لوگو آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان

ویدئوهای دوره آموزش بافت کلاه گیس

دوره آموزش بافت کلاه گیس در هنرآموزان

بافت کلاه گیس به علت سرعت عمل در آرایش مو یکی از پرطرفدارترین روش ها برای رفتن به مهمانی و مراسم هاست. از این رو آموزش بافت کلاه گیس یکی از آموزش های محبوب بین هنرجویان است.
هنرجو در این حوزه با مو ، ابزار بافت مو ، آماده کردن موهای بافته شده و نصب روی مدل ، تشخیص انواع رنگ روی سر ، فر کردن موهای طبیعی ، شناخت انواع وصل مو ( کلیپسی ، پرچ ، چسب ، دوخت و بافت ) و رعایت ضوابط ایمنی و بهداشت محیط آشنا می شود.

هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای به راحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

line

سر فصل های دوره آموزش بافت کلاه گیس

چرا آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان؟

ارائه مدرک رسمی فنی حرفه ای

اساتید مجرب و ممتحن رسمی فنی حرفه‌ای

جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره

فراهم کردن خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

دوره بافت مو با کلاه گیس

توانایی شما پس از دوره بافت کلاه گیس

پس از گذراندن دوره آموزش بافت کلاه گیس، هنرجو با انواع روش های ساخت کلاه گیس با موی طبعی و مصنوعی آشنا می شود و مهارت و تخصص طراحی را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. سپس با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای می تواند وارد بازار کار شود.
همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید برای کار خود تبلیغات انجام دهید و جذب مشتری بالایی داشته باشید.

لوازم و تجهیزات بافت کلاه گیس

ابزار و وسایل دوره آموزش بافت کلاه گیس شامل انواع مواد برای قابل گیری از سر مشتری ، مواد لازم برای بیس کلاه گیس مانند چسب لاتکس ، قلاب ، شانه و گیره ، انواع موی طبیعی و مصنوعی و … می باشد.

هزینه دوره آموزش بافت کلاه گیس

دوره نیمه خصوصی آموزش بافت کلاه گیس
3,800,000 تومان 1,900,000
نام حرفه بافت کلاه گیس
مدت دوره 36 ساعت 6 هفته
تعداد نفرات 3-5
جزئیات جلسات 12 جلسه 3 ساعته
 

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

ارسال شماره تماس:

نمونه کار هنرجویان دوره کراتینه مو

line
سوالات متداول.

هزینه آموزش بافت کلاه گیس در اواسط این صفحه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ایی ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.

مدت زمان آموزش بافت کلاه گیس در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی دو هفته است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

بله ، همه جلسات آموزش بافت کلاه گیس به صورت عملی برگذار می شود .البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان زیر نظر مربی انجام می شود تا برای پوست مدل مشکلی پیش نیاید.

وسایل مورد نیاز برای آموزش بافت کلاه گیس شامل انواع حنا ، قیم و قلم های مخصوص ، زیر انداز و حوله ، دستکش و شابلون و …. می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

بله ، برای این دوره و تمامی دوره های آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه می گردد.
آخرین مقالات.
آموزش بافت مو

20 مدل بافت مو پرطرفدار

مقدمه در‌ زمان‌های‌ مختلف‌ زیبایی‌ مو‌ جذابیت‌ ظاهری‌ افراد‌ را‌ افزایش‌ داده‌ است‌‌، به‌ همین‌ دلیل‌ در‌ سراسر‌ دنیا‌ آراستن‌ مو‌ها‌ جزء‌ دیرینه‌ ترین‌ هنرها‌

نام و شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.