امکان برگزاری کلاس‌های آموزش آرایشگری در روزهای تعطیل نیز وجود دارد.
لوگوی آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان

گالری تصاویر انواع آرایش صورت و آراستن مو

در ادامه سعی کردیم گالری از جدیدترین انواع مدل آرایش صورت و گریم میکاپ از بروزترین تکتیک های مد و فشن در سال 2020 برای شما گرداوری و به نمایش بگذاریم. آرایش صورت از اصلی ترین ارکان استایل در بانوان می باشد که در همه زمان ها و همه مناسبت ها سبک متفاوتی دارد.

آرایش صورت از روزمره ترین روش های آراستگی خانم ها است . اما چرا آرایش تبدیل به نیاز شده است؟ چون زیبایی و آراستگی یک علاقه و اعتیاد است. انسان زیبایی را دوست دارد و همیشه میخواهد بدرخشد. امروزه به قدری دنیای آرایشگری و لوازم آرایش متنوع شده که ابزار رسیدن به این تمایل انسانی به زیبایی فراهم شده است.

آرایش سبک های بسیار متفاوتی دارد و قدمت آرایش به هزاران سال پیش بر میگردد. آسیای شرق در کشورهایی مثل چین و کره آرایش یکی از تشریفات سلطنتی و رسمی بوده است. این موضوع در مصر، یونان باستان و سایر کشورها با قدمت های چند هزار ساله نیز پیشتاز بوده است. لذا با گذشته چندین هزاره انواع مدل آرایش در ملیت های مختلف با همدیگر ادقام شده و در نهایت به تنوع بسیار بیشماری در سبک های آرایش صورت دست یافتیم. امروزه هر مناسبت و موقعیتی نیازمند سبک آرایش متناسب خود می باشد. آرایش روزمره کاملا سبک متنفاوت و ساده ترین نسبت به مدل آرایش در مجالس و گردهمایی ها دارد. همچنین مجالس بزرگ و رسمی مانند مراسم عروسی نیز کاملا سبک آرایشی متنفاوت با سایر مجالس دارد. گریم و میکاپ در عرصه مد، فشن، تبلیغات دارای دنیایی متنفاوت از سبک آرایش است. گریم و میکاپ چهره و استایل موها مانند شینیون مو ، رنگ مو و کوتاهی مو یک ابزار اصلی در عرصه تبلیغات و مد است تا جایی که شغل گریم یکی از حرفه های فوق تخصصی در این حرفه شده است.

شاید با توجه به انواع لوازم آرایش موجود در بازار به نظر گریم و میکاپ کار راحتی به نظر برسد اما اینطور نیست و نیاز به آموزش تخصصی دارد تا با کاربرد هر یک از لوازم آرایش آشنا شوید و بتوانید متناسب با فرم صورت خود آرایش متناسب با فرم چشم، صورت و رنگ پوست خود را داشته باشد و با متقارن سازی چهره آرایش خود را کاملا طبیعی و دلنشین نشان دهد. آموزش خود آرایی ، آموزش آرایش صورت و آموزش آرایش عروس را می توانید در آموزشگاه های آموزش آرایشگری معتبر دوره ببینید و به راحتی در عرصه آرایشگری یا مد و تبلیغات و حتی سینما وارد عرصه کار شوید.

محتوای مناسب برای آرایش و پیرایش...

آرایش صورت
گریم صورت
آرایش و پیرایش
مدل آرایش و گریم صورت
آرایش و گریم
مدل آرایش
مدل گریم و آرایش
مدل آرایش صورت
لوگوی آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان
نام و شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.