آموزش بافت کلاه گیس
آموزش کلاه گیس باف

دوره آموزش بافت کلاه گیس

بافت کلاه گیس به علت سرعت عمل در آرایش مو یکی از پرطرفدارترین روش ها برای رفتن به مهمانی و مراسم هاست. از این رو آموزش بافت کلاه گیس یکی از آموزش های محبوب بین هنرجویان است.
هنرجو در این حوزه با مو ، ابزار بافت مو ، آماده کردن موهای بافته شده و نصب روی مدل ، تشخیص انواع رنگ روی سر ، فر کردن موهای طبیعی ، شناخت انواع وصل مو ( کلیپسی ، پرچ ، چسب ، دوخت و بافت ) و رعایت ضوابط ایمنی و بهداشت محیط آشنا می شود.
هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای به راحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان برای صرفه جویی در هزینه های هنرجویان دوره های مبتدی و پیشرفته را تنها با پرداخت هزینه یک دوره برگزار می کند.

ویدئوی دوره آموزش بافت کلاه گیس

نحوه برگزاری کلاس آموزش بافت کلاه گیس

کلاس های دوره آموزش بافت کلاه گیس به صورت خصوصی و عمومی برگزار می شود. تعداد نفرات کلاس های خصوصی 1 تا 3 نفر کلاس های عمومی از 3 تا 8 نفر تشکیل می شود.

امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته برای هنرجویان شاغل و در اختیار قرار دادن خوابگاه برای افرادی که از شهرستان تشریف می آورند از دیگر مزایای آموزشگاه هنرآموزان است.

لوازم و تجهیزات بافت کلاه گیس

ابزار و وسایل دوره آموزش بافت کلاه گیس شامل انواع مواد برای قابل گیری از سر مشتری ، مواد لازم برای بیس کلاه گیس مانند چسب لاتکس ، قلاب ، شانه و گیره ، انواع موی طبیعی و مصنوعی و … می باشد.

بافت کلاه گیس سکشن دوم

سر فصل دوره آموزش بافت کلاه گیس


رعايت بهداشت و ايمني
توانایی قالب گرفتن و اندازه گیری سر
توانایی انجام بافت کلاه گیس و مو
توانایی درست کردن پایه مو با چسب لاتکس
توانایی نصب موهای بافته شده و اکستنشن بر روی کلاه گیس
توانایی نصب موهای طبیعی و مصنوعی بر روی کلاه گیس
توانایی شستشوی مو و کلاه گیس
توانایی رنگ کردن کلاه گیس
توانایی کوتاهی ، مرتب و یک دست کردن کلاه گیس
توانایی براشینگ ، فر و کرلی موهای کلاه گیس

توانایی شما پس از دوره بافت کلاه گیس

پس از گذراندن دوره آموزش بافت کلاه گیس، هنرجو با انواع روش های ساخت کلاه گیس با موی طبعی و مصنوعی آشنا می شود و مهارت و تخصص طراحی را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. سپس با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای می تواند وارد بازار کار شود.
همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید برای کار خود تبلیغات انجام دهید و جذب مشتری بالایی داشته باشید.

هزینه دوره بافت کلاه گیس

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان دوره های عمومی را با ظرفیت دوره نیمه خصوصی برگزار می کند.

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

دوره نیمه خصوصی بافت کلاه گیس

نام حرفه بافت کلاه گیس
مدت دوره 36 ساعت 6 هفته
تعداد نفرات 3-5
هزینه دوره 900,000 تومان 1,900,000
جزئیات جلسات 12 جلسه 3 ساعته

گالری تصویر و ویدئو
دوره آموزش بافت کلاه گیس

مدل بافت مو
مدل بافت مو
آموزش بافت مو
مدل بافت مو

برای شما عزیزی که از صفحه دوره آموزش بافت کلاه گیس دیدن کردی یک پیشنهاد خوبم داریم.
مطمئن هستیم که دیدن دوره های آموزشی مرتبط با این دوره برای شما سودمنده. پس لطفا وارد دوره های آموزشی مرتبط با این دوره که در ادامه اومده بشو و یک بررسی کوتاه هم از اونها داشته باش.

چرا هنرآموزان را انتخاب کنیم ؟


دارای مجوز سطح یک سازمان فنی و حرفه ای
هزینه کلاس قطعی ، واقعی و به صرفه
جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره
برگزاری کارگاه و کلاس های پشتیبانی
ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای
اساتید مجرب و به نام
برگزاری کلاس در ایام تعطیل
دسترسی مناسب برای هنرجویان
فراهم کردن خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

سوالات متداول

هزینه آموزش بافت کلاه گیس در اواسط این صفحه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ایی ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.

مدت زمان آموزش بافت کلاه گیس در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی دو هفته است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

بله ، همه جلسات آموزش بافت کلاه گیس به صورت عملی برگذار می شود .البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان زیر نظر مربی انجام می شود تا برای پوست مدل مشکلی پیش نیاید.

وسایل مورد نیاز برای آموزش بافت کلاه گیس شامل انواع حنا ، قیم و قلم های مخصوص ، زیر انداز و حوله ، دستکش و شابلون و …. می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

بله ، برای این دوره و تمامی دوره های آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه می گردد.