فر کردن مو

فر کردن مو

فهرست عناوین

روش های فر کردن مو

امروزه توجه به زیبایی موها از اهمیت بالایی بر خوردار است و خانم ها بدنبال تنوع در آرایش مو خود هستند. یکی از روش های آرایش موها، فر کردن مو می باشد. روش های مختلفی برای فر کردن مو وجود دارد که در این بخش به معرفی آن ها می پردازیم.

فر کردن مو

بیگودی

یکی از قدیمی ترین روش ها برای فر کردن مو استفاده از بیگودی می باشد، با توجه به نوع فر می تواند بصورت ریز، درشت و یا متوسط باشد.

  • موها تمیز و شسته شده باشد.
  • ساقه موها مرطوب باشد.
  • پیچیدن موها به زیر باشد.
  • در پایان کار از اسپری فیکس استفاده شود.

فر کردن مو

اتو مو

در این روش موها توسط اتوی مو فر می شود، روند کار به این صورت می باشد که موها را به شاخه های مساوی تقسیم نموده هرچه تقسیم بندی ها کوچکتر باشد فر کردن با اتو ساده تر می شود، سپس اتو را به دور مو پیچیده و تا پایین مو ادامه داده سپس سراغ شاخه های بعدی رفته و به همین ترتیب تمام موها را فر کرده و در نهایت از اسپری مو (تاف) برای فیکس شدن حالت موها استفاده کنید.

فر کردن مو

بابلیس

یکی از روش های فر کردن مو با حرارت استفاده از بابلیس می باشد. در این روش موها به چهار قسمت تقسیم می شود، از پایین ترین قسمت، موها را بابلیس کشیده و موها را فر کرده به این ترتیب همه قسمت ها را فر کرده و در نهایت برای ماندگاری بیشتر از تاف استفاده کنید.

فر کردن مو

بافت مو

یکی دیگر از روش های ساده برای فر کردن، بافت مو می باشد. در این روش از وسط موها را به دو قسمت تقسیم کرده و موها را بصورت فرانسوی یا ساده ببافید، بعد از گذشت چند ساعت موها را باز کرده و موها حالت دار شده اند.

فر کردن مو

فویل

یکی از روش های ساده برای فر کردن مو در منزل استفاده از فویل می باشد. در این روش ابتدا موها را با استفاده از ژل خشک مرطوب کرده سپس موها را شاخه بندی کرده، هر شاخه را دور انگشت پیچیده و لوله کرده سپس موهای لوله شده را در داخل فویل قرار داده و دو سر فویل را ببنید. با استفاده از اتوی مو هر فویل را به آرامی حرارت داده این روند را برای تمام فویل ها انجام داده در نهایت فویل ها را باز کرده و موها به زیبایی فر شده است.

فر کردن مو

دوره های آموزش رنگ مو و آموزش شنیون مودر آموزشگاه هنرآموزان برگزار می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


بستن
برگشت به بالا