لوگو آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان

دوره آموزش میکرونیدلینگ

زیر نظر مهناز محمدی، مربی و ممتحن رسمی سازمان فنی و حرفه ای

“در هنرآموزان شما با تمامی دستگاه‌های لاین پاکسازی پوست آشنا خواهید شد” هنرجویان بعد از اتمام “دوره پاکسازی پوست” در آزمون سازمان فنی و حرفه‌ای شرکت کرده و می توانند “مدرک بین المللی فنی حرفه‌ای پاکسازی پوست” خود را دریافت کنند. هنرجوها با داشتن این مدرک می‌توانند در سالن زیبایی به عنوان بیوتی تراپیست کار کنند و یا در کلینیک پوست به عنوان تکنسین مشغول به کار شوند.  پاکسازی پوست جزو لاین‌هایی است که در صورت فعالیت تخصصی با دانش کافی ، مشتری همیشگی خود را خواهید داشت و کلاینت (مراجعه کننده) ماهیانه یک مرتبه برای انجام خدمات فیشیال و پاکسازی پوست به شما مراجعه کرده و در هر مراجعه مبلغی به قیمت 500 هزار تومان الی 5 میلیون تومان به شما پرداختی خواهد داشت.

هزینه دوره آموزش میکرونیدلینگ

دوره پاکسازی پوست
(نیمه خصوصی)

5 میلیون تومان
  • ظرفیت : 4 تا 10 نفر
  • تعداد جلسات : 6 جلسه 4 ساعته
  • روز های برگزاری : روز های زوج

دوره پاکسازی پوست
( خصوصی)

7/5 میلیون تومان
  • ظرفیت : 4 تا 10 نفر
  • تعداد جلسات : 6 جلسه 4 ساعته
  • روز های برگزاری : روز های زوج

دوره پاکسازی پوست
(فشرده)

4 میلیون تومان
  • ظرفیت : 4 تا 10 نفر
  • تعداد جلسات : 6 جلسه 4 ساعته
  • روز های برگزاری : روز های زوج

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

سرفصل دوره پاکسازی پوست

مدرسان دوره پاکسازی پوست در هنرآموزان

مهناز محمدی

مهناز محمدی
مربی دوره آموزش پاکسازی پوست

مهناز محمدی مربی و ممتحن برگزیده رسمی سازمان فنی و حرفه ای تهران، متخصص لاین آموزش پاکسازی و مراقبت از پوست و همچنین مدیر موسس آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان ماهسان

خانم عبادی

الناز عبادی ثانی
کمک مربی دوره پاکسازی پوست

چرا آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان؟​

جلسات کارآموزی رایگان پس از اتمام دوره
ارائه مدرک رسمی فنی حرفه ای
اساتید مجرب و ممتحن رسمی فنی حرفه‌ای
خوابگاه برای هنرجویان شهرستان
پاکسازی پوست

توانایی شما پس از دوره میکرونیدلینگ

هنرجو پس از گذراندن دوره آموزش پاکسازی پوست با انواع تراپی ها و درمان های پوست متناسب با عارضه و تایپ های پوستی آشنا شده و براحتی می تواند روش درمان را برای کلاینت های خود با هر عارضه ای که دارند، انتخاب کند و بکار بگیرد. و با دریافت مدرک فنی و حرفه ای می تواند در سالن های زیبایی به عنوان بیوتی تراپیست و یا در کلینیک های پوست به عنوان تکسنین مشغول به کار شود. 

لوازم و تجهیزات میکرونیدلینگ

ابزار و وسایل دوره آموزش پاکسازی پوست صورت شامل دستگاه بخور ، دستگاه های پاکسازی، انواع ماسک و اسکراب، پد پاک کننده، پیش بند، حوله، انواع تغذیه رسان و آبرسان، پاک کننده، تونر ، لایه بردار و … می‌باشد. که در دوره آموزش پاکسازی پوست، آموزشگاه هنرآموزان بصورت رایگان در اختیار هنرجوها قرار می دهد.

نظرات هنرجویان دوره میکرونیدلینگ

نمونه کارهای هنرجویان دوره میکرونیدلینگ

سوالات متداول.

هزینه آموزش پاکسازی پوست در اواسط این صفحه برای دوره‌های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس‌های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره‌های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه‌ای ایران است که در صفحه هزینه‌های آموزش آرایشگری می‌توانید مشاهده بفرمایید.

مدت زمان آموزش پاکسازی پوست در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره عمومی دو هفته است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

بله، همه جلسات آموزش پاکسازی صورت به صورت عملی برگزار می شود. البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان تحت نظر مربی انجام می شود تا پوست صورت مدل به حساسیت یا آسیبی بر نخورد.

وسایل مورد نیاز برای آموزش پاکسازی پوست شامل انواع ماسک و اسکراب های صورت،دستگاه میکرودرم و بخور سرد و گرم ، انواع شستشو دهنده ها و روغن های صورت ، حوله و پد آرایشی ، هد بین و پیش بند ، …. می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.
بله ، برای این دوره و تمامی دوره های آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه می گردد.

ویدئو های مربوط به دوره میکرونیدلینگ

مقالات آموزش میکرونیدلینگ
میلیا چیست

میلیا چیست؟

بدون شک مراقبت از پوست اهمیت بسیار زیادی در زیبایی شما دارد، از طرفی پوست بیشتر در معرض خطر عوامل محیطی قرار دارد و آسیب‌های

انواع لک پوستی

انواع لک پوستی و نحوه درمان آن‌ها

این روزها جذابیت ظاهری یکی از عوامل تاثیرگذار بر روی روابط اجتماعی محسوب می‌شود که به المان‌های گوناگونی مانند نوع پوشش، آراستگی، پوست و مو

حلزون تراپی چیست

حلزون‌ تراپی چیست؟

یکی از  اصلی‌ترین عوامل موثر بر زیبایی انسان، پوست است که باعث شده از گذشته تاکنون افراد زیادی سعی داشته‌ باشند با استفاده از محصولات

اشتراک گذاری
Notify of
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
نام و شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.