لوگو آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان

کاشت ناخن بیبی بومر + 35 ایده برای بیبی بومر ناخن

امروزه افراد زیادی برای رفع عیوب و نواقص خود به آرایشگاه‌‌ها مراجعه می‌‌کنند زیرا در آنجا برای رفع هر مشکلی راه حلی وجود دارد، یکی از خدماتی که در سالن‌‌ها ارائه می‌‌شود و مورد استقبال بانوان زیادی قرار گرفته، کاشت ناخن است.

این علاقه‌مندی به گونه‌ای است که حتی افرادی که نیازی به انجام آن ندارند حداقل یک بار امتحان می‌‌کنند زیرا می‌‌دانند که زیبایی ناخن‌ها باعث می‌‌شود دست‌ها آراسته به نظر برسند که این نقش بسزایی در ظاهر و اعتماد بنفس دارد. کاشت ناخن روش‌های گوناگونی دارد که ما در این مقاله آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان به یکی از رایج ‎‌ترین آن‌ها که کاشت ناخن بیبی بومر است می‌پردازیم تا با آگاهی کامل آن را انتخاب کنید و از آن لذت ببرید.

کاشت ناخن بیبی بومر چیست؟

کاشت بیبی بومر

یکی از نوین‌ترین روش‌هایی که در کاشت ناخن به کار می‌رود، کاشت ناخن بیبی بومر بوده که بسیار ساده است. کاشت بیبی بومر به روشی گفته می‌شود که در آن ترکیب مواد با یکدیگر باعث می‌شود سایه روشن روی سطح ناخن نمایان شود، زیرا از سه قسمت تشکیل شده که دو سوم آن را رنگ موردپسند مشتری در برگرفته و یک سوم دیگرش را مکمل آن رنگ در برمی‌گیرد.

این کاشت معمولا با رنگ صورتی یا هلویی و سفید گچی انجام می‌شود. این کاشت زیرمجموعه کاشت پودری قرار می‌گیرد آن هم به این صورت که دو پودر در یکدیگر محو می‌شوند که این خود به تنهایی ظاهر زیبایی دارد اما آن را می‌‌‌‌توان با ژل توسط اسفنج نیز انجام داد. روشی که در کاشت بیبی بومر استفاده می‌شود را می‌توان با لاک نیز انجام داد که به آن آمبره ناخن می‌گویند.

مقاله پیشنهادی : کاشت پلی ژل چیست؟ (0تا100 پلی ژل)

مزایای کاشت بیبی بومر

 • کاشت بیبی بومر در مقایسه با کاشت‌های پودری دیگر وقت کمتری می‌گیرد زیرا با ظاهر زیبایی که دارد دیگر نیازی به دیزاین نداشته و به همین دلیل زمان زیادی صرف نمی ‌شود.
 • کاشت بیبی بومر به دلیل آن که ظاهر ساده‌ای دارد برای هر مکان و هر مراسمی مناسب بوده به همین خاطر مورد پسند همگان قرار گرفته است.
 • این کاشت با ظاهر ساده‌ای که دارد باعث می‌شود که بتوان طرح‌های دیگری مانند فرنچ و نگین را با آن ترکیب کرد.

معایب کاشت بیبی بومر

 • در کاشت بیبی بومر باید دقت زیادی هنگام سوهان کشی داشت زیرا به دلیل ظاهر ساده‌ ای که دارد، بیشتر مدل ناخن به چشم می‌‌آید.
 • ترمیم کاشت بیبی بومر زمان ‌بر است زیرا همانطور که گفته شد باید مواد به طور کامل حذف شده و مراحل کاشت دوباره انجام شود.

تجهیزات و ابزار مورد نیاز برای کاشت بیبی بومر

لوازم و تجهیزات کاشت بیبی بومر

کاشت بیبی بومر نیز همانند دیگر کاشت‌ها برای آن که بی ‌نقص انجام شود و در حین انجام کار مشکلی برای ناخنکار و مشتری پیش نیاورد، به ابزارآلاتی نیاز دارد که اکثرا با دیگر روش‌ها مشترک بوده، به گونه‌ای که نیاز به خرید محصول جدید نیست. برخی از این ابزارات عبارتند از:

عقب‌ زن: این وسیله در مراحل اولیه کاشت هنگام مانیکور به کار می‌‌رود و کاربرد آن این است که کوتیکول‌های سطح ناخن را عقب زده تا قسمت بیشتری از ناخن قابل رویت باشد که این در زیبایی آن نقش مهمی ایفا می‌کند.

نیپر: نیپر معمولا بعد از عقب‌زن استفاده می‌‌شود زیرا پوست‌های اضافه‌ای که به عقب هل داده شده را جدا می‌‌کند؛ اما هنگام استفاده از آن باید بسیار دقت داشت آن هم به این دلیل که اگر بیش از اندازه انجام شود باعث ایجاد عفونت خواهد شد.

سوهان برقی: برای هر قسمت از کاشت به سوهان خاصی نیاز است که با خراشی که ایجاد می‌‌کند باعث می‌‌شود مرحله بعدی بهتر انجام شده و کاشت طبیعی‌تر به نظر برسد، به همین دلیل جز اصلی‌ترین تجهیزات قرار دارد. همانطور که گفته شد این سوهان‌ها انواع مختلفی دارند که نامشان سر سوهان مانیکور اشکی، سر سوهان مانیکور استوانه دورگیر، سر سوهان الماسه سرگرد یا مخروطی، سر سوهان الماسه استوانه، سر سوهان کاغذی است.

سوهان دستی: یکی دیگر از انواع سوهان ‌ها، سوهان دستی است که برای فرم‌دهی کاشت از آن استفاده می‌‌شود.

ضد قارچ: مواد ضدقارچ زمانی که مانیکور به طور کامل انجام شده و قبل از شروع کاشت استفاده می‌‌شود زیرا مانع از ایجاد قارچ شده و آسیب‌های احتمالی را کاهش می‌‌دهد.

پرایمر: یکی از محصولاتی که برای ماندگاری بیشتر خدمات سالن‌های زیبایی می‌‌شود پرایمر است و به دلیل چسبندگی که دارد مانع از جدا شدن مواد کاشت از سطح ناخن می‌‌‌شود. این محصول دارای سه نوع مختلف است که تنها تفاوتشان در میزان اسیدی بودن شان است؛ با آن که هر چقدر اسیدی ‌تر باشد بهتر است اما باید متناسب با پوست افراد انتخاب شود زیرا اگر فرد پوست حساسی داشته باشد و از پرایمر اسیدی به کار رود، سوزش زیادی ایجاد می‌کند که ناخوشایند است.

لیکوئید نیم چرب: از لیکوئید برای آن که بتوان به راحتی به پودر‌ها حالت داد، استفاده می‌‌شود که انواع گوناگونی دارد و شما می‌‌توانید لیکوئید مناسب کار خود را خریداری کرده و استفاده کنید.

پودر کاشت: مواد اصلی که در کاشت بیبی بومر به کار می‌‌رود پودر کاشت است که معمولا به رنگ سفید و هلویی یا صورتی بوده و می‌‌توان با سلیقه مشتری رنگ آن‌ها را تغییر داد.

تاپ شاین: اکثر اوقات از تاپ شاین در آخر کار استفاده می‌‌شود تا جلوه و زیبایی کاشت را دوچندان کند.

دستگاه UV: یکی دیگر از ابزارآلات ضروری کاشت ناخن دستگاه UV است که اگر نباشد تمامی زحمات ناخنکار هدر رفته و مواد حالت ثابت به خود نمی‌گیرند، در واقع خشک نمی ‌شوند. از این وسیله زمانی که موادگذاری انجام شد استفاده می‌‌شود ؛ آن هم به این صورت که ناخن را به مدت یک دقیقه درون دستگاه قرار داده تا سفت شود و ثابت بماند.

قلم تخت کاشت ناخن: تمیزی و دقت در کاشت ناخن بسیار حائز اهمیت است زیرا اگر رعایت نشود ظاهر ناخن را زشت و ناپسند می‌کند، بنابراین برای برداشتن مواد و پخش آن قلم تختی به کار می‌رود تا مواد به صورت یکسان بر روی سطح ناخن قرار گیرد. جنس خوب این قلم از موی سمور ساخته شده که کیفیت آن را بالا برده و مشکلی حین استفاده به وجود نمی‌آورد زیرا از قلم جدا نمی ‌شود.

تیپ: تیپ وسیله ‌ای است که ناخنکار برای آن که بتواند میزان بلندی دلخواه ناخن مشتری را ایجاد کند از آن استفاده می‌کند.

کاتر تیپ: این وسیله به منظور بریدن اضافات تیپ به کار می‌‌رود.

مراحل انجام کاشت بیبی بومر با پودر

 

 1. ابتدا قبل از هر کاری باید مانیکور خشک را به طور کامل انجام داد آن هم به این صورت که اول توسط عقب‌زن کوتیکول‌ها را به سمت عقب هل داده و سپس با استفاده از سر سوهان مانیکور اشکی آن‌ها را جدا کنید، فقط حین انجام کار حواستان باشد تا برخوردی با صدف ناخن نداشته باشد زیرا به آن آسیب وارد کرده و باعث آزار و اذیت مشتری می‌‌شود.
 2. برای اتمام مانیکور باید با نیپر پوست‌های اضافه اطراف ناخن را برید که این کمک می‌‌کند تا سطح بیشتری از ناخن نمایان شده و مواد بخش بیشتری را پوشش داده که زیبایی کاشت را دوچندان می‌‌کند.
 3. حال نوبت به مرحله‌ای می‌رسد که به مرحله زیرسازی معروف است، در این قسمت با سر سوهان کاغذی نرم سطح ناخن را خراش داده تا چربی‌‌های اضافه از بین برود و سپس به ضد قارچ آغشته کرده که مشتری دچار بیماری‌‌های عفونی نشود.
 4. پس از آن که تمامی این مراحل را با دقت انجام دادید؛ وقت آن است که تیپ هم ‌اندازه صدف ناخن مراجعه کننده را انتخاب کنید و لبه‌‌های آن را کمی با سوهان بتراشید تا کاملا سایز سطح ناخن باشد.
 5. پس از انتخاب تیپ انتهای آن را به چسب ناخن آغشته کنید و به صورت عمودی روی ناخن قرار داده و سپس به طور کامل بخوابانید
 6. بعد از گذشت مدت زمانی که چسب خشک شد، بلندی آن را مطابق با سلیقه مشتری با کاتر تیپ کوتاه کنید.
 7. با استفاده از سوهان دستی فرم دلخواه را ایجاد کرده و دوباره سطح تیپ را با سر سوهان کاغذی نرم خراش دهید.
 8. زمانی که به مرحله موادگذاری رسیدید ابتدا ضدقارچ شده و بعد از آن تیپ را به پرایمر آغشته کنید.
 9. حال پودر سفید را که با لیکوئید ترکیب شده با قلم بر سر ناخن قرار داده و به سمت وسط آن بکشید، مواد باید به گونه‌ای پخش شود که سر ناخن در مقایسه با مرکز آن ضخامت بیشتری داشته باشد.
 10. حال مقداری پودر صورتی را با لیکوئید ترکیب و در انتهای ناخن قرار دهید و آن را به صورتی که به سمت سر ناخن می‌کشید، پخش کنید. به این نکته توجه کنید که مرحله موادگذاری را باید به آرامی انجام دهید تا به طور کامل در یکدیگر فید شوند.
 11. پس از موادگذاری ناخن را درون دستگاه قرار داده تا خشک شود سپس مرحله سوهان کشی را آغاز کنید آن هم به این صورت که ابتدا با سر سوهان استوانه سرگرد یا مخروطی ناهمواری‌های سطح ناخن را از بین برده و توسط سر سوهان مانیکور دورگیر، دورگیری را انجام دهید. در آخر با سر سوهان الماسه استوانه رد سوهان‌های قبلی را از بین برود و با سوهان دستی فرم دلخواه را ایجاد کنید و تاپ شاین را زده و درون دستگاه قرار داده تا خشک شود. در این کاشت به دلیل ظاهر زیباییش نیازی به دیزاین نیست اما می‌توان با نظر مشتری از یک سری نگین استفاده کرد.

نحوه انجام کاشت بیبی بومر

تبدیل کاشت بیبی بومر به کاشت‌های دیگر و بالعکس

تبدیل کاشت بیبی بومر

کاشت بیبی بومر به گونه ‌ای است که ساختاری شبیه به دیگر کاشت‌ها داشته و تفاوت چندانی با آن‌ها ندارد به همین دلیل تبدیل آن به نوعی دیگر و بالعکس کار آسانی بوده اما در مقایسه با دیگر روش‌ها زمان‌بر است. برای تبدیل کاشت بیبی بومر به کاشت‌های پایه باید بخش زیادی از مواد کاشت قبلی را توسط سوهان کشی از بین برد و دوباره همانند مراحل کاشت ابتدا سطح آن را به پرایمر آغشته کرده و مواد مورد نظر را روی آن پخش کرد.

حال برای تبدیل کاشت‌های دیگر به کاشت بیبی بومر کمی محدودیت ایجاد می‌‌شود زیرا تنها می‌توان کاشت‌‌هایی که بیس هلویی یا صورتی روشن و شیشه‌ای یا کلیر دارند را به آن تبدیل کرد. به عنوان مثال کاشت فرنچ به راحتی انجام می‌‌شود زیرا بخشی از مواد قبلی را به کمک سوهان ریمو کرده و پس از آن مراحل انجام کاشت بیبی بومر را با توجه به تکنیک‌های گفته شده می‌‌توان انجام داد.

مقاله پیشنهادی: روش های ریموو کاشت ناخن

هزینه و قیمت کاشت ناخن بیبی بومر

کاشت بیبی بومر نیز همانند دیگر کاشت‌ها است که هزینه منحصربه‌فردی دارند اما قیمت آن به کاشت پودری بسیار نزدیک است زیرا تمامی وسایل و مواد به کار رفته و حتی مراحل انجامشان با یکدیگر مشترک بوده و تنها در بخشی کوچک متفاوت هستند.

علاوه بر موارد گفته شده؛ عواملی مانند موقعیت جغرافیایی و میزان تجهیزاتی که در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد بر روی قیمت کاشت تاثیرگذار است اما معمولا هزینه کاشت بیبی بومر از 150 هزارتومان تا 200 هزار تومان است که برای این کاشت بسیار معقول و به صرفه است.

35 مدل کاشت ناخن بیبی بومر

مدل بیبی بومر رنگ سال
مدل بیبی بومر رنگ سال
بیبی بومر رنگارنگ
بیبی بومر رنگارنگ
مدل بیبی بومر شیک
مدل بیبی بومر شیک
مدل ناخن بیبی بومر رنگی
مدل ناخن بیبی بومر رنگی
مدل ناخن بیبی اکلیلی بنفش
مدل ناخن بیبی اکلیلی بنفش
مدل بیبی بومر ناخن عروس
مدل بیبی بومر ناخن عروس
بیبی بومر مرواریدی
بیبی بومر مرواریدی
مدل بیبی بومر شیک و ساده
مدل بیبی بومر شیک و ساده
بیبی بومر ناخن طلایی
بیبی بومر ناخن طلایی
مدل ناخن بیبی بومر سفید
مدل ناخن بیبی بومر سفید
مدل بیبی بومر ساده
مدل بیبی بومر ساده
بیبی بومر آبی اکلیلی
بیبی بومر آبی اکلیلی
مدل بیبی بومر جدید
مدل بیبی بومر جدید
بیبی بومر با رنگ های نود
بیبی بومر با رنگ های نود
بیبی بومر مود با طرح مرمر
بیبی بومر مود با طرح مرمر
عکس ناخن بیبی بومر
عکس ناخن بیبی بومر
عکس بیبی بومر رنگی اکلیلی
عکس بیبی بومر رنگی اکلیلی
بیبی بومر ناخن بلند
بیبی بومر ناخن بلند
بیبی بومر اکلیلی و براق
بیبی بومر اکلیلی و براق
بیبی بومر رنگی
بیبی بومر رنگی
مدل بیبی بومر ساده
مدل بیبی بومر ساده
مدل بیبی بومر آبی برای ناخن یلند
مدل بیبی بومر آبی برای ناخن یلند
مدل بیبی بومر با نگین
مدل بیبی بومر با نگین
بیبی بومر شیک و ساده
بیبی بومر شیک و ساده
مدل کاشت ناخن بیبی بومر آبی با طرح ابر
مدل کاشت ناخن بیبی بومر آبی با طرح ابر
بیبی بومر هلویی
بیبی بومر هلویی
مدل جدید بیبی بومر
مدل جدید بیبی بومر
مدل ناخن بیبی بومر سفید عروس
مدل ناخن بیبی بومر سفید عروس
بیبی بومر سفید شیک و ساده
بیبی بومر سفید شیک و ساده
کاشت ناخن بیبی بومر
کاشت ناخن بیبی بومر
بیبی بومر با رنگ های پاستلی
بیبی بومر با رنگ های پاستلی
بیبی بومر هلویی
بیبی بومر هلویی
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
مقالات مرتبط.
ترمیم کاشت ناخن
آموزش مراقبت و زیبایی ناخن
ترمیم کاشت ناخن

تاثیر بیش از اندازه ناخن در زیبایی دست‌ها باعث شده تا امروزه ترفندهای گوناگونی برای تغییر فرم و تزئین کردنِ آن وجود داشته باشد؛ یکی

ناخن عروس
آموزش مراقبت و زیبایی ناخن
70 مدل طرح ناخن عروس

. این مهم است که همه جنبه های عروسی به خوبی برگزار شود و این شامل مانیکور شما نیز می شود. در این روز خاص،

ناخن مربعی
آموزش مراقبت و زیبایی ناخن
35 مدل کاشت ناخن مربعی کوتاه و بلند

. دقیقاً مانند فرم های محبوب ابروها که در طول سالیان چندین بار تغییرات گسترده‌ای کرده است و از حالت های کاملا قاب دار به

اشتراک گذاری
Notify of
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
نام و شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.