خرید اکستنشن طبیعی

نکاتی کلیدی برای خرید اکستنشن طبیعی

یکی از نکاتی که برای خرید اکستنشن طبیعی مهم است و باید در نظر گرفته شود جنس مویی است که خریداری می کنید. انواع مختلفی از اکستنشن مو وجود دارد. برخی از انواع ارزانقیمت هستند و از الیاف مصنوعی تهیه شده‌اند. انواع گران‌تر که ظاهری زیبا و طبیعی‌تر هم دارند از موهای واقعی و طبیعی تهیه شده‌اند.

انواع مو

  1. مو طبیعی انسان : بهترین جنس، موی طبیعی انسان است که قابل براشینگ است و میشود مو را دکلره و رنگ کرد.
  2. مو حیوانات : بعد از موی انسان ، موی استریل شده و تمیز شده حیوانات (معمولا یال اسب) برای اکستنشن استفاده می شود.
  3. مو مصنوعی : سایر موها مصنوعی هستند و با الیاف درست می شوند که معمولا قابل شست و شو و براشینگ نمی باشد.

هنگام خرید اکستنشن طبیعی به این نکته توجه کنید اگر برای مدت طولانی و دائمی میخواهید حتما از موی طبیعی انسان استفاد کنید و از خرید موی مصنوعی پرهیز کنید. زیرا این جنس از مو ها بعد از چند بار شست شو دانه دانه میریزند و یا به هم گره می خورند. حتی بعضی از انواع آن قابل شانه شدن نیستند.

ما در دوره های آموزش اکستنشن مو به عزیزان عرض میکنیم که موهایی که براق هستند یا در کوره رنگ شده اند و به مدت طولانی مواد اضافه خورده اند چه خصوصیاتی دارند و چگونه می توان آن ها را از هم تشخیص داد. از خرید این موها حتما خودداری کنید.

 جنس کراتینه

یکی از نکات مهم دیگر که باید رعایت کنید این است که ما چند نوع موی طبیعی در بازار داریم که به صورت گرمی تهیه می شوند که ما باید آنها را با کراتینه و دستگاه آماده کنیم که خود این کراتینه ها مختلف هستند. کراتینه نواری، کراتینه دونه ای و سایر کراتینه های مختلف که در بازار وجود دارد.

توجه کنید که به هیچ وجه از کراتینه های فاسد استفاده نکنید و حتما کراتینه هایی که کش می آیند را تهیه و خریداری کنید. و برای موی سر مشتری که میخواید کراتینه کنید، از این موها استفاده کنید چون در غیر این صورت باعث آسیب رساندن به ریشه موی مشتری خواهد شد.

بهترین کلاس های تخصصی جهت آموزش اکستشن مو

مجموعه ما آماده برگزاری بهترین کلاس های تخصصی جهت آموزش حرفه ای با شماست. اگر می خواهید حرفه ای شوید و در یکی از بهترین مراکز تخصصی آموزش ببینید حتما با ما همراه باشید و با شماره های قید شده تماس بگیرید. این دوره از برگزاری کلاس های ما با تخفیف ویژه همراه است و نسبت به سایر آموزشگاه ها هزینه کمتری دریافت می شود.

می توانید قیمت ها و کیفیت برگزاری کلاس ها را مقایسه کنید. در ادامه صفحه شما با شناخت انواع مو های مصنوعی آشنا می شوید و توضیحات ابتدایی و پایه را برای خرید اکستنشن مبیبینید.

دوره های آموزش رنگ مو و دیگر دوره های تخصصی در آموزشگاه هنر آموزان برگزار می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
برگشت به بالا