لوگوی آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان
رنگ مو شاخص

آموزش میکرونیدلینگ

آموزش میکرونیدلینگ

دوره آموزش میکرونیدلینگ

این روزها همه به دنبال جوانتر شدن هستند. میکرونیدلینگ یکی از روش های جدیدی است که به جوانسازی پوست کمک بسیار زیادی می کند. از این رو طرفداران زیادی دارد.
با آموزش میکرونیدلینگ می توانید سهم بزرگی از مراجعه کنندگان مراقبت و زیبایی پوست را از آن خود کنید. میکرونیلدینگ یک روش تهاجمی است که به وسیله سوزن های ریز روی پوست خراش های ریزی ایجاد می کنند تا عمل کلاژن سازی سریع تر انجام شود.
پس از دریافت مدرک فنی و حرفه ای به راحتی می توانید در سالن های زیبایی مشغول به کارشوید و کسب درآمد کنید.

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان برای صرفه جویی در هزینه های هنرجویان دوره های مبتدی و پیشرفته را تنها با پرداخت هزینه یک دوره برگزار می کند.

ویدئوی دوره آموزش میکرونیدلینگ

نحوه برگزاری کلاس آموزش میکرونیدلینگ

کلاس های دوره آموزش میکرونیدلینگ به صورت خصوصی ، نیمه خصوصی و عمومی برگزار می شود. تعداد نفرات کلاس های خصوصی 1 تا 3 نفر، کلاس های نیمه خصوصی 3 تا 5 نفر و کلاس های عمومی از 5 تا 15 نفر تشکیل می شود.
امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته برای هنرجویان شاغل و در اختیار قرار دادن خوابگاه برای افرادی که از شهرستان تشریف می آورند از دیگر مزایای آموزشگاه هنرآموزان است.

لوازم و تجهیزات میکرونیدلینگ

ابزار و وسایل دوره آموزش میکرونیدلینگ شامل ژل بی حس کننده ،درماپن (قلم انجام میکرونیدلینگ) ، سوزن های درماپن ، دستگاه میکرونیدلینگ و دستگاه RF است. نکته مهم: در دوره آموزش میکرونیدلینگ پک تجهیزات عمومی به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

میکرونیدلینگ

سر فصل دوره آموزش میکرونیدلینگ

بهداشت؛ شناخت عوامل بیماری زا در انجام میکرونیدلینگ
آشنایی با ابزار میکرونیدلینگ (درماپن)
آموزش کار کردن با درماپن
آموزش مزوتراپی
آموزش مزووایت(کرم پودر دائم)
آموزش RF

توانایی شما پس از دوره میکرونیدلینگ

پس از گذراندن دوره آموزش میکرونیدلینگ هنرجو آموزش می بیند چگونه با دستگاه درماپن کار کند و برای هر ناحیه از پوست صورت از چه عمق سوزنی استفاده کند. همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید کار خود را تبلیغات و مشتری های جدید جذب کنید.

هزینه دوره آموزش میکرونیدلینگ

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان دوره های عمومی را با ظرفیت دوره نیمه خصوصی برگزار می کند.

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

دوره نیمه خصوصی آموزش میکرونیدلینگ

نام حرفه میکرونیدلینگ
مدت دوره 16 ساعت
تعداد نفرات 3-6
هزینه دوره 3,800,000 تومان
جزئیات جلسات 16 ساعت

دوره خصوصی آموزش میکرونیدلینگ

نام حرفه میکرونیدلینگ
مدت دوره 16 ساعت
تعداد نفرات 1-2
هزینه دوره 4,800,000 تومان
جزئیات جلسات 16 ساعت

چرا هنرآموزان را انتخاب کنیم ؟

دارای مجوز سطح یک سازمان فنی و حرفه ای
هزینه کلاس قطعی ، واقعی و به صرفه
جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره
برگزاری کارگاه و کلاس های پشتیبانی
ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای
اساتید مجرب و به نام
برگزاری کلاس در ایام تعطیل
دسترسی مناسب برای هنرجویان
فراهم کردن خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

سوالات متداول

هزینه آموزش میکرونیدلینگ در اواسط این صفحه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ایی ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.

مدت زمان آموزش میکرونیدلینگ در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان یک ماه و نیم تا دو ماه است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

بله، همه جلسات آموزش میکرونیدلینگ به صورت عملی برگزار می شود. البته آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان بر روی پوست مصنوعی طراحی می شود. در نهایت بر روی مدل حقیقی تحت نظر مربی انجام می شود تا مو و پوست صورت مدل به حساسیت یا آسیبی بر نخورد.

وسایل مورد نیاز برای آموزش میکرونیدلینگ دستگاه میکرونیدلینگ، سوزن های مخصوص، رنگ مخصوص تاتوی میکرونیدلینگ، پماد بی حسی و … می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

بله. برای انجام میکروپیگمنتیشن باید دستگاه میکروپیگمنتیشن خریداری شود.

بله ، برای این دوره و تمامی دوره های آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه می گردد.

بعداز اتمام دوره شما مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم را دریافت می کنید.

بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگزار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.

بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.

اشتراک گذاری
Notify of
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
لوگوی آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان
نام و شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.