لوگو آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان

ریموور مو

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
ریموور مو
فهرست محتوی

ریموور مو چیست؟

ریموور مو پاک کننده رنگ ناخواسته مو مانند رنگ شرابی و رنگ های گیاهی است. استفاده از ریموور مو برای از بین بردن رنگ نامطلوب مو بهترین روش است. به بیانی دیگر دکلره به عملی گفته می شود که نتیجه ی آن پراکنده کردن و خارج کردن پیگمنت های طبیعی مو (منظور موی رنگ نشده است) از ساختمان مو بوده و رنگ مو را روشن می کند.

در این مقاله مطالب زیر را مطالعه خواهید کرد:
همچنین با ثبت نام در کلاس های آموزش رنگ و مش مو موسسه آموزش آرایشگری هنرآموزان می توانید آخرین تکنیک های آرایشگری حرفه ای را بیاموزید.

پاک کردن رنگ مو

کاربرد ریموور مو

ریموور مو به عبارتی راه بازگشت از رنگ­ موهایی است، که به هر دلیلی می خواهید پاک یا عوض شود. در واقع زمانی که از انتخاب رنگ موی خود پشیمان شدید، می ­توانید با این روش، تمام رنگ موی فعلی خود را از بین ببرید.

انواع ریموور رنگ مو

ریموور مو یا پاک کننده رنگ مو، دارای انواع مختلفی است. با توجه به جنس مو و تناژ رنگ موی ناخواسته، می توانید یکی از این ریموورها را انتخاب و استفاده کنید.

ریموور دو فاز

این نوع ریموور دارای 2 مایع با شماره های متفاوت است. مایع ها را بطور مساوی با هم ترکیب کنید و از پشت سر روی موها بمالید. مدت زمان مکث ریموور دو فاز به جنس و رنگ مو بستگی دارد. در کاتالوگ محصولات زیبایی مو، زمان مکث و طرز استفاده نوشته می شود. بهتر است قبل از استفاده از ریموور، کاتالوگ مربوطه را خوب مطالعه کنید.

ریموور مو

سورپرایز بزرگ ، ورکشاپ آموزشی


لیفت و لمینیت مژه و ابرو

در این دوره به ارزش 1.250.000 تومان تنها با قیمت 250.000 تومان شرکت کنید

تاریخ برگزاری 31 خرداد ماه 1399

ریموور پودری

دو نوع پودر دکلوره وجود دارد: آبی و سفید.

آبی نوع قوی و سفید نوع ضعیف ریموورهای پودری است. سعی کنید از مارکهای معتبر و قابل اطمینان استفاده کنید تا موها آسیب کمتری ببینند.

ریموورهای پودری مانند پودر دکلره هستند. این ریموورها می بایست با اکسیدان ترکیب شوند. پس از ۳۰ دقیقه ماندن ریموور روی موها، موهایتان را بشویید. اگر پودر ریموور مایع مخصوص داشته باشد دیگر احتیاجی نیست که آن را با اکسیدان مخلوط کنید. پس از ترکیب پودر ریموور با مقدار مشخصی اکسیدان و زمان مکث، نتایج زیر به دست می آید.

50 گرم پودر ریموور+ 120 میل آب داغ با زمان مکث 1 الی 1:30 ساعت= پایه 2

50 گرم پودر ریموور + 150 میل اکسیدان 0.5 یا 3 درصد با زمان مکث 45 دقیقه الی 1 ساعت= پایه 3

50 گرم پودر ریموور + 150 میل اکسیدان 1 یا 6 درصد با زمان مکث 45 دقیقه الی 1 ساعت= پایه 4

50 گرم پودر ریموور + 150 میل اکسیدان 2 یا 9 درصد با زمان مکث 45 دقیقه الی 1 ساعت= پایه 5

توجه داشته باشید برای پاک کردن رنگ مو می بایست دو هفته از زمان رنگ کردن موها گذشته باشد. رنگ بعدی را ۳ روز پس از ریموور بگذارید. از ریموور مو برای پاک کردن رنگ مو های مشکی، شرابی و رنگ های گیاهی استفاده می شود.

توجه کنید که با رنگ فقط تا سه درجه می توان رنگ مو را روشن کرد. چنانچه بخواهیم موی طبیعی را بیشتر از سه درجه روشن ترکنیم ابتدا باید موها را دکلره کرده و بعد از آن رنگ انتخابی را استفاده نماییم.

ریموور مو

ریموور مایع

ریموور مایع معمولا به ریموور رنگ موی مشکی معروف است و در دو ظرف ارائه می­شود. همراه با این دو ظرف ممکن است یک عدد شامپوی قلیایی نیز وجود داشته باشد.

روش استفاده از ریموور مایع:

 • اول از همه، از ریموور دو هفته بعد از رنگ موی اولیه می توانید استفاده کنید. زیرا موهای شما در معرض مواد زیادی قرار می­ گیرد و احتمال آسیب­ دیدگی آن بالا خواهد رفت.
 • سپس برای باز شدن پولک­های مو با استفاده از شامپوی قلیایی، موها را شستشو دهید.
 • به مدت پنج دقیقه شامپو را روی موهایتان ماساژ دهید.
 • بعد از آن باید صبر کنید تا موهایتان بطور کامل خشک شود. با سشوار می توانید روند خشک کردن موها را تسریع کنید. اما بهتر است صبور باشید و بیش از حد به موها فشار وارد نکنید. بهترین راه خشک شدن موها در معرض هوای آزاد است.
 • حال موهایتان را به چهار قسمت مساوی تقسیم کنید.
 • دو ظرف را آماده کنید.
 • سپس از مواد ریموور به اندازه مساوی در هر کدام از ظرف­ها بریزید.
 • مواد داخل هرکدام از ظرف­ها را مخلوط کنید.
 • سپس با قلم­مو ریموور را از پشت به موهایتان بمالید. بهتر است این کار را از سه سانتی­متری ریشه مو شروع کنید.
 • نیم ساعت صبر کنید و ریموور را به ریشه موهایتان بزنید. کلاه رنگ مو را روی سرتان قرار دهید و یک ساعت بعد موهایتان را با آب گرم شستشو دهید.
 • در صورت لزوم، می ­توانید تا سه روز این پروسه را تکرار کنید و یا از روش دکوپاژ برای از بین بردن رنگ مو استفاده کنید.
 • در مرحله آخر برای تقویت مو از ماسک مو و یا روغن ­های تقویتی استفاده کنید.

بهترین روش ریموو کردن رنگ مو چیست؟

بهترین روش، روشی است که کمترین آسیب را به موها وارد کند و بتوان در مدت زمان کوتاهی آن را انجام داد. در این قسمت به دو مورد از بهترین روش­ها اشاره خواهیم کرد:

 1. چند قطره مایع ظرفشویی را با شامپوی همیشگی که مخصوص موهایتان است، مخلوط کرده و موهایتان را با آن شستشو دهید. تا نزدیکی ریشه مو می ­توانید این شستشو را ادامه دهید. مایع ظرفشویی نباید مو را زبر و خشن کند. پس از هر برندی استفاده نکنید.
 2. کمی سرکه سفید ارگانیک را با آب مخلوط کرده و به موها بزنید. سپس سرتان را با کلاه رنگ بپوشانید و هر چند دقیقه موها را بررسی کنید و زمانی که حس کردید رنگ مو از بین رفته و پاک شده، سرتان را بشویید.

ریموور مو در خانه

پاک کردن رنگ مو در منزل کار راحتی است که با خواندن این مقاله، بدون آسیب به مو و با صرف زمان و هزینه کم به سادگی می توانید انجام دهید.

پودر لباس شویی ساده

برای ریموور رنگ موی تیره می توانید از پودر لباس شویی استفاده کنید. پس از 5 مرتبه استفاده از این روش رنگ موهایتان به رنگ بلوند تغییر می کند.

نکته بسیار مهم: پودر لباس شویی می بایست فاقد مواد سفید کننده باشد.

ابتدا موهایتان را خیس کنید و با یک قاشق غذاخوری پودر لباسشویی (متناسب با حجم موهایتان) موهایتان را بشویید. پودر لباس شویی باید روی موهایتان کف کند. ابتدا ساقه موهایتان که دیرتر از ریشه مو روشن می شود را بشویید.

همچنین می توانید 1/4 لیتر از شامپوی معمولی را با 4-5 قطره از مایع ظرفشویی مخلوط کرده و به ترتیب گفته شده از آن جهت پاک کردن رنگ موهای خود استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که با توجه به تنوع مواد مختلف ظرفشویی و ترکیب آنها استفاده از این روش توصیه نمی شود.

 

سرکه

نکته مهم: از سرکه سیب و سرکه قرمز استفاده نکنید!!!

سرکه را به نسبت مساوی با آب گرم مخلوط کرده و از آن استفاده کنید. اسیدیته سرکه باعث واکنش با مواد قلیایی رنگ مو شده و موجب حذف رنگ مو می شود.

سرکه و روغن گیاهی را با توجه به حجم موهایتان مخلوط کنید. پس از خیس کردن موها، مواد مخلوط شده را روی موهایتان خوب ماساژ دهید و با صابون بشویید. این کار را تا زمانی که رنگ از موهایتان خارج نشده، تکرار کنید.

پس از این کار موهای خود را 15 – 20 دقیقه بپوشانید. بعد از گذشت این زمان موهای خود را مرتب بشویید.

ریموور مو

جوش شیرین

مخلوط جوش شیرین و شامپوی ضد شوره بهترین روش ریموور خانگی موهای رنگ شده است. موهایتان را چند دفعه با این مخلوط بشویید. شامپوی ضد شوره به خاطر فرمولاسیون بسیار قوی، بهترین ریموور برای رنگ های موقت نیز هست. جوش شیرین یکی از مواد طبیعی است که مانند دکلره موها را روشن می کند و آسیب کمتری به مو می رساند.
ریموور مو

روغن نارگیل

پس از شستشوی موها با آب داغ و شامپو، روغن نارگیل را با آب داغ مخلوط کرده و روی موها و پوست سر خود بمالید. پوست سر و موهای خود را با این مخلوط، خوب ماساژ دهید.

موها را با حوله خشک و به مدت 1 ساعت بپوشانید. پس از گذشت 1 ساعت موها را با آب داغ بشویید. این روش برای پاک کردن رنگ مو مناسب و بی ضرر است.

پاک کردن رنگ مو

قرص ویتامین C

اگر رنگ موهایتان عمر زیادی دارد پس از 30 مرتبه شستشو پاک می شود، می توانید با ترکیب قرص ویتامین ث و آب، خمیر درست کنید و روی کف سر و موهایتان بگذارید.

پس از نیم ساعت موهایتان را آبکشی کنید. تکرار این کار باعث می شود رنگ مویی که عمر زیادی دارد سریع پاک شود. برای جلوگیری از شکنندگی مو از نرم کننده و برای آبکشی موها از آب ولرم استفاده کنید.

پاک کردن رنگ مو

لیمو ترش

لیموی ترش و تازه به خاطر وجود اسید سیتریک که سفید کننده طبیعی خوبی می باشد، برای پاک کردن رنگ مو گزینه مناسبی است. آب لیمو ترش تازه را در ظرفی بریزید.

پوست سر و موهای خود را با آب لیموی ترش ماساژ دهید. مراقب باشید پوست سرتان را زیاد چنگ نزنید. به دلیل وجود اسید سیتریک لیمو ترش احتمال زخمی شدن پوست سر وجود دارد.

اجازه دهید آب لیموی ترش نیم ساعت روی موها و کف سرتان بماند. پس از نیم ساعت موهایتان را با شامپوی مخصوص خود بشویید. برای جلوگیری از شکنندگی موها ازنرم کننده و برای آبکشی موهایتان از آب ولرم استفاده کنید.

پاک کردن رنگ مو

سودا

ترکیب شامپو و سودای خوراکی به خصوص شامپوی ضد شوره، برای پاک کردن رنگ ناخواسته مو بسیار مؤثر و بدون عوارض است. سودای خوراکی یک لایه بردار خوراکی طبیعی است.

سودا

آب داغ

در کاتالوگ رنگ مو نوشته شده که رنگ موی مورد نظر پس از چند بار شستشو پاک می شود. معمولا اکثر رنگ موها پس از 20 بار شستشو پاک می شوند. می توانید برای سریع پاک شدن رنگ موهایتان برای شستشو از آب دغ استفاده کنید. پس از پایان شستشو برای جلوگیری از شکنندگی موها ازنرم کننده و برای آبکشی موهایتان از آب ولرم استفاده کنید.

پاک کردن رنگ مو

مزایای استفاده از ریموور مو

 • با استفاده از ریموور به رنگ موی طبیعی خود می رسید.
 • می ­توانید دوباره رنگ موی جدید و مورد علاقه خود را پیدا کرده و آن را امتحان کنید و منتظر نباشید که موهایتان بلند شود و رنگ­ آن از بین برود.

عوارض استفاده از ریموور مو

در ریموورها از موادی شبیه به رنگ مو استفاده می­ شود و می ­توانند مانند رنگ مو به مو آسیب برسانند. این آسیب­ها عبارتند از:

 • خشک شدن مو
 • شکننده شدن مو
 • نازک­ شدن تارهای مویی
 • حساس شدن مو
 • کاهش رشد و ضعیف شدن ساقه مو

بنابراین قبل از انتخاب رنگ مو با دقت در مورد آن فکر کنید.

بهترین برند های ریموور مو

 • دکو ریموور (دکوپاژ) بس- BES : این ریموور­ می­ تواند رنگ­های مشکی بسیار عمیق مثل مشکی پرکلاغی و رنگ­های شرابی را از بین ببرد. وزن آن 150 گرم است. این برند ساخت ایتالیا است. قیمت این محصول نیز 135000 تومان است.
 • ریموور رنگ موی سیکرت استار لیدی: این ریموور نیز قدرت پاک ­کنندگی بالایی دارد و رنگ­های عمیقی مثل پرکلاغی و شرابی پررنگ را نیز از بین می ­برد و آسیبی به بافت مو وارد نخواهد کرد. وزن این محصول 100 میل است. ساخت ایران و قیمت آن 65000 تومان است.
 • ریموور رنگ الیو (دکوپاژ): این رنگ مو قادر است رنگ موهای بسیار تیره را نیز از بین ببرد و محصول کشور ایتالیا است. وزن آن 100 میلی لیتر و قیمت آن 102000 تومان می باشد.

تفاوت ریموور با دکوپاژ

دکوپاژ به برداشتن رنگ مو می پردازد اما ریموور شبیه به دکلره نیز عمل می­ کند.

 • ریموور برای از بین بردن رنگ مو محدودیت ندارد اما دکوپاژ با محدودیت همراه است.
 • ریموور دارای انواع پودری و مایع است اما دکوپاژ یک نوع دارد.

مراقبت های بعد از ریموور مو

بعد از ریموو کردن رنگ مو باید مراقبت از موهایتان را افزایش دهید. این اقدامات را انجام دهید تا از حساسیت بیشتر موها جلوگیری کنید:

 • از ماسک­های آبرسان و تقویت کننده مو استفاده کنید.
 • تا حد ممکن از لوازم داغ مویی استفاده نکنید.
 • استفاده از نرم ­کننده و شامپو برای موهای حساس را فراموش نکنید.
 • اجازه دهید موهایتان در معرض هوای آزاد خشک شود.
 • از روغن­های ضروری مثل روغن بادام یا زیتون برای موهایتان استفاده کنید.

نکات مهم ریموور مو

انجام ریموور مو با روش های خانگی که در مطلب بالا ذکر کردیم، بدون عارضه می باشد. استفاده ی مکرر از ریموور های شیمیایی برای موها مضر است. بهتر است کمتر از ریموورهای شیمیایی استفاده کنید. قبل از استفاده از ریموورهای شیمایی، برای گرفتن نتیجه بهتر، به نکات مهم زیر توجه داشته باشید.

 • قبل از استفاده از ریموورها موهای خود را با شامپو قلیایی کریتیو، به مدت 5 دقیقه خوب شسته و پس از خشک کردن موها از ریموور استفاده کنید.
 • ابتدا ساقه ی مو را به مواد ریموور آغشته کنید. پس از 20 الی 30 دقیقه ریموور را به ریشه مو بمالید.
 • پس از ریموور مو، از شامپوهای نرم کننده ی مو استفاده نکنید.
 • بهتر است قبل از اضافه کردن اکسیدان، 25 گرم از پودر ریموور را با 5 میل روغن آرگان ترکیب کنید. استفاده از روغن آرگان در ترکیب ریموور، از خشکی موها جلوگیری می کند.
 • پس از ریموو رنگ های مشکی، شرابی و قرمز رنگ موها نارنجی قرمز یا نارنجی زرد می شود. برای برطرف کردن این مشکل بهتر است از رنگ های تناژ دودی استفاده کنید.
 • از ریموورها برای موهای طلائی استفاده نکنید.
 • از مارک های مرغوب ریموور مانند بس و کریتیو استفاده کنید.

دوره های آموزش رنگ مو و آموزش کوتاهی مو در آموزشگاه آرایشگری زنانه هنرآموزان برگزار می شود.

گالری عکس رنگ مو

در ادامه تعدادی از عکس های منتخب رنگ مو را مشاهده خواهید نمود. برای مشاهده عکس های بیشتر به صفحه گالری عکس انواع مدل رنگ مو مراجعه کنید. برای مشاهده عکس ها در سایز بزرگتر بر روی عکس منتخب کلیک کنید.

امتیاز به این مقاله

سپاسگزاریم که با ارسال نظر ما را در ارائه خدمات بهتر یاری می کنید.
راهنما:

خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبخیلی خوب (5 میانگین آراء: 4٫60 از میان 5)
Loading…
سایر مقالات مشابه
ماسک مو
ماسک موی خانگی

ماسک موی خانگی فرقی ندارد که شامپو و نرم کننده شما چقدر می تواند عالی باشد. گاهی اوقات ماسک‌ مویی نیاز دارید که بتواند موهای

مطالعه کنید »
ریزش مو
ریزش مو

ریزش مو ریزش مو نه تنها می­تواند روی پوست سر شما تاثیر بگذارد، بلکه گاهی اوقات کل بدن را نیز درگیر خواهد کرد. ریزش مو

مطالعه کنید »
  اشتراک گذاری  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
Notify of
یگانه اعتضادی

سلام .
در نتیجه استفاده از هر کدوم از ریموور ها ، چه عوارضی ممکنه پیش بیاد؟
احیانا خطرناک نیست که ؟ مثلا باعث ریزش مو بشه؟

فائزه صقائی

عالییییییییییییییییی

فاطمه

برای ازبین بردن رنگ حنا خوب است این ریموور؟؟؟؟؟؟

ناشناس

بله

ناشناس

سلام
برای پاک کردن شامپو رنگ مو مشکی دوقلو، کدوم یکی از ریمور دو فاز مایع یا ریمور های خانگی که اسم بردید، رو پیشنهاد میکنید؟

سلام برای ریموور کردن رنگ موی مشکی بهترین ریممور های جدید مدل شامپویی هستند .

ناشناس

سلام من موهام شرابیه می‌خوام عوضش کنم باریموکردن درست میشه

رنگ شرابی از جمله رنگ های خیلی قوی است که ماندگاری و مقاومت زیادی دارد. البته با ریموور مو می توان این رنگ مو را از بین برد . اما بهتر است برای آسیب کمتر رسیدن به موهایتان چند ماه زمان بدهید . همه چیز در مورد آموزش رنگ و مش مو را می توانید در کلاس های آموزش آرایشگری هنرآموزان یاد بگیرید . برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02166407611 تماس حاصل فرمایید.

فاطمه درخشانی

سلام خسته نباشید
ببخشید رموور های طبیعی برای پاک کردن رنگ مویی که پاک شده یارشد ریشه داشه فقط به درد میخوره یا اگه از رنگ مویی خوشمون نیاد هم میتونیم با این روش پاک کنیم ؟؟؟

ریموور های رنگ مو چه طبیعی چه صنعتی و شیمیایی همه کاربرد های مشابه دارند و برای پاک کردن رنگ های شیمیایی از مو کاربرد دارد. ریموور های طبیعی ضعیف هستند و ریموور های صنعتی قوی تر و کاربردی تر هستند.

ناشناس

سلام،وقتتون بخیر ،من یه ماه پیش موهامو رنگ گیاهی مشکی گذاشتم،به نظرتون این روش هایی که گفتین میتونه رنگ گیاهی مشکی روی موی من رو پاک کنه؟و اینکه بعدش میتونم رنگ بلوند بدون دکلره بزارم؟

سلام . چون می فرمایید رنگ گیاهی گذاشتید که بسیار قوی هستند و رنگ تیره گذاشته ایند هرچند ریموور مو شیمیایی تا حدی تیرگی موهای شما را از بین ببرد اما قطعا موی شما بسیار آسیب دیده شده و دکلره باعث سوختن موهایتان خواهد شد چون دو تا ماده شیمیایی بسیار قوی رو موهایتان قرار داده اید دکلره قطعا باعث آسیب جدی به موهایتان خواهد شد.

الی

با سلام و وقت بخیر
من ۱۵ روز پیش موهامو هایلایت کردم رنگ لایتش صدفی هست و دوست دارم اما رنگ بقیه ی موهام قهوه ای شده و تناژ قرمز داره و در کف سر که فرق سر باز میشه بیشتر دیده میشه
برای پاک کردن تناژ قرمز واریانسیون سبز رو با کمی اگسیدان قاطی کردم و به فقط به بالای سرم زدم که متاسفانه قسمت لایت موهام آبی شده
چکار کنم که پاک بشه خیلی غصه میخورم و ناراحتم

با سلام دوست عزیز متاسفانه شما بسیار غیر اصولی موهای خود را رنگ کرده این و الان هیچ کاری نمیشه کرد جز اینکه موهای خود را یک دست رنگ یک یا چند شماره تیره تر بگذارید تا همه تناژ های متناقض ایجاد شده را بپوشاند. و سری بعد برای انجام رنگ و لایت مو به یک آرایشگاه و آرایشگر با تجربه مراجعه کنید

ناشناس

متشکرم
با گذاشتن آب لیموی تازه روی موهام به مدت نیم ساعت و تکرار چند باره ی این کار توانستم قسمت هایی که آبی شده بود را به رنگ قبل برگردانم
ممنون از پاسخگویی شما

خیلی خوشحالیم که مقالات آموزشی ما تونسته برای شما مفید باشد.

سمانه

سلام من زمینه موهامو مشکی کردم، و پایین موهامو بالیاژ، با توجه به اینکه موها پوش داده میشه الان پایین موهام هم مشکی داره هم دکلره و قسمت بالا هم که کلا مشکی. الان میخوام رو کل موهام یه رنگ شنی ماسه ای بزنم. اگه از ریموور استفاده کنم که مشکی هارو ببره به قسمت هایی که دکلره داره آسیب نمیزنه؟؟

سلام دوست عزیز ببینید ریموور ترکیب رنگ مو ایی را که از طریق روش های شیمیایی به مو منتقل شده پاک می کند و به پایه رنگ مو می رسد. اما دکلره پایه رنگ موی شما را تغییر می دهد و روشن می کند. پس ریموور بر روی قسمت هایی که دکلره نشده باشد موها را به رنگ اصلی و طبیعی موهای شما باز می گرداند و بر روی قسمت های دکلره شده موها را به پایه دکلره میرساند. در نتیجه پس از دکلره باز هم موهای شما یک دست نشده و هرچند یک رنگ خواهند شد اما های لایت… مطالعه کنید »

مهوش

سلام خسته نباشید من موهامو با شامپو رنگ سرخ آبی رنگ کردم الان یکساله تقریبا رسیده ب پایین موهام میخوام پاک شن که بتونم دوباره رنگ کنم از کدوم روش استفاده کنم الان ۲ ماه میشه ک دیگه شامپو رنگ نزاشتم اما فقط یذره کمرنگ شده از شامپو رنگ بس استفاده کردم عالیه اما نمیخوام دیگه باشه تنوع میخوام بدم کمکن کن مرسی…

چون از رنگ موهای فانتزی استفاده کردید ، هرچند که شامپو رنگ ضعیف است اما بهترین روش برای پاک کردن رنگ موهایتان ، استفاده از ریموورهای رنگ مو شیمیایی است.

فاطمه

سلام وقت بخیر
من چندین سال حنا هندی به موهام میزدم و ۸ماهی بود که دیگه از حنا استفاده نکردم و رفتم موهامو دکلره کردم روش رنگ دودی گذاشتم چیزی که میخواستم نشد بعضی قسمت های موهام تناژ قرمز داره.الان میشه از ریمموور استفاده کنم؟نتیجه میده؟دوستان میگن باید مو هات رشد کنه یا کوتاه کنی من تا زیر باسنم مو دارم نمیخوام کوتاه کنم حیفم میاد.میشه راهنمایی کنید

سلام متاسفانه شما مدت زمان بسیار طولانی حنا روی موهایتان گذاشته اید و حنا رنگ گیاهی بسیار قوی است و نمی گذارد موهایتان را رنگ کنید. مخصوصا در پایه های روشن شما تناژ قرمزی را خواهید داشت. لذا توصیه می شود اگر مایل به کوتاه کردن موهای حتا شده نیستید ، یک رنگ تیره همرنگ رنگ پایه و ریشه موهایتان بگذارید و برای چند سال دیگر از حنا استفاده نکنید تا در سال های آینده پس از رشد و کوتاه شدن موهای حنا شده بتوانید بر روی موهای طبیعیان رنگ مورد نظر خود را بزنید.

نازگل

سلام من رنگ شماره ۷ گذاشتم یه قسمتایی از موهام…میخوام پاک شه.موهام شکننده و خشک هم هست…چیکار کنم با کمترین اسیب پاک شه با توجه به شرایطی که نمیشه رفت ارایشگاه…کمک کنید لطفا

سلام اگر قبل از اینکار موهایتان رنگ داشته از ریموور استفاده کنید موهایتان چند رنگ می شود و چون شماره 7 رو گذاشتید موهایتان روشن شده است احتمالا ریممور کمکی به شما نخواهد کرد بهتر است یه رنگ تیره منطبق با پایه موهایتان بگذارید و سپس برای رفع خشکی موهایتان از ماسک مو داخل حمام استفاده کنید.

جدیدترین مقالات
شانه چوبی
شانه چوبی

فواید استفاده از شانه چوبی در این قسمت از سایت هنرآموزان دلایلی را به شما معرفی می کنیم که چرا باید شانه پلاستیکی یا

مطالعه کنید »