ضخیم کردن ابرو

روش طلایی ضخیم کردن ابرو

چگونه ابروها را ضخیم تر کنیم؟

ابرو نقش مهمی در زیبایی صورت به خصوص در چشم ها دارند یک ابرو زیبا می تواند چشم ها را کاملا متفاوت نشان دهد، گاهی پیش می آید که ابروها حالت طبیعی خود را از دست می دهند و بعضی قسمت هایشان خالی می شود. برای ضخیم کردن ابرو کافی است مراحل توضیح داده شده در ادامه مقاله را انجام دهید.

ضخیم کردن ابرو

ضخیم کردن ابرو

برای ضخیم کردن ابرو مراحل زیر را انجام دهید. ابتدا ابروهای خود را شانه کنید از یک برس ابرو یا یک جفت پاک کننده ریمل مژه و ابرو استفاده کنید تا موهای ابروتان را به سمت بالا و به طرفین بکشید.

این به شما کمک می کند که شکل طبیعی ابروی خود را تعیین کنید، بنابراین شما قادر خواهید بود محل هایی را که می خواهید ضخامت بیشتر و محل هایی را که نیاز به عقب انداختن دارند را شناسایی کنید.

ضخیم کردن ابرو
حالا مداد را بردارید ممکن است بخواهید موها را رشد دهید یا آن را پر کنید. از طرف دیگر تکرار کنید. شما می توانید انتخاب کنید که موهای خارج از خط را تمیز کنید یا آن را برای یک مدل کامل تر جای دهید.

ضخیم کردن ابرو

یک مداد ابرو، پودر یا کرم برای پر کردن شکافهایی موهای ابرو شما کم است، یک لایه براق را انتخاب کنید. یک پرکننده که 1-2 درجه سایه روشنتر از ابروها باشد.

یک مداد خط چشم یا سایه چشم را انتخاب کنید. پودر یک دید نرمتر و طبیعی ایجاد می کند. از یک براش استفاده کنید اگر موی منحصر به فرد دارید و نیاز به ساییدگی بیشتری دارید، یک پرکننده را انتخاب کنید که یک یا دو درجه تیره تر از ابروها باشد.

ضخیم کردن ابرو

با استفاده از نوک مداد (یا قلم موی پوشیده شده در پودر) به شکل ضخیم و با دقت شکل ابروها را مشخص کنید.استفاده از ضربه شکل طبیعی تر به ابرو ها می دهد با این کار کمی تمرین کنید بنابراین نترسید ممکن است که کار را پاک کنید و از اول شروع کنید.

فاصله را با پودر، ژل و یا مداد پر کنید، یک گام به عقب بردارید تا اطمینان حاصل یابید که هردو ابرو به یک شکل و اندازه هستند.

70 تخفیف ویژه دوره
ورکشاپ تخصصی
ورکشاپ تخصصی فیشیال پوست
مهلت ثبت نام
فقط تا جمعه ،پانزده ام اسفند ماه
مبلغ دوره : 500 هزار تومان ، 300هزار تومان
دوره های تخفیفی

ظاهر را با ژل تنظیم کنید. استفاده از یک ژل روشن ابرو برای نگه داشتن علائم پودر یا مداد در محل، به طوری که آنها در طول روز پاک نمی کنند. از برس ابرو استفاده کنید تا ژل را از طریق ابرو خود بریزید، سپس آن را کاملا خشک کنید. ژل کمک می کند تا رنگ به طور مساوی توزیع شود و ظاهر نهایی زیبایی ایجاد می کند.

بسیاری از مردم می ترسند که دوره رشد برای موها متوقف شود ابرو می تواند تا شش هفته طول بکشد تا رشد کند، بنابراین باید صبر کنید تا ابرو ضخیم تر شود و بعد تمرین کنید. شما ممکن است وسوسه شوید موهای خود را در اینجا یا آنجا بچرخانید تا همه چیز به طرز شسته و رفته ای ادامه پیدا کند، اما بهتر است موهای ابرو خود را از بین ببرید تا ببینید که قبل از ریزش مو یا ریمل چه کار باید بکنید.

ضخیم کردن ابرو

هنگامی که موهای شما شروع به رشد دوباره می کنند، ممکن است ظاهر دل خراش داشته باشد اگر نگران نحوه ظاهر بد آن هستید ترفندهای زیر را برای پوشیدن موهای در حال رشد در نظر بگیرید:

  • یک لایه پایه مرطوب یا سایه دار را روی موی که در حال رشد است، اعمال کنید.
  • پایه های پودری را همان رنگ ابرو بمالید. پودر به سطح مرطوب بستگی دارد.
  • ابروهای خود را برای رشد مو تحریک کنید. شما می توانید با استفاده از مسواک نرم یا موی چتری به آرامی پوست خود را از بین ببرید.
  • خوردن یک رژیم غذایی غنی از پروتئین، ویتامین ها، و مواد معدنی، ویتامین B، آهن و روی برای رشد مو حتی روی ابروها هم مهم هستند. غذاهای پر پروتئینی مانند تخم مرغ، لوبیا و آجیل را ببینید. غذاها مانند کلم، ماهی و گندم کامل می توانند به شما در دریافت ویتامین ها و مواد معدنی نیاز داشته باشند. ضخیم کردن ابرو به همین روش صورت می گیرد.

ضخیم کردن ابرو

دوره های آموزش اصلاح ابرو و دیگر دوره های تخصصی در آموزشگاه هنر آموزان برگزار می شود.

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!
اشتراک گذاری
Notify of
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments