لوگو آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان

روش های ریمو کاشت ناخن

همه ما می دانیم كه خوش فرمی ناخن باعث زیباتر شدن دستانمان می شود، به همین دلیل امروزه بانوان زیادی به كاشت ناخن روی آورده و این عمل را انجام می دهند؛ در بین این افراد كسانی هستند كه از مدل كاشت خود ناراضی و پشیمان می باشند یا دچار بیماری های قارچی شده اند و به فكر ریمو كاشت ناخن خود هستند.

  • برای ریمو کاشت ناخن در خانه به چه ابزاری نیاز داریم؟
  • چگونه در خانه ریموو کاشت ناخن انجام دهیم؟
  • ریمو کاشت ناخن در سالن های آرایشگری

بنابراین در این مقاله می خواهیم به معرفی . آموزش انواع روش های ریموو كاشت ناخن و تمامی مباحث ذکر شده بپردازیم.

مطلب پیشنهادی: آموزش کاشت ناخن تخصصی

چطور کاشت ناخن را بکنیم؟

ابتدا باید بدانید این كار به مرور زمان باعث از بین رفتن ناخن طبیعی می شود، پس باید از بین روش هایی كه گفته می شود گزینه ای كه كمترین آسیب را به ناخن های شما می زند، انتخاب كنید.

زمانی كه كاشت ناخن را انجام می دهید، بسیار لذت بخش است. این که دو الی سه هفته (بستگی به رشد ناخن ها) ناخن های شما همانند روز اولی كه مانیكور شده باقی مانده است اما قسمت آزاردهنده هنگامی است كه ناخن رشد كرده و كاشت در معرض افتادن است؛ یعنی ناخن های شما به دو بخش طبیعی و كاشت تقسیم شده است که باید برای ترمیم وقت بگیرید و به سالن زیبایی مراجعه کنید. در این زمان گاها شما به فكر برداشتن كاشت ناخن خود هم می افتید كه می توانید هم در خانه و هم در سالن های آرایشی اقدام به انجام آن كنید، اكنون ما روش‌های ریموو كاشت ناخن در خانه و همچنین در آرایشگاه را می گوییم اما تا حد امكان به سالن های آرایشی مراجعه كنید تا آسیب كمتری به ناخن های شما وارد شود.

مقاله پیشنهادی : انواع کاشت ناخن

روش های ریمو كاشت ناخن در خانه

روش های ریمو کاشت ناخن

ریمو کاشت ناخن با استفاده از استون خالص

این روش برای افرادی كه كاشت ‏‏پودری ‏انجام داده اند، بسیار مناسب است.

برای برداشتن کاشت ناخن با استون، پیشنهاد می شود كه استون را داخل یك كاسه ریخته و بر روی كاسه دیگری كه پر از آب است قرار دهید تا با جوش آمدن آب، استون كمی گرم شود و سپس ناخن های خود را به مدت ٤٥ دقیقه درون كاسه بگذارید و پس از آن با یك عقب زن مواد را كنار بزنید و با كرم مرطوب كننده انگشتان خود را چرب كنید.

  • نكته: برای كمتر شدن آسیب به ناخن و برداشتن سریع كاشت، كمی روغن بچه به آن اضافه كنید.

كوتاه كردن ناخن كاشته شده و استفاده از كیت بازیابی ناخن

در این روش باید روزانه كمی از ناخن كاشته شده را با ناخنگیر گرفت تا فقط ناخن های طبیعی باقی بمانند و زمانی كه كاشت به طور كامل از بین رفت، به وسیله كیت ناخن كه دارای مواد ویتامینه و معدنی می باشند، به تقویت ناخن خود بپردازید.

استفاده از پد پنبه ای و فویل برای ریمو کاشت ناخن

در این روش ابتدا باید به وسیله سوهان دستی سطح روی ناخن كاشته شده و لبه های آن را به خوبی سوهان بكشید زیرا هر چه سوهان كشی بیشتر باشد، ناخن كاشته شده راحت تر جدا می شود اما نباید به گونه ای باشد كه به ناخن طبیعی رسید. اطراف ناخن را با براش تمیز كنید و با ناخن گیر طول آن را كوتاه كنید. این مرحله بستگی به سلیقه شما دارد؛ سپس پدهای پنبه ای را به شكل مربع دراورده و به تعداد 10 تا از آن تهیه كنید و پس از آن ٥ تكه فویل جدا كنید. پدهای پنبه ای را به آستون آغشته كرده و روی ناخن قرار دهید و به كمك فویل دور آن را بپوشانید، این مراحل را برای تمامی انگشتان انجام دهید و پس از آن دستكش پلاستیكی را دست كرده و ٢٠ دقیقه صبر كنید؛ به این نكته توجه كنید كه هر چه زمان طولانی تری صرف شود ناخن كاشته شده راحت تر برداشته می شود؛ در آخر كمی روی آن را سوهان بكشید و با كمك خلال دندان مواد را كنار بزنید، زمانی كه مواد برداشته شد مقدار زیادی كرم مرطوب كننده بزنید و دست هایتان را به یكدیگر بمالید.

اگر هنگام برداشتن ناخن دچار مشكل شدید باید بار دیگر این روند را طی كنید و اطمینان حاصل كنید كه پد پنبه ای حتما به طور كامل به آستون آغشته شده باشد و فویل تكان نخورد تا هوا راه نفوذی نداشته باشد.

آموزش کاشت ناخن

برداشتن کاشت ناخن با نخ دندان

این روش كمی دشوار است زیرا نمی توان به تنهایی انجام داد و نیازمند كمك فرد دیگری است. برای شروع باید چوبی را زیر ناخن كاشت قرار داد تا كمی از ناخن طبیعی فاصله بگیرد و سپس از فرد كمك بخواهید كه نخ دندان را از آن باریكه رد كرده و حركت اره ای انجام دهد تا ناخن جدا شود. این عمل با كمی درد همراه است و بهتر است تا حد ممکن از این روش استفاده نکنید.

راه حل درآوردن کاشت ناخن با استفاده از آب گرم

یكی از آسان ترین روش ها برای ریموو کردن کاشت ناخن، استفاده از آب گرم است كه ابتدا باید لبه های ناخن كاشته شده را توسط چوب بالا داد و راه ورودی ایجاد كرد و سپس به مدت ٤٠ دقیقه دست ها را درون آب گرم قرار دهید. در اینجا نكته مهم این است كه نباید آب سرد شود و هر گاه احساس كردید حرارت آن كم شده مجددا آب را گرم كنید.

درآوردن کاشت ناخن با نوشابه

در این روش باید به كمك لاك پاك كن، لاك روی ناخن پاك شود و سپس به مقدار لازم نوشابه گازدار درون كاسه ای ریخته و دست ها را به مدت ٢٠ تا ٣٠ دقیقه درون آن قرار دهید و پس از آن بیرون آورده و امتحان كنید. اگر كاشت جدا نشد دوباره این روند را تكرار كنید.

برداشتن کاشت ناخن با استفاده از كارت ویزیت

در این روش باید با كمك چوب های نازك باریكه ای بین كاشت و ناخن طبیعی ایجاد كرد و سپس كناره كارت ویزیت را در آن قرار داده و به سمت بالا فشار دهید که این روش را هم تا حد ممکن به کار نبرید.

ریموو كاشت ناخن در آرایشگاه

ریمو کاشت ناخن در سالن

بهتر است که تا حد ممکن ریموو کاشت ناخن را در منزل انجام ندهید و به سالن های آرایشی مراجعه کنید تا این کار را به راحتی برای شما انجام دهند.

استفاده از سیستم بهتر shak off

استفاده از این سیستم برای هر نوع كاشتی مناسب است و مزیت آن نسبت به روش های دیگر این است كه بدون هیچ آسیبی به ناخن و پوست اطراف آن كاشت را جدا می كند. این گونه كه دست ها را روی دستگاه بخار قرار داده و با حرارت آن ناخن جدا می شود.

قیمت ریمو كاشت ناخن

هزینه ریمو كاشت ناخن نسبت به سالن و منطقه متفاوت است اما به طور كلی می توان گفت قیمت آن تقریبا یك دهم قیمت كاشت می باشد بنابراین ارزان است.

نكات مهم ریموو كاشت ناخن

  • بعد از ریموو كاشت ناخن حتما به مدت ٢ هفته به تقویت ناخن های خود بپردازید تا استحكام قبلی خود را به دست آورد.
  • بعد از ریموو حتما از روغن های متفاوت مانند روغن زیتون، روغن كوتیكول یا روغن بادام استفاده كنید.
  • هیچ گاه با زور كاشت ناخن خود را جدا نكنید زیرا باعث آسیب به ناخن های طبیعی تان خواهد شد.

منبع مقاله: LOREALPARISUSASTYLECRAZE

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
مقالات مرتبط.
ترمیم کاشت ناخن
آموزش مراقبت و زیبایی ناخن
ترمیم کاشت ناخن

تاثیر بیش از اندازه ناخن در زیبایی دست‌ها باعث شده تا امروزه ترفندهای گوناگونی برای تغییر فرم و تزئین کردنِ آن وجود داشته باشد؛ یکی

ناخن عروس
آموزش مراقبت و زیبایی ناخن
70 مدل طرح ناخن عروس

. این مهم است که همه جنبه های عروسی به خوبی برگزار شود و این شامل مانیکور شما نیز می شود. در این روز خاص،

ناخن مربعی
آموزش مراقبت و زیبایی ناخن
35 مدل کاشت ناخن مربعی کوتاه و بلند

. دقیقاً مانند فرم های محبوب ابروها که در طول سالیان چندین بار تغییرات گسترده‌ای کرده است و از حالت های کاملا قاب دار به

اشتراک گذاری
Notify of
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
نام و شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.