لوگو آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان

ویدئوهای دوره آموزش اپیلاسون

دوره آموزش لیزر موهای زائد در هنرآموزان

از بین بردن موهای زائد یکی از دغدغه های اصلی افراد است به همین دلیل استفاده از لیزر بسیار رایج شده است .
در دوره آموزش کار با لیزر ، شما با خطرات ناشی از لیزر و تکنیک های پیشرفته و مدرن کار با لیزر پوست را مطابق با جدیدترین متدهای روز دنیا آشنا می شوید.
کار با لیزر پوست امروزه یکی از مشاغل جدید به شمار می‌رود و جایگاه خوبی را در جامعه ایران کسب کرده است. بعد از دریافت مدرک خود می توانید مرکز لیزر خود را دایر کرده و به درآمد بالایی داشته باشید.

line

سر فصل های دوره آموزش لیزر موهای زائد

چرا آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان؟

ارائه مدرک رسمی فنی حرفه ای

اساتید مجرب و ممتحن رسمی فنی حرفه‌ای

جلسات تمرین رایگان پس از اتمام دوره

خوابگاه برای هنرجویان شهرستان

مربی اصلاح و ابرو

آرزو پورداد - مربی دوره آموزش لیزر موهای زائد

دوره های ارائه شده توسط این مربی:

آموزش اپیلاسیون

توانایی شما پس از دوره لیزر موهای زائد

پس از گذراندن دوره آموزش لیزر موهای زائد هنرجو با اصول بهداشتی در انجام لیزر موهای زائد و نحوه اصولی انجام کار آشنا می شود. بعد از اتمام دوره آموزشی و دریافت مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه ای، به راحتی وارد بازار کار شود. همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید کار خود را تبلیغات و مشتری های جدید جذب کنید.

لوازم و تجهیزات دوره لیزر موهای زائد

ابزار و وسایل دوره آموزش لیزر شامل ژل بی حس کننده ، دستگاه لیزر موهای زائد و عینک محافظت از چشم است. نکته مهم: در دوره آموزش لیزر موهای زائد پک تجهیزات عمومی به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

هزینه دوره آموزش لیزر موهای زائد

دوره خصوصی آموزش اپیلاسون [-]
نام حرفه اپیلاسیون
مدت دوره 12 ساعت 2 هفته
تعداد نفرات 1-3
جزئیات جلسات 4 جلسه 2 الی 3 ساعته
 
دوره نیمه خصوصی آموزش اپیلاسون []
نام حرفه اپیلاسیون
مدت دوره 12 ساعت 2 هفته
تعداد نفرات 3-8
جزئیات جلسات 4 جلسه 2 الی 3 ساعته
 

برای پیش ثبت نام سریع با موبایل اندروید یا آیفون خود بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید و پیامک را ارسال نمایید، تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

ارسال شماره تماس:
line
سوالات متداول.
هزینه آموزش لیزر موهای زائد در اواسط این صفحه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرآموزان در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ایی ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.
مدت زمان آموزش لیزر موهای زائد در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان در دوره خصوصی یک روز است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.
بله ، همه جلسات آموزش لیزر موهای زائد به صورت عملی برگزار می شود .البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان زیر نظر مربی انجام می شود تا برای پوست مدل مشکلی پیش نیاید.
بله. برای لیزر موهای زائد باید از دستگاه های مختلف مانند دستگاه کرایولیپولیز ، الکساندرایت ، دایود ، ای لایت ، میکرودرم ابریژن ، RF ، IPL ، CO2 استفاده کرد.
بعد از اتمام دوره شما مدرک فنی و حرفه ای لیزر موهای زائد را دریافت می کنید.
بله آموزشگاه هنر آموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگزار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.
بله. هنر آموزان آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.
آخرین مقالات.
بهترین-روش-اصلاح-صورت-خانم-ها

بهترین روش اصلاح صورت

انواع روش اصلاح صورت چیست ؟ بهترین روش اصلاح صورت کدام است؟ تقاوت اپیلاسیون و دپیلاسیون چیست ؟ بند انداختن برای چه افرادی مناسب است؟

اشتراک گذاری
Notify of
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
نام و شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.