آموزش بافت کلاه گیس

دوره آموزش بافت کلاه گیس

آموزش بافت کلاه گیس

بافت کلاه گیس با موی طبیعی و مصنوعی یکی از هنرهایی است که علاوه بر اینکه نیاز خانم ها را در تنوع و سرعت عمل آراستن موهایشان بر طرف می کند ، در دنیای تبلیغات ، فشن و مد بسیار پر طرفدار و کاربردی است. استفاده از کلاه گیس کمک می کند و در دنیای آرایشگری یا تبلیغات و سینما به راحتی رنگ ، فرم و استایل موها را تغییر دهید و بدون استفاده از مواد شیمیایی یا زمان به ایده آل ترین فرم آراستن موها برسید. از این رو نیاز به بافندگان کلاه گیس در آرایشگری بسیار افزایش یافته است تا جایی که این مهارت به حرفه ایی در دنیالی آرایشگری تبدیل شد.
بافنده کلاه گیس موی طبیعی شغلی است است که در زیر گروه مراقبت زیبایی قرار دارد که شایستگی شناخت مو ، شناخت ابزار بافت مو ، آماده کردن موهای بافته شده و نصب روی مدل ، تشخیص انواع رنگ روی سر ، فر کردن موهای طبیعی ، شناخت انواع وصل مو ( کلیپسی ، پرچ ، چسب ، دوخت و بافت ) و رعایت ضوابط ایمنی و بهداشت محیط را داشته باشد.
از این رو حرفه کلاه گیس باف مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته و بازار قابل قبولی برای آن پیش بینی می گردد. هنرآموزان جدیدترین طرح ها و متدها را به جهت آموزش کلاه گیس بافی بر روی انواع موهای طبیعی و مصنوعی ارائه می دهد.

مجوزهای آموزشگاه

هنرآموزان با مجوز رسمی سطح یک از سازمان فنی و حرفه ای کشور به فعالیت پرداخته و همواره در تلاش است تا هنرجویانی که در صدد کسب مدرک فنی حرفه ای هستند را با آمادگی کامل برای آزمون فنی حرفه ای آماده نماید. همچنین سایر مجوزهای اخذ شده توسط آموزشگاه را می توانید در صفحه زیر مشاهده کنید.

هنرآموزان در رسانه ها

هنرآموزان به عنوان یک آموزشگاه موفق در حوزه آموزش آرایشگری در رسانه های مختلفی به عموم مردم معرفی شده است. متن منتشر شده در هر یک از این رسانه ها را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید. همچنین در این صفحه هر یک از شبکه های اجتماعی هنرآموزان به خصوص شبکه های ویدئویی نمایش داده شده است.

چرا هنرآموزان؟

جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره

هنرآموزان امکانات خود را در اختیار هنرجویان حتی پس از اتمام دوره به جهت تمرین بیشتر قرار داده است. آمادگی 100% و خاطری آسوده از آزمون ، هدیه ما به شماست.

اساتید مجرب و به نام

اساتید هنرآموزان همگی از آرایشگران حرفه ای مشغول در بازار کار هستند و آماده اند تا علم و تجربه خود را با شما به اشتراک بگذارند.

ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای

مجموعه هنرآموزان از مجموعه تجهیزات به روز و کاملی بهره می برد که در اختیار کمتر آموزشگاهی در سطح کشور است.

دسترسی مناسب برای هنرجویان

دسترسی بسیار مناسب برای هنرجویان تهرانی و همچنین در اختیار قرار دادن امکانات خوابگاهی برای هنرجویان شهرستانی شرایط را جهت گذراندن دوره ای فوق العاده تسهیل کرده است.

برگزاری کارگاه و کلاسهای پشتیبانی

همچنین هنرجویان در کلوپ مخصوص آموزشگاه هنرآموزان عضو شده تا بتوانند پس از دوره ارتباط خود را با آموزشگاه حفظ کرده و اشکالات خود را برطرف کنند. ما به این پشتیبانی بی نظیر افتخار میکنیم.

بافت کلاه گیس

نحوه برگزاری کلاس آموزش بافت کلاه گیس

کلاس های دوره آموزش بافت کلاه گیس به دو صورت، خصوصی و گروهی برگزار می شود.

طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین یک تا سه نفر و کلاس های گروهی از 3 تا 15 نفر تشکیل می شود.

همچنین برای افراد شاغل و یا هنرجویان ساکن شهرهای دیگر، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها و یا روزهای تعطیل وجود دارد.

آنچه در دوره بافت کلاه گیس فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش بافت کلاه گیس، هنرجو با انواع روش های ساخت کلاه گیس با موی طبعی و مصنوعی آشنا می شود و مهارت و تخصص طراحی را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. سپس با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای می تواند وارد بازار کار شود.

رعايت بهداشت و ايمني
توانایی قالب گرفتن و اندازه گیری سر
توانایی انجام بافت کلاه گیس و مو
توانایی درست کردن پایه مو با چسب لاتکس
توانایی نصب موهای بافته شده و اکستنشن بر روی کلاه گیس
توانایی نصب موهای طبیعی و مصنوعی بر روی کلاه گیس
توانایی شستشوی مو و کلاه گیس
توانایی رنگ کردن کلاه گیس
توانایی کوتاهی ، مرتب و یک دست کردن کلاه گیس
توانایی براشینگ ، فر و کرلی موهای کلاه گیس

هزینه دوره آموزش بافت کلاه گیس

ثبت نام اینترنتی = 5 درصد تخفیف!

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

دوره های تخفیفی ماهانه
{ 15 درصد تخفیف ویژه }

شهریه دوره عمومی


900,000 تومان

آموزش تئوری مباحث تخصصی
آموزش عملی به صورت حرفه ای
ابزار و تجهیزات آموزشی رایگان
مشاوره برای خرید تجهیزات
جلسات تمرین رایگان
پشتیبانی برای ورود به بازار کار
معرفی به آرایشگاه ها جهت کارآموزی
ثبت نام
تخفیف ویژه

شهریه دوره خصوصی


900,000 تومان

دوره های خصوصی 1 تا 3 نفره
کلاس های اخر هفته برای شاغلین
کلاس های تایم عصر برای شاغلین
دوره های فشرده برای ساکنین شهرستان
مشاوره برای خرید تجهیزات
جلسات تمرین رایگان
پشتیبانی برای ورود به بازار کار
ثبت نام

لوازم و تجهیزات بافت کلاه گیس


ابزار و وسایل دوره آموزش بافت کلاه گیس شامل انواع مواد برای قابل گیری از سر مشتری ، مواد لازم برای بیس کلاه گیس مانند چسب لاتکس ، قلاب ، شانه و گیره ، انواع موی طبیعی و مصنوعی و … می باشد.


در این دوره آموزشی پک تجهیزات عمومی به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

در این دوره هنر جو ابتدا می آموزد چگونه از سر مشتری قالب بگیرد تا کلاه گیس به اندازه . فرم سر مشتری ساخته شود و سپاس با انواع مواد لازم برای بافت کلاه گیس مانند چسب لاتکس ، قلاب ، شانه و گیره ، انواع موی طبیعی و مصنوعی و … آشنا می شود.

در ادامه هنرجو نسبت به بافت کلاه گیس با موهای طبیعی و مصنوعی بافته شده یا اکستنشن آموزش میبیند و نهایتا آموزش می بیند که چگونه کلاه گیس را شستشو دهد ، رنگ و کوتاه کند ، براشینگ و استایل دهد. در آموزشگاه هنرآموزان هنرجویان بعد از سپری کردن کلاس های تئوری وارد کلاس ها و کارگاهی عملی می شوند و در این کارگاه های عملی تحت نظر مربی خود تجربه کسب می کنند و با فرایند کار آشنا می شوند و تخصص و مهارت کافی را کسب می کنند.

در نهایت بعد از اتمام دوره هنرجو با دریافت مدرک فنی حرفه ای به عنوان یک متخصص وارد بازار کار می شود که میتواند برای مشتریان خود خدمات انجام دهد و کسب درآمد داشته باشد.

لوازم بافت کلاه گیس

دوره های مرتبط

مجموعه آموزشگاه آرایشگری زنانه هنرآموزان ماهسان رشته ها و حرفه های بسیاری را به منظور آموزش برای هنرجویان ارائه می نماید.

لیست دوره های آموزشی مرتبط با این دوره و همچنین دوره های آموزشی پرطرفدار در ادامه ذکر شده است. به منظور مشاهده جزئیات هر یک از دوره های آموزشی بر روی دوره مورد نظر کلیک کنید.

گالری تصاویر دوره بافت کلاه گیس

مدل فانتزی بافت مو
نمونه شینیون بافت مو
مدل بافت جلو مو
نمونه بافت مو
مدل بافت مو

بازارکار دوره بافت کلاه گیس

امروزه خانم ها برای داشتن تنوع بیشتر در استایل و رنگ آمیزی موهایشان و آسیب رسانی کمتر به موها به علت ضررهای فراوان مواد شیمیایی به موها و همچنین سرعت عمل در فرم دادن و آراستن موها به کلاه گیس روی آورده اند. تنوع رنگ و مدل در کلاه گیس نیز به محبوبیت استفاده از آن افزوده است. در دنیای مد و فشن و تبلیغات استفاده از کلاه گیس جایگاه ویژه ایی دارد و نهایتا افرادی که به علت بیماری یا سن دچار کم پشتی موهایشان شده اند نیز نیازمند استفاده از کلاه گیس هستند. با توجه به موارد گفته شده نیاز به آرایشگری با مهارت بافتن کلاه گیس بسیار افزایش پیدا کرده و لذا بازار کار خوبی برای کسب درآمد خواهد داشت. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

بازار کار دوره بافت کلاه گیس

سوالات متداول

هزینه آموزش بافت کلاه گیس در اواسط این صفحه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ایی ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید

مدت زمان آموزش بافت کلاه گیس در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی دو هفته است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

وسایل مورد نیاز برای آموزش بافت کلاه گیس شامل انواع حنا ، قیم و قلم های مخصوص ، زیر انداز و حوله ، دستکش و شابلون و …. می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

خیر، برای دوره اکستنشن مو سازمان فنی حرفه ای ایران به علت مغایرت با موازین اسلامی مدرک ارائه نمی دهد. اما می توانید با شرکت در دوره های آموزش شینیون مو مدرک فنی حرفه ای شینیون مو تخصصی را دریافت کنید که اکستنشن مو در سرفصل های آن نیز می باشد.

بله ، برای دوره آموزش بافت کلاه گیس و تمامی دوره های آموزش آرایشگری در هنرآموزان مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه می گردد.

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!