ترمیم رژگونه

ترمیم رژگونه خرد شده

آموزش ترمیم رژگونه خرد شده

یکی از اصلی ترین ابزار برای آرایش صورت (میکاپ) رژ گونه است. برای ترمیم رژگونه خرد شده ، به تنها چیزی که نیاز داری الکل سفید است! بله درست خوندید تنها با الکل سفید میتونید رژ گونه خودتون رو ترمیم کنید و مثل روز اول ازش استفاده کنید.

ترمیم رژگونه

مراحل ترمیم رژگونه خرد شده

برای این کار مرحله به مرحله باید کارهای زیر رو انجام بدید.

ترمیم رژگونه

1 – تمام پودر یا رژگونه را از ظرف آن خارج کنید حتی اگر لازمه بیشتر ظرف رو بشکنید این کار رو انجام بدید. بعد از این کار رژ گونه رو به یک کاسه کوچک منتقل کنید. هر چه پودر بیشتر باشد مطمئنا به کاسه بزرگتری نیاز دارید اما توجه کنید که باید قادر باشید رژ گونه رو هم بزنید بدون اونکه در ته ظرف ته نشین شده و یا اینکه از کناره های ظرف بیرون بریزه.

توجه: برای اینکه مواد داخل ظرف به بروی نریزه حتما از یک کیسه فریزر استفاده کنید. میتونید اون رو روی ظرف بکشید موقع هم زدن و یا اینکه ظرف رو بر روی کیسه فریزر قرار بدید.

15% تخفیف ویژه
دوره آموزش شینیون مو
فقط تا 31 ام مهر ماه
علاقه مندان به شرکت در این دوره می توانند وارد صفحه ثبت نام شده و فرم ثبت نام را تکمیل نمایند و یا اینکه با کارشناسان آموزشگاه هنرآموزان تماس بگیرند. توجه داشته باشید که به منظور استفاده از تخفیف ویژه حتما باید فالور پیج اینستاگرام هنرآموزان باشید

2 – در ادامه از یک قاشق یا چنگال برای خردتر کردن پودر استفاده کنید این کار به این خاطر انجام میشه که در نهایت رژ گونه شما یک دست تر و یک نواخت تر باشه.

3 – به آرامی به پودر، الکل سفید اضافه کنید تا یک خمیر غلیط و کاملا یک دست داشته باشید. بهتره که الکل خیلی کم باشه و حتی اگه اون رو قطره به قطره اضافه کنید مطمئن تر در نتهایت رژ گونه بهتری خواهید داشت. البته به عنوان یک راه حل کوچولو میتونم به شما بگم که به جای الکل از گلاب هم میتونید استفاده کنید ، هرچند الکل بهتره.

ترمیم رژگونه

4 – خوب بهم بزنید تا رژ گونه کاملا مخلوط بشه. با این کار شما دارید ی رژ گونه از دست رفته رو دوباره احیا میکنید.

5 – مخلوط را دوباره به ظرف اصلی برگردانید البته اگه موقع بیرون آوردن ظرف رو شکستید میتونید از یک ظرف سایه چشم استفاده کنید.

6 – با ته قاشق مخلوط را فشار بدید تا سطحی صاف و یکدست پیدا کند.

7 – در ظرف رو باز بذارید تا، در طول شب یا در صورت نیاز در زمان بیشتر در هوای آزاد خشک بشه و به راحتی بتونید از اون استفاده کنید.

تبریک میگم ، رژ گونه شما دوباره زنده شد و میتونید با استفاده از اون زیبایی خودتون رو دو چندان کنید.

دوره های آموزش آرایش صورت ، آموزش پاکسازی پوست و دیگر دوره های تخصصی در آموزشگاه آرایشگری زنانه هنر آموزان برگزار می شود.

اشتراک گذاری
Notify of
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments