برای ثبت نام در دوره ها ، با این شماره تماس بگیرید.

blackbackoranglogohonaramoozan

ریموور مو

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
ریموور مو
فهرست محتوی

ریموور مو چیست؟

ریموور مو پاک کردن رنگ ناخواسته مو مانند رنگ شرابی و رنگ های گیاهی است. استفاده از ریموور مو برای از بین بردن رنگ نامطلوب مو بهترین روش است. به بیانی دیگر دکلره به عملی گفته می شود که نتیجه ی آن پراکنده کردن و خارج کردن پیگمنت های طبیعی مو (منظور موی رنگ نشده است ) از ساختمان مو بوده و رنگ مو را روشن می کند.

در این مقاله مطالب زیر را مطالعه خواهید کرد:
همچنین با ثبت نام در کلاس های آموزش رنگ و مش مو موسسه آموزش آرایشگری هنرآموزان آخرین تکنیک های آرایشگری حرفه ایی را بیاموزید.

پاک کردن رنگ مو

کاربرد ریموور مو

ریموو مو راه بازگشت از رنگ­ موها را باز می­­­گذارد. در واقع زمانی که از رنگ موی خود پشیمان شدید، می­توانید از این روش استفاده کنید و تمام رنگ موی فعلی خود را از بین ببرید.

انواع ریموور رنگ مو

ریموور مو یا پاک کننده رنگ مو، دارای انواع مختلفی است. با توجه به جنس مو و تناژ رنگ موی ناخواسته، می توانید یکی از این ریموور ها را استفاده کنید.

ریموور دو فاز

این نوع ریموور دارای 2 مایع با شماره متفاوت است. مایع ها را می بایست به طور مساوی با هم ترکیب کنید و از پشت سر روی موها بمالید. مدت زمان مکث ریموور دو فاز به جنس مو و رنگ موی بستگی دارد. در کاتالوگ محصولات زیبایی مو، زمان مکث و طرز استفاده نوشته می شود. بهتر است قبل از استفاده از ریموور، کاتالوگ مربوطه را خوب مطالعه کنید.

ریموور مو

ریموور پودری

دو نوع پودر دکلوره وجود دارد:آبی و سفید.

آبی نوع قوی از پودر دکلره هاست و سفید نوع ضعیف آن. سعی کنید از مارکهای معتبر و قابل اطمینان استفاده کنید تا موها آسیب کمتری ببینند.

ریموور های پودری مانند پودر دکلره هستند. این ریموور ها می بایست با اکسیدان ترکیب شوند. پس از ۳۰ دقیقه ماندن ریموور روی موها، موهایتان را بشویید. اگر پودر ریموور مایع مخصوص داشته باشد دیگر احتیاجی نیست که با اکسیدان مخلوط کنید. پس از ترکیب پودر ریموور با مقدار مشخصی اکسیدان و زمان مکث، نتایج زیر به دست می آید.

50 گرم پودر ریموور+ 120 میل آب داغ با زمان مکث 1 الی 1:30 ساعت = پایه 2

50 گرم پودر ریموور + 150 میل اکسیدان 0.5 یا 3 درصد با زمان مکث 45 دقیقه الی 1 ساعت = پایه 3

50 گرم پودر ریموور + 150 میل اکسیدان 1 یا 6 درصد با زمان مکث 45 دقیقه الی 1 ساعت = پایه 4

50 گرم پودر ریموور + 150 میل اکسیدان 2 یا 9 درصد با زمان مکث 45 دقیقه الی 1 ساعت = پایه 5

توجه داشته باشید برای پاک کردن رنگ مو می بایست دو هفته از زمان رنگ کردن موهایتان گذشته باشد. رنگ بعدی موهایتان را ۳ روز پس از ریموور بگذارید. از ریموور مو برای پاک کردن رنگ مو های مشکی، شرابی و رنگ های گیاهی استفاده می شود.

توجه کنید که با رنگ فقط تا سه درجه می توان رنگ مو را روشن کرد. چنانچه بخواهیم موی طبیعی را بیشتر از چهار درجه روشن ترکنیم ابتدا باید موها را دکلره کرده و بعد از آن رنگ انتخابی را استفاده نمایید.

ریموور مو

ریموور مایع

ریموور مایع معمولا به ریموور رنگ موی مشکی معروف است و در دو ظرف ارائه می­شود. همراه با این دو ظرف نیز ممکن است که یک عدد شامپوی قلیایی وجود داشته باشد.

روش استفاده از ریموور مایع:

 • اول از همه باید دو هفته صبر کنید تا از رنگ موی قبلی­تان بگذرد و بلافاصله این کار را نکنید. زیرا موهای شما در معرض مواد زیادی قرار می­گیرد و احتمال آسیب­دیدگی آن بالا خواهد رفت.
 • سپس برای باز شدن پولک­های مو با استفاده از شامپوی قلیایی، موها را شستشو دهید.
 • به مدت پنج دقیقه شامپو را روی موهایتان ماساژ دهید.
 • بعد از آن باید صبر کنید تا موهایتان به طور کامل خشک شود. حال می­توانید با سشوار کشیدن، این خشک کردن مو را جلو بیاندازید اما بهتر است که صبور باشید و بیش از حد به موها فشار وارد نکنید. بهترین راه این است که موهایتان در معرض هوای آزاد خشک شوند.
 • حال موهایتان را به چهار قسمت مساوی تقسیم کنید.
 • دو ظرف را آماده کنید.
 • سپس از مواد ریموور به اندازه مساوی در هر کدام از ظرف­ها بریزید.
 • مواد داخل هرکدام از ظرف­ها را مخلوط کنید.
 • سپس با قلم­مو ریموور را از پشت موهایتان اعمال کنید. بهتر است که این کار را از سانتی­متری ریشه مو شروع کنید.
 • نیم ساعت صبر کنید و ریموور را به ریشه موهایتان بزنید. حال کلاه همیشگی که بعد از رنگ مو سر می­کنید را روی سرتان قرار دهید و یک ساعت بعد موهایتان را با آب گرم شستشو دهید.
 • اگر نیاز دیدید، می­توانید تا سه روز این پروسه را تکرار کنید یا اینکه بعد از آن، از روش دکوپاژ برای از بین بردن رنگ مو استفاده کنید.
 • حال برای تقویت مو از ماسک مو و یا روغن ­های تقویتی استفاده کنید.

بهترین روش ریموو کردن رنگ مو چیست ؟

روشی را می­توان به عنوان بهترین روش اعلام کرد که هم کمترین آسیب را به موها وارد کند و هم بتوان در مدت زمان کوتاه آن را انجام داد که در این قسمت به دو مورد از بهترین روش­ها اشاره خواهیم کرد:

 1. چند قطره مایع ظرفشویی را با شامپوی همیشگی که مخصوص موهایتان است، مخلوط کرده و موهایتان را با آن شستشو دهید. تا نزدیکی ریشه مو می­توانید این شستشو را ادامه دهید. مایع ظرفشویی ها نباید مو را زبر و خشن کنند. پس از هر برندی استفاده نکنید.
 2. کمی سرکه سفید ارگانیک را با آب مخلوط کرده و به موها بزنید. سپس سرتان را با کلاه رنگ بپوشانید و هر چند دقیقه موها را بررسی کنید و زمانی که حس کردید رنگ موها از بین رفته و پاک شده­اند، سرتان را بشویید.

ریموور مو در خانه

پاک کردن رنگ مو در منزل کار راحتی است که با خواندن این مقاله، بدون اینکه موها آسیب ببیند و با صرف زمان و هزینه کمتری به سادگی می توانید انجام دهید.

پودر لباس شویی ساده

برای ریموور رنگ موی تیره می توانید از پودر لباس شویی استفاده کنید. پس از 5 مرتبه استفاده از این روش رنگ موهایتان به رنگ بلوند تغییر می کند.

نکته بسیار مهم: پودر لباس شویی می بایست فاقد مواد سفید کننده باشد.

ابتدا موهایتان را خیس کنید و با یک قاشق غذاخوری (متناسب با حجم موهایتان) موهایتان را بشویید. پودر لباس شویی باید روی موهایتان کف کند. ابتدا ساقه موهایتان که دیرتر از ریشه مو روشن می شود را بشویید.

همچنین شما می توانید 1/4 لیتر از شامپوی معمولی را با 4-5 قطره از مایع ظرفشویی مخلوط کرده و به ترتیب گفته شده از آن به جهت پاک کردن رنگ موهای خود استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که با توجه به تنوع مواد مختلف ظرفشویی و ترکیب آنها استفاده از این روش توضیح نمی گردد.

ریموور مو

سرکه

نکته مهم: از سرکه سیب و سرکه قرمز استفاده نکنید !!!

سرکه را می توانید به نسبت مساوی با آب گرم مخلوط کرده و از آن استفاده کنید. اسیدیته سرکه باعث واکنش با مواد قلیایی رنگ ها شده و موجب حذف رنگ های موهای شما می شود.

سرکه و روغن گیاهی را با توجه به حجم موهایتان مخلوط کنید. پس از خیس کردن موهایتان، مواد مخلوط شده را روی موهایتان خوب ماساژ دهید و با صابون بشویید. این کار را تا زمانی که رنگ از موهایتان خارج نشده، تکرار کنید.

پس از این کار موهای خود را 15 – 20 دقیقه بپوشانید. پس از طی این مدت موهای خود را مرتب بشویید.

ریموور مو

جوش شیرین

مخلوط جوش شیرین و شامپوی ضد شوره بهترین روش ریموور خانگی موهای رنگ شده است. موهایتان را چند دفعه با این مخلوط بشویید. شامپوی ضد شوره به خاطر فرمولاسیون بسیار قوی، بهترین ریممور برای رنگ های موقت نیز است. جوش شیرین یکی از مواد طبیعی است که مانند دکلره موها را روشن می کند و آسیب کمتری به مو می رساند.
ریموور مو

روغن نارگیل

پس از شستشوی موها با آب داغ و شامپو، روغن نارگیل را با آب داغ مخلوط کرده و روی موها و پوست سر خود بمالید. پوست سر و موهای خود را با روغن نارگیل مخلوط شده با آب داغ، خوب ماساژ دهید.

موها را با حوله خشک و به مدت 1 ساعت پوشش دهید. پس از گذشت 1 ساعت موها را با آب داغ بشویید. این روش برای سریع پاک کردن رنگ مو مناسب و بی ضرر است.

پاک کردن رنگ مو

قرص ویتامین C

اگر رنگ موهایتان عمر زیادی دارد پس از 30 مرتبه شستشو پاک می شود، میتوانید با ترکیب قرص ویتامین ث و آب، خمیر درست کنید و روی کف سر و روی موهایتان بگذارید.

پس از نیم ساعت موهایتان را آب کشی کنید. تکرار این کار باعث می شود رنگ مویی که عمر زیادی دارد سریع پاک شود. برای جلوگیری از شکنندگی موهای خود ازنرم کننده مو و برای آب کشی موها از آب ولرم استفاده کنید.

پاک کردن رنگ مو

لیموترش

لیموی ترش و تازه به خاطر وجود اسید سیتریک که سفید کننده طبیعی خوبی می باشد، برای پاک کردن رنگ مو گزینه مناسبی می باشد. آب لیمو ترش تازه را در ظرفی بریزید.

پوست سر و موهای خود را با آب لیموی ترش ماساژ دهید. مراقب باشید پوست سرتان را زیاد چنگ نزنید به خاطر اسید سیتریک لیمو ترش احتمال زخمی شدن پوست سرتان وجود دارد.

اجازه دهید آب لیموی ترش نیم ساعت روی موهایتان و کف سرتان بماند. پس از نیم ساعت موهایتان را با شامپوی مخصوص خود بشویید. برای جلوگیری از شکنندگی موهایتان ازنرم کننده مو و برای آب کشی موهایتان از آب ولرم استفاده کنید.

پاک کردن رنگ مو

سودا

ترکیب شامپو و سودای خوراکی به خصوص شامپوی ضد شوره، برای پاک کردن رنگ ناخواسته موها بسیار مؤثر و بدون عوارض است. سودای خوراکی یک لایه بردار خوراکی طبیعی است.

سودا

آب داغ

در کاتالوگ رنگ مو نوشته می شود که رنگ موی مورد نظرتان پس از چند بار شستشو پاک می شود. معمولا اکثر رنگ موها پس از 20 بار شستشو پاک می شوند. می توانید برای سریع پاک شدن رنگ موهایتان برای شستشو از آب دغ استفاده کنید. پس از پایان شستشو برای جلوگیری از شکنندگی موهایتان ازنرم کننده مو و برای آب کشی موهایتان از آب ولرم استفاده کنید.

پاک کردن رنگ مو

مزایای استفاده از ریموور مو

 • می­توانید بعد از استفاده از ریموور به رنگ موی طبیعی خود برسید.
 • می­توانید دوباره رنگ موی جدید و مورد علاقه خود را پیدا کرده و آن را امتحان کنید و منتظر نباشید که موهایتان بلند شود و رنگ­های آن از بین برود.

عوارض استفاده از ریموور مو

در ریموورها از موادی شبیه به رنگ مو استفاده می­کنند و می­توانند آسیب­هایی را به مو وارد کنند که تقریبا شبیه به آسیب­های رنگ مو است، که این آسیب­ها عبارتند از:

 • خشک شدن مو
 • شکننده شدن مو
 • نازک­شدن تارهای مویی
 • حساس شدن مو
 • کاهش رشد و ضعیف شدن ساقه مو

پس هردفعه نباید به امید ریموور، موهایتان را بدون فکر رنگ کنید. قبل از انتخاب رنگ مو با دقت در مورد آن فکر کنید.

بهترین برند های ریموور مو

 • دکو ریموور (دکوپاژ) بس- BES

این ریموور­ می­تواند رنگ­های مشکی بسیار عمیق مثل مشکی پرکلاغی و رنگ­های شرابی را از بین ببرد. وزن آن نیز 150 گرم می­باشد. این برند ساخت ایتالیا است. قیمت این محصول نیز 135000 تومان می­باشد.

 • ریموور رنگ موی سیکرت استار لیدی

این رنگ مو نیز قدرت پاک­کنندگی بالایی دارد و رنگ­های عمیقی مثل پرکلاغی و شرابی پررنگ را نیز از بین می­برد و آسیبی به بافت مو وارد نخواهد کرد. وزن این محصول 100 میل است و ساخت ایران می­باشد و قیمت آن 65000 تومان است.

 • ریموور رنگ الیو (دکوپاژ)

این رنگ مو قادر است رنگ موهای بسیار تیره را نیز از بین ببرد و ساخت ایتالیا می­باشد. وزن آن نیز 100 میلی لیتر است و قیمت آن 102000 تومان می­باشد.

تفاوت ریموور با دکوپاژ

دکوپاژ به برداشتن رنگ مو می­پردازد اما ریموور شبیه به دکلره نیز عمل می­کند.

 • ریموور برای از بین بردن رنگ مو محدودیت ندارد اما دکوپاژ با محدودیت همراه است.
 • ریموور دارای انواع پودری و مایع است اما دکوپاژ یک نوع دارد.

مراقبت های بعد از ریموور مو

بعد از ریموو کردن رنگ مو باید مراقبت خود را از موهایتان افزایش دهید و اقدامات زیر را انجام دهید تا حساسیت موها افزایش پیدا نکند:

 • از ماسک­های آبرسان و تقویت-کننده مو استفاده کنید.
 • تا حد ممکن از لوازم داغ مویی استفاده نکنید.
 • استفاده از نرم­کننده و شامپو برای موهای حساس را فراموش نکنید.
 • اجازه دهید که موهایتان در معرض هوای آزاد خشک شود.
 • از روغن­های ضروری مثل روغن بادام یا زیتون برای موهایتان استفاده کنید که بسیار حائز­اهمیت خواهند بود.

نکات مهم ریموور مو

انجام ریموور مو با روش های خانگی که در مطلب بالا ذکر کردیم، بدون عارضه می باشد. استفاده ی مکرر از ریموور های شیمیایی برای موها مضر است. بهتر است کمتر از ریموور های شیمیایی استفاده کنید. قبل از استفاده از ریموور های شیمایی، برای گرفتن نتیجه بهتر، به نکات مهم مطلب زیر توجه داشته باشید.

 • قبل از استفاده از ریموور ها موهای خود را با شامپو قلیایی کریتیو، به مدت 5 دقیقه خوب شسته و پس از خشک کردن موها از ریموور استفاده کنید.
 • ابتدا ساقه ی مو را به مواد ریموور آغشته کنید. پس از 20 الی 30 دقیقه ریموور را به ریشه مو بمالید.
 • پس از ریموور مو، از شامپوهای نرم کننده ی مو استفاده نکنید.
 • بهتر است قبل از اضافه کردن اکسیدان، 25 گرم از پودر ریموور را با 5 میل روغن آرگان ترکیب کنید. استفاده از روغن آرگان در ترکیب ریموور، از خشکی موها جلوگیری می کند.
 • پس از ریموور رنگ های مشکی، شرابی و قرمز رنگ موها نارنجی قرمز یا نارنجی زرد می شود. برای پوشش این مشکل بهتر است از رنگ های تناژ دودی استفاده کنید.
 • از ریموور ها برای موهای طلائی استفاده نکنید.
 • از مارک های مرغوب ریموور مانند بس و کریتیو استفاده کنید.

دوره های آموزش رنگ مو و آموزش کوتاهی مو در آموزشگاه آرایشگری زنانه هنرآموزان برگزار می شود.

گالری عکس رنگ مو

در ادامه تعدادی از عکس های منتخب رنگ مو را مشاهده خواهید نمود. برای مشاهده عکس های بیشتر به صفحه گالری عکس انواع مدل رنگ مو مراجعه نمایید. برای مشاهده عکس ها در سایز بزرگتر بر روی عکس منتب کلیک کنید.

امتیاز به این مقاله

سپاسگزاریم که با ارسال نظر ما را در ارائه خدمات بهتر یاری می کنید.
راهنما:

خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبخیلی خوب (2 میانگین آراء: 4٫00 از میان 5)
Loading…
سایر مقالات مشابه
پیتاژ مو
آموزش پیتاژ مو

پیتاژ مو چیست پیتاژ مو یا خورد کردن موی سر سک تکنیک کوتاهی مو است برای کسانی که موی پر پشت سنگین دارند مناسب است.

مطالعه کنید »
  اشتراک گذاری  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
Notify of
یگانه اعتضادی

سلام .
در نتیجه استفاده از هر کدوم از ریموور ها ، چه عوارضی ممکنه پیش بیاد؟
احیانا خطرناک نیست که ؟ مثلا باعث ریزش مو بشه؟

فائزه صقائی

عالییییییییییییییییی

فاطمه

برای ازبین بردن رنگ حنا خوب است این ریموور؟؟؟؟؟؟

ناشناس

بله

ناشناس

سلام
برای پاک کردن شامپو رنگ مو مشکی دوقلو، کدوم یکی از ریمور دو فاز مایع یا ریمور های خانگی که اسم بردید، رو پیشنهاد میکنید؟

سلام برای ریموور کردن رنگ موی مشکی بهترین ریممور های جدید مدل شامپویی هستند .

ناشناس

سلام من موهام شرابیه می‌خوام عوضش کنم باریموکردن درست میشه

رنگ شرابی از جمله رنگ های خیلی قوی است که ماندگاری و مقاومت زیادی دارد. البته با ریموور مو می توان این رنگ مو را از بین برد . اما بهتر است برای آسیب کمتر رسیدن به موهایتان چند ماه زمان بدهید . همه چیز در مورد آموزش رنگ و مش مو را می توانید در کلاس های آموزش آرایشگری هنرآموزان یاد بگیرید . برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02166407611 تماس حاصل فرمایید.

فاطمه درخشانی

سلام خسته نباشید
ببخشید رموور های طبیعی برای پاک کردن رنگ مویی که پاک شده یارشد ریشه داشه فقط به درد میخوره یا اگه از رنگ مویی خوشمون نیاد هم میتونیم با این روش پاک کنیم ؟؟؟

ریموور های رنگ مو چه طبیعی چه صنعتی و شیمیایی همه کاربرد های مشابه دارند و برای پاک کردن رنگ های شیمیایی از مو کاربرد دارد. ریموور های طبیعی ضعیف هستند و ریموور های صنعتی قوی تر و کاربردی تر هستند.

ناشناس

سلام،وقتتون بخیر ،من یه ماه پیش موهامو رنگ گیاهی مشکی گذاشتم،به نظرتون این روش هایی که گفتین میتونه رنگ گیاهی مشکی روی موی من رو پاک کنه؟و اینکه بعدش میتونم رنگ بلوند بدون دکلره بزارم؟

سلام . چون می فرمایید رنگ گیاهی گذاشتید که بسیار قوی هستند و رنگ تیره گذاشته ایند هرچند ریموور مو شیمیایی تا حدی تیرگی موهای شما را از بین ببرد اما قطعا موی شما بسیار آسیب دیده شده و دکلره باعث سوختن موهایتان خواهد شد چون دو تا ماده شیمیایی بسیار قوی رو موهایتان قرار داده اید دکلره قطعا باعث آسیب جدی به موهایتان خواهد شد.

الی

با سلام و وقت بخیر
من ۱۵ روز پیش موهامو هایلایت کردم رنگ لایتش صدفی هست و دوست دارم اما رنگ بقیه ی موهام قهوه ای شده و تناژ قرمز داره و در کف سر که فرق سر باز میشه بیشتر دیده میشه
برای پاک کردن تناژ قرمز واریانسیون سبز رو با کمی اگسیدان قاطی کردم و به فقط به بالای سرم زدم که متاسفانه قسمت لایت موهام آبی شده
چکار کنم که پاک بشه خیلی غصه میخورم و ناراحتم

با سلام دوست عزیز متاسفانه شما بسیار غیر اصولی موهای خود را رنگ کرده این و الان هیچ کاری نمیشه کرد جز اینکه موهای خود را یک دست رنگ یک یا چند شماره تیره تر بگذارید تا همه تناژ های متناقض ایجاد شده را بپوشاند. و سری بعد برای انجام رنگ و لایت مو به یک آرایشگاه و آرایشگر با تجربه مراجعه کنید

ناشناس

متشکرم
با گذاشتن آب لیموی تازه روی موهام به مدت نیم ساعت و تکرار چند باره ی این کار توانستم قسمت هایی که آبی شده بود را به رنگ قبل برگردانم
ممنون از پاسخگویی شما

خیلی خوشحالیم که مقالات آموزشی ما تونسته برای شما مفید باشد.

سمانه

سلام من زمینه موهامو مشکی کردم، و پایین موهامو بالیاژ، با توجه به اینکه موها پوش داده میشه الان پایین موهام هم مشکی داره هم دکلره و قسمت بالا هم که کلا مشکی. الان میخوام رو کل موهام یه رنگ شنی ماسه ای بزنم. اگه از ریموور استفاده کنم که مشکی هارو ببره به قسمت هایی که دکلره داره آسیب نمیزنه؟؟

سلام دوست عزیز ببینید ریموور ترکیب رنگ مو ایی را که از طریق روش های شیمیایی به مو منتقل شده پاک می کند و به پایه رنگ مو می رسد. اما دکلره پایه رنگ موی شما را تغییر می دهد و روشن می کند. پس ریموور بر روی قسمت هایی که دکلره نشده باشد موها را به رنگ اصلی و طبیعی موهای شما باز می گرداند و بر روی قسمت های دکلره شده موها را به پایه دکلره میرساند. در نتیجه پس از دکلره باز هم موهای شما یک دست نشده و هرچند یک رنگ خواهند شد اما های لایت… مطالعه کنید »

مهوش

سلام خسته نباشید من موهامو با شامپو رنگ سرخ آبی رنگ کردم الان یکساله تقریبا رسیده ب پایین موهام میخوام پاک شن که بتونم دوباره رنگ کنم از کدوم روش استفاده کنم الان ۲ ماه میشه ک دیگه شامپو رنگ نزاشتم اما فقط یذره کمرنگ شده از شامپو رنگ بس استفاده کردم عالیه اما نمیخوام دیگه باشه تنوع میخوام بدم کمکن کن مرسی…

چون از رنگ موهای فانتزی استفاده کردید ، هرچند که شامپو رنگ ضعیف است اما بهترین روش برای پاک کردن رنگ موهایتان ، استفاده از ریموورهای رنگ مو شیمیایی است.

فاطمه

سلام وقت بخیر
من چندین سال حنا هندی به موهام میزدم و ۸ماهی بود که دیگه از حنا استفاده نکردم و رفتم موهامو دکلره کردم روش رنگ دودی گذاشتم چیزی که میخواستم نشد بعضی قسمت های موهام تناژ قرمز داره.الان میشه از ریمموور استفاده کنم؟نتیجه میده؟دوستان میگن باید مو هات رشد کنه یا کوتاه کنی من تا زیر باسنم مو دارم نمیخوام کوتاه کنم حیفم میاد.میشه راهنمایی کنید

سلام متاسفانه شما مدت زمان بسیار طولانی حنا روی موهایتان گذاشته اید و حنا رنگ گیاهی بسیار قوی است و نمی گذارد موهایتان را رنگ کنید. مخصوصا در پایه های روشن شما تناژ قرمزی را خواهید داشت. لذا توصیه می شود اگر مایل به کوتاه کردن موهای حتا شده نیستید ، یک رنگ تیره همرنگ رنگ پایه و ریشه موهایتان بگذارید و برای چند سال دیگر از حنا استفاده نکنید تا در سال های آینده پس از رشد و کوتاه شدن موهای حنا شده بتوانید بر روی موهای طبیعیان رنگ مورد نظر خود را بزنید.

نازگل

سلام من رنگ شماره ۷ گذاشتم یه قسمتایی از موهام…میخوام پاک شه.موهام شکننده و خشک هم هست…چیکار کنم با کمترین اسیب پاک شه با توجه به شرایطی که نمیشه رفت ارایشگاه…کمک کنید لطفا

سلام اگر قبل از اینکار موهایتان رنگ داشته از ریموور استفاده کنید موهایتان چند رنگ می شود و چون شماره 7 رو گذاشتید موهایتان روشن شده است احتمالا ریممور کمکی به شما نخواهد کرد بهتر است یه رنگ تیره منطبق با پایه موهایتان بگذارید و سپس برای رفع خشکی موهایتان از ماسک مو داخل حمام استفاده کنید.

جدیدترین مقالات
فشیال پوست
فیشیال پوست

فیشیال چیست؟ فیشیال به نوعی یکی از درمان های مرتبط با پوست صورت به حساب می آید که در طی آن سلول های مرده

مطالعه کنید »