دوره آموزش کوتاهی ژورنالی


آموزش کوتاهی مو

آموزش کوتاهی مو (پیرایشگر موی زنانه) به مفهوم پیرایش و نگهداری مو به منظور رعایت بهداشت در جهت زیبایی، مراقبت و حفظ سالمت گیسوان می باشد. آموزش کوتاهی مو یک اصل مهم در آموزش آرایشگری است. اینکه هنرجویان بتوانند آموزش کوتاهی مو را به درستی و بر اساس مد روز ببینند و از آموزش های خود در آرایشگاه استفاده کنند تا مشتری رضایت کامل داشته باشد هدفی است که هنرآموزان دنبال می کند. دوره آموزش کوتاهی مو شامل دوره مبتدی و پیشرفته می باشد، در دوره مبتدی هنرجو با کوتاهی های پایه آشنا می شود و اصول صفر تا صد آن را فرا می گیرد. در دوره پیشرفته هنرجو با کوتاهی از روی عکس و تصویر (کوتاهی ژورنالی) آشنا می شود. یک کوپ کار حرفه ای باید به تمامی مدل های کوتاهی آشنایی داشته باشد. کوتاهی مو یکی از دلایل اصلی مراجعه خانم ها به سالن های زیبایی می باشد. بسیاری از خانم ها بدلیل اینکه فرصت کافی برای آراستگی موهای خود ندارند و نگهداری موهای بلند برایشان دشوار است ترجیح می دهند موهای کوتاهی داشته باشند. با توجه به تنوع مدل های کوتاهی، خانم ها بدنبال کوپ کاری هستند که علاوه بر داشتن تخصص کافی با مدل های جدید آشنایی داشته باشد. این هنر یک کوپ کار می باشد که دانش و تخصص خود را متناسب جدید ترین متدها کوتاهی بروز کند. هنرجو ابتدا باید دوره های مبتدی کوتاهی را بگذراند تا با پایه های کوتاهی آشنا شود سپس برای تکمیل کردن تخصص خود در دوره های پیشرفته کوتاهی مو ( آموزش کوتاهی ژورنالی ) شرکت کند. یکی از اصلی ترین خدماتی که باعث شناخته شدن و معروف شدن یک سالن زیبایی می شود کوتاهی مو می باشد، تمامی سالن های زیبایی به یک کوپ کار حرفه ای نیاز دارند که بتوانند مشتریان خود را حفظ کنند. آموزشگاه هنر آموزان بستر مناسبی بر اساس بروزترین علم و متد آموزش کوتاهی مو برای هنرجویان خود فراهم می کند که هنرجو بتواند با گذراندن کارگاه های عملی و کسب تجربه و تخصص و با دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای وارد بازار کار شود.


 

سرفصل دوره آموزش کوتاهی ژورنالی

(نام حرفه در فنی و حرفه ای: پیرایش موی زنانه از روی تصویر)
بكارگيري و اجراي تكنيك موهاي بلند از روي تصويربكار گيري و اجراي تكنيك موهاي كوتاه از روي تصوير
الگو سازي مدل ها بر روي مانكنپيتاژ كردن مو از روي عكس و تصوير
فرم دهي مو ( ژورنالي )براشینگ مو

پیش نیاز دوره آموزشی: ندارد

آنچه در هنرآموزان فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش کوتاهی مو، هنرجو با انواع براشینگ مو، کوتاهی های پایه کوتاهی با قیچی پیتاژ و تیغ، کوتاهی با زاویه های مختلف، کوتاهی با شانه و قیچی، کوتاهی با ماشین مو زنی و ... آشنا شده و مهارت و تخصص کوتاهی را متناسب با متد جدید فرا میگیرد.

نحوه برگزاری دوره

کلاس های دوره آموزش کوتاهی مو به دو صورت، خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین یک تا سه نفرو گروهی از3 تا 15 نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. همچنین برای افراد شاغل و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل وجود دارد.

لوازم و تجهیزات دوره آموزشی


ایزار و وسایل دوره آموزش کوتاهی مو شامل مواد فرم دهنده مو، فیکساتور، اسپری دو فاز، پيش بند يكبار مصرف، شامپو، نرم كننده مو، حوله يكبار مصرف، پیش بند ضد آب، تيغ ، قيچي معمولی، قيچي پیتاژ، برس گرد، كليپس، شانه، آبپاش، موپران، سشوار دستي می باشد.

نکته: در این دوره آموزشی پک تجهیزات عمومی به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

آشنایی با بازار کار این حرفه

یکی از پرکاربرد ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی کوتاهی مو می باشد. باتوجه به اینکه کوتاهی مو نیاز به مهارت و تخصص دارد، خانم ها ترجیح می دهند نزد کوپ کار حرفه ای بروند. خانم ها فقط به دلیل بلند شدن بیش از اندازه موهای خود یا موخوره به کوپ کار مراجعه نمی کنند بلکه ممکن است فرصت کافی برای آراستگی موهای خود نداشته باشند و یا حتی به خاطر مد روز به کوپ کار مراجعه کنند. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

هزینه دوره آموزشی کوتاهی ژورنالی


شهریه دوره عمومی: 650.000تومان

شهریه دوره خصوصی: 1.300.000تومان

درخواست تماس برای مشاوره تلفنی * با ثبت نام اینترنتی از 5 درصد تخفیف بیشتر بهره مند شوید *
 
هنرآموزان

دوره های آموزشی مرتبط با آموزش کوتاهی ژورنالی

مجموعه آموزشگاه آرایشگری زنانه هنرآموزان رشته ها و حرفه های بسیاری را به منظور آموزش برای هنرجویان ارائه می نماید. لیست دوره های آموزشی مرتبط با این دوره و همچنین دوره های آموزشی پرطرفدار در ادامه ذکر شده است. به منظور مشاهده جزئیات هر یک از دوره های آموزشی بر روی دوره مورد نظر کلیک کنید.
 

آدرس: تهران، تقاطع بلوار کشاورز و خیابان دکتر قریب
شماره موبایل: 09365898562
نکته بسیار مهم: با ثبت نام اینترنتی 5% تخفیف بگیرید

 

ارتباط با هنرآموزان


 
هنرآموزان

درباره آموزش کوتاهی ژورنالی

در دوره ی آموزشی کوتاهی ژورنالی (کوتاهی از روی عکس و تصویر)، ابتدا هنرجو با فرم های مختلف صورت و آماده سازی موها قبل از کوتاهی آشنا شده، پیش نیاز دوره آموزش کوتاهی ژورنالی، دوره آموزش کوتاهی مو (دوره مبتدی) می باشد. در مراحل بعدی هنر جو با انواع مدل کوتاهی مو از روی عکس و تصویر که شامل مدل کارتیه، کرنلی فانتزی و ... می باشد، آشنا می شود. در این دوره هنر جو با نحوه کار کردن با قیچی پیتاژ آشنا می شود و در نهایت هنرجو با براشینگ مخصوص کوتاهی آشنا می شود. همچنین در آموزشگاه هنر آموزان هنرجویان فرا میگیرند که کوتاهی متناسب با فرم صورت هر فرد را به درستی انتخاب کنند، همچنین آموزشگاه هنر آموزان هنرجویان را با نحوه مشورت دادن به مشتری آشنا می کند تا کوپ کار بتواند با استفاده از تخصص و سلیقه مشتری کوتاهی زیبا و مرتبی ارائه دهد. در آموزشگاه هنرآموزان هنرجویان بعد از سپری کردن کلاس های تئوری وارد کلاس ها و کارگاهی عملی می شوند و در این کارگاه های عملی تحت نظر مربی خود تجربه کسب می کنند و با فرایند کار آشنا می شوند و تخصص و مهارت کافی را کسب می کنند. در نهایت بعد از اتمام دوره هنرجو به عنوان یک متخصص وارد بازار کار می شود که میتواند برای مشتریان خود خدمات انجام دهد و کسب درآمد داشته باشد.

در ادامه چند مقاله منتخب از مقالات تهیه شده توسط تیم هنرآموزان ذکر شده است، همچنین می توانید به جهت مشاهده تمامی مقالات و یا فیلم های آموزشی بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

مشاهده لیست مقالات آموزشی مشاهده لیست فیلم های آموزشی
۱۳۹۸-۰۸-۰۱
آموزش رنگ مو آمبره

آموزش رنگ مو آمبره

  چگونه موهای خود را آمبره  کنیم   مو آمبره یکی از سبک های جدید […]
۱۳۹۸-۰۷-۲۸
صاف کردن مو با روش های خانگی

صاف کردن مو با روش های خانگی

صاف کردن مو موی صاف یکی دیگر از عوامل تأثیر گذار بر زیبایی است. موهای […]
۱۳۹۸-۰۶-۱۳
ریباندینگ مو

ریباندینگ مو

صاف کردن دائم مو با روش ریباندینگ ریباندینگ یا نانو ریباندینگ به صاف کردن دائمی […]
۱۳۹۷-۰۸-۱۳
هیدارته کردن مو

هیدراته کردن مو خشک

هیدراته کردن مو هیدراته کردن مو روش مناسب و تأثیر گذاری برای رفع خشکی و […]
 

پرسش و پاسخ پیرامون این حرفه

1آیا کوتاهی را بر روی موهای واقعی انجام می دهیم؟
بله. در قسمت عملی دوره ی کوتاهی مو، تمرین کوتاهی بر روی موهای واقعی انجام می شود.
2آیا به دستگاه خاصی برای کوتاهی مو نیاز است؟
خیر. برای انجام کوتاهی مو فقط به ابزار معمولی همانند سشوار، قیچی، کیلیپس، قیچی پیتاژ، موپران و ... نیاز می باشد.
3اگر مدل کوتاهی نداشته باشیم برای دوره های عملی دچار مشکل نمی شویم؟
اگر مدل واقعی برای کوتاهی نداشته باشید از مولاژ کوتاهی می توانید استفاده کنید و بر روی آن مدل های آموزشی را تمرین کنید.
4بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟
بعداز اتمام دوره شما مدرک فنی حرفه ای پیرایشگر موی زنانه در دوره مبتدی و در دوره پیشرفته، پیرایشگر موی زنانه از روی عکس و تصویر را دریافت می کنید.
5من شاغل هستم ، میتونم در دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگذار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.
6من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.
 

دوره آموزش کلاه گیس باف


آموزش کلاه گیس باف

بافنده کلاه گیس موی طبیعی شغلی است است که در زیر گروه مراقبت زیبایی قرار دارد که شایستگی شناخت مو ، شناخت ابزار بافت مو ، آماده کردن موهای بافته شده و نصب روی مدل ، تشخیص انواع رنگ روی سر ، فر کردن موهای طبیعی ، شناخت انواع وصل مو ( کلیپسی ، پرچ ، چسب ، دوخت و بافت ) و رعایت ضوابط ایمنی و بهداشت محیط را داشته باشد.


 
  • آموزش کلاه گیس باف

    بافنده کلاه گیس موی طبیعی باید شایستگی شناخت مو ، شناخت ابزار بافت مو، آماده کردن موهای بافته شده و نصب روی مدل، تشخیص انواع رنگ روی سر، فر کردن موهای طبیعی، شناخت انواع وصل مو و رعایت ضوابط ایمنی و بهداشت محیط را داشته باشد.

 

سرفصل دوره آموزش کلاه گیس باف


توانایی قالب گرفتن و اندازه گیری سرتوانایی شناخت و کاربرد انواع نخ های نامرئی
توانایی رنگ کردن کلاه گیستوانایی انجام بافت کلاه گیس ومو
توانایی درست کردن پایه موتوانایی شستشوی مو و کلاه گیس
توانایی مرتب و یکدست کردن مو توانایی فر کردن مو

هزینه دوره آموزشی کلاه گیس باف:


شهریه دوره عمومی: 900,000 تومانتومان

شهریه دوره خصوصی: 1,350,000 تومانتومان

درخواست تماس برای مشاوره تلفنی * با ثبت نام اینترنتی از 5 درصد تخفیف بیشتر بهره مند شوید *
 
هنرآموزان

دوره های آموزشی مرتبط با آموزش کلاه گیس باف

به منظور مشاهده جزئیات هر یک از دوره های آموزشی بر روی دوره، مورد نظر کلیک کنید
نام دوره آموزشیشهریه عمومیشهریه خصوصی
آموزش پیرایشگر کودک700,000 تومان1,050,000 تومان
آموزش کوتاهی مو1,100,000 تومان1,650,000 تومان
آموزش بافت مو600,000 تومان900,000 تومان
آموزش رنگ مو2,500,000 تومان3,750,000 تومان

آدرس: آدرس: تهران، میدان انقلاب، خیابان 16 آذر، کوچه راهنما، پلاک2، واحد 3
تلفن ثابت: 02166407611
شماره موبایل: 09376893158
نکته بسیار مهم: با ثبت نام اینترنتی 5% تخفیف بگیرید

 

ارتباط با هنرآموزان


 
هنرآموزان

مجتمع آموزش آرایشگری هنرآموزان

هنرآموزان از آرایشگران مجرب و متخصص به منظور تدریس دوره های مختلف آموزش آرایشگری فنی و حرفه ای بهره برده و مفتخر است برگزاری کلاس هایی با کیفیت فوق العاده را برای هنرجویان تضمین نماید. علاقه مندان به مباحث آموزش آرایشگری می توانند در ادامه مقالات و فیلم های آموزشی فوق العاده ای را مشاهده کنید.


بستن
برگشت به بالا