیدا کردن قوس ابروی خود، سر دیگر شانه را به طور مایل حرکت دهید تا زمانی که شانه با لبه خارجی از چشم شما همپوشانی داشته باشد.

محکم با انگشتان دست خود پوست زیر کمان ابروی خود را بکشید تا درد برداشتن موهای آن قسمت کمتر شود. برای داشتن یک ابروی نازک تر و آرایش شده ، از موچین استفاده کنید و موها را در جهت رشد آن بردارید.

نازک کردن ابرو

 • موهای بین دو ابرو

موهای ظریف و نازک بین دو ابرو را بردارید. یک شانه را به طور عمودی در کنار بینی خود نگه دارید. شما ممکن است بخواهید که خط ابرویتان از جایی شروع شود که شانه با خط استخوان پیشانی منطبق شده است. موهای بین ابروهای خود را با موچین بردارید تا ابروهای شما پرپشت و ضخیم به نظر نرسند.

نازک کردن ابرو

 • موهای زائد انتهای ابرو

موهای زائد انتهای ابرو را بردارید. یک سر انتهایی شانه را در وسط بینی قرار دهید و سر دیگر شانه را به طور مایل حرکت دهید تا جایی که شانه با گوشه خارجی چشم منطبق باشد. این باید ته ابرو باشد. از موچین برای برداشتن موهای اطراف این نقطه استفاده کنید. این کار باعث می شود ابرو نازک تر و ظریف تر به نظر برسد.

نازک کردن ابرو

 •  کرم برای کاهش التهاب

کرم کورتیزون را روی ناحیه ای که موهای آن را برداشتید بمالید. برداشتن ابرو ممکن است باعث قرمزی و تحریک پوست آن قسمت شود. برای کاهش التهاب، کمی از کرم کورتیزون که نیاز به نسخه پزشک ندارد را روی ناحیه آسیب دیده ماساژ دهید.

نازک کردن ابرو

روش سوم: اصلاح و نازک کردن ابرو با استفاده از محصولات آرایشی ابرو

 • از یک ژل ابرو برای موهای بلند ابرو استفاده کنید. اگر ابروهای شما پرپشت است ، با استفاده از یک ژل بر روی ابروهای خود آن ها را مرتب نگه دارید. با قلم ژل آن را درجهت بالا و مایل بکشید تا جلوی بینی شما را نازکتر و زیباتر جلوه دهد.

نازک کردن ابرو

 • سعی کنید خط ابرو را با پماد مشخص کنید. پمادها شبیه به ژل هستند، اما آنها اثر بیشتری دارند و همچنین موها را به خوبی نگه نمی دارند. این عمل را درست مانند یک ژل انجام دهید، با شانه زدن ابروها به طرف بالا و طرفین ، خط ابرو زیبا و طبیعی به نظر می رسد.

نازک کردن ابرو

 • با احتیاط خط ابرو را پر نمایید. اگر خط ابروی شما در حال حاضر ضخیم است ابرو را روشن تر آرایش کنید تا نازک به نظر برسد. اگر شما قصد دارید ابروی خود را با مداد ابرو یا پودر آرایشی پر کنید رنگ هایی را امتحان کنید که چند درجه از رنگ موهای شما روشن تر هستند و آن را به صورت ضربه ای به ابروی خود بزنید.

نازک کردن ابرو

دوره های آموزش اصلاح ابرو  و دیگر دوره های تخصصی در آموزشگاه آرایشگری زنانه هنر آموزان برگزار می شود.

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!
اشتراک گذاری
Notify of
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments